Kissssssss someone here! - 111 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59810

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2750 ne: 24-06-2011, 09:52:50
Kshu eshte me me vjedh nick-un Kisss  :D :D

uaaaaaaaaaaaaaaaa kissssssssssss misssssssssss :P se me kishte marre madhi  :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2751 ne: 24-06-2011, 09:53:04
:D epo te kam thene ta nderrosh zyren po ti sdo te vish me afer,e shqyqyr qe u takuam se ngelem tu e pi kafen vetem, me degjo mua merr ate zyren nje kat siper meje me qera :D :D

 • Postime: 12743

#2752 ne: 24-06-2011, 16:08:19
Kiss Tipin meqe me ka fiksim....LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2753 ne: 27-06-2011, 17:40:44
kiss Mishelin tek Gjiri i Lalzit. :P LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2754 ne: 28-06-2011, 09:24:41
per momentin asnjo pse u liruan gje pufjet kshu :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2755 ne: 28-06-2011, 11:48:05
Baby-n..  :-*

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2756 ne: 28-06-2011, 12:26:41
Baby-n..  :-*

Baby delight :P....u de..mmwwaahh

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2757 ne: 28-06-2011, 12:36:25
per momentin asnjo pse u liruan gje pufjet kshu :D
po me lek :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2758 ne: 28-06-2011, 13:05:26
Jojo: :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2759 ne: 28-06-2011, 13:31:35
tyyyyyy :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#2760 ne: 28-06-2011, 13:33:52
Baby delight :P....u de..mmwwaahh
Kiss baby mwaah delight.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2761 ne: 28-06-2011, 13:57:39
te gjithe pa perjashtim :D per gocat e kam fjalen

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2762 ne: 29-06-2011, 14:46:12
kissss njerin  :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2763 ne: 29-06-2011, 15:28:36
e di me mua e ke :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2764 ne: 30-06-2011, 13:16:27
Kissss Springun!!!!!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2765 ne: 14-07-2011, 13:01:24
Emira, Elegance, Lisa, Shejtane, Mishel, Capkene, Baby, Sky, Honest, Erlehta, Miss, Erela, Parlote, Aida, Vox, Anesa, Ajkuna, Dolce Girl.....ke harrova??

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2766 ne: 14-07-2011, 13:06:38
drezen,kacurrejsen,justen=dapojone,prishtinasen... etj

:puth dhe une :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#2767 ne: 14-07-2011, 13:12:44
ehuuuuuuuuuuu ju shkuat shume larg une po rri me kembe  ne toke
dhe po ju jap nga nje kisssssssss te forte :-* :-* :-* :-*
+ ERELA+ dhe DREAMM hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2768 ne: 14-07-2011, 13:14:05
:perqafim

 • Postime: 4261

#2769 ne: 14-07-2011, 13:52:56
prishtinasen... etjNga po e njef ti kete e ? :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2770 ne: 14-07-2011, 14:01:18
cte duhet ty ^o) ?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2771 ne: 14-07-2011, 14:01:27

 • Postime: 4261

#2772 ne: 14-07-2011, 14:21:37
cte duhet ty ^o) ?

Nuk me duhet asgje ...mire kjo ka qene antare e vjeter dhe ka kohe gati 4 vite nuk nuk hyn me ketu ne forum ....dhe me vjen cudi prej nga e njeh sepse me sa di une ti je me e re ketu ...apo ndoshta vetem maskim je :D :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2773 ne: 14-07-2011, 14:23:25
maskim i kujt?

kush ka nevoje te fshihet ketu?

 • Postime: 4261

#2774 ne: 14-07-2011, 14:24:25
Nuk e di une se kush ...ty po te pyse :D dhe mos u kunderpergjigj me pytje :D

Temat e fundit