Kissssssss someone here! - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59826

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 30-10-2008, 09:30:24
Pa deshir as gjë nuk behet,vetëm me qejf :) :) :)
Kissssssssssss Hektori ;) ahhaahha

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 30-10-2008, 09:37:32

  Une jame per nje kiiissss te madhe e ti? hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 30-10-2008, 09:59:10
jo jo se dot ma zen frymen,,nuk muj te jetoj me ahahha
un ty ni kisss shuuuuuuuuuuum te vogel :S

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 30-10-2008, 10:07:47
Nga ni kissssssssssss per S....D....B.... :puth :puth :puth se kam koh qe nuk i kam puthur :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 30-10-2008, 10:13:03
Kisss per TY :-*

 • Postime: 262

#780 ne: 30-10-2008, 10:15:54
nje puthje per te gjithe ju q ejeni ketu ne kete moment

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 30-10-2008, 10:17:02
Kissssss te perqafoj shum zuzuan :perqafim

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 30-10-2008, 10:20:10
Kissssssssss kete bukuroshen siper :puth

#783 ne: 30-10-2008, 10:45:25
Kisssssssssssss kemben e ZUZUNES ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 30-10-2008, 10:50:52
Kisssss ehehehe ;)

 • Postime: 852

#785 ne: 30-10-2008, 12:14:12
mpuqqqqqqq per Dreza :-*

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 30-10-2008, 12:20:54
Kissssssssss per kete bukuroshin ketu siper :puth

 • Postime: 852

#787 ne: 30-10-2008, 12:30:18
Kish dhe une per Ty dhe Anna :-*

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 30-10-2008, 13:03:57
Kissssss ishuili :perqafim

#789 ne: 30-10-2008, 13:11:33
kissssssssssss kete bukuroshen ketu lart :)

 • Postime: 4261

#790 ne: 30-10-2008, 13:20:38
Kiss per my Baby :-*


 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 30-10-2008, 13:43:20
Kisssssssss kete ketu siper :perqafim
Po nderroje ate avatar ore se tu keput mesi :D

 • Postime: 4261

#792 ne: 30-10-2008, 13:47:33
Kiss edhe une per ty


Oree e sheh qe e kam ndihmen e pare afer aty :D


 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 30-10-2008, 13:53:44
Po ore eshikoj,po ca te te bej ndihma ty mo,
ti je ngjitdhe ata apo te shqisin dot :D

 • Postime: 4261

#794 ne: 30-10-2008, 13:55:00
Kur te dalesh ti nga vaske une do ta heq kete :D :D


 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 30-10-2008, 13:58:43
Eeeee une po pres qe te vin te me nxjerrin :D

 • Postime: 4261

#796 ne: 30-10-2008, 14:00:28
Nga kush po pret mo :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 30-10-2008, 14:03:07
Po pres njerin mo ;) :D

 • Postime: 4261

#798 ne: 30-10-2008, 14:05:07
Nuk eshte ka vjen me duket ai qe po pret sepse ende aty ke mbete :D

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 31-10-2008, 08:42:36
Kiss Babyyn :-* :-*

Temat e fundit