Kissssssss someone here! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66711

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 19-09-2008, 20:00:12
 :puth G..

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 19-09-2008, 20:22:10
kissss per dream

#577 ne: 20-09-2008, 15:43:22
Kiss Grensin...se me ka marre malli


ku ke hum o fryme uriq LOL LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 21-09-2008, 22:23:22
Kissss per Mistrecin.. :-*

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 21-09-2008, 22:28:22
edhe un babyn  :perqafim

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#580 ne: 22-09-2008, 06:37:20
kisssss per Charlin, Babygirlin dhe Zuzunen  :-* :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 22-09-2008, 08:44:04
Kissss per Ty (siper) dhe S dhe Z.. :perqafim

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 22-09-2008, 08:47:15
:puth une ty

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 22-09-2008, 09:00:32
Une nga nji kissssss per keto te treja ketu lart :puth :puth :puth

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#584 ne: 22-09-2008, 14:41:46
kissssss per te gjitha femrat  :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#585 ne: 22-09-2008, 14:44:15
kissssss për të gjitha femrat  :perqafim

Jane shume e po dobesohesh moreee LOL

 :-*  :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#586 ne: 22-09-2008, 14:45:38
kisssss për Charlin  :-* :-*


Kisss edhe per tyyyy :-*

#587 ne: 23-09-2008, 10:39:16
Capkene se paska hup sot  :puth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 01-10-2008, 00:57:15
Kissss per CH se eshte i piklluar :perqafim

 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#589 ne: 01-10-2008, 00:58:53
 :-* :-* :-* :-* :-*


Kiss u too

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 01-10-2008, 01:00:09
Edhe iher.. :-* :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#591 ne: 01-10-2008, 01:01:16
Thenkjuuu sweetheart  :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 01-10-2008, 01:02:37
Prite gorgeous.. :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#593 ne: 01-10-2008, 01:03:33
Thaknsss zemerr

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 01-10-2008, 01:06:44
Tash boll se po dobesohemi e mbarojme te dy.. LOL LOL

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#595 ne: 01-10-2008, 01:07:44
Kam nevoje te dobsohem :(

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 01-10-2008, 01:09:09
Ahh ok pra.... :-* :-* :-* :perqafim

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 01-10-2008, 08:27:58
Kiss U Babyy...:-* :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 01-10-2008, 13:39:39
Kiss U 2.. :-* :-*

Kiss edhe CH...S...Z...L...M. ..C...S... :-* :-* :-*

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 01-10-2008, 18:42:54
 I puth gjithe çunat beqare :perqafim

Temat e fundit