Kissssssss someone here! - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 67130

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 24-08-2008, 11:02:44
Kissssssssss keta te dy ketu lart :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#476 ne: 24-08-2008, 11:04:21
ket siper per pasardhesin do te pres :)

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 24-08-2008, 11:33:14
Hajde une ketu ...hajde mo ty ke tjeter pervec teje :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 24-08-2008, 11:41:25
ohhhhh kjo ishte nje surprize 1000 puthje :perqafim

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 24-08-2008, 11:45:23
2000 nga una :perqafim

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 24-08-2008, 11:46:52
2000 nga une :perqafim

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 24-08-2008, 11:49:34
U bene 4000 te mjaftojn apo do akoma?

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#482 ne: 24-08-2008, 11:52:07
ok flm mos te mbeten te mbyllura ne sirtar do ti ruaj ti jap kur te kem perballe hmmmmm:

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 24-08-2008, 13:59:41
kissssssss per Oqeanin dhe ZUZUNEN.... muaaaaahhhhhh  :-*

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#484 ne: 24-08-2008, 14:03:20
Flm shum Dorina...

Nje kisss te zjarrt per ty... :puth,,  :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 24-08-2008, 14:51:47
Tash jemi ne temen qe duhet more.. :D

Kiss per dike e di vet ai :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 25-08-2008, 09:00:17
Nje big kisss per kete :puth

Ps: Kur do kthehesh nga pushimet ti moj ngele ne diell :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#487 ne: 25-08-2008, 09:13:29
Edhe pak edhe pak edhe ca ditë edhe erdhi edhe kjoo :D


Kiss për këtë sipër dhe këtë zuzanen  :-*

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 25-08-2008, 09:18:06
Kissss edhe per ty rrusho :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#489 ne: 25-08-2008, 09:19:18
Kissi eshte ndryshe ky eshte perqafim :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 25-08-2008, 09:30:30
Kissssssssss keta te tre ketu lart :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#491 ne: 25-08-2008, 09:34:13
Kjo po i bie qe mua dy here ee ..sepse ne keta tre lart une jam dy here :D

Kiss vetem per ty  :-* :-*

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#492 ne: 25-08-2008, 23:15:50
Tre kissssssssssssssss do jap sonte te tjerat per neser :P
Kisssssssssssssssss ss STEFIN,DORINEN,TRENDAFILIN,,,njera eshte sekret e di vet ai :puth :puth :puth

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 25-08-2008, 23:27:54
ooo Flm shum ZUZUNA.. ja edhe nje big big kissssss per Ty

muuuuaaaaaaaaaaaahh hhhhhhhhhhhhh  :-*  :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#494 ne: 26-08-2008, 00:04:53
Nga nje kiss per keto yje siper qe kam

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#495 ne: 26-08-2008, 00:05:40
ooo erdhe ti ;).. kissss dhe per Ty  :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#496 ne: 26-08-2008, 00:07:59
Erdha erdha si te le vetem ty moj e  :perqafim


Big kiss per ty  :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 26-08-2008, 11:13:29
Nje kisssss per zemren time :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#498 ne: 26-08-2008, 11:14:27
Kiss edhe une per zemren time

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 26-08-2008, 11:15:44
Një kisssss për zemren time :-* :-*
Per mua e ke fjalen eeeee :P
Kissssssss kete bukuroshen se me ka munguar :puth

Temat e fundit