Kissssssss someone here! - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66709

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#600 ne: 01-10-2008, 20:03:21
Edhe une te puth tyy nese je beqare :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#601 ne: 01-10-2008, 20:05:36
.......

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 01-10-2008, 23:30:59
Edhe unë te puth tyy nëse je beqare :D
Flm pra
ja edhe nje big kiss per ty.Mouaaah :)

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#603 ne: 02-10-2008, 08:30:30
Kiss per kete siper. :-* :perqafim

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 02-10-2008, 10:50:01
Kiss për këtë sipër. :-* :perqafim
Big kisss edhe per ty  :)

#605 ne: 02-10-2008, 11:40:13
Puth Capkenen, Mishelin dhe Cheken...

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#606 ne: 02-10-2008, 17:38:03
Kisssssss per te gjitha femrat qe i duan puthjet.. :-*  :-*

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 02-10-2008, 19:00:57
Kiss per Ishulli dhe AleksB,  :-* :-*

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#608 ne: 02-10-2008, 19:02:49
kiss per Progrin

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 03-10-2008, 00:47:15
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 03-10-2008, 10:57:03
Kisss per ty lart,  :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#611 ne: 03-10-2008, 11:40:46
Kiss per Baby-n dhe kete Inen

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 03-10-2008, 12:35:45
qyqy dhe KËTË INËN "KËTË " :D
Kiss edhe per ty. :perqafim

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#613 ne: 03-10-2008, 14:42:09
Kiss per Inen dhe gjithe beqaret se te martuarat si duan puthjet e jashtme :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 03-10-2008, 14:55:04
O BIG KISSSSS per ty..se une si te isha beqo jam :D

 :-* :-*

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#615 ne: 03-10-2008, 15:00:15
Normal. 22 vjece je ti dhe nuk ia mbush mendjen kujt qe je martuar apo je mami... 17 vjec je martue ti :D :D

Dhe une ty :-*

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 03-10-2008, 15:02:47
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)

kiss per Inen  :puth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#617 ne: 03-10-2008, 15:10:28
Ishull...tani mendja mbushet lehte pasi kam sjell dhe bandillin ketej nga forumi :D

Kiss TY perseri...Kiss Masha...Kiss Charlie...Kiss Stefi dhe Kiss Zuzuna.. :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 03-10-2008, 15:12:57
kiss e per ty e dashur  :-*

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#619 ne: 03-10-2008, 15:39:25
Kiss speciale për Shkodërlocen dhe Dora :-*  :-*

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 03-10-2008, 16:05:15
Nje big kiss per keto te tre poshte ;)

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#621 ne: 03-10-2008, 16:54:28
Te gjoren se harruam Stefin...! Ja Stefi vetem per ty  :-*  :-*

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 03-10-2008, 17:29:43
Një puthje e madhe shkon për ISHULLIN. :-* ciao)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#623 ne: 03-10-2008, 18:08:55
Nje per kete siper dhe nje per Baby-n

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 03-10-2008, 18:19:10
Kiss vetem TY....mos me perziej me milet kur te me puthesh.

Temat e fundit