Kissssssss someone here! - 118 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 68936

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2925 ne: 28-02-2012, 01:22:18
te dalshin temthat LOL

puc Tipin qe eshte zhduk pa adrese...dini gje ku jepet emisioni i Aida Shtinos LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2926 ne: 28-02-2012, 01:22:30
 :puth

Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2927 ne: 28-02-2012, 01:22:45
Sa I zgjate buzet dhe ti me miss :D gjer ktu me erdhi zhurma LOL


Cfare degjimi??? :O :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2928 ne: 28-02-2012, 01:27:24
:puth

Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D
Jo me Jo, per ashtu sbehem hic pishman une, vec vepro ti :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2929 ne: 28-02-2012, 01:28:13

Cfare degjimi??? :O :P
Zhurma e puthjes me :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2930 ne: 28-02-2012, 13:37:06
njonin

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2931 ne: 29-02-2012, 00:21:01
 hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2932 ne: 29-02-2012, 09:24:13

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2933 ne: 29-02-2012, 10:31:12
Ortaken ne lule te ballit,edhe pse eshte e zene me pune  :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2934 ne: 02-03-2012, 10:32:42
kiss shejin.......e kam te nevojshme sot

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2935 ne: 10-03-2012, 21:12:15
endren dhe shej nga nje kiss te dyjave

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2936 ne: 10-03-2012, 21:17:06
Ujkun

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2937 ne: 10-03-2012, 21:17:39
hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2938 ne: 11-03-2012, 11:31:53
Lefton...:-*

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2939 ne: 12-03-2012, 10:11:10
hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2940 ne: 12-03-2012, 15:59:36
nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi
:) ke te drejte mishel

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2941 ne: 12-03-2012, 16:03:59
Tipken...po fort ama si di une LOL :D

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2942 ne: 12-03-2012, 16:04:43
 :perqafim :perqafim kete yllin :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2943 ne: 12-03-2012, 16:06:10
:perqafim :perqafim kete yllin :perqafim

 :puth

me ka marre malli surrat majmun... :perqafim

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2944 ne: 12-03-2012, 16:07:11
e boll mu qurravite :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2945 ne: 12-03-2012, 16:07:39
ik o pirdhu ..u bone ti LOL

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2946 ne: 12-03-2012, 16:27:05
behem sbohem pune per mua... :P Prap ty te puth se je si rrush :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2947 ne: 12-03-2012, 16:27:46
une do puth lefton.... :puth

lefto...e shikon u bera trime...dhe pa tipin LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2948 ne: 12-03-2012, 18:58:30
Tipin :puth

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2949 ne: 13-03-2012, 11:34:19
Miss-in

Temat e fundit