Kissssssss someone here! - 109 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66674

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2700 ne: 30-12-2010, 17:03:15
Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri?? :P hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2701 ne: 30-12-2010, 17:36:07
Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri??
:puth

Ti e di qe jam tradicionale nuk dal dot jashte saj .... por e ca gjojna te vockla te hallakatme alla europiance kam ble :)

Hajd do vish ta festojme nga une

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2702 ne: 31-12-2010, 00:18:34
Per ty gjithmone !!!  :perqafim :puth
kisssssss  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2703 ne: 05-01-2011, 19:33:11
...the rain..  :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2704 ne: 05-01-2011, 20:45:49
kiss dreamm , dhe A.G lol

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2705 ne: 05-01-2011, 20:50:19
and kiss back :D, c'thote kjo mbremje? :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2706 ne: 05-01-2011, 20:54:21
hic... ja po shikoje tv.

ti cben?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2707 ne: 05-01-2011, 21:03:14
me 2 tv :) e po ha edhe ca kumbulla te thata :D

Si perkthehet ajo thenia jote ne gjermanisht?? hmmmmm:

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2708 ne: 05-01-2011, 21:20:27
Heute ist nicht alle Tage – ich komm wieder, keine Frage.


Mos me thuaj lamtumir, une do vi prap, ska pse pyet.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2709 ne: 05-01-2011, 21:24:14
 :D :)

Night Gj. e Sh. :perqafim :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2710 ne: 05-01-2011, 21:28:22
Naten Dreamm dhe pafsh enderra sic i deshiron ti :)  :perqafim

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2711 ne: 12-01-2011, 15:57:41
kiss dreamm , dhe A.G lol


kiss back  :D tash e pash postimin  lol

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2712 ne: 12-01-2011, 16:00:29
nje kissssss per justA
:perqafim :perqafim  :puth :lule
un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2713 ne: 12-01-2011, 16:01:31
ej o forumista e kini kejt nga nje kissss  :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2714 ne: 12-01-2011, 16:04:41
:perqafim :perqafim  :puth :lule
un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah

 :perqafim

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2715 ne: 12-01-2011, 16:21:46
kisssss Anessa dhe A.G lol

o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2716 ne: 12-01-2011, 16:42:34
kisssss Anessa dhe A.G lol

o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha

nuk u shiten  per vit te ri, ju  ka kalu afati, jan me afat te skadum LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2717 ne: 12-01-2011, 16:46:37
Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2718 ne: 12-01-2011, 16:51:45
Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah


po thot baba kalle krejte, po e marton djalin sivjete oooo

leje vdekjen rahat,se do vdesim nje dit kejt  ;)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2719 ne: 12-01-2011, 16:52:59
une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2720 ne: 12-01-2011, 16:53:59
une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha

keep dreaming LOL

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2721 ne: 12-01-2011, 16:55:33
Ate po beje,  :engjell:

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#2722 ne: 12-01-2011, 16:57:26
hahahahhahahahaaaaa

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2723 ne: 12-01-2011, 16:59:39
 :lule per ju te dyja

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#2724 ne: 12-01-2011, 17:02:29

Temat e fundit