Kissssssss someone here! - 129 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59796

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3200 ne: 29-04-2013, 22:15:51
Po te bera tape do te thote qe zones se lire do i vije turp nga turpet tona mu fiks ke temat e politikes lol

#3201 ne: 29-04-2013, 22:16:21
LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3202 ne: 29-04-2013, 22:19:20
Dhe me ne fund temat ke dashuria dhe sexi do merrnin kuptimin e vertete ate te dashurise ne kohen e teknologjise lol

#3203 ne: 29-04-2013, 22:26:34
:)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#3204 ne: 05-05-2013, 22:22:41
Te gjtheve ...jeni te vetmit miq per mua edhe pse virtuale ju dua fort.

SHEJ.........MISHEL .......PASION.....K ING ...........GERT.... ........ :perqafim

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3205 ne: 05-05-2013, 22:26:28
Te gjtheve ...jeni te vetmit miq per mua edhe pse virtuale ju dua fort.

SHEJ.........MISHEL .......PASION.....K ING ...........GERT.... ........ :perqafim

 :puth :puth :puth

 • Postime: 1281

#3206 ne: 06-05-2013, 14:02:58Lejen me thoni ku te drejtohem? :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3207 ne: 06-05-2013, 22:13:56
Tju Kiss njeher te gjithve se kam kohe qe mungoj kteje..??
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1281

#3208 ne: 06-05-2013, 22:17:26
Mua mua :D leri tjeret :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#3209 ne: 06-05-2013, 22:18:19
Mua mua :D leri tjeret :D
ty  :perqafim :perqafim qamet...hahahha

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3210 ne: 02-06-2013, 18:44:13
2 njerat :engjell:

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3211 ne: 02-06-2013, 18:44:40
Dhe njeren ^o) :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#3212 ne: 02-06-2013, 18:45:32
 :puth

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#3213 ne: 02-06-2013, 18:53:47
Kjo tushja ala gjume :D

 • Postime: 12743

#3214 ne: 02-06-2013, 23:29:17
Kjo tushja ala gjume :D

jo lali jo isha me familjen :perqafim

Temat e fundit