Kissssssss someone here! - 25 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59167

 • Postime: 4261

#600 ne: 01-10-2008, 20:03:21
Edhe une te puth tyy nese je beqare :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 01-10-2008, 20:05:36
.......

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 01-10-2008, 23:30:59
Edhe unë te puth tyy nëse je beqare :D
Flm pra
ja edhe nje big kiss per ty.Mouaaah :)

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 02-10-2008, 08:30:30
Kiss per kete siper. :-* :perqafim

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 02-10-2008, 10:50:01
Kiss për këtë sipër. :-* :perqafim
Big kisss edhe per ty  :)

#605 ne: 02-10-2008, 11:40:13
Puth Capkenen, Mishelin dhe Cheken...

 • Postime: 851

#606 ne: 02-10-2008, 17:38:03
Kisssssss per te gjitha femrat qe i duan puthjet.. :-*  :-*

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 02-10-2008, 19:00:57
Kiss per Ishulli dhe AleksB,  :-* :-*

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 02-10-2008, 19:02:49
kiss per Progrin

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 03-10-2008, 00:47:15
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 03-10-2008, 10:57:03
Kisss per ty lart,  :-* :-*

 • Postime: 4261

#611 ne: 03-10-2008, 11:40:46
Kiss per Baby-n dhe kete Inen

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 03-10-2008, 12:35:45
qyqy dhe KËTË INËN "KËTË " :D
Kiss edhe per ty. :perqafim

 • Postime: 851

#613 ne: 03-10-2008, 14:42:09
Kiss per Inen dhe gjithe beqaret se te martuarat si duan puthjet e jashtme :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 03-10-2008, 14:55:04
O BIG KISSSSS per ty..se une si te isha beqo jam :D

 :-* :-*

 • Postime: 851

#615 ne: 03-10-2008, 15:00:15
Normal. 22 vjece je ti dhe nuk ia mbush mendjen kujt qe je martuar apo je mami... 17 vjec je martue ti :D :D

Dhe une ty :-*

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 03-10-2008, 15:02:47
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)

kiss per Inen  :puth

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 03-10-2008, 15:10:28
Ishull...tani mendja mbushet lehte pasi kam sjell dhe bandillin ketej nga forumi :D

Kiss TY perseri...Kiss Masha...Kiss Charlie...Kiss Stefi dhe Kiss Zuzuna.. :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 03-10-2008, 15:12:57
kiss e per ty e dashur  :-*

 • Postime: 851

#619 ne: 03-10-2008, 15:39:25
Kiss speciale për Shkodërlocen dhe Dora :-*  :-*

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 03-10-2008, 16:05:15
Nje big kiss per keto te tre poshte ;)

 • Postime: 851

#621 ne: 03-10-2008, 16:54:28
Te gjoren se harruam Stefin...! Ja Stefi vetem per ty  :-*  :-*

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 03-10-2008, 17:29:43
Një puthje e madhe shkon për ISHULLIN. :-* ciao)

 • Postime: 4261

#623 ne: 03-10-2008, 18:08:55
Nje per kete siper dhe nje per Baby-n

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 03-10-2008, 18:19:10
Kiss vetem TY....mos me perziej me milet kur te me puthesh.

Temat e fundit