Kissssssss someone here! - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 64262

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#400 ne: 22-08-2008, 00:22:23


Hahah keshtu kam qef zocka qe nuk kan frik nga puthjet :D


 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#401 ne: 22-08-2008, 00:22:57

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#402 ne: 22-08-2008, 00:23:56
Për një kiss nuk eksitohem unë joo plus asaj nuk me the se ku po ma jep ne cilën pjesë

Vallai u pendova  :D  spo ta jap lol

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#403 ne: 22-08-2008, 00:24:37
ik ik se u bera pishman ;)

nuk mund ti them gjerat aq direkt si ti, jam icik e turpshme :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#404 ne: 22-08-2008, 00:25:49
Vallai u pendova  :D  s'po ta jap lol

Ska dert te jap une :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#405 ne: 22-08-2008, 00:26:10
ik ik se u bëra pishman ;)

nuk mund ti them gjërat aq direkt si ti, jam icik e turpshme :P

Mos ke dert se vetem une dhe ti jemii mos ke turp :D

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#406 ne: 22-08-2008, 00:27:23
po kuptoe deee :P ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#407 ne: 22-08-2008, 00:28:49
E di e di se ku e mendovee :D  :perqafim

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#408 ne: 22-08-2008, 00:30:40

e de e... e kuptove neser, sikur me qene ne mendjen time ti ;)

po te veshi be te veshi e kisha fjalen :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#409 ne: 22-08-2008, 00:32:44
Hahah po po e morra vesh dee ;)


me qe jemi tek kjo teme po ta jap nje puthje tani

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#410 ne: 22-08-2008, 00:34:49

ja edhe nje kissss per Ty, si per naten e mire ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#411 ne: 22-08-2008, 00:35:44
Po me le vet aa ...:D mos more se pastaj kjo xhelozja tjeter mezi pret qe te mbes une vet :D

 • Postime: 213
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#412 ne: 22-08-2008, 08:30:52
un  bacio x k....-  :perqafim

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#413 ne: 22-08-2008, 12:37:57
kissssssss...VELLAI N (biologjik)...se e kam jeteeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#414 ne: 22-08-2008, 13:36:06

Kiss per OMORFI   :-* :-*

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#415 ne: 22-08-2008, 13:41:04
Hahahaha  :P
Nji kis per kete siper :puth

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#416 ne: 22-08-2008, 13:45:36

Une vetem per OMORFIN!!!! Atje ku te jete! LOL

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#417 ne: 22-08-2008, 13:53:00
Unë vetëm për OMORFIN!!!! Atje ku te jetë! LOL
Ashtu eee mir mir se ta tregoj une ty ne dark LOL :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#418 ne: 22-08-2008, 13:54:07
Kissss per tree persona ketu... :perqafim

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#419 ne: 22-08-2008, 13:57:29
A jam unë njeri nga ato o trëndafil? :P  kiss Trendafilin  :-*

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#420 ne: 22-08-2008, 13:58:47
Kissss edhe per ty :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#421 ne: 22-08-2008, 14:00:45
Kissssssssss per kete siper :puth

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#422 ne: 22-08-2008, 14:01:58
Per fmmwckcmkcmkcc

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#423 ne: 22-08-2008, 16:15:04
Kissss per CH dhe D :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 22-08-2008, 16:16:49

Kissss dhe per ty T  :-*  :-*  :-*

Temat e fundit