Kissssssss someone here! - 113 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 67129

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2800 ne: 14-07-2011, 15:05:21
No Chit-Chate ^o)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2801 ne: 14-07-2011, 15:06:25
ste puth hic :D


p.s : turlia po me pelqen. e di cfare eshte?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2802 ne: 14-07-2011, 15:06:44
Okej pra Kiss :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2803 ne: 14-07-2011, 15:08:47
si beni dhe dhe ju sikur nuk doni e mire atehere kissssssssssssss :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2804 ne: 14-07-2011, 15:19:06
kiss Charlie :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2805 ne: 15-07-2011, 14:40:27
Shejtaneee  :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2806 ne: 18-07-2011, 23:46:33
Te gjitha gocat nje nga nje :-*

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2807 ne: 22-07-2011, 15:30:47
tipin

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#2808 ne: 23-07-2011, 14:00:44
skiatorin kisssssssssssss :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2809 ne: 25-07-2011, 09:51:20
puthje per te tere azzzzz

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2810 ne: 25-07-2011, 13:43:09
:puth mishelo :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2811 ne: 25-07-2011, 16:36:10
Erelaaaaa  :puth

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2812 ne: 04-08-2011, 16:41:04
Mishel dhe Landi...nje kiss te madhe fare.. :D :perqafim :perqafim

 • Postime: 358
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2813 ne: 04-08-2011, 16:47:47
ej gjeja qe me mungonte me shume ne kete moment

shume thanx

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2814 ne: 04-08-2011, 16:55:09
edhe per ty dreamm.....kisss

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2815 ne: 04-08-2011, 19:23:41
kisss te veni :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2816 ne: 04-08-2011, 21:31:55
kiss yllin e Shej qe ka ditelindjen sot!

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#2817 ne: 08-08-2011, 18:26:38
edhe per ty Mishel kissss dhe nej nat te mir... :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2818 ne: 09-08-2011, 13:23:06
edhe une kiss Dreza........ :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2819 ne: 13-08-2011, 21:26:37
summer
kenga
dreamm
parlota
 
 :-* :-* :-* :-*

edhe te gjithe ata qe me duan  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2820 ne: 15-08-2011, 13:07:11
kiss everyone that wants to be kissed from me......

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2821 ne: 15-08-2011, 13:27:59
edhe une ty

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2822 ne: 15-08-2011, 13:31:12
 :puth miss ya

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2823 ne: 15-08-2011, 13:33:34
me 2 :)
kiss shume

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2824 ne: 15-08-2011, 13:52:27
Keto te dyja siper! :puth

Temat e fundit