×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59054

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2700 ne: 30-12-2010, 17:03:15
Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri?? :P hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2701 ne: 30-12-2010, 17:36:07
Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri??
:puth

Ti e di qe jam tradicionale nuk dal dot jashte saj .... por e ca gjojna te vockla te hallakatme alla europiance kam ble :)

Hajd do vish ta festojme nga une

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2702 ne: 31-12-2010, 00:18:34
Per ty gjithmone !!!  :perqafim :puth
kisssssss  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2703 ne: 05-01-2011, 19:33:11
...the rain..  :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2704 ne: 05-01-2011, 20:45:49
kiss dreamm , dhe A.G lol

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2705 ne: 05-01-2011, 20:50:19
and kiss back :D, c'thote kjo mbremje? :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2706 ne: 05-01-2011, 20:54:21
hic... ja po shikoje tv.

ti cben?

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2707 ne: 05-01-2011, 21:03:14
me 2 tv :) e po ha edhe ca kumbulla te thata :D

Si perkthehet ajo thenia jote ne gjermanisht?? hmmmmm:

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2708 ne: 05-01-2011, 21:20:27
Heute ist nicht alle Tage – ich komm wieder, keine Frage.


Mos me thuaj lamtumir, une do vi prap, ska pse pyet.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2709 ne: 05-01-2011, 21:24:14
 :D :)

Night Gj. e Sh. :perqafim :perqafim

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2710 ne: 05-01-2011, 21:28:22
Naten Dreamm dhe pafsh enderra sic i deshiron ti :)  :perqafim

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2711 ne: 12-01-2011, 15:57:41
kiss dreamm , dhe A.G lol


kiss back  :D tash e pash postimin  lol

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2712 ne: 12-01-2011, 16:00:29
nje kissssss per justA
:perqafim :perqafim  :puth :lule
un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2713 ne: 12-01-2011, 16:01:31
ej o forumista e kini kejt nga nje kissss  :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 1215

#2714 ne: 12-01-2011, 16:04:41
:perqafim :perqafim  :puth :lule
un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah

 :perqafim

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2715 ne: 12-01-2011, 16:21:46
kisssss Anessa dhe A.G lol

o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2716 ne: 12-01-2011, 16:42:34
kisssss Anessa dhe A.G lol

o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha

nuk u shiten  per vit te ri, ju  ka kalu afati, jan me afat te skadum LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2717 ne: 12-01-2011, 16:46:37
Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2718 ne: 12-01-2011, 16:51:45
Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah


po thot baba kalle krejte, po e marton djalin sivjete oooo

leje vdekjen rahat,se do vdesim nje dit kejt  ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2719 ne: 12-01-2011, 16:52:59
une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2720 ne: 12-01-2011, 16:53:59
une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha

keep dreaming LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2721 ne: 12-01-2011, 16:55:33
Ate po beje,  :engjell:

 • Postime: 1215

#2722 ne: 12-01-2011, 16:57:26
hahahahhahahahaaaaa

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2723 ne: 12-01-2011, 16:59:39
 :lule per ju te dyja

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#2724 ne: 12-01-2011, 17:02:29

Temat e fundit