Kissssssss someone here! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66839

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#625 ne: 03-10-2008, 18:20:13
:D


Mire e kee sorry ;)

Puthje speciale vetem per kete siper  :-* :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 03-10-2008, 18:22:06
Vetem TY... :-* :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 03-10-2008, 18:29:15
Një për këtë sipër dhe një për Baby-n
Nje puthje per ty sot :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#628 ne: 03-10-2008, 18:33:36
Veq nje aa :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 03-10-2008, 18:34:58
Te tjerat vine me radhe :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#630 ne: 03-10-2008, 18:37:32
Dmth sot vetem mua me paske ne list aa :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 03-10-2008, 20:13:43
Te tjerat puthje mo thash vine me radhe :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#632 ne: 03-10-2008, 20:19:38
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 03-10-2008, 20:24:32
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D
y qyqe bash non stop nuk shkon mo ç'thua  :S :D

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 04-10-2008, 09:58:50
Shuume puthje speciale per My Babyy,  :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 04-10-2008, 11:47:21
nje puthje per ty naqe :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 04-10-2008, 12:35:09
Kisss for K..... :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 04-10-2008, 12:36:32
Kiss per Baby-n.:)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 04-10-2008, 12:37:56
Kiss edhe une TY bukuroshe. :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#639 ne: 04-10-2008, 12:48:41
Kisss for K..... :-* :-* :-*


:D


Thenkjuu thenkjuuuu edhe  une tyyy :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 04-10-2008, 12:49:37
Hajt bree edhe nje here :D :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#641 ne: 04-10-2008, 12:52:18
Hajt de edhe une 2 here :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 04-10-2008, 12:54:36
Kujdes mos e kalo te treten here :D

 :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#643 ne: 04-10-2008, 12:57:33
Kiss uuu 100 here ....heeee ? :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 04-10-2008, 12:59:42
Po nuk po shoh kissaa vec po zgerdhihesh seeee :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 04-10-2008, 13:00:31
E ka shprehi me u zgerdhi edhe me jap kissa ne te njejten kohe ky... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 04-10-2008, 13:01:31
Kjo dmth qe nuk i jep me gjithe shpirt dreqi :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#647 ne: 04-10-2008, 13:02:36
Hahahah kadalni bree keq e keni kap ju dyja me muaa breehhhh :D


 :-* Nje per ty dhe nje per kete tjetren   :-*


Ma shum ska mundesiii :D :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 04-10-2008, 13:04:18
Tash tamam dy te zgerdhime  :D  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 04-10-2008, 13:04:59
Po boll jane sa per mengjes  :P

Kiss u shuum beb I love uuu :-* :-* :-* :-*

Temat e fundit