Kissssssss someone here! - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59112

 • Postime: 4261

#625 ne: 03-10-2008, 18:20:13
:D


Mire e kee sorry ;)

Puthje speciale vetem per kete siper  :-* :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 03-10-2008, 18:22:06
Vetem TY... :-* :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 03-10-2008, 18:29:15
Një për këtë sipër dhe një për Baby-n
Nje puthje per ty sot :)

 • Postime: 4261

#628 ne: 03-10-2008, 18:33:36
Veq nje aa :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 03-10-2008, 18:34:58
Te tjerat vine me radhe :D

 • Postime: 4261

#630 ne: 03-10-2008, 18:37:32
Dmth sot vetem mua me paske ne list aa :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 03-10-2008, 20:13:43
Te tjerat puthje mo thash vine me radhe :D

 • Postime: 4261

#632 ne: 03-10-2008, 20:19:38
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 03-10-2008, 20:24:32
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D
y qyqe bash non stop nuk shkon mo ç'thua  :S :D

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 04-10-2008, 09:58:50
Shuume puthje speciale per My Babyy,  :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 04-10-2008, 11:47:21
nje puthje per ty naqe :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 04-10-2008, 12:35:09
Kisss for K..... :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 04-10-2008, 12:36:32
Kiss per Baby-n.:)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 04-10-2008, 12:37:56
Kiss edhe une TY bukuroshe. :)

 • Postime: 4261

#639 ne: 04-10-2008, 12:48:41
Kisss for K..... :-* :-* :-*


:D


Thenkjuu thenkjuuuu edhe  une tyyy :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 04-10-2008, 12:49:37
Hajt bree edhe nje here :D :-*

 • Postime: 4261

#641 ne: 04-10-2008, 12:52:18
Hajt de edhe une 2 here :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#642 ne: 04-10-2008, 12:54:36
Kujdes mos e kalo te treten here :D

 :-*

 • Postime: 4261

#643 ne: 04-10-2008, 12:57:33
Kiss uuu 100 here ....heeee ? :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 04-10-2008, 12:59:42
Po nuk po shoh kissaa vec po zgerdhihesh seeee :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 04-10-2008, 13:00:31
E ka shprehi me u zgerdhi edhe me jap kissa ne te njejten kohe ky... :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 04-10-2008, 13:01:31
Kjo dmth qe nuk i jep me gjithe shpirt dreqi :D

 • Postime: 4261

#647 ne: 04-10-2008, 13:02:36
Hahahah kadalni bree keq e keni kap ju dyja me muaa breehhhh :D


 :-* Nje per ty dhe nje per kete tjetren   :-*


Ma shum ska mundesiii :D :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 04-10-2008, 13:04:18
Tash tamam dy te zgerdhime  :D  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 04-10-2008, 13:04:59
Po boll jane sa per mengjes  :P

Kiss u shuum beb I love uuu :-* :-* :-* :-*

Temat e fundit