×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59094

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#475 ne: 24-08-2008, 11:02:44
Kissssssssss keta te dy ketu lart :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#476 ne: 24-08-2008, 11:04:21
ket siper per pasardhesin do te pres :)

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 24-08-2008, 11:33:14
Hajde une ketu ...hajde mo ty ke tjeter pervec teje :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 24-08-2008, 11:41:25
ohhhhh kjo ishte nje surprize 1000 puthje :perqafim

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 24-08-2008, 11:45:23
2000 nga una :perqafim

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 24-08-2008, 11:46:52
2000 nga une :perqafim

 • Postime: 71
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 24-08-2008, 11:49:34
U bene 4000 te mjaftojn apo do akoma?

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#482 ne: 24-08-2008, 11:52:07
ok flm mos te mbeten te mbyllura ne sirtar do ti ruaj ti jap kur te kem perballe hmmmmm:

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 24-08-2008, 13:59:41
kissssssss per Oqeanin dhe ZUZUNEN.... muaaaaahhhhhh  :-*

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#484 ne: 24-08-2008, 14:03:20
Flm shum Dorina...

Nje kisss te zjarrt per ty... :puth,,  :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#485 ne: 24-08-2008, 14:51:47
Tash jemi ne temen qe duhet more.. :D

Kiss per dike e di vet ai :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 25-08-2008, 09:00:17
Nje big kisss per kete :puth

Ps: Kur do kthehesh nga pushimet ti moj ngele ne diell :D

 • Postime: 4261

#487 ne: 25-08-2008, 09:13:29
Edhe pak edhe pak edhe ca ditë edhe erdhi edhe kjoo :D


Kiss për këtë sipër dhe këtë zuzanen  :-*

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 25-08-2008, 09:18:06
Kissss edhe per ty rrusho :perqafim

 • Postime: 4261

#489 ne: 25-08-2008, 09:19:18
Kissi eshte ndryshe ky eshte perqafim :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 25-08-2008, 09:30:30
Kissssssssss keta te tre ketu lart :-* :-* :-*

 • Postime: 4261

#491 ne: 25-08-2008, 09:34:13
Kjo po i bie qe mua dy here ee ..sepse ne keta tre lart une jam dy here :D

Kiss vetem per ty  :-* :-*

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#492 ne: 25-08-2008, 23:15:50
Tre kissssssssssssssss do jap sonte te tjerat per neser :P
Kisssssssssssssssss ss STEFIN,DORINEN,TRENDAFILIN,,,njera eshte sekret e di vet ai :puth :puth :puth

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 25-08-2008, 23:27:54
ooo Flm shum ZUZUNA.. ja edhe nje big big kissssss per Ty

muuuuaaaaaaaaaaaahh hhhhhhhhhhhhh  :-*  :-*

 • Postime: 4261

#494 ne: 26-08-2008, 00:04:53
Nga nje kiss per keto yje siper qe kam

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#495 ne: 26-08-2008, 00:05:40
ooo erdhe ti ;).. kissss dhe per Ty  :-*

 • Postime: 4261

#496 ne: 26-08-2008, 00:07:59
Erdha erdha si te le vetem ty moj e  :perqafim


Big kiss per ty  :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#497 ne: 26-08-2008, 11:13:29
Nje kisssss per zemren time :-* :-*

 • Postime: 4261

#498 ne: 26-08-2008, 11:14:27
Kiss edhe une per zemren time

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#499 ne: 26-08-2008, 11:15:44
Një kisssss për zemren time :-* :-*
Per mua e ke fjalen eeeee :P
Kissssssss kete bukuroshen se me ka munguar :puth

Temat e fundit