Kissssssss someone here! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 64371

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#650 ne: 04-10-2008, 13:06:41
A jeni te knaqne a jooo kallxonii mos te ju vjen marreee :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 04-10-2008, 13:09:30
Une jo nuk jam ngop se nuk quhen puthje kur zgerdhihesh :D

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 04-10-2008, 13:10:45
Tek mua mjafton me kaq , e  Baby le ti sqaron te zgerdhimet me Charlie-n hihihihi

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#653 ne: 04-10-2008, 13:13:01
Kqyree ti Bebyy merr msin nga kjooo ma mir nga nje per dit se nihere shum e tanii me mbet :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 04-10-2008, 13:14:21
Babyyy nuk eshte ngop he????????......

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#655 ne: 04-10-2008, 13:16:54
Ishalla po kup jarabiiiii qysh kurr nuk u ngopeeeeee :D 


 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 04-10-2008, 13:19:17
Ishalla edhe ti mesohesh me kisss sa ma shpejt PA U ZGERDHI..

 :-* :-* :-* :-*

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 04-10-2008, 13:20:27
Nje kiss edhe une per Babyyinn,,ndoshjta do ia plotesoj kerkesat sado pak,vetem se une e kam me zemer,,jo si ky kopuku :D :puth

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#658 ne: 04-10-2008, 13:21:43
Ishalla bre ishallaa :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 04-10-2008, 13:22:33
hehehe :D...Kiss edhe per TY Oqean.. :puth :lule

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 04-10-2008, 13:23:25
oh zot!!
He qa bet a u lodhet hiq?  :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#661 ne: 04-10-2008, 13:26:58
Ku lodhe njeriu me puthje moj,,

Nje kisss  te madhe per Inen  :puth  ,,,edhe per Babynn gjithsesi.. :puth :lule

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 04-10-2008, 13:28:41
Ocean , valla Ocean je :D
Flm shume , kiss per ty.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 04-10-2008, 13:32:24
ehe flm shume,,

Nje kisss oqeanike pe ty :D :puth

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 04-10-2008, 14:08:27
Valla me gjith deshire Zanen :puth :puth

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 04-10-2008, 14:19:34
Une kissssssssssss kete siper se e kam se yll :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 04-10-2008, 14:22:00
une kisssssssssss ket siper se eshte si embelsire

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 04-10-2008, 14:34:42
Une kissssssss kete siper se eshte si llokum :D :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 04-10-2008, 14:36:42
kissssssss ket siper dhe i uroj shendet dhe lumturi mireupafshim

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 06-10-2008, 09:51:22
Kiss per Babyy_n.. :-* :-*, Zuzunen, Fatjeten, dhe Inen, :) :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 06-10-2008, 13:07:59
Kiss U 2.. :-*...Kiss S...Z...D...M...C.. . :perqafim :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 06-10-2008, 13:08:47
BIG Kissss per CH.. :-* :-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#672 ne: 06-10-2008, 13:11:12
Big kiss edhe per tyyy  :-*

 • Postime: 120
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 06-10-2008, 19:44:10
Fatjeten,  :perqafim

Nje puthje te madhe per ty Aleks,  :-* :-* :perqafim

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 06-10-2008, 23:06:18
një puthje për  :S :S Claraa

Temat e fundit