Kissssssss someone here! - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66842

#700 ne: 15-10-2008, 17:28:55
kisses per te gjithe antaret  :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 16-10-2008, 08:34:40
Kissssssssss per B...S...D... :puth :puth :puth

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 16-10-2008, 08:39:42
Oh sa mire eshte te ngrihesh me puthje qe ne mengjes :D

Big Kis per te gjithe ato qe me kane xhan :D

:puth :puth :puth

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 16-10-2008, 08:49:14

   Mue me bjen te te puthe, sepse te kame gjan

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 16-10-2008, 09:05:30
   Mue me bjen te te puthe, sepse te kame gjan

:D :puth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 16-10-2008, 09:15:45
Kiss per keta te tre siper.... :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#706 ne: 16-10-2008, 12:08:06
Kiss per kete nese e pranon

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#707 ne: 17-10-2008, 08:22:34
Kiss per Baby_n,,, :-* :-* :perqafim :perqafim :X

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 17-10-2008, 08:55:06
Kisss për këto 3 te fundit :perqafim :perqafim  :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 17-10-2008, 09:15:55

  Kiss per kete te fundit

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 17-10-2008, 09:20:20
Big kisssss per kete te fundit edhe une :D

:puth :puth

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#711 ne: 17-10-2008, 09:48:25

   Mbetemi keshtu tane diten Stefi
  Te puthi fort aty ku kame deshire. hmmmmm: ;)

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 17-10-2008, 11:20:54
Kissssss per ju te dy :puth :puth

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#713 ne: 17-10-2008, 13:59:41
Kissssss per ZUZUNA edhe ket qe vjen radhash :perqafim

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#714 ne: 17-10-2008, 17:50:18
Kissss Dreza

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 17-10-2008, 18:54:16
kissss :-[ ishuili ne faqe eheheheheh

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#716 ne: 17-10-2008, 19:43:47
Kiss baby-n :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 17-10-2008, 19:48:02
Kisss Babyy_n...:-* :-*

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 18-10-2008, 10:21:27
kissssss anna ,baby,stefi,dreza,zuzuna,belina perq :puth perq :puth perq

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 18-10-2008, 10:41:52
Nga nji kissssss S...A...I...B...D.. .A... :puth :puth :puth :puth :puth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 18-10-2008, 11:01:27
Kiss keta dy siper dhe AnnA... :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#721 ne: 18-10-2008, 12:04:51
Une e kissi veq kete siper :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 18-10-2008, 12:07:35
Kiss TY...:-* :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#723 ne: 18-10-2008, 12:09:26
Kend :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 18-10-2008, 12:10:28
Ty :-*

Temat e fundit