Kissssssss someone here! - 112 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 71612

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2775 ne: 14-07-2011, 14:38:32
po mor shok sjam nga prishtina une dhe sjam ajo...aman se qe kur jam futur ne forum dhe qe ne postimet e para qe shkruaja filluat te gjithe: "mos je kjo?", " mos je ajo?"

+qe ti e di kush jam,pse pyet kot?


pastaj mesa di une nje nga rregullat e forumit eshte qe s'lejohen duplikacionet (dublimet) apo gabohem?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2776 ne: 14-07-2011, 14:40:49
Shume i ke ik pytjes po nejse ....te pyta nga e njef jo kush je ti :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2777 ne: 14-07-2011, 14:41:59
nga nje shoqja ime qe ka qene dikur ne forum...


ej po ti ke pas ndonje kunje apo fiksim me kete qe po e ben grope muhabetin ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2778 ne: 14-07-2011, 14:42:56
Puthuni e rrin rehat....mos delni jashte temes :d

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2779 ne: 14-07-2011, 14:43:14
jo dhunes !!!!!!! vetem lule lule.,, para dhe pas cdo puthjeje

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2780 ne: 14-07-2011, 14:45:33
Ha ha nuk po bej gropa vetem pytje ...qe me interesoj kur e permende se nga e njeh ..me duket se vet rreshqite ne grope rastesisht dhe me bere kurioz tashi mua :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2781 ne: 14-07-2011, 14:45:56
po cfare puthje aman ai do rrahur :D :D :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2782 ne: 14-07-2011, 14:49:47
po cfare puthje aman ai do rrahur :D :D :P

Myte than.....I help u.. :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2783 ne: 14-07-2011, 14:50:18
Delight :puth :puth :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2784 ne: 14-07-2011, 14:50:30

+qe ti e di kush jam,pse pyet kot?


Kete nuk e pash :D


Une nga forumi vetem Lefterin dhe Delight njoh dhe e di kush jan te tjere nuk njoh perfshire edhe ty ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2785 ne: 14-07-2011, 14:50:48
:D :D jo se kam hall mos me ngel ne dore :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2786 ne: 14-07-2011, 14:51:46
Delight :puth :puth :P

Jam kunder puthjeve per momentin se po ha dreken..nuk du pengesa :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2787 ne: 14-07-2011, 14:52:58
Kete nuk e pash :D


Une nga forumi vetem Lefterin dhe Delight njoh dhe e di kush jan te tjere nuk njoh perfshire edhe ty ;)

o charli eshte vape vella s'ta kam takatin me sqarime pa fund se je kokrra e kuriozit dhe duhej sterio tani te te thonte pak ate shprehjen per kuriozitetin :D :D

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2788 ne: 14-07-2011, 14:53:11
te befte mire!!! kiss

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2789 ne: 14-07-2011, 14:54:01
ia zute ne fyt  :D

sapo tha sdu puthje LOL LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2790 ne: 14-07-2011, 14:54:05
U morr vesh puna :D :P

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2791 ne: 14-07-2011, 14:54:28
haaaahaaaa

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2792 ne: 14-07-2011, 14:54:37
Jam kunder puthjeve per momentin se po ha dreken..nuk du pengesa :D :D
:O
e mire po iki tek Erela
kur te mbarosh dreken me thuaj :-x :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2793 ne: 14-07-2011, 14:55:35
niku me duket qenke dashuru ne Delight keq ee ? :D :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2794 ne: 14-07-2011, 14:56:51
niku me duket qenke dashuru ne Delight keq ee ? :D :D
:D e dreq se degjon ajo tjetra :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2795 ne: 14-07-2011, 14:56:59
:O
e mire po iki tek Erela
kur te mbarosh dreken me thuaj :-x :D

Mos u habit shume...plus qe Erela nuk pranon ata te refuzumit mesa di une :D
Ke mbet pa puth :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2796 ne: 14-07-2011, 14:57:59
:D e dreq se degjon ajo tjetra :D :D

A do qe ti rregulloj punet me te ? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2797 ne: 14-07-2011, 14:58:42
Rrini urte se u rregulloj te dyve mire.. ^o)

Sdu me puth..... :S

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2798 ne: 14-07-2011, 15:01:33
Mos u habit shume...plus qe Erela nuk pranon ata te refuzumit mesa di une :D
Ke mbet pa puth :P


duket kush me njef tamam mua...

e ju pensionist te lene e te harrum rrini mire se sua kena terezine sot...tani do ha drek dhe une :D

do njeri turli ? :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2799 ne: 14-07-2011, 15:04:39
Hahah sa me qeshet me kete fjale turli kur e kam degju per here te pare hahah :D


Te pelqen shume ? :D

Temat e fundit