Kissssssss someone here! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 71614

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#725 ne: 18-10-2008, 12:13:15
Ahaaaaa :D


:-*

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#726 ne: 18-10-2008, 15:54:58
Femrat :-*

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 18-10-2008, 16:35:09
  kisssss ANNAAAAAAAAAAAA
  ne faqe......... hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 22-10-2008, 22:58:25
mishelin dhe capkenen.. :) :)

#729 ne: 23-10-2008, 09:42:49
sot po puth dreamken...

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 23-10-2008, 09:45:34
Kiss per Babyn dhe Z dhe AnnA. :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#731 ne: 23-10-2008, 09:50:13
sot po puth Emiren

eshte e kendshme ne pergjigjet qe jep

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 23-10-2008, 10:40:37
nje puthje per marsiola

 • Postime: 262
 • Karma: +0/-0

#733 ne: 23-10-2008, 11:10:37
flm skiatori

ja edhe une po ta kthej

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 23-10-2008, 11:36:46
nje puthje per amarda ndoshta do marr zemer qe te me jap nje te shtyre hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 23-10-2008, 12:35:09
sot po puth dreamken...

 :-*  :perqafim   Emiren


edhe stefin pasi te me beje një coffe :D :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 23-10-2008, 12:37:52
endrren  :puth hajt_ktu:

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 23-10-2008, 14:30:46

  Stefin

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 23-10-2008, 14:39:38
Kiss per S...Z...A...S...H.. .D... :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 23-10-2008, 14:45:34

  Edhe une ty

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#740 ne: 27-10-2008, 07:39:29
Kisssss Z--S--B--S--H--D--- :perqafim :perqafim :)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 27-10-2008, 08:00:11

  Kisss per te gjithe :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 27-10-2008, 08:52:59
Kissss Hektori :perqafim

 • Postime: 298
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 27-10-2008, 09:10:46
Kiss te gjitha zockat pa perjashtim edhe ato qe nuk i njoh :D

:-* :-*

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 27-10-2008, 09:43:12
Big Kiss për ato qe ma kanë dhënë me pare :puth dhe te gjithë te thjeret qe me kanë xhan :D :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 27-10-2008, 09:51:03
nga nje kisssssssssssssssss s
per te gjithe z..s...d....b....b. ..a...
 perq :puth perq :puth perq

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 27-10-2008, 11:52:03
Kissssssssssssssss te gjithe qe ndodhen ketu siper :puth :puth :puth :puth :puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 27-10-2008, 11:58:29
kisssssssssssssssss sssssssssss
zuzunaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
stefiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii
nga uneeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee
 perq :puth

 • Postime: 71
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 28-10-2008, 18:33:20
Kissssssssssssss Skiatorin :-* ...Dhe ate qe do te vi... :-*

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#749 ne: 28-10-2008, 18:37:44
O Skiator, O don zhuan!

Kiss Omorfin :-*

Temat e fundit