Kissssssss someone here! - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59783

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#850 ne: 20-12-2008, 23:52:45
 :O ohoho: jarge:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#851 ne: 21-12-2008, 00:06:22
keta te tre qe beme lloqe deri tash.. :D

shejtane
baby
sterio..

:)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 21-12-2008, 00:07:54
.. Ty .. :engjell: :perqafim

.. Naten .. :)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 21-12-2008, 00:10:19
akoma ske ik ti se ke thene naten 5 here. :P

Njeren :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 21-12-2008, 00:11:35
.. Naten .. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 21-12-2008, 00:12:39
6 here. :@

Ik o hengsh sallaten ik. LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 21-12-2008, 00:14:47
keta te tre qe beme lloqe deri tash.. :D

shejtane
baby
sterio..

:)

edhe une ty...  :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 21-12-2008, 00:16:13
Naten tip :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 21-12-2008, 00:16:42
Sallaten Baby. LOL LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 21-12-2008, 00:17:34
NJe kiss per

Babyn,dreamm dhe Shejtanen,,,Sterion jo :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#860 ne: 21-12-2008, 00:19:35
Hiqmu sysh ti. :P

Vetem per femrat. :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 21-12-2008, 00:20:02
Oqean - une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 21-12-2008, 00:20:44
NJe kiss per

Babyn,

 :perqafim

Tip plas plas :P  Naten :LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 21-12-2008, 00:21:15
une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL
S'behet. LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 21-12-2008, 00:21:55
:perqafim

Tip plas plas :P  Naten :LOL
Epo s'po te beka derman sallata keshtuqe kastravecin. LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 21-12-2008, 00:23:01
S'behet. LOL
kaq do e besh per shoqerine ti  LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 21-12-2008, 00:23:41
kaq do e besh per shoqerine ti  LOL
  A bo keq eeee. LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 21-12-2008, 00:25:05
Oqean - une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL

Hic nuk ben per te vetme arsyej qe me bie ta puth ate kopuk  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 21-12-2008, 12:49:35
.. Kisss per nje enderr .. :engjell: :engjell:

 • Postime: 351

#869 ne: 27-12-2008, 00:30:35
kiss te gjithe ata qe me duan dhe i dua LOL LOL LOL

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 29-12-2008, 00:27:53
amarda une te dua ty edhe e dua nadjan :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 29-12-2008, 09:45:25
hej chorri kujdes pak :D
per patriotet e mia kujdesem une
kisssssssss nadja,benarda
 perq :puth :lule

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 29-12-2008, 09:47:13
ahahah...

vetem Skiatorin :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 29-12-2008, 10:33:05
kissss per ate qe e duaaaaaaaaaa  ?:-*

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 29-12-2008, 12:20:23
kissssssss....edhe per ty.. :-*

Temat e fundit