Kissssssss someone here! - 106 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66840

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2625 ne: 14-10-2010, 22:31:34
ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P

naten shukriii :)

#2626 ne: 15-10-2010, 14:30:03

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2627 ne: 15-10-2010, 14:40:51
ty :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2628 ne: 19-10-2010, 17:01:12
Xha Milon :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2629 ne: 20-10-2010, 17:01:40
tet olibin :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2630 ne: 22-10-2010, 11:44:46
Shejtanen :puth..do dukesh ketej ti apo si e ke hallin :D :P

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#2631 ne: 22-10-2010, 11:58:14


t'gjitha cikat e forumit .... nuk bej diskriminime....... jo  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2632 ne: 22-10-2010, 12:49:44
2lepurushet :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2633 ne: 23-10-2010, 00:16:50
Kiss Miss ne kerthize...... :D

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#2634 ne: 23-10-2010, 00:25:51
Kiss o kiss nga goja ne goje frenchkiss hidhnim ate cimcakiz Kiss o Kiss nate edhe u prishe ne dite =) Kiss femrave arrogante Egoiste dhe atyre qe jan si shpirt

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2635 ne: 23-10-2010, 00:37:44
just

looolaaa

vox


dreamm

sky

misss

tinka...

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2636 ne: 23-10-2010, 00:41:34
Kush deshte te puthet sonte?Se eshte hapur deri ne ora 9:00!


 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2637 ne: 23-10-2010, 09:26:08
mendjemadhet :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2638 ne: 23-10-2010, 11:17:20
kissssssssss tessa :-*

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#2639 ne: 23-10-2010, 11:22:33
 :)  kisss Anesen dhe Mozen

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#2640 ne: 23-10-2010, 11:38:35
Kiss justa...kiss  skiatori  :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2641 ne: 23-10-2010, 11:55:37
een kusje voor tessa :-*

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2642 ne: 26-10-2010, 14:17:46
just

looolaaa

vox


dreamm

sky

misss

tinka...


kiiisssssssssssssss :perqafim  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2643 ne: 26-10-2010, 14:44:47
kissssssalikissssss

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2644 ne: 30-10-2010, 01:13:40
.........Kisss
S.....
S.....
Gj.....
L.....
D......
................... ................... :D

:-* :-* :-* :-*

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#2645 ne: 30-10-2010, 13:29:02
all ya! :-*

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2646 ne: 29-11-2010, 00:03:26
Spring
Kenga
Honest
Dreamm
Shej
Parlota...  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2647 ne: 29-11-2010, 00:06:39
te kisss dhe une mi live po deshe  :P :engjell:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2648 ne: 29-11-2010, 00:08:10
Po ti pranoje njehere edhe virtualisht  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2649 ne: 29-11-2010, 00:09:41
kiss shej e miss ne magulo :D

Temat e fundit