Kissssssss someone here! - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59760

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 04-01-2009, 12:15:31
....... hajt_ktu: perq perq

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 04-01-2009, 15:33:03
... Kisssss ... hmmmmm: Askend ...

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 04-01-2009, 17:44:49
kisss  ndokend  :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 04-02-2009, 09:43:41
..Kissss somebody..

 • Postime: 12743

#879 ne: 04-02-2009, 13:00:59
kisss anyone online  :D

 • Postime: 852

#880 ne: 04-02-2009, 14:34:13
Kiss Forever :D

 • Postime: 12743

#881 ne: 04-02-2009, 14:38:57
 friendly kiss for Island above  :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#882 ne: 04-02-2009, 15:58:28
Kiss per Stefin dhe Zuzanen  :puth :puth

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 04-02-2009, 16:06:08
Kisss per ty Oqean :puth

 • Postime: 12743

#884 ne: 04-02-2009, 16:38:18
Kiss per stefin aty....


hajde nje kissssss per te tere s'behet llaf

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 04-02-2009, 16:41:14
Aaaa nje big kissss per ty Mishel :puth

 • Postime: 12743

#886 ne: 04-02-2009, 16:46:08
hajt para se te iki puc una ty dhe nosh hahahahhaa :puth

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 05-02-2009, 21:40:36
kiss ate..dhe ate...dhe ate...dhe ate...:D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#888 ne: 05-02-2009, 21:53:38
une kete, ato, etj etj LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 05-02-2009, 22:57:58
Kiss per Adminat.. :lule :lule

 • Postime: 852

#890 ne: 06-02-2009, 11:32:04
kush ta kete qejf :-*

 • Postime: 12743

#891 ne: 06-02-2009, 12:02:49
mu ,mu ,edhe mu hahahaha

 • Postime: 236

#892 ne: 12-02-2009, 14:48:58
sugaren,chorrin,dreamm. :) :)

 • Postime: 12743

#893 ne: 12-02-2009, 14:50:13
kurse une nadjen ,,,meqe jemi ne te dyja online  :perqafim

 • Postime: 236

#894 ne: 12-02-2009, 14:52:10
kurse une nadjen ,,,meqe jemi ne te dyja online  :perqafim

 :perqafim per ty dhe nje puthje te madhe per ate little men ne foto. :) :)

 • Postime: 12743

#895 ne: 12-02-2009, 14:55:14
hhahaha little men...po qe se ke keq sesi burre i vogel me eshte bere hjaahahaha

 :puth per nadjen

 • Postime: 4261

#896 ne: 12-02-2009, 16:00:06
Kiss per my only Babyy :-*

 • Postime: 262

#897 ne: 12-02-2009, 16:04:25
nje puthje per Nadjen Mishelin dhe Lion • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 12-02-2009, 16:05:00
..Kush ajo o Lio??!!.. hmmmmm:

..Kiss 4U FromMe..:-* :engjell:

 • Postime: 4261

#899 ne: 12-02-2009, 16:15:25
Ti po kush tjeter :-*

Temat e fundit