×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59089

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#2800 ne: 14-07-2011, 15:05:21
No Chit-Chate ^o)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2801 ne: 14-07-2011, 15:06:25
ste puth hic :D


p.s : turlia po me pelqen. e di cfare eshte?

 • Postime: 4261

#2802 ne: 14-07-2011, 15:06:44
Okej pra Kiss :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2803 ne: 14-07-2011, 15:08:47
si beni dhe dhe ju sikur nuk doni e mire atehere kissssssssssssss :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2804 ne: 14-07-2011, 15:19:06
kiss Charlie :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2805 ne: 15-07-2011, 14:40:27
Shejtaneee  :-* :-*

 • Postime: 4261

#2806 ne: 18-07-2011, 23:46:33
Te gjitha gocat nje nga nje :-*

 • Postime: 12743

#2807 ne: 22-07-2011, 15:30:47
tipin

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#2808 ne: 23-07-2011, 14:00:44
skiatorin kisssssssssssss :perqafim

 • Postime: 12743

#2809 ne: 25-07-2011, 09:51:20
puthje per te tere azzzzz

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2810 ne: 25-07-2011, 13:43:09
:puth mishelo :P

 • Postime: 12743

#2811 ne: 25-07-2011, 16:36:10
Erelaaaaa  :puth

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2812 ne: 04-08-2011, 16:41:04
Mishel dhe Landi...nje kiss te madhe fare.. :D :perqafim :perqafim

 • Postime: 358
 • Gjinia: Mashkull

#2813 ne: 04-08-2011, 16:47:47
ej gjeja qe me mungonte me shume ne kete moment

shume thanx

 • Postime: 12743

#2814 ne: 04-08-2011, 16:55:09
edhe per ty dreamm.....kisss

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2815 ne: 04-08-2011, 19:23:41
kisss te veni :D

 • Postime: 12743

#2816 ne: 04-08-2011, 21:31:55
kiss yllin e Shej qe ka ditelindjen sot!

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#2817 ne: 08-08-2011, 18:26:38
edhe per ty Mishel kissss dhe nej nat te mir... :perqafim

 • Postime: 12743

#2818 ne: 09-08-2011, 13:23:06
edhe une kiss Dreza........ :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2819 ne: 13-08-2011, 21:26:37
summer
kenga
dreamm
parlota
 
 :-* :-* :-* :-*

edhe te gjithe ata qe me duan  :D

 • Postime: 12743

#2820 ne: 15-08-2011, 13:07:11
kiss everyone that wants to be kissed from me......

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2821 ne: 15-08-2011, 13:27:59
edhe une ty

 • Postime: 12743

#2822 ne: 15-08-2011, 13:31:12
 :puth miss ya

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2823 ne: 15-08-2011, 13:33:34
me 2 :)
kiss shume

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2824 ne: 15-08-2011, 13:52:27
Keto te dyja siper! :puth

Temat e fundit