Kissssssss someone here! - 107 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 64375

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2650 ne: 29-11-2010, 00:11:49
nuk ngopem me luge bosh une :P LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2651 ne: 29-11-2010, 00:15:08
Shej mendo qe nqs nuk do ishte luga bosh, nuk do egzistonte as ajo plot...rrjedhimisht nuk do ngopeshe!  :D :D

Borzilok thnx thnx...te vjen keq mos te te ta kthej borxhin?  :P  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2652 ne: 29-11-2010, 00:18:40
kush tha ... do benim si te paret tane kur s ishte shpik luga :d lol

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2653 ne: 29-11-2010, 00:20:14
Me gishta?  :D

Prap s'ngopesh them une!  :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2654 ne: 29-11-2010, 00:21:29
po ec ketu shpejt :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2655 ne: 29-11-2010, 00:22:04
ncuq .... me grushta LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2656 ne: 29-11-2010, 00:24:38
Po me hunde ngopet robi thua? Apo varet nga cilesia  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2657 ne: 29-11-2010, 18:28:48
Kiss Miss ne kerthize.... :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#2658 ne: 30-11-2010, 11:11:07
Anessa :puth

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2659 ne: 03-12-2010, 16:24:11
Miss-in ne kerthize per inat te Leftos. LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2660 ne: 03-12-2010, 17:04:34
Qe mos tju mbetet qejfi as njerit as tjetrit...jua kthej kissin mbrapsh te dyjve!  :D

Une kissss njerin!  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2661 ne: 06-12-2010, 13:42:57
disa...dhe nje ne vecanti !

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2662 ne: 06-12-2010, 13:44:29
disa...dhe nje ne vecanti !

mua :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2663 ne: 06-12-2010, 13:45:25
po ty :perqafim ke tjeter?!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2664 ne: 06-12-2010, 13:46:08
 :puth

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#2665 ne: 06-12-2010, 13:50:36
ERELA se sishte mire sot  :puth

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2666 ne: 06-12-2010, 13:52:09
ah ti ti :P

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#2667 ne: 06-12-2010, 14:02:42
ahhh ti e vetem ti  :puth :puth

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2668 ne: 06-12-2010, 14:11:22
 :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2669 ne: 06-12-2010, 14:11:37

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2670 ne: 06-12-2010, 14:17:04
Paskan plas ketu plac plucat lol...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2671 ne: 06-12-2010, 15:05:12
Kiss Miss  n'kerthize.... :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2672 ne: 06-12-2010, 21:38:36
Dhuroj puthje per gocat e foros :P :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2673 ne: 06-12-2010, 21:43:11
all  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2674 ne: 06-12-2010, 21:48:02
per erlehta dhe pse eshte e martuar  :)

Temat e fundit