×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59033

 • Postime: 12743

#2925 ne: 28-02-2012, 01:22:18
te dalshin temthat LOL

puc Tipin qe eshte zhduk pa adrese...dini gje ku jepet emisioni i Aida Shtinos LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2926 ne: 28-02-2012, 01:22:30
 :puth

Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2927 ne: 28-02-2012, 01:22:45
Sa I zgjate buzet dhe ti me miss :D gjer ktu me erdhi zhurma LOL


Cfare degjimi??? :O :P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2928 ne: 28-02-2012, 01:27:24
:puth

Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D
Jo me Jo, per ashtu sbehem hic pishman une, vec vepro ti :P

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2929 ne: 28-02-2012, 01:28:13

Cfare degjimi??? :O :P
Zhurma e puthjes me :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2930 ne: 28-02-2012, 13:37:06
njonin

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#2931 ne: 29-02-2012, 00:21:01
 hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2932 ne: 29-02-2012, 09:24:13

 • Postime: 12234

#2933 ne: 29-02-2012, 10:31:12
Ortaken ne lule te ballit,edhe pse eshte e zene me pune  :D :D

 • Postime: 12743

#2934 ne: 02-03-2012, 10:32:42
kiss shejin.......e kam te nevojshme sot

 • Postime: 2568

#2935 ne: 10-03-2012, 21:12:15
endren dhe shej nga nje kiss te dyjave

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2936 ne: 10-03-2012, 21:17:06
Ujkun

 • Postime: 2568

#2937 ne: 10-03-2012, 21:17:39
hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2938 ne: 11-03-2012, 11:31:53
Lefton...:-*

 • Postime: 12743

#2939 ne: 12-03-2012, 10:11:10
hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2940 ne: 12-03-2012, 15:59:36
nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi
:) ke te drejte mishel

 • Postime: 12743

#2941 ne: 12-03-2012, 16:03:59
Tipken...po fort ama si di une LOL :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2942 ne: 12-03-2012, 16:04:43
 :perqafim :perqafim kete yllin :perqafim

 • Postime: 12743

#2943 ne: 12-03-2012, 16:06:10
:perqafim :perqafim kete yllin :perqafim

 :puth

me ka marre malli surrat majmun... :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2944 ne: 12-03-2012, 16:07:11
e boll mu qurravite :D

 • Postime: 12743

#2945 ne: 12-03-2012, 16:07:39
ik o pirdhu ..u bone ti LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#2946 ne: 12-03-2012, 16:27:05
behem sbohem pune per mua... :P Prap ty te puth se je si rrush :P

 • Postime: 12743

#2947 ne: 12-03-2012, 16:27:46
une do puth lefton.... :puth

lefto...e shikon u bera trime...dhe pa tipin LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2948 ne: 12-03-2012, 18:58:30
Tipin :puth

 • Postime: 12743

#2949 ne: 13-03-2012, 11:34:19
Miss-in

Temat e fundit