Kissssssss someone here! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 66708

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-10-2008, 15:46:38
...Nga nje kisss per...S...Z...dhe A...:-* :-* :-*

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 29-10-2008, 15:51:12
Kiss per Babyn ,,Zanen dhe Stefin.. :puth :puth :puth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 29-10-2008, 15:56:10
Nje per ty :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#753 ne: 29-10-2008, 15:57:41
Kiss per bebushin tem :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 29-10-2008, 15:58:59
Kiss edhe Ty :-* :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#755 ne: 29-10-2008, 16:09:10
Big double kiss per ty :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 29-10-2008, 16:11:58
Big quadraple ;) :-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#757 ne: 29-10-2008, 16:13:43
Une ty 1mij here :-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 29-10-2008, 16:14:54
Boll se iki tuli :D

:-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#759 ne: 29-10-2008, 16:16:05
Kam nevoj une qe te me ik vallai pak tul :D


:-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 29-10-2008, 16:17:45
Meqe paske nevoje..kuku cka po heq une tash :D

:-*

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#761 ne: 29-10-2008, 16:18:39
Ehh te kam ra hise skam qka bej :D:-*

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 29-10-2008, 16:20:43
Une kam nevoje me shtu do tul vallaii :( :D

:-*

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 29-10-2008, 16:23:26
Nga nje big kisssss

Baby...oqeani...joy ....Zuzuna.....Skia tori......Hektori.. ...Charlie ...ishull :perqafim & per te gjitha vajza e forumit pa perjashtim nga nje big kissss :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#764 ne: 29-10-2008, 16:25:09
Mua te fundit me paske lene ee :D ok ok ska problem

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 29-10-2008, 16:26:00
Nga nje big kisssss edhe per te gjithe ato qe kam harruar pa permendur :puth

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 29-10-2008, 16:29:21
Mua te fundit me paske lënë ee :D ok ok s'ka problem

Nga inati qe nuk me bere kafen LOL

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#767 ne: 29-10-2008, 16:37:21
Harroje qe te bej kafe une LOL

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 30-10-2008, 07:56:43
 Nga nje kissssss qe dot vin mbas meje  :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 30-10-2008, 08:27:45

   Ooo me knaqesi edhe une ty hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 30-10-2008, 08:41:13
Ooo shuuum e shishme ahahahah
edhe un ty veq ne faqe ahahah ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 30-10-2008, 08:54:15
Nga Nje kiss per keta qe jane online.. :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 30-10-2008, 08:54:25

  Fillimi nise ne faqe dhe vazhdon...

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 30-10-2008, 09:02:55
por mundet edhe aty te perfundon hmmmmm:
kissssss Babyyyyyy :perqafim

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 30-10-2008, 09:27:02

  Po, kjo eshte me deshire :engjell:

Temat e fundit