Kissssssss someone here! - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59126

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 29-10-2008, 15:46:38
...Nga nje kisss per...S...Z...dhe A...:-* :-* :-*

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 29-10-2008, 15:51:12
Kiss per Babyn ,,Zanen dhe Stefin.. :puth :puth :puth

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 29-10-2008, 15:56:10
Nje per ty :perqafim

 • Postime: 4261

#753 ne: 29-10-2008, 15:57:41
Kiss per bebushin tem :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 29-10-2008, 15:58:59
Kiss edhe Ty :-* :perqafim

 • Postime: 4261

#755 ne: 29-10-2008, 16:09:10
Big double kiss per ty :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 29-10-2008, 16:11:58
Big quadraple ;) :-*

 • Postime: 4261

#757 ne: 29-10-2008, 16:13:43
Une ty 1mij here :-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 29-10-2008, 16:14:54
Boll se iki tuli :D

:-*

 • Postime: 4261

#759 ne: 29-10-2008, 16:16:05
Kam nevoj une qe te me ik vallai pak tul :D


:-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 29-10-2008, 16:17:45
Meqe paske nevoje..kuku cka po heq une tash :D

:-*

 • Postime: 4261

#761 ne: 29-10-2008, 16:18:39
Ehh te kam ra hise skam qka bej :D:-*

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 29-10-2008, 16:20:43
Une kam nevoje me shtu do tul vallaii :( :D

:-*

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 29-10-2008, 16:23:26
Nga nje big kisssss

Baby...oqeani...joy ....Zuzuna.....Skia tori......Hektori.. ...Charlie ...ishull :perqafim & per te gjitha vajza e forumit pa perjashtim nga nje big kissss :perqafim

 • Postime: 4261

#764 ne: 29-10-2008, 16:25:09
Mua te fundit me paske lene ee :D ok ok ska problem

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 29-10-2008, 16:26:00
Nga nje big kisssss edhe per te gjithe ato qe kam harruar pa permendur :puth

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 29-10-2008, 16:29:21
Mua te fundit me paske lënë ee :D ok ok s'ka problem

Nga inati qe nuk me bere kafen LOL

 • Postime: 4261

#767 ne: 29-10-2008, 16:37:21
Harroje qe te bej kafe une LOL

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 30-10-2008, 07:56:43
 Nga nje kissssss qe dot vin mbas meje  :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 30-10-2008, 08:27:45

   Ooo me knaqesi edhe une ty hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 30-10-2008, 08:41:13
Ooo shuuum e shishme ahahahah
edhe un ty veq ne faqe ahahah ;)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 30-10-2008, 08:54:15
Nga Nje kiss per keta qe jane online.. :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 30-10-2008, 08:54:25

  Fillimi nise ne faqe dhe vazhdon...

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 30-10-2008, 09:02:55
por mundet edhe aty te perfundon hmmmmm:
kissssss Babyyyyyy :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 30-10-2008, 09:27:02

  Po, kjo eshte me deshire :engjell:

Temat e fundit