Kissssssss someone here! - 39 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kissssssss someone here!

Kissssssss someone here!

· 3215 · 59756

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 19-03-2009, 15:48:29
hajd se sot qenka dita e te puthurave meqe e kam pire pak ju puth te gjitheve ne faqe.....

per te puthurat e tjera shifemi vitin tjeter LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 19-03-2009, 15:50:18
hajd se sot qenka dita e te puthurave meqe e kam pire pak ju puth te gjitheve ne faqe.....

per te puthurat e tjera shifemi vitin tjeter LOL

coje deri ne fund  Harrakate..LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 19-03-2009, 16:53:39
Ta shtyj une deri ne fund? :P LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 19-03-2009, 16:55:16
tipin...se qenka ne humor sot

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 19-03-2009, 17:02:18
Kesaj po me kusht jo vetem nje po shume. :P

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 20-03-2009, 12:25:18
Nje puthje per Bernarden,Shejtanken,Babyygirl,dreamm

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 20-03-2009, 12:30:51
Flm..edhe per ty.. perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 20-03-2009, 12:39:01
nje puthje per Mishelin Stefin e Alondren :puth

 • Postime: 12743

#958 ne: 20-03-2009, 12:46:37
kesaj poshte e atij lart LOL  :perqafim :perqafim

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 20-03-2009, 13:01:22
Erdha, bah sikur ta dija. :P  Kesaj poshte dhe asaj lart. :)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 20-03-2009, 13:07:18
Ketye tre te fundit :D  :-* :-* :-*

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 20-03-2009, 19:00:30
Nje puthje per Stefin

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 20-03-2009, 19:40:14
Kiss per Lion..  :-*

 • Postime: 4261

#963 ne: 20-03-2009, 19:44:44
Cka paske kshtu mer tii aa :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 20-03-2009, 19:46:22
Asgje mer.. s'te kam pare qe nje kohe te gjate.. nje puthje ne faqe s'besoj qe te mbyt.. :P

 • Postime: 4261

#965 ne: 20-03-2009, 19:47:13
Jo jo :D pse kur me kan mbyt mua puthjet see :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 20-03-2009, 19:48:22
Ee nuk e di une.. se asnjehere nuk te kam puthur.. :P

 • Postime: 4261

#967 ne: 20-03-2009, 19:50:49
Hiq hiq aa ? prandaj u cudita kur e pash aty :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 20-03-2009, 19:52:47
Hiç hiç de.. :D :D :D

 • Postime: 4261

#969 ne: 20-03-2009, 19:53:18
Hajt edhe niheree :D :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 20-03-2009, 19:54:27
Nje puthje per LIONNNNNNNNNNNNNNNN NN

 • Postime: 4261

#971 ne: 20-03-2009, 19:54:52
Veq fjal ishin kto ...me vepra thash :D :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 20-03-2009, 19:55:37
Me vepra kur te vish ne Gjk.. :D :D

 • Postime: 4261

#973 ne: 20-03-2009, 19:56:16
Hahhaah erdha praaa :D :D

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 20-03-2009, 19:57:57
Hahahahah duke te pritur jam hahaha :D

Temat e fundit