Kissssssss someone here! - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 71504

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 22-08-2008, 17:10:54
Boll u kissum :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#451 ne: 22-08-2008, 17:11:49
U knaqum valla :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 22-08-2008, 17:14:59
Po de ti sidomos iher e ke cu greven ne fund LOL

 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#453 ne: 22-08-2008, 17:17:05
hHahah e deee :D

Kiss moree

 • Postime: 108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 22-08-2008, 17:26:07
Une do i kissssssss te gjithe si e re qe jam e per here te par tek kjo tema.S'qenkeni shume,po te mire qenkeni ehhh po prape u lodha duke ju puth edhe kaq sa jeni!

#455 ne: 22-08-2008, 17:59:06
Mistrecin tim puth....kissssss  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#456 ne: 22-08-2008, 18:00:14
grun time mishin qe mezi e kom e puthhh fort po shum aman ke hunda , qafa etje  :P :perqafim :perqafim

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#457 ne: 23-08-2008, 10:30:52
kissssssss......cap kenen

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 23-08-2008, 10:33:55
Kissssssss per te gjith :puth :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#459 ne: 23-08-2008, 10:39:38
kisssssssss per zemren time hmmmmm:

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 23-08-2008, 10:42:09
Kisssssss per yllin tim :-*

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#461 ne: 23-08-2008, 10:44:01
kiiisssssssssssssss ss........ASNJE :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#462 ne: 23-08-2008, 10:46:51
Ashtu eee :(
Kisssssssssss kete bukuroshen ketu lart :puth

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#463 ne: 23-08-2008, 10:48:34
kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssss.. .ZUZANEN....yyyyyy ca folt te kam puc mi :perqafim ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#464 ne: 23-08-2008, 11:12:10
kissssssssssssss  kto te dyja hmmmmm:

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#465 ne: 23-08-2008, 11:43:34
Kisssssssssssssssss ssssssssssssss bebushin evogel dhe skiato... :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#466 ne: 23-08-2008, 12:19:56
kisssssss bukuroshen siper ndoshta me nje puthje te zjarrte do te ngrihet :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#467 ne: 23-08-2008, 12:27:31
kisssssssssss kete siper dhe Tr...... :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#468 ne: 23-08-2008, 12:31:53
kisssssss do ta ruaj puthjen vetem per njeren dhe nuk do ta shpenzoj deri sa ta takoj hmmmmm:

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#469 ne: 24-08-2008, 10:10:07

Kiss per te gjitha gocat ketu qe jane si yje  :-*  :-*   LOL

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#470 ne: 24-08-2008, 10:16:26
Kisssss kete mbi mua dhe ate qe do te vi posht meje ;)Kissssss

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 24-08-2008, 10:24:35
Kissssssss keta te tre siper :puth :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 24-08-2008, 10:28:43
kto te dyja siper :puth perq

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#473 ne: 24-08-2008, 10:32:48
Kisssssss zuzunen dhe ate poshte saj :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#474 ne: 24-08-2008, 10:39:04
ket siper dhe ate  qe do vij mbas meje  :perqafim

Temat e fundit