Kissssssss someone here! - 105 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 64527

#2600 ne: 13-10-2010, 01:05:07
Po bej nje perjashtim e po e kiss oqeanin per respekt! :P
Meqe erdhi e na dha kafe e kam fjalen... LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2601 ne: 13-10-2010, 01:05:31
Niku, se na u bene buzet per vaseline xhan...


p.s. ledio, kane ardhur ato?

LOL LOL thua mos te vijne?  hmmmmm:

Kisss special per Oqeanin  :puth

#2602 ne: 13-10-2010, 01:06:16
P.S: ledio eshte ora fiks 1 e 4 minuta e mengjesit, duhet te vijne tani ato LOL

Jo arjan, eshte info zone per javen qe lame pas... :P

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2603 ne: 13-10-2010, 01:07:08
Po bej nje perjashtim e po e kiss oqeanin per respekt! :P
Meqe erdhi e na dha kafe e kam fjalen... LOL

ahahaha  :-[

Hor me bone  ^o)

Po e kis vetem Miss se Sky nuk eshte me aty LOL

#2604 ne: 13-10-2010, 01:09:00
Ngrije koken lart oqean e shiko... sky aty do jete ne jete te jeteve... bukuria shkon e vjen... LOL

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2605 ne: 13-10-2010, 01:09:07
O Oqean i perballon dot vetem te dyja me lin njeren mua LOL  :D

#2606 ne: 13-10-2010, 01:10:59
Opa opa... se kujt po i duket vetja si te pazari i gjese se gjalle ne rrogozhine... :-[

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2607 ne: 13-10-2010, 01:11:51
Ngrije koken lart oqean e shiko... sky aty do jete ne jete te jeteve... bukuria shkon e vjen... LOL

aahaha LOL ,, po edhe nese ngreh koken lart dhe shiqoj sky prap bukur shoh :P

Berno, po me bie te humbas veq hajt se mirremi vesh per kete pune  LOL

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2608 ne: 13-10-2010, 01:15:46
Opa opa... se kujt po i duket vetja si te pazari i gjese se gjalle ne rrogozhine... :-[

E Kam pare ate pazarin une LOL po njeher kemi nejt 1 ore brenda ne makine LOL me prit rradhen, nuk i ram nga autostrada po gjoja do dilnim me shkurt per te ik per Divjak.... dhe ndejtem te pazari ja nje ore, ku kaloje te ajo ura sikur me kaluar neper male LOL

#2609 ne: 13-10-2010, 01:24:37
E Kam pare ate pazarin une LOL po njeher kemi nejt 1 ore brenda ne makine LOL me prit rradhen, nuk i ram nga autostrada po gjoja do dilnim me shkurt per te ik per Divjak.... dhe ndejtem te pazari ja nje ore, ku kaloje te ajo ura sikur me kaluar neper male

:O

Ej me per zotin... ti je specie e rralle! ^o)

Po e RRALLE them e... LOL

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2610 ne: 13-10-2010, 01:29:23


Ej me per zotin... ti je specie e rralle! ^o)

Po e RRALLE them e... LOL

Une thashe kam pa pazarin jo ty  :P Ty do te shoh neser kur te zgjohet Missi nga gjumi ma premtoi foton tate per neser LOL

#2611 ne: 13-10-2010, 01:30:59
Prape vazhdon te jesh specie e rralle dhe e cuditshme... :)

Kushedi si te jane turr biologe, gjeologe, psikologe aty ky je... rast per studim! :D

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2612 ne: 13-10-2010, 01:35:03
Studimi neser e jep rezultatin perfundimtar LOL

P.s Do me japesh apo te jap....... nje  Si kjo  :D

#2613 ne: 13-10-2010, 01:41:39
Studimi neser e jep rezultatin perfundimtar LOL

P.s Do me japesh apo te jap....... nje  Si kjo  :D

Heres tjeter qe do me bo kingun, boje tamam... :-[

Si kjo deshe te thoje... :P

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2614 ne: 13-10-2010, 01:43:50
Heres tjeter qe do me bo kingun, boje tamam... :-[

Si kjo deshe te thoje... :P

E Ka kap me miza kur e ke pare ti shikoje dhe njeher tani LOL

Si ajo doja te thoja  :D

#2615 ne: 13-10-2010, 01:47:28
Iii... po ce du une ashtu mer... :-[
Ashu mere vete! :P

Na jep nje te tille dhe jetojme ne paqe me dynjane! LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2616 ne: 14-10-2010, 20:00:51
 hmmmmm:

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2617 ne: 14-10-2010, 20:47:49
per skyn perq

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2618 ne: 14-10-2010, 21:05:44

JUST
                                         :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2619 ne: 14-10-2010, 22:03:54
                                     Anessaaaaaaaa


 :perqafim :perqafim

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2620 ne: 14-10-2010, 22:05:58
Le te puthen le te puthen, demokrat e socialiste :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2621 ne: 14-10-2010, 22:11:15
shiko shiko kush qenka pergjuesi... hmmmmm:

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2622 ne: 14-10-2010, 22:19:26
po edhe pergjuesit duan kisa mi ....po ta  ben me dije  hmmmmm:  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2623 ne: 14-10-2010, 22:27:47
ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2624 ne: 14-10-2010, 22:29:33
ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P


naten shuki :)

Temat e fundit