Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: eagle2 ne 30-07-2007, 21:23:47

Titulli: Kissssssss someone here!
Postuar nga: eagle2 ne 30-07-2007, 21:23:47
A huge kiss for capkenja :) :) :) :) :)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Elegance ne 30-07-2007, 22:56:28
A huge, huge kiss for SmiLey. Po me siguri ajo s'ka nevoje per puthjet e mia besoj, sepse eshte me pushime me amoren e saj.

:puth
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: SmiLey ne 30-07-2007, 23:46:10
who says I still dont want them? me no :P
i'm always in need of kisses, just so u know :D
nuk kam shku akoma me pushime me atë moj, jo! Ishte këtu një jave ai, ndaj s'më keni pa verdall nëpër forum se kam qene busy :-[... in a few days I'll go on holidays :urra:
Rrofsh për puthjet :perqafim :lule
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 01:18:52
who says I still dont want them? me no :P
i'm always in need of kisses, just so u know :D
nuk kam shku akoma me pushime me atë moj, jo! Ishte këtu një jave ai, ndaj s'më keni pa verdall nëpër forum se kam qenë busy :-[... in a few days I'll go on holidays :urra:
Rrofsh për puthjet :perqafim :lule

S'ka perse per puthjen. Se ai ishte atje ku je ti dhe jo te dy diku bashke ne nje vend tjeter, pak rendesi ka. Domethene s'ka shume rendesi vendi se ku ishit, rendesi ka qe ishit bashke dhe jam e sigurte qe ja keni kaluar per mrekulli. Une me amoren time, ishim ca dite pushime javen qe kaloi, gjithashtu. ;)

Ja edhe nje tjeter :-*P.S. "E Poshter" isha une e para qe i fillova puthjet ketu dhe ty ta dhashe njeren :puth, te pares. Kaq shume te respektoj e te kam xhan.  :perqafim
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Capkenja ne 31-07-2007, 12:14:15
Eagle ta paca borxh rrofsh :)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: eagle2 ne 31-07-2007, 17:05:47
Eagle ta paca borxh rrofsh :)
nuk ta dhashe borxh lol. kisssssssssssssssss sssss
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2007, 17:36:30
Nga double kisses for gocat  :-* :-*
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Elegance ne 31-07-2007, 17:53:53
Puth Mishelin ne faqe dhe Brentianin, sot. :puth :puth
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Capkenja ne 01-08-2007, 09:42:41
Eagle..po ashtu nis muhabeti me borxhe :)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: eagle2 ne 01-08-2007, 16:11:34
Eagle..po ashtu nis muhabeti me borxhe :)
Kiss capkene ne buze. She is cute!!!!!!! kisssssssss
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2007, 19:17:51
Nga një  kiss për  anonimus dhe Capkenen  :-* :-*
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: anonimus ne 02-08-2007, 10:42:06
U flm Ma...ti Charlie edhe une ty  :perqafim
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 10:50:53
Juve te tre lart ju puth :)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: DragonFire ne 02-08-2007, 12:15:33
Okey, Kiss per ata qe edhe e pranojne ;)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Brentiani ne 02-08-2007, 15:27:53
Une dua t'i jap nje puthje speciale dames e cila eshte nje Elegante e vertete!!!
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2007, 16:40:36
Mos u puthni shume se do dobesoheni :D
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: anonimus ne 02-08-2007, 19:03:37
Ju puthi me radhe  :)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Brentiani ne 02-08-2007, 19:32:46
Mua te parin plz  :D
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: anonimus ne 02-08-2007, 20:15:34
 :perqafim per ty
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Elegance ne 03-08-2007, 00:47:55
Kiss capkene ne buzë. She is cute!!!!!!! kisssssssss

Une dua t'ja kthej sot puthjen ne faqe, ketij capkenit king te bukur. Edhe kete vajzen qe ka ne krah, e ka bukuroshe. LUCKY GIRL. ;)
Titulli: Re: kissssssss someone herë!!
Postuar nga: Kisss ne 03-08-2007, 06:22:08
servexhan & makfiet...
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: stalion ne 08-08-2007, 15:50:55
Une nuk po puth asnjeren :( jo per gjo dhe jo se ju kom inot dhe dhe jo se nuk ju kam qeif por nuk ma mban dreqi e hongert. :D
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 16:56:38
As une per vete..biles me ben cudi nje fakt se ai qe me hapi temen spo me puth me...ndoshta do jete trembur prej meje !


Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2007, 21:18:31
Hajt mi se me ke mua për ato gjëra pse merzitesh :D  ;)
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 08-08-2007, 22:10:10
e di mo shpyrto vogel e di qe te kam ty..po cte bej qe mua me ka nje tjeter LOL
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 09-08-2007, 12:25:31
Me rendesi me dasht njeri-tjetrin ..te tjerat vijn e ikin :D
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Elegance ne 14-08-2007, 07:04:24
Une puth Syrgjynin, se ku e puth - pune per mua. Eshte bere keq per puthje o njerez. S'kemi kohe me i dhene personalisht, u pa puna duhen dhene virtualisht, tani. :P  hmmmmm:


P.S. Kam qene shume e zene gjithe fundjaven duke punuar e duke pozuar (e para pune dhe vetem pune, e dyta pune dhe qejf), prandaj. ;)
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Emira ne 14-08-2007, 13:24:44
qeke fotomodele Elegance? ec njona, s´mahet mo

nga keto puthjet me korrespondence te jap une sa te duash


po e bej listen tani, u pa puna, une puth:

Capkenen, Chanel-in, Elegancen, Mishelin, Aiden edhe Chekuevaren.

Ufffffffffffff u lodha!!!!!!!!!!!
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 14-08-2007, 15:05:59
Rrofsh Ermire po sot jam shume ne nerva dhe nuk kam shume deshire te afroj ndonje afer :(
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Elegance ne 14-08-2007, 16:13:17
qeke fotomodele Elegance? ec njëra, s´mahet mo

nga këto puthjet me korrespondence te jap unë sa të duash


Bej pak fare Modeling on the side. Mgjth faleminderit per llafin e mire.

Edhe une ta kthej puthjen :-* Emira! :puth tu befshin ditet e arta, ishalla!!
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lefter ne 14-08-2007, 16:14:43
E puth une kete amelsinen lart. ;)

 :-* :-*
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: chekevara ne 14-08-2007, 16:16:08
une vajza ju puth te gjithave..tipin e puthjes zgjidheni ju.. :D
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 16-08-2007, 17:36:49
e dua halla frenga une :D
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Elegance ne 17-08-2007, 01:52:28
e dua halla frenga unë :D


Muuuuuuuuuuaaaaaaaa zzzzzzzzzzzz halla-frenga nga une, per ty e dashur grerze. :)

:-* :-* :-*
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 17-08-2007, 11:58:19
Nje big kiss per kete lart meje  :-*
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 17-08-2007, 15:23:35
ahaha grenze me thote i dashuri qe jam:D ahahaha
Titulli: Re: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Elegance ne 20-08-2007, 21:27:17
ahaha grenze me thotë i dashuri qe jam:D ahahaha

Mire ta ben! Hajde tamam e ditkam edhe une! Mendje femer kam tamam thuaj jo po deshe. Edhe njehere nje :puth per ty grerze pickuese. Te gjithe cunat po i pickon nga pak me kete avatarin e ri. Kushedi sa e ke pickuar te dashurin ne te vertete, pastaj. :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 05-01-2008, 05:59:08
kissssssses kush te doje :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-01-2008, 12:22:43
Ja une te kissi iher ty :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lisa ne 05-01-2008, 16:28:08
Plasen cokollatat dhe kendeeej .....:D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Raldushi ne 05-01-2008, 18:30:26
ec ktu ti nji her... :D
kissss kissss...try again... :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 05-01-2008, 20:11:14
kisss euroginen fort
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Vlonjatka ne 05-01-2008, 20:18:52
une ketu kisssss ata me te cilet jam afruar me shume ne forum me mishelin dhe charlin dy te paret.....pastaj ka dhe shume te tjere si chekevara,shqiptarimistrec se e kam dhe patriot,berni,xha milua,stereotipi,po dhe lisa me pelqen sh,sh tip i kendshem dhe i afruar.....Juve qe ju permenda emrat ju kissss fort te gjitheve,po mu kujtua tjeter emer do tju them
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 05-01-2008, 20:20:32
vlonjatka rrofsh per kissin ta shperblefsha ne te mira e gezime
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: eurogina ne 06-01-2008, 04:25:27
kisss euroginen fort


kisss ene un tyja mor shpilt
heehehehh
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lisa ne 06-01-2008, 06:05:10
Vlonjatke aman moj ce kishe tere ate puthje ....:)

Une me te thone te drejten i kam buzet me recel e nuk dua te te bej pis ...por te  :perqafim e dashur
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: stalion ne 07-01-2008, 14:52:53
vlonjatka rrofsh për kissin ta shperblefsha ne te mira e gezime
Hahahahahahahha
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 07-01-2008, 16:50:14
Nje  kiss  pa  adres,  por kujt i  troket ne dere,merreni  se  e kam  pa  hile  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lisa ne 07-01-2008, 19:33:03
lisa ul koken shpeton per nje qime nga puthja oqeanit.....te shikojme kush vjen mbrapa :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 08-01-2008, 01:56:19
Por Kissi i Oqeani  eshte  si  era,,shititet  panderprer,do te gjej dikund nje dere,e nese jo te tkthehet prapa perseri,,  e  tani  kujdes  Lisa  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lisa ne 08-01-2008, 03:12:06
Me zuni dreqi , me zuni :D Kot me te pyt mos kishe ly gjo buzet me buzkuq ti :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Bekimi ne 08-01-2008, 04:08:18
Do i jepja njo Lises, por jam me rrufe dreqi e marrte. :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: erlehta ne 08-01-2008, 06:26:18
 Jepja o derebardhe se nuk e gjen gje Lisen :D Trembet rrufa prej mjekeve ore  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 08-01-2008, 17:11:16
Me zuni dreqi , me zuni :D Kot me te pyt mos kishe ly gjo buzët me buzkuq ti

Pse te la gjurme ne faqe ajo puthje,?Nuk paska qen e imja. :(,,, por ja merre teni nje te ngrohte prej  meje    
:puth
Lisa  Oqeani   :D   

                                                   
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: erlehta ne 09-01-2008, 17:54:56
Mishelin Aiden Dreamm Lisen Kengen Ermiren Belinen Elegancen Capkenen Crystalin ,Ombelsiren.. :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 09-01-2008, 18:04:46
Une ksaj siper ja jap nje kiss :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 09-01-2008, 18:05:36
kisss per ate qe me kisss mua ska kiss falas ktu :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 15-01-2008, 16:33:47
Jam me nerva..spo puth hic LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 15-01-2008, 18:15:29
kisss per ato qe ndihen nervoze :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: sorelina ne 15-01-2008, 21:01:27
Kiss for everyone :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dalber ne 15-01-2008, 21:14:22
Me included?? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: guest11984 ne 15-01-2008, 21:59:02
kte ish burrin tim do doja ta puthja,qe ta ndaja nga ajo qe ka tani, jo se me mori malli. ore me ate cunin tone cu be?
LOL LOL LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dalber ne 15-01-2008, 22:48:48
Andej rrugeve eshte, shko ke kryqzimet e lanes me naj semafor tu pastru xhama makinash do jete :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Bekimi ne 16-01-2008, 00:44:10
Cunin tuj e ka shkel traktori,,ndodhet ne gjendje kritike jashte rrezikut per jeten. :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 16-01-2008, 11:43:16
Mishelin Aiden Dreamm Lisen Kengen Ermiren Belinen Elegancen Capkenen Crystalin ,Ombelsiren.. :puth

..nje shporte me :-* per Puhizen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 17-01-2008, 00:48:20
Nje kiss per embelsin dreamm  se edhe ashtu qenka  me  afer,, :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lefter ne 17-01-2008, 01:49:21
Nje.... :-* :-* :-*(jo jo 3  :D) per gjithe gjinine e  bukur te forumit. ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 17-01-2008, 11:39:34
nje kiss per keta dy siper..dhe nje per kete qe do vije pas meje.. :engjell:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Brentiani ne 17-01-2008, 14:32:21
kiss back dream
je shume e embel  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 04-02-2008, 14:08:36
kiss njonen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: eurogina ne 06-02-2008, 14:27:27
kiss ket lart se e kam shum xhan
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 06-02-2008, 14:34:54
kissssssssss dhe un ty shpirtiiiiiiiiiiiii se me ka marr malli
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-07-2008, 21:26:45
Një kisss për Charlin;;;Stalionin;;;Tipin;;;Cikiton;;;Leftin;;;Oqeanin;;;Hektorin;;Aston martin;;;,,etj etj,,
Edhe ata qe me duan sadopak..  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 12:37:49
Një kisss për Charlin;;;Stalionin;;;Tipin;;;Cikiton;;;Leftin;;;Oqeanin;;;Hektorin;;Aston martin;;;,,etj etj,,
Edhe ata qe me duan sadopak..  :perqafim

Uuuu po mua ku me le moj  >< nuk te kam xhan fare LOL

Nje big kiss per te gjithe ato qe me kane xhan :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2008, 13:10:01
Qetsohu rrusho qetsohu :perqafim,,,ajo ishte për këta mashkujt qe nuk mundemi dot pa ta LOL :-*

Tani ja vajzat:..
Stefi;;;Zuzuna;;;Dallga;;;Shejtania;;;Poisen;;;Eurogina;;;Dreza;;;
Qershia;;;Belinna;;;,
:perqafim,,,,,etj etj...

Edhe ato qe nuk duan me zor i puth.. :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 13:15:21
Uuuu po mua ku me le moj  >< nuk te kam xhan fare LOL

Një big kiss për te gjithë ato qe me kanë xhan :D
te  jape  nje  une,dolce , come  te
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 13:28:19
te  jape  një  unë,dolce , come  te

Grazie amore, nje big kiss per ty :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 13:43:40
Qetsohu rrusho qetsohu :perqafim,,,ajo ishte për këta mashkujt qe nuk mundemi dot pa ta

Tani ja vajzat:..
Stefi;;;Zuzuna;;;Dallga;;;Shejtania;;;Poisen;;;Eurogina;;;Dreza;;;
Qershia;;;Belinna;;;,
:perqafim,,,,,etj etj...

Edhe ato qe nuk duan me zor i puth.. :D

Mire keshtu po :D :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 24-07-2008, 13:53:59
le  mie  sono  solo  per  te
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 24-07-2008, 15:40:53
Po ky dreq qe hapi temen ,krisi e iku....

nejse per mua e ka patur e mbaj mend si sot e asaj kohe LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 24-07-2008, 15:58:26
le  mie  sono  solo  për  te

lo so :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 19:44:27
Nje per Lefton se i iken ditet e beqarise :D :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lefter ne 26-07-2008, 19:50:08
hahha...Edhe une kete siper jo nje po me shume sa jam beqar edhe ca dite. :D

 :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 27-07-2008, 01:43:26
only for capkenen. muaaah dhe mos e vrit mendjen per asgje. jetoje jeten me vrull dhe intesitet !
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dolce ne 27-07-2008, 03:04:34
a bën te kiss ty Mishel per mendimin e bukur qe i ke dhene capkenes, ne faqe dhe mënyrë shoqnore kuptohet :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:16:41
Nje kiss per Lion :D :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 19:19:16
Kush eshte kyy tash see
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:20:08
Ti more :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 19:23:42
Jooo une joo nuk jom ai valla
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:24:50
Hahaha valla ja 1000 vec per ty.. :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 19:30:07
Kush ishte ai Lio oree me thuaj iher  ^o)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:31:48
 LOL LOL,,,,vec se shka me erdh ne mendje shenja e horoskopit nuk e di hic,,, :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 27-07-2008, 19:33:01
Hajt hajt se e marr vesh une kush eshte aiiii :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-07-2008, 19:38:52
hahah ani ani :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 28-07-2008, 07:49:17
a bën te kiss ty Mishel për mendimin e bukur qe i ke dhënë capkenes, ne faqe dhe mënyrë shoqnore kuptohet :D


ja po ta kthej edhe faqen tjeter.... :perqafim

Kiss kete dolcen ketu  ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 11:56:15
Kisss te gjithve,,,se jam merzite :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 12:04:38
Kisssss kesaj se e kam xhan :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-07-2008, 12:12:25
Kiss une ty se te kam llokum :puth :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 13:26:56
i marove pushimet mi????


Kiss Capin arsyen qe eshte hap kjo teme  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 29-07-2008, 13:29:40
Kisssss S dhe T :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 29-07-2008, 14:42:56
Kisssss Z :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: IZAORA ne 29-07-2008, 14:48:28
puthje  a.....
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 29-07-2008, 14:55:19
jepe nje jepe,,free jan ketu.. :D

nje kisss for All..
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 08:01:11
Big kisssssss for oll :perqafim  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 08:46:31
Hajt po ta jap edhe une ty nje se me ma marr molli :D  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 08:49:22
iiiiiiiii c'eshte ajo hajt ore i poshter ik nuk e dua fare :D

Ku je ti i mbarove pushimet ? :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 08:51:10
Ok mire praa se ti je me vese :D po ta jap nje pa HAJT fare :D  :perqafim

Po po im home now :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 08:52:29
Ohhh me ne fund nje kiss :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 08:53:32
Pse nuk po te jep kiss-a askush kendej ee ...nuk ju do askush sa une joo e shifnii :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 08:55:17
Pse nuk po të jep kiss-a askush kendej ee ...nuk ju do askush sa unë joo e shifnii :D

Hahahaha shyqyr qe te kemi ty ore  :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 08:58:12
E praa thuaj shyqyr thuaj ja edhe nje e ke gratis nga une tanii :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:33:10
Une kisss askend iher...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 09:33:58
Unë kisss askënd iher...

As mua  :(  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:37:50
Ti e ke ne xhep moj :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 09:38:57
Ti e ke ne xhep moj :perqafim

:D ;) :perqafim :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 09:40:24
Ti e ke ne xhep moj :perqafim

E une ku e kam  :S
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 30-07-2008, 09:41:24
E unë ku e kam  :S

Ne trajste LOL  LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:47:33
E unë ku e kam  :S
E di ti ku e ke :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 09:49:27
Ku moj ma thuaj shpejt :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:51:02
Ne qafe e ke :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 09:55:05
Woowww thenkjuuu aty me pelqen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 09:57:33
E di baby,,po une ku e kam?? :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 10:01:18
Ti ne buze :D  :-[
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 10:50:25
Mos mos,,turp e faqja e zeze LOL :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-07-2008, 11:33:26
Me ka ik turpi fare :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 11:37:59
E di besa qyqa una tash e pas :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 11:48:23
ja po kiss veten njehere, quhet???  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 11:50:47
Hajde te kiss une iher :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 12:00:37
uu rrofsh, hajde nder  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: tkamzemer ne 30-07-2008, 12:06:53
nje  putje per   .......
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-07-2008, 12:10:25
Per kend?? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 12:16:25
he re qite...llafin te kuptohemi  :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: tkamzemer ne 30-07-2008, 12:19:00
jo  zemer  se  kam  dy  e  po  ta  them  ngel  pa  gja
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 30-07-2008, 12:23:19
epo maji permrena  :D :D

ja une po te puc ne faqe, qe mos te te hap probleme me ato te dyja  ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-07-2008, 12:40:18
Bukuroshet e forumit. :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 30-07-2008, 12:41:49
Mishel ku je ?
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 31-07-2008, 13:55:26
kete sıper...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Capkenja ne 31-07-2008, 13:59:26
këtë sıpër...
edhe une ty te puth...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-07-2008, 16:44:43
ate qe ne kete bote i vetem ndihet...cdo gje kalon
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 16:56:38
Nje kiss per kete siper si e re qe eshte ketu :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-07-2008, 17:10:12
edhe une kete veteranin ketu :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: tkamzemer ne 31-07-2008, 17:26:29
nje  puhje  per  amanten 
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:37:23
puc ASNJERIN :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 17:39:25
Une te puc ty fort zemra e vogel muahhhh  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:40:44
 :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 17:41:07
He nuk te pelqen :D ?
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:44:06
 :P :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 17:44:38
Fol mi fol po a jo ? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:48:45
 :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 17:51:17
Fute gjuhen mbrenda se pastaj te rrezikohet :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:52:15
iiiiiiiiiiiiii :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 17:53:02
Iiiiiiiii pra :D nga une praa se mund ta kafshoj :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 31-07-2008, 17:59:03
how are you?/???
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dolce ne 31-07-2008, 19:30:19
ate qe eshte ne linje  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-07-2008, 23:44:48
Ketyre dyja siper qe qenka me duket motra qenkan :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 09:55:05
Someone ;) :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 09:55:45
Ke oree fol :D mua jo sigurisht  hmmmmm:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 01-08-2008, 09:58:18
Ke oree fol :D mua jo sigurisht  hmmmmm:

Haha ty te vjen tani nje big kisss :puth tek faqja ore LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-08-2008, 11:39:54
Une kete siper se do me mungoje shummm :puth :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:36:34
Kete siper :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:38:14
Kete siper :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:41:45
Kiss per dike qe nuk eshte ketu :D :( :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:42:52
Shiiiiiiiiii ...:D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:45:36
Termettttt.... :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:46:49
Une nuk kissi askend tani  ^o)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-08-2008, 15:50:05
Une vetem K......... :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-08-2008, 15:51:55
Ehhh une vetem B.....:D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 01-08-2008, 17:16:41
Une vetem E...... Edepsezin LOL LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 04-08-2008, 11:33:32
Une kete siper  :lule  :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 12:54:41
a big kiss   for you.  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-08-2008, 12:56:09
Te gjitha gocat me rend
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 04-08-2008, 12:58:21
une do te ulem  ne aerodromin ketu siper :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 04-08-2008, 15:07:25
puc...asnjeeeeeeee
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 04-08-2008, 15:20:09
mos e shpenzo kot mi.. shtyje te vije ketej nga une  :engjell:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 04-08-2008, 15:23:43
me mua e kishe ti mo..?..
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 04-08-2008, 15:29:29
se ke me qejf? lere fare me mirë LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 04-08-2008, 15:35:26
 ^o) :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-08-2008, 16:41:29
Kiss per kete siper
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 04-08-2008, 17:06:53
po kiss Ishullin meqe me ka dhene mirseardhjen i pari  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-08-2008, 22:45:00
Cudi ...a thu ku pasna qene une see kur ke ardh ti sepse nuk me ik asnje ketu kur vijn apo shkojn :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 14:39:13
Kissss per veten time vallai se e kam shume te mire :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 14:41:53
Nje paket kiss per kete siper bree se e kam zemer e shpirt  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 14:43:51
Une nje thes 50kg me puthje per ty :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 14:45:38
Vetem 50 kg ...une nje 10000000 Kg puthje per ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 14:48:19
Eshte shprehje ajo....see yyy nuk numerohen vallai :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 14:56:41
Ehh pra mire atehere :D une ty unlimited puthej ty te jam
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:00:06
Boll u puthem tash :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 15:02:05
Ca te bejm tash :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:04:27
Ti shko beje nje dush :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 15:06:13
E kam be oree ndonje ide tjeter kee ? :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:08:05
Jo per momentin.. :D,,Ti?? :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 15:09:49
Po kam shum ide tanii ...si thua ti perdorim idet e mija
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:11:28
Pa e dijte se c'jane ato nuk e di vallai :P,,,nese nuk jane x-rated atehere perdori :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 15:13:34
Hahah vallai jan pertej x-reated :D si thua tani ee ?
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:16:03
Jo de joo se shum vapee sot nuk ben vallai :D :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 05-08-2008, 15:20:11
Eh mire praa nese nuk do nuk e bejm :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-08-2008, 15:24:08
 :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 05-08-2008, 16:49:01
kissssssssss....vet en e ime :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 05-08-2008, 22:41:09
Nje big  kissss   :puth.. per DOLCEN se eshte si rrush,po ne ate vend ku e ka puth veten .  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 06-08-2008, 08:10:14
Kisssssssssssss nja dy bukuroshe ketu :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 10:14:05
Kiss per Trendafilen time e cila vjen tani edhe pak  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:53:24
Kisss per Zuzunen vallai para  :perqafim...atehere kete kopukin siper...nuk di gje tjeter vec me kisss gjithe diten miletin :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:54:50
Kissem mu njeher pastaj te tjeret ok :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 11:56:31
Hiq sot ty hee :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 11:58:25
As une neser pra hiq :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:02:21
Mos more se me fike :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 12:06:13
E di e di qe nuk te fiki joo ehhhhh
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-08-2008, 12:12:00
hahaa qetsou o njeri i mire....qetsou plssss :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 06-08-2008, 18:55:18
Kiss anyone here  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-08-2008, 19:00:11
Im only and one :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Amarda 77 ne 06-08-2008, 19:30:33
We are together
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 07-08-2008, 11:22:05
Yes, we are...  :-*         :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 11:38:07
Vetem dike qe jam thare per te por atij nuk ja ndjen shum.. :( :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 11:45:14
Hajt se ma ndjen mua nese nuk ja ndjen atij qe je tha per te  :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 11:46:27
eehh thnx :perqafim :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 11:48:29
Cfare ...mos isha une ati i lart permenduri qe je tha per tee oree ? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 11:52:56
Nuk ishe ti vallai kesaj here :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 11:55:37
Ska dert ....te puth une ne vend te tij  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 11:59:16
ehhh thnx bree :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 12:01:06
Mos mu falendero fare se nuk eshte gje kjo po te kisha mund te beja edhe me shume per tyy breeehhh ahhh :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 12:02:37
aahh bree mos ta nin hiq ;),,,se cdo gje do behet mire...ke besim ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 12:06:06
Po po mos ke dert behet mire behet
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 12:07:01
Hajde tash te kisssiii pak :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 12:07:51
Hahah ahh bree vetem kissi yt me heq mallin
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 12:11:14
EC tash te largohet vallai qy prite....vec kujdes se po rrezohesh :D

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 07-08-2008, 12:12:59
Ohhhhhh thenkjuuu theknkjuuuu pa ty skam jete  :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 12:13:57
Ehhhhh  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 07-08-2008, 16:41:24
KISSSSS....bebushat e forumit...Mqs ketu ska bebusha pervec meje....Atehere spo PUC ASNJERIN
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 13:51:31
Kisssss Dreamm :) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 08-08-2008, 14:05:11
KISSSSS....bebushat e forumit...Mqs këtu s'ka bebusha përveç meje....Atëherë s'po PUC ASNJERIN

Shif mos te pelqen NDONJERA te pakten :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 08-08-2008, 14:06:45
Kisssss Dreamm :) :perqafim

kıss ju te dy sıper... :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:26:45
Kiss per Trendelinen time te bukur
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:27:23
Kiss per Charlin pra... :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:33:22
Tash kiss pre Trendafilin :D  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:34:37
Kisss per ty dhe hera e fundit del nga ketu tash se i shkrive krejt :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 08-08-2008, 14:35:30
Kiss per Dreamm  :engjell:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 08-08-2008, 14:36:48
Kisssss per keta te dy lart :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:39:30
Kisss per ty :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:41:19
Kiss per ty :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:42:59
U mbaruan kisset vallai veq e fundit eshte derisa te blej kredit LOL LOL  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:44:40
Hahah te jap une ska dert nese te jan mbaru ty :P :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:47:22
hahaa jo de nuk du me hy ne borxh me ty...atehere duhet ti paguaj te gjitha une :D

Hajde avajtu :D :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:51:01
Hee mu avajt aa :D :D  ^o) sa shpejt po i mban mend shprehjen e hallkut e te mijat jooo :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:53:12
 LOL LOL :-* :-*..ec tash varu :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:53:52
Te varen eee ...hajt hajt :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:55:21
Hajt hajt se te nxo :D...kisss :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:56:39
Hahah une po varem tanii nuk do te me zesh mee :D :D :( :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 14:57:11
Varu ti po turit mos i var :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 08-08-2008, 14:58:12
Kur te varem une ca te duhet truri im :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-08-2008, 15:01:27
Ehh vallai prit pak :( :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 11-08-2008, 08:30:59
Kiisssssssss njerin ketu :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 11-08-2008, 16:56:32
kisss zuzunen maqa maqa :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 11-08-2008, 17:14:28
kiss  all, :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 08:38:32
Kam një liste te gjatë


Fillojme:

Max
Erlehta
Kondrapedali (ky ka hup nga ky rruzull LOL)
Berni
Smilye
Lisa
Lefteri
Bekimi
Ibro
Xha Milo
Charlin (edhe pse kurrë s'u morem vesh  hahah)
Lul Karateistin
Lepurushen
MIstrecen
Beratsen & Cristalin
Dreamm
Aida
Sorelinen
Mistrecin shqiptar

Tashi e sigurt jam qe dike apo shumë kam harru...po për sot po e mbyll se mu lodhen buzët.Capkene...kujtova se te harrova eeeeee

JO Capkenen dhe Tipken i lashe për fund si ëmbëlsira qe janë. hahahaha

KISS KISS... :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 08:39:42
Qyqa harrova burrin e dashnorin hahahha


Burro (Stalone) muaaaaaa

Grenso me fal se te hoqa riskun  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 09:03:01
Ca ketu i puccccccc fort :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:12:38
Moj po une s'ju bera cift....thjesht ju te dy jeni per omelsine ne fund  :D :D :D


Avash se me shkrihesh he xhan..se nje Capkene ka i uruar forum   :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:16:02
Po pa diskuringu moj vajze...

Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:19:59
Kisss vec njerin.. ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:20:48
mua asnje sme ka puc u be koh e gjat ketu
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:22:01
Se per ty ishte more ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:23:40
eee rrofsh kisss dhe un ty  :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:24:28
Nuk ka nevoje me nxjerr gjuhen..nejse :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:26:52
e nxjerr mi per llap hahahahaha
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:31:49
Plasen cokollatat dhe bombonet ktej ...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:32:10
mua asnjë sme ka puc u be koh e gjat këtu
Te puc une ty na merre nji :puth :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:33:37
e nxjerr mi për llap hahahahaha
Nxjerre more sipas qefit eshte dhe nxjerrja LOL

Kissss askend.....
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:35:02
zuzu kisss dhe ti nje se je goc puntore  :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:36:59
Nxjerre more sipas qefit është dhe nxjerrja LOL

Kissss askënd.....
Une kete bukuroshen ketu siper :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 13:37:55
mua asnjë sme ka puc u be koh e gjat këtu


Po pse ore nje faqe me pare c'kam bere s'te kam puthur????
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:38:13
Ty dhe S ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:39:31
Ty dhe S ;) :perqafim
[/quote
Edhe une  :perqafim
Ahhh ajo S na harroi fare :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:40:22
Ka shku ta nxije ate moj LOL :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:40:54
nje puthje per gruan me te bukur ne bot mishelin qe sot kemi nje vjetorin e lidhjes :P :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 14-08-2008, 13:41:48
Nje puthje per te shkuaren dhe nje perqafim per te ardhmen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:43:33
Ka shku ta nxije atë moj LOL :perqafim
Po ajo e paska bere stere te zeze mi goce gjith keto koh :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:44:33
Deri me 20 do behet zezake me siguri LOL

Kisss burrin tim qe me kenaqi shpirti vallai ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 14-08-2008, 13:49:54

Per femrat ...

Kape  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 14:32:05
një puthje për gruan me te bukur ne bot mishelin qe sot kemi një vjetorin e lidhjes :P :perqafim

me mbyten pervjetoret ...e paskam pas muaj sulmi kete gushtin e se paskam dit hahahahaha
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 14:38:45
eeee esht muaj mjaltesh , DASHURISH , PASIONESH gjerash :P:P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 14:42:14
jo mo jo....ehhh c'na paska trajnu ky muaj e se dinim hahaha
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 14:53:37
muaj akrobatik ose ekzotik me sakt :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 14:59:56
te dyja brenda i ka....pa gje mos e ler hahahaha

puc mistrecin...capkene n time, dhe kaq mo boll se u shkula sot tu puth rob..me rane buzet en shesh  :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 15:05:01
edhe un puccccccc bjonden time dhe i them shihemi sot por oren sta them do ta bej surpriz  :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:04:43
Kiss per Trendelinen time
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:07:31
Per kete yll siper ;) :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:09:04
Valla ti je me yll se une :D

 hajt_ktu: :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:12:23
Jo more ty po ta le..sa per sevap :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:13:46
Ehhh kiss prap ty valla
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:17:27
Po tash u pa puna...njeri-tjetrin ose askend :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:19:10
Pse ke deshte tii ...une vetem ty te kam ...ti nese ke tjeter kend urdhero puthee :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:20:39
I puthi kur nuk je ti ketu LOL :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:21:30
Ehhh i kam rojet unee me tregojn krejt cfare ben tii :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:22:54
A mooo cfare rojesh ke?? LOL :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-08-2008, 18:23:32
roje qe te rruajne LOL LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:26:03
A mooo çfarë rojesh ke?? LOL :D

Qe bejn roje dite dhe nate ketu dhe ne mengjes me japin raportin se cfare ke bere tii :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:28:06
Haha vallai pra dije qe ti japin raportet gabim te shumten e kohes per kete ke fillu te tranohesh ti sic duket LOL..

Soo ke do kissesh tash??..rojet apo mue? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:29:54
Hahah ty tyy por kur nuk je ti i puth rojet :D :D se me japin lajmet prandaj :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:31:39
Se kam dijte qe i do rojet aq shum vallai sa me i puth gjithe diten pasi une nuk jam ketu LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:32:25
Ehh i kam roje per merak ...kujto ti se jam cuna ata ee jo joo jan goca te gjithaa :D :D haha
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:34:34
Oooo e di e di vallai ;),,,so per kete po te them edhe kush e can moree pse jane goca..nese jane minoreneve ja u ke zanatin ti :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:35:27
Hahah nuk jan edhe minorene joo goxha jan
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:38:31
Ooouuuu kujt po i thue tii more??...A thue kush ka me shume roje ti per mue apo une per ty??? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:39:37
Pfff ti per mua e di po une per ty nuk e di keshtu qee nuk merzitem shumee haha :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:44:55
Aiii keshtu thu nuk merzitem e nga ana tjeter je flak krejt :D :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-08-2008, 18:47:26
Hahaha dreq je tii kiss prap per tyy :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 18:50:07
Ehh pra?? :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-08-2008, 19:51:26
KISSSSSSSSSSSSS.... ..................a snjonis......Se keshtu dua uneee :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 14-08-2008, 20:32:18
Se si me bie qe gjithmon ta KISSS DOLCEN   :D :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-08-2008, 20:34:42
hahhahah...KISSSS.. ...OQEANIN ...mqs i binka gjithmone qe te me puc mua.... eh ska si te jete ndryshe ....JAM E EMBEL OOOOO... :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 14-08-2008, 20:52:50
ahahah,,Padyshim qe eshte ashtu ashtu,,KISS edhe njeher,, :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 11:30:12
kissssssssssssssss ca ketu ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 15-08-2008, 12:03:13
kissssss njeren :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 12:14:06
Kissssssssss shum njerin :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-08-2008, 12:23:22
Kisss kete siper vetem ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 15-08-2008, 12:42:33
Edhe une kete siper kisssssss :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 15-08-2008, 12:45:43
nje kissssss per dream me mungon shum
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 16-08-2008, 14:29:34
kisssssssssssssssss sssssssssssssss.... ......asnjeeeeeeeee eeee............
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 14:51:19
1000000000000000  :-*..per :X :X..time ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:31:41
Edhe une te kissi aq shume ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:32:50
Kush te tha qe eshte per ty?? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:34:09
Jo de nuk ishte per muaa po ti the per veten tende ...po une te thash edhe une te jap aq sa i jepe vetes tii kupton :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-08-2008, 15:36:19
hahaha hajt qy nje per ty tash :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2008, 15:38:12
Ani dee edhe une tyy te thash qe te jap gjithmone puthje
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-08-2008, 20:10:06
Kisssssssssssssss ca ketu e din vet ata :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SmiLey ne 17-08-2008, 00:25:53
kisses for the best :P :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Lefter ne 17-08-2008, 01:07:00
Kiss for kte te pameshirshmen. :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-08-2008, 07:59:33
Kissssssssss T.... S.....dhe S....... :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 17-08-2008, 13:38:07
KIIIIIIIIIIISSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSS ..........kete qe do vije pas meje
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 17-08-2008, 13:41:25
mi sono sbagliato? :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 17-08-2008, 13:54:18
iiiiiiiiiiiiiii.... ...ty te puca una :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 17-08-2008, 14:23:39
Kissssssssss kete bebushin ketu lart ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 17-08-2008, 14:30:56
kis CAPKENEN dhe ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: tkamzemer ne 17-08-2008, 19:03:06
 o bebi te jap bibironin :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-08-2008, 19:18:59
Kisssssss njeren ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 18-08-2008, 01:32:00
kisssssss te fortin e lagjes ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 18-08-2008, 05:06:25
kisssssssss zemren time :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 18-08-2008, 08:56:09
Nje big kisssss per te gjithe ju  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-08-2008, 10:15:05
Nje kisssss pe ty :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 18-08-2008, 19:38:32
 Edhe ne kisss per ty  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 18-08-2008, 19:51:46
nje kisssssssss per te gjith forumistat ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 18-08-2008, 21:34:32
 Dor!na, nje big kisss per ty :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 21:38:56
Kujt i jep kissa ti oree :D po te mbet kissi ne fyt rastesisht :D


Kisss per te gjitha zockat e mija
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 18-08-2008, 21:52:38
ahahha,mos bej shume zocka se mbet pa asje :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 18-08-2008, 21:58:56
heheh flm, edhe nje kisss per Ty Oqeani ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 18-08-2008, 21:59:07
Nuk ka ndodh ajo kurr dhe nuk do te ndodh kurr :D

Te paralajmrova mos jep kissa aty ku nuk duhet se te mbet te fyt :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-08-2008, 17:08:31
Dor!na, një big kisss për ty :perqafim
Nja 10 kisss per ty O ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 19-08-2008, 17:27:09
Une kiss per te gjitha zockat e mija
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-08-2008, 17:29:23
Une nje kisss per te gjithe zockanat LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 19-08-2008, 22:34:57
Nja 10 kisss për ty O ;) :perqafim

Une nje kisss te pafundem per TY  :perqafim :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 10:13:31
Pasken plasur kiss-at keq ketej LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-08-2008, 11:16:00
Kiissssssssss kete siper ;)  :puth Se nuk i ka dhen nje ri puthje sot ashtu mendoj une te pakten :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 20-08-2008, 13:30:46

Kissssssss per Zuzuna dhe Trendafili   :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 13:32:14
Kiissssssssss këtë sipër ;)  :puth Se nuk i ka dhen një ri puthje sot ashtu mendoj unë te paktën :D

Ah ti faleminderit moj vajze, as nuk ma var njeri fare hahahaha
Nje big kiss per ty :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 20-08-2008, 13:52:56
Kisss per Stefi    :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 20-08-2008, 14:25:57
Haha faleminderit ishull duhet ti kerkosh puthjet ketu qe te ti japin :D

Nje kiss edhe nga ana ime per ty :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 20-08-2008, 20:46:47
Nje kisss per Stefin edhe nga une..ehehe..
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 09:14:23
Edhe nga unë nje big kiss për ty Oqean :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:24:36
Kiss per keto gocat e reja qe kan ardh po ashtu edhe per te vjetrat
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 21-08-2008, 09:31:47
Aaaa rrofsh ti qe na kujton dhe ne te vjetrave :perqafim
Nga nji kissssssss per keta te dy siper :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:34:58
Si mos te ju kujtoj une cdo goce ketu kujtoj gjithmone  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 09:38:16
Prandaj ardallosesh ti ;) LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 09:39:08
Ca eshte ajo fjale kurr nuk e paskam degju :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 10:30:09
Hardallosesh mbas dikujt yllo humb mendjen mbas disa gjerave je i hsperndare ne disa persona dhe ne rastin konkret ti hardallosesh pas femrave te forumit te reja dhe te vjetera LOL  LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 12:23:50
Ahaa flm për përkthim :D nuk do ta harroj kurr këtë fjale :P


Mirë dee nuk është gjë e keqe kjo apo joo ee :D

Me qe jemi ne teme te jap nje kiss ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 14:05:50
Nje kissss per ata qe ma dojn te miren ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2008, 14:06:57
nje kiss per kete. :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 14:14:19
Një kissss për ata qe ma dojn te miren ;)

Dmth per mua aa ...ehh valla nje kiss edhe per ty te madh se edhe ti ma do te miren besoj :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 14:17:40
Tash nje kiss per keta te dy siper :perqafim

P.s Nese ma do ti mire nese jo ec maa :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 14:21:26
Po vallai ta dua te miren ma shum se vetes flas seriozisht ;) :perqafim

Soo kiss prap per tyy
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 21-08-2008, 14:21:50
Nje kissss per Trendafilin :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 14:25:24
Nga 10  :-* :-* per keta te dy siper :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 14:29:30
Edhe une nga 100 per ju dyja siper
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 14:58:25
Nga 10  :-* :-* për këta te dy sipër :perqafim

Nje big kiss per ty bukuroshe se na mori malli :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 14:59:18
Edhe mua per ty ;),,ja merri 20 ti tu vije inat atyre :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 15:11:26
Edhe mua për ty ;),,ja merri 20 ti tu vijë inat atyre :D :perqafim

Hahaha thnx zemer :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 15:12:58
Pse te me vij inat ..ja jap vet une kesaj ska pse te me vij inat :D

Kisss per ty yllo
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 15:14:58
një kiss për këtë. :D

Nje big kiss edhe per ty, nuk te kam pare fare keto ditet e fundit ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 15:16:14
Ooo boll u kissset se po eksitoheni pa pas nevoje LOL LOL :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 15:18:00
Ooo boll u kissset se po eksitoheni pa pas nevojë LOL LOL :puth

Nuk eksitohemi kot ne jo moj LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 15:19:06
Stefee ato kissa me lart qe i dhurova per ty ishin soo a i do apo si eshte punaa ;D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-08-2008, 15:20:02
Vec po ju qaj hallin se dobesoheni atehere LOL LOL

P.s ti siper ec varu se nuk i do te tuat i do te miat :D :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 15:20:47
E di ajoo nuk rrezikon kot ajo joo ti merr tuat e ti lej te mijat :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 21-08-2008, 15:27:22
Stefee ato kissa me lart qe i dhurova për ty ishin soo a i do apo si është punaa ;D

Me rafte pika mua qe nuk i kam pare keto kissat e tua  :S
I dua i dua :perqafim thnx :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 15:30:25
E pra te bjen pika te bjen mos te ndodh mee :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 21-08-2008, 19:18:18

Nje big kisssss per keto lart meje.. :-* :urra:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-08-2008, 20:12:56
Per kete poshte meje dy big kiss :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Claraa ne 21-08-2008, 20:33:05
waw thanks  :-[

Kiss too
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 21-08-2008, 20:45:24
pUTHJE PER E DI VET :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 21-08-2008, 23:54:20
Nje kisss kesaj Dorines
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 21-08-2008, 23:58:28

Ja nje kisss dhe per ty.. po ta kthej se nuk dua te mbetem borxhlie ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:05:52
Hahah nese qenke keshtu praa une te jap puthje cdo dite nuk ke hesap te ma kthesh gjithmone :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:08:09

heheh per puthje a?? nuk merzitem kurrrr un ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:09:14
Dmth mi kthe gjithmone aa :D ehh praa priti praaa :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:12:48

heheh ja nje muaaaaaahhhhhhhhhh per Ty (ne faqe ama) ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:13:54
Hahah ti ku te duash me kthee une i jap puthje direkte :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Claraa ne 22-08-2008, 00:19:02
Kiss Charlin nga shume larg se kam frik se eksitohet dhe digjet fare  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:20:07
Per nje kiss nuk eksitohem une joo plus asaj nuk me the se ku po ma jep ne cilen pjese :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:20:38
Hahah ti ku të duash me kthee unë i jap puthje direkte :D

nuk trembem un jo ;)

 :-*  :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:21:28
Për një kiss nuk eksitohem unë joo plus asaj nuk me the se ku po ma jep ne cilën pjesë :D

ta gjej une?? :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:22:23


Hahah keshtu kam qef zocka qe nuk kan frik nga puthjet :D


 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:22:57
ta gjej unë?? :P

He thuajeee :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Claraa ne 22-08-2008, 00:23:56
Për një kiss nuk eksitohem unë joo plus asaj nuk me the se ku po ma jep ne cilën pjesë

Vallai u pendova  :D  spo ta jap lol
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:24:37
ik ik se u bera pishman ;)

nuk mund ti them gjerat aq direkt si ti, jam icik e turpshme :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:25:49
Vallai u pendova  :D  s'po ta jap lol

Ska dert te jap une :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:26:10
ik ik se u bëra pishman ;)

nuk mund ti them gjërat aq direkt si ti, jam icik e turpshme :P

Mos ke dert se vetem une dhe ti jemii mos ke turp :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:27:23
po kuptoe deee :P ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:28:49
E di e di se ku e mendovee :D  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:30:40

e de e... e kuptove neser, sikur me qene ne mendjen time ti ;)

po te veshi be te veshi e kisha fjalen :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:32:44
Hahah po po e morra vesh dee ;)


me qe jemi tek kjo teme po ta jap nje puthje tani
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 00:34:49

ja edhe nje kissss per Ty, si per naten e mire ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 00:35:44
Po me le vet aa ...:D mos more se pastaj kjo xhelozja tjeter mezi pret qe te mbes une vet :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 22-08-2008, 08:30:52
un  bacio x k....-  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 22-08-2008, 12:37:57
kissssssss...VELLAI N (biologjik)...se e kam jeteeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 22-08-2008, 13:36:06

Kiss per OMORFI   :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-08-2008, 13:41:04
Hahahaha  :P
Nji kis per kete siper :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 22-08-2008, 13:45:36

Une vetem per OMORFIN!!!! Atje ku te jete! LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-08-2008, 13:53:00
Unë vetëm për OMORFIN!!!! Atje ku te jetë! LOL
Ashtu eee mir mir se ta tregoj une ty ne dark LOL :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 13:54:07
Kissss per tree persona ketu... :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 22-08-2008, 13:57:29
A jam unë njeri nga ato o trëndafil? :P  kiss Trendafilin  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 13:58:47
Kissss edhe per ty :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-08-2008, 14:00:45
Kissssssssss per kete siper :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 22-08-2008, 14:01:58
Per fmmwckcmkcmkcc
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:15:04
Kissss per CH dhe D :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-08-2008, 16:16:49

Kissss dhe per ty T  :-*  :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:17:44
Nga 1mij puthje per keto dy zemrat e mija siper
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:22:49
Kurre nuk kam pare njeri me me shume zemra se ty vallai LOL LOL :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:24:31
Hahhaha eh dee vallai nuk je e para ti qe e thua kete :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:26:29
E sigurte jam qe nuk jam e para as e fundit :D :perqafim

Boll u kisssem tash :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:28:15
E para jo veq ndoshta e fundit si dihet moree qyy :D


Jo valla ska boll se tema per ate eshte vetem mu kiss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:30:34
Shka qyyy moree???? :D...mos na merr fytyren ne shesh kot LOL

Hajt pra pasi fal jane :D :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:32:28
Hahahaha uppsss sorry harrova qe jemi ne shesh vallai  :-[


Hajt pra edhe une ty njee  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:34:27
Ooo nuk eshte marrja per burra joo :D LOL

Ec se gati u tranove edhe ti pasha zotin LOL

 :-* :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:36:09
Valla eshte eshte edhe per burra po per mua nuk kishte qene fareee :D

Hec se edhe tii bashk me mua ne spital :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:37:32
hahaha mos u ngaterro more pashe zotin se na shkoj fytyra LOL

Boll tash :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:42:02
Hahah ooo ska dert qe shkon ftyra joo me rendesi eshte te duhemi


Ska boll joo une nuk ndalem me kaq  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:44:16
Sa per mu desht ec ma nuk e hajme me thate ne joo LOL LOL

ec tash :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:48:16
Jo de joo i kemi ba kushtet e mira tash ne me heret kemi heq shumm tash joo :D


Kiss uu
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:50:46
eehhh sa mire flet more kur ke hall :D :D

Hajt miss uu 2
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:51:40
Hahah ehh :D

Hajde kiss uuu
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:53:14
Hajde ta jep nje shuplake iher pasi e meriton :D

kiss uu 2
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 16:55:30
Jepem qka te duash vallai nga ti e pranoj :D

Love uuu asi kiss uu :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 16:57:44
A e prano plumbin midis vetullave a thuaaaa??? :D

Kiss uu 2 se jo love uu vallai :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:01:16
Thash nga ty cdo gje pranoj ;)

Kiss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 17:02:47
haha uuffff mos moree :D

kiss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:04:08
Hahah po moree :D


Kiss uu
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 17:04:59
Haha keq e ke punen :D..

kiss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:06:23
Ti ma keq se une :D

Kiss pra
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 17:08:43
HAHA jo de jo :D

kiss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:09:31
PO de po valla ...:D


Kiss dee
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 17:10:54
Boll u kissum :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:11:49
U knaqum valla :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-08-2008, 17:14:59
Po de ti sidomos iher e ke cu greven ne fund LOL

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-08-2008, 17:17:05
hHahah e deee :D

Kiss moree
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Diamanta11 ne 22-08-2008, 17:26:07
Une do i kissssssss te gjithe si e re qe jam e per here te par tek kjo tema.S'qenkeni shume,po te mire qenkeni ehhh po prape u lodha duke ju puth edhe kaq sa jeni!
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 22-08-2008, 17:59:06
Mistrecin tim puth....kissssss  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Triology ne 22-08-2008, 18:00:14
grun time mishin qe mezi e kom e puthhh fort po shum aman ke hunda , qafa etje  :P :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 23-08-2008, 10:30:52
kissssssss......cap kenen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-08-2008, 10:33:55
Kissssssss per te gjith :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 23-08-2008, 10:39:38
kisssssssss per zemren time hmmmmm:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-08-2008, 10:42:09
Kisssssss per yllin tim :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 23-08-2008, 10:44:01
kiiisssssssssssssss ss........ASNJE :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-08-2008, 10:46:51
Ashtu eee :(
Kisssssssssss kete bukuroshen ketu lart :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 23-08-2008, 10:48:34
kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssss.. .ZUZANEN....yyyyyy ca folt te kam puc mi :perqafim ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 23-08-2008, 11:12:10
kissssssssssssss  kto te dyja hmmmmm:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-08-2008, 11:43:34
Kisssssssssssssssss ssssssssssssss bebushin evogel dhe skiato... :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 23-08-2008, 12:19:56
kisssssss bukuroshen siper ndoshta me nje puthje te zjarrte do te ngrihet :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 23-08-2008, 12:27:31
kisssssssssss kete siper dhe Tr...... :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 23-08-2008, 12:31:53
kisssssss do ta ruaj puthjen vetem per njeren dhe nuk do ta shpenzoj deri sa ta takoj hmmmmm:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 24-08-2008, 10:10:07

Kiss per te gjitha gocat ketu qe jane si yje  :-*  :-*   LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 10:16:26
Kisssss kete mbi mua dhe ate qe do te vi posht meje ;)Kissssss
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 10:24:35
Kissssssss keta te tre siper :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 10:28:43
kto te dyja siper :puth perq
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 10:32:48
Kisssssss zuzunen dhe ate poshte saj :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 10:39:04
ket siper dhe ate  qe do vij mbas meje  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 24-08-2008, 11:02:44
Kissssssssss keta te dy ketu lart :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:04:21
ket siper per pasardhesin do te pres :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 11:33:14
Hajde une ketu ...hajde mo ty ke tjeter pervec teje :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:41:25
ohhhhh kjo ishte nje surprize 1000 puthje :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 11:45:23
2000 nga una :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 11:46:52
2000 nga une :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 24-08-2008, 11:49:34
U bene 4000 te mjaftojn apo do akoma?
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 11:52:07
ok flm mos te mbeten te mbyllura ne sirtar do ti ruaj ti jap kur te kem perballe hmmmmm:
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 24-08-2008, 13:59:41
kissssssss per Oqeanin dhe ZUZUNEN.... muaaaaahhhhhh  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 24-08-2008, 14:03:20
Flm shum Dorina...

Nje kisss te zjarrt per ty... :puth,,  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-08-2008, 14:51:47
Tash jemi ne temen qe duhet more.. :D

Kiss per dike e di vet ai :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 09:00:17
Nje big kisss per kete :puth

Ps: Kur do kthehesh nga pushimet ti moj ngele ne diell :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 09:13:29
Edhe pak edhe pak edhe ca ditë edhe erdhi edhe kjoo :D


Kiss për këtë sipër dhe këtë zuzanen  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 25-08-2008, 09:18:06
Kissss edhe per ty rrusho :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 09:19:18
Kissi eshte ndryshe ky eshte perqafim :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 09:30:30
Kissssssssss keta te tre ketu lart :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 25-08-2008, 09:34:13
Kjo po i bie qe mua dy here ee ..sepse ne keta tre lart une jam dy here :D

Kiss vetem per ty  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 25-08-2008, 23:15:50
Tre kissssssssssssssss do jap sonte te tjerat per neser :P
Kisssssssssssssssss ss STEFIN,DORINEN,TRENDAFILIN,,,njera eshte sekret e di vet ai :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 25-08-2008, 23:27:54
ooo Flm shum ZUZUNA.. ja edhe nje big big kissssss per Ty

muuuuaaaaaaaaaaaahh hhhhhhhhhhhhh  :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 00:04:53
Nga nje kiss per keto yje siper qe kam
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 26-08-2008, 00:05:40
ooo erdhe ti ;).. kissss dhe per Ty  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 00:07:59
Erdha erdha si te le vetem ty moj e  :perqafim


Big kiss per ty  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:13:29
Nje kisssss per zemren time :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:14:27
Kiss edhe une per zemren time
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 11:15:44
Një kisssss për zemren time :-* :-*
Per mua e ke fjalen eeeee :P
Kissssssss kete bukuroshen se me ka munguar :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:16:10
Tash nga nje kisss per dy kukulla te forumit e dine se kush jane ato ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 11:17:49
Aaaaa si yll te kam  :engjell:
Kisssssss S..... D...... M..... T....... C..... :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:19:05
Për mua e ke fjalën eeeee :P
Kissssssss këtë bukuroshen se më ka munguar :puth

Nje zemer ka kjo oree nuk i ka 10 :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 11:20:17
Nje kam vallai po e kam lene me qera te dikush :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 11:21:30
Ehh dee e di une te kush eshte e dii :D ne duar te sigurta eshte
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:01:55
Tash nga një kisss për dy kukulla te forumit e dinë se kush janë ato ;) :perqafim

Kissssssssss Kisssssssssss Kisssssssssssss per ty ylli.
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:14:49
Aaaaa si yll te kam  :engjell:
Kisssssss S..... D...... M..... T....... C..... :perqafim

Nje kisssssssssss edhe per ty zemra :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:28:35
Plasen Kissat kendej :D hajt edhe une po kissi me qe qenkan falas :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 12:49:31
Plasen Kissat kendej :D hajt edhe unë po kissi me qe qenkan falas :D

Hajt se po ta japim dhe ty nje se na fillon nga te qarat ti pastaj LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 12:52:00
Jo moj leje pak ta shohim iher duke qare ka nevoje per pastrim te syve LOL :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 12:55:01
Per kissa nuk heq une joo as nuk qaj kurr per kissa keshtu qee me deshir i keni ose merrni ose lerni :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2008, 12:58:39
Ti vec merrr me duket nuk lodhesh keshtu me dhene asnjehere :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 26-08-2008, 13:09:56
Jap jap nganjeher sa mos me thene qe nuk po jap :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 08:46:38
Kisssssssssss keta 3 bukuroshet ketu siper  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 12:43:16
Kissssssss per keta te tre ne kete faqe ;)

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 30-08-2008, 12:50:21
Kiss edhe une per keta te gjith ne kete faqee
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 30-08-2008, 16:39:24
Kisssss per T...Z...C... dhe per te gjithe te tjeret, se mos me hidherohen ;)... ju puc :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-08-2008, 17:23:12
Nje kissss per kete siper se na kenaqi me ate avatar :D

 :-* :-* :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-08-2008, 09:27:13
Nga nji kissssssssssss per T......D....S....C. ... :puth :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 31-08-2008, 09:33:22
kisssssss per simpatiken time z... perq
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-08-2008, 09:41:48
Kissssssssss kete siper :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 31-08-2008, 10:02:02
kissss ket siper por e kam pak te veshtir se nuk di nga tja filloj sepse kam deshire qe ta ruaj keshtu te fresket deri ne takimin real dhe kjo puthje te le nje shije te pa vdekshme ne buzet e mija perq
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: OMORFI ne 31-08-2008, 10:27:16
Kissss kete enderrimtarin ketu lart
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 31-08-2008, 10:30:04
ket bukuroshen qe sapo eshte zgjuar nga gjumi :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-08-2008, 10:46:50
Kisssssss keta te dy siper  :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2008, 10:49:49
Kiss per kete siper dhe per ate ne avatar te saj :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-08-2008, 11:27:25
Kiss për këtë sipër dhe për atë ne avatar te saj :D
Po e njejta eshte mo :D
Une kete siper  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2008, 13:08:29
Ta kiss njehere kete une se mos del gje. :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 31-08-2008, 13:17:26
Kisssss kete siper se mos i del gje :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-08-2008, 13:18:49
ec se folim. :P kiss prap :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 31-08-2008, 14:09:07
Po e njëjta është mo :D
Unë këtë sipër  :puth

E di praa po ajo i bjen qe te jap dy kiss pernjeher :D  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 01-09-2008, 10:35:08
Kisssssss kete siper :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 11:29:11
Edhe une ty nje te madhee kiss  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 21:55:08
njeren qe eshte e merzitur. :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 04-09-2008, 08:09:37
a me mue  kishe .....hajt se boll e merzitme jam  :(

Kisss Capin  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 04-09-2008, 21:13:56
kisssssssssssssssss sssssss per stefin  :P :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 23:34:11
kisssssss per bukuroshin :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 14:49:14
Kisss per Baby-n  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-09-2008, 14:52:50
Kiss per TY  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 14:54:01
Per ke more :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-09-2008, 14:55:29
Per TY pra ;) :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 14:56:09
kisss mishin
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 14:57:04
Për TY pra ;) :-* :-*

Aha ashtu thuaje emrin se pastaj keqkuptohen keta tjert :D  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 16:39:37
nje kiss per xha Milon :)
nje per Elegancen :)
nje per Chekevaren :)
nje per Englishbee... :)


kane humbur...

Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 14-09-2008, 16:43:13
Kiss edhe une per ata siper se me te vertet kan humb,edhe nje big kiss per dreamm :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 16:44:56
..edhe një big kiss për dreamm :perqafim

 :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 14-09-2008, 17:17:01
 :-* Kape kujt ti pelqeje  LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-09-2008, 17:51:19
kisssssssssss...... ...Capkenen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 17:54:11
Kiss tyy bebushee fort
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-09-2008, 17:59:11
Charli kiss edhe una ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 14-09-2008, 18:02:47
Big kiss per tyy lepurushe
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-09-2008, 18:04:50
me too :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: titi10 ne 14-09-2008, 18:29:41
me too :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Justice ne 14-09-2008, 18:36:14
hahhahahahah
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 14-09-2008, 19:09:07
kisssss....for jou baby :puth perq :lule
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 21:47:23
kisssssss dream foort
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 21:50:52
kisssssss dream foort

rri urte..te padita :D :P


kiss 2.. :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 21:56:50
dream muahhhhhhhh te puthh si francezet besoj te pelqeu :P :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreamm ne 14-09-2008, 22:01:31
dream muahhhhhhhh te puthh si francezet besoj te pëlqeu :P :perqafim

mos i konsumo... :) ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 14-09-2008, 22:06:42
pse mi pse thu ashtu ??? u merzite ti ??? ncncnc c
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:02:08
Mistrecin....qe me ka shume xhan... :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 15-09-2008, 16:26:39
mishin qe sme ka :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:28:32
te kam ore te kam...kot ky  :S
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 15-09-2008, 16:31:08
ee di  :P mishin e puth fort gjith pasion si asnjeher tjeter :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 15-09-2008, 16:34:54
MUAAAAAAAHHHHHHH
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 15-09-2008, 16:37:27
ahh cme kenaqe me duket se sot do puthemi gjith diten do te le pa pun moj :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 15-09-2008, 16:43:54
Capi u bere xheloze ti ee :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 16-09-2008, 16:02:56
1bacioxstefin
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: joy&joy ne 16-09-2008, 16:05:23
1çapkenexbuzentime ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 16-09-2008, 16:07:53
Nje Big Kiss per Ginen  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: eurogina ne 16-09-2008, 16:09:23
Një Big Kiss për Ginen  :puth

ehehehhehe thankyou hun
kiss back
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Fatjeta ne 18-09-2008, 19:05:43
Shum big kissaaaa per Trendafilen ;) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 18-09-2008, 20:38:32
Nje biggg kisssssss per ato qe do lexojne kete mesazh ;)

 :perqafim

 :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: titi10 ne 18-09-2008, 22:04:04
 :puth per DOR!NEN :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-09-2008, 12:05:10
Shuummeeee BIG kisaaaaaaaa per shpirtin tim qe po ben dush tani ;)

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Masha ne 19-09-2008, 20:00:12
 :puth G..
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 19-09-2008, 20:22:10
kissss per dream
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 15:43:22
Kiss Grensin...se me ka marre malli


ku ke hum o fryme uriq LOL LOL
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:23:22
Kissss per Mistrecin.. :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:28:22
edhe un babyn  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Dor!na ne 22-09-2008, 06:37:20
kisssss per Charlin, Babygirlin dhe Zuzunen  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2008, 08:44:04
Kissss per Ty (siper) dhe S dhe Z.. :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 22-09-2008, 08:47:15
:puth une ty
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-09-2008, 09:00:32
Une nga nji kissssss per keto te treja ketu lart :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 22-09-2008, 14:41:46
kissssss per te gjitha femrat  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2008, 14:44:15
kissssss për të gjitha femrat  :perqafim

Jane shume e po dobesohesh moreee LOL

 :-*  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 22-09-2008, 14:45:38
kisssss për Charlin  :-* :-*


Kisss edhe per tyyyy :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 23-09-2008, 10:39:16
Capkene se paska hup sot  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 00:57:15
Kissss per CH se eshte i piklluar :perqafim

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 00:58:53
 :-* :-* :-* :-* :-*


Kiss u too
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 01:00:09
Edhe iher.. :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 01:01:16
Thenkjuuu sweetheart  :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 01:02:37
Prite gorgeous.. :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 01:03:33
Thaknsss zemerr
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 01:06:44
Tash boll se po dobesohemi e mbarojme te dy.. LOL LOL

 :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 01:07:44
Kam nevoje te dobsohem :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 01:09:09
Ahh ok pra.... :-* :-* :-* :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 01-10-2008, 08:27:58
Kiss U Babyy...:-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-10-2008, 13:39:39
Kiss U 2.. :-* :-*

Kiss edhe CH...S...Z...L...M. ..C...S... :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 01-10-2008, 18:42:54
 I puth gjithe çunat beqare :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 01-10-2008, 20:03:21
Edhe une te puth tyy nese je beqare :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 01-10-2008, 20:05:36
.......
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 01-10-2008, 23:30:59
Edhe unë te puth tyy nëse je beqare :D
Flm pra
ja edhe nje big kiss per ty.Mouaaah :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 02-10-2008, 08:30:30
Kiss per kete siper. :-* :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 02-10-2008, 10:50:01
Kiss për këtë sipër. :-* :perqafim
Big kisss edhe per ty  :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Emira ne 02-10-2008, 11:40:13
Puth Capkenen, Mishelin dhe Cheken...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 02-10-2008, 17:38:03
Kisssssss per te gjitha femrat qe i duan puthjet.. :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Fatjeta ne 02-10-2008, 19:00:57
Kiss per Ishulli dhe AleksB,  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Masha ne 02-10-2008, 19:02:49
kiss per Progrin
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 00:47:15
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 03-10-2008, 10:57:03
Kisss per ty lart,  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 11:40:46
Kiss per Baby-n dhe kete Inen
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 12:35:45
qyqy dhe KËTË INËN "KËTË " :D
Kiss edhe per ty. :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 03-10-2008, 14:42:09
Kiss per Inen dhe gjithe beqaret se te martuarat si duan puthjet e jashtme :P
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-10-2008, 14:55:04
O BIG KISSSSS per ty..se une si te isha beqo jam :D

 :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 03-10-2008, 15:00:15
Normal. 22 vjece je ti dhe nuk ia mbush mendjen kujt qe je martuar apo je mami... 17 vjec je martue ti :D :D

Dhe une ty :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Masha ne 03-10-2008, 15:02:47
PUTHJE PER : Masha ,Fatjeta ,iShUlLi , AleksB , and Charlie :)

kiss per Inen  :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-10-2008, 15:10:28
Ishull...tani mendja mbushet lehte pasi kam sjell dhe bandillin ketej nga forumi :D

Kiss TY perseri...Kiss Masha...Kiss Charlie...Kiss Stefi dhe Kiss Zuzuna.. :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Masha ne 03-10-2008, 15:12:57
kiss e per ty e dashur  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 03-10-2008, 15:39:25
Kiss speciale për Shkodërlocen dhe Dora :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 03-10-2008, 16:05:15
Nje big kiss per keto te tre poshte ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 03-10-2008, 16:54:28
Te gjoren se harruam Stefin...! Ja Stefi vetem per ty  :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 17:29:43
Një puthje e madhe shkon për ISHULLIN. :-* ciao)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 18:08:55
Nje per kete siper dhe nje per Baby-n
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-10-2008, 18:19:10
Kiss vetem TY....mos me perziej me milet kur te me puthesh.
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 18:20:13
:D


Mire e kee sorry ;)

Puthje speciale vetem per kete siper  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-10-2008, 18:22:06
Vetem TY... :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 18:29:15
Një për këtë sipër dhe një për Baby-n
Nje puthje per ty sot :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 18:33:36
Veq nje aa :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 18:34:58
Te tjerat vine me radhe :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 18:37:32
Dmth sot vetem mua me paske ne list aa :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 20:13:43
Te tjerat puthje mo thash vine me radhe :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 03-10-2008, 20:19:38
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 03-10-2008, 20:24:32
OOo puthsh gjithmon jarabii tii hooo :D
y qyqe bash non stop nuk shkon mo ç'thua  :S :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 04-10-2008, 09:58:50
Shuume puthje speciale per My Babyy,  :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 04-10-2008, 11:47:21
nje puthje per ty naqe :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 12:35:09
Kisss for K..... :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 12:36:32
Kiss per Baby-n.:)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 12:37:56
Kiss edhe une TY bukuroshe. :)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 12:48:41
Kisss for K..... :-* :-* :-*


:D


Thenkjuu thenkjuuuu edhe  une tyyy :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 12:49:37
Hajt bree edhe nje here :D :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 12:52:18
Hajt de edhe une 2 here :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 12:54:36
Kujdes mos e kalo te treten here :D

 :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 12:57:33
Kiss uuu 100 here ....heeee ? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 12:59:42
Po nuk po shoh kissaa vec po zgerdhihesh seeee :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 13:00:31
E ka shprehi me u zgerdhi edhe me jap kissa ne te njejten kohe ky... :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:01:31
Kjo dmth qe nuk i jep me gjithe shpirt dreqi :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 13:02:36
Hahahah kadalni bree keq e keni kap ju dyja me muaa breehhhh :D


 :-* Nje per ty dhe nje per kete tjetren   :-*


Ma shum ska mundesiii :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 13:04:18
Tash tamam dy te zgerdhime  :D  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:04:59
Po boll jane sa per mengjes  :P

Kiss u shuum beb I love uuu :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 13:06:41
A jeni te knaqne a jooo kallxonii mos te ju vjen marreee :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:09:30
Une jo nuk jam ngop se nuk quhen puthje kur zgerdhihesh :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 13:10:45
Tek mua mjafton me kaq , e  Baby le ti sqaron te zgerdhimet me Charlie-n hihihihi
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 13:13:01
Kqyree ti Bebyy merr msin nga kjooo ma mir nga nje per dit se nihere shum e tanii me mbet :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:14:21
Babyyy nuk eshte ngop he????????......
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 13:16:54
Ishalla po kup jarabiiiii qysh kurr nuk u ngopeeeeee :D 


 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:19:17
Ishalla edhe ti mesohesh me kisss sa ma shpejt PA U ZGERDHI..

 :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 04-10-2008, 13:20:27
Nje kiss edhe une per Babyyinn,,ndoshjta do ia plotesoj kerkesat sado pak,vetem se une e kam me zemer,,jo si ky kopuku :D :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 04-10-2008, 13:21:43
Ishalla bre ishallaa :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2008, 13:22:33
hehehe :D...Kiss edhe per TY Oqean.. :puth :lule
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 13:23:25
oh zot!!
He qa bet a u lodhet hiq?  :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 04-10-2008, 13:26:58
Ku lodhe njeriu me puthje moj,,

Nje kisss  te madhe per Inen  :puth  ,,,edhe per Babynn gjithsesi.. :puth :lule
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Ina86 ne 04-10-2008, 13:28:41
Ocean , valla Ocean je :D
Flm shume , kiss per ty.
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 04-10-2008, 13:32:24
ehe flm shume,,

Nje kisss oqeanike pe ty :D :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Oqeani ne 04-10-2008, 14:08:27
Valla me gjith deshire Zanen :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-10-2008, 14:19:34
Une kissssssssssss kete siper se e kam se yll :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 04-10-2008, 14:22:00
une kisssssssssss ket siper se eshte si embelsire
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 04-10-2008, 14:34:42
Une kissssssss kete siper se eshte si llokum :D :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 04-10-2008, 14:36:42
kissssssss ket siper dhe i uroj shendet dhe lumturi mireupafshim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 06-10-2008, 09:51:22
Kiss per Babyy_n.. :-* :-*, Zuzunen, Fatjeten, dhe Inen, :) :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 13:07:59
Kiss U 2.. :-*...Kiss S...Z...D...M...C.. . :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-10-2008, 13:08:47
BIG Kissss per CH.. :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 06-10-2008, 13:11:12
Big kiss edhe per tyyy  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Fatjeta ne 06-10-2008, 19:44:10
Fatjeten,  :perqafim

Nje puthje te madhe per ty Aleks,  :-* :-* :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: titi10 ne 06-10-2008, 23:06:18
një puthje për  :S :S Claraa
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 09-10-2008, 09:15:58
Nje puthje per Babyygirll :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-10-2008, 10:59:35
NJi kisssssss per S... dhe B... :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 09-10-2008, 11:03:22
DHe nji kisssssssssss per AleksB :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 10-10-2008, 05:06:14
kissssssssss per z.....
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 10-10-2008, 05:08:48
njikissssssssss per b...s....o....masha :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-10-2008, 07:39:37
Kisssssssssssssssss sss S...B...C...O...I.. .D...S...A...d...M. ..F... :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 10-10-2008, 13:13:01
Kissssssssssssssssssss S...B...C...O...I.. .D...S...A...d...M. ..F...

Pse s'thua qe kissss te gjithe, nga A - ZH LOL


Kissss per Zuzuna dhe Omorfin :-*  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 14:10:34
Kiss per S...Z dhe ty siper :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:19:02
Kiss per te gjitha zockat
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 14:21:37
Kiss per TY...:-* :-* :(
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:22:41
E pse ate fytyre ashtu ne fund
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-10-2008, 14:23:03
Per per ...
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 14:28:20
Kiss per Babyyy_n...:-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:32:30
Per veten tende aaa :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 14:34:59
Po moreee pse? :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:36:38
Jo veq thash :d
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-10-2008, 14:41:47
Po nje babyyy kam une ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:43:09
Ishalla me jete te gjate e kee :D :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: mishel ne 10-10-2008, 14:45:07
Shejtone na i kiss prej meje se ika....pa ardh mire mo  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 10-10-2008, 14:50:11
Kiss per my Baby  :-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 12-10-2008, 11:41:24
kissssssss zuzuna, omorfi se kane kene me ragip ndoshta ja marr pak une dhe e sjelli ketej
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-10-2008, 11:53:44
Kissssssss per skiatorin qe ti ngjis gripin :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-10-2008, 16:40:44
BIG KISS PER BABYY_N....:-* :-* :-* :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 12-10-2008, 16:42:01
Kisss edhe une per my Babyy  :-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 15-10-2008, 16:38:08
Kisssssss per vajzat qe jane ne linje :D  :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: guest11984 ne 15-10-2008, 17:28:55
kisses per te gjithe antaret  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-10-2008, 08:34:40
Kissssssssss per B...S...D... :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 16-10-2008, 08:39:42
Oh sa mire eshte te ngrihesh me puthje qe ne mengjes :D

Big Kis per te gjithe ato qe me kane xhan :D

:puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Hektori ne 16-10-2008, 08:49:14

   Mue me bjen te te puthe, sepse te kame gjan
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 16-10-2008, 09:05:30
   Mue me bjen te te puthe, sepse te kame gjan

:D :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 09:15:45
Kiss per keta te tre siper.... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 16-10-2008, 12:08:06
Kiss per kete nese e pranon
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: AleksB ne 17-10-2008, 08:22:34
Kiss per Baby_n,,, :-* :-* :perqafim :perqafim :X
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 17-10-2008, 08:55:06
Kisss për këto 3 te fundit :perqafim :perqafim  :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Hektori ne 17-10-2008, 09:15:55

  Kiss per kete te fundit
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Stefi ne 17-10-2008, 09:20:20
Big kisssss per kete te fundit edhe une :D

:puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Hektori ne 17-10-2008, 09:48:25

   Mbetemi keshtu tane diten Stefi
  Te puthi fort aty ku kame deshire. hmmmmm: ;)
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-10-2008, 11:20:54
Kissssss per ju te dy :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreza ne 17-10-2008, 13:59:41
Kissssss per ZUZUNA edhe ket qe vjen radhash :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 17-10-2008, 17:50:18
Kissss Dreza
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: dreza ne 17-10-2008, 18:54:16
kissss :-[ ishuili ne faqe eheheheheh
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 17-10-2008, 19:43:47
Kiss baby-n :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2008, 19:48:02
Kisss Babyy_n...:-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 18-10-2008, 10:21:27
kissssss anna ,baby,stefi,dreza,zuzuna,belina perq :puth perq :puth perq
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-10-2008, 10:41:52
Nga nji kissssss S...A...I...B...D.. .A... :puth :puth :puth :puth :puth
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-10-2008, 11:01:27
Kiss keta dy siper dhe AnnA... :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 18-10-2008, 12:04:51
Une e kissi veq kete siper :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-10-2008, 12:07:35
Kiss TY...:-* :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 18-10-2008, 12:09:26
Kend :D
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-10-2008, 12:10:28
Ty :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: Charlie ne 18-10-2008, 12:13:15
Ahaaaaa :D


:-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: iShUlLi ne 18-10-2008, 15:54:58
Femrat :-*
Titulli: kissssssss someone here!!
Postuar nga: skiatori ne 18-10-2008, 16:35:09
kisssss ANNAAAAAAAAAAAA
ne faqe......... hmmmmm:
 • Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 22-10-2008, 22:58:25
  mishelin dhe capkenen.. :) :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Emira ne 23-10-2008, 09:42:49
  sot po puth dreamken...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AleksB ne 23-10-2008, 09:45:34
  Kiss per Babyn dhe Z dhe AnnA. :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: marsiola ne 23-10-2008, 09:50:13
  sot po puth Emiren

  eshte e kendshme ne pergjigjet qe jep
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 23-10-2008, 10:40:37
  nje puthje per marsiola
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: marsiola ne 23-10-2008, 11:10:37
  flm skiatori

  ja edhe une po ta kthej

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 23-10-2008, 11:36:46
  nje puthje per amarda ndoshta do marr zemer qe te me jap nje te shtyre hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 23-10-2008, 12:35:09
  sot po puth dreamken...

   :-*  :perqafim   Emiren


  edhe stefin pasi te me beje një coffe :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 23-10-2008, 12:37:52
  endrren  :puth hajt_ktu:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 23-10-2008, 14:30:46

    Stefin
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-10-2008, 14:39:38
  Kiss per S...Z...A...S...H.. .D... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 23-10-2008, 14:45:34

    Edhe une ty
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 27-10-2008, 07:39:29
  Kisssss Z--S--B--S--H--D--- :perqafim :perqafim :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 27-10-2008, 08:00:11

    Kisss per te gjithe :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 27-10-2008, 08:52:59
  Kissss Hektori :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AleksB ne 27-10-2008, 09:10:46
  Kiss te gjitha zockat pa perjashtim edhe ato qe nuk i njoh :D

  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 27-10-2008, 09:43:12
  Big Kiss për ato qe ma kanë dhënë me pare :puth dhe te gjithë te thjeret qe me kanë xhan :D :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 27-10-2008, 09:51:03
  nga nje kisssssssssssssssss s
  per te gjithe z..s...d....b....b. ..a...
   perq :puth perq :puth perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 27-10-2008, 11:52:03
  Kissssssssssssssss te gjithe qe ndodhen ketu siper :puth :puth :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 27-10-2008, 11:58:29
  kisssssssssssssssss sssssssssss
  zuzunaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
  stefiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiii
  nga uneeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee
   perq :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: OMORFI ne 28-10-2008, 18:33:20
  Kissssssssssssss Skiatorin :-* ...Dhe ate qe do te vi... :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 28-10-2008, 18:37:44
  O Skiator, O don zhuan!

  Kiss Omorfin :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 15:46:38
  ...Nga nje kisss per...S...Z...dhe A...:-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 29-10-2008, 15:51:12
  Kiss per Babyn ,,Zanen dhe Stefin.. :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 15:56:10
  Nje per ty :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 15:57:41
  Kiss per bebushin tem :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 15:58:59
  Kiss edhe Ty :-* :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:09:10
  Big double kiss per ty :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 16:11:58
  Big quadraple ;) :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:13:43
  Une ty 1mij here :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 16:14:54
  Boll se iki tuli :D

  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:16:05
  Kam nevoj une qe te me ik vallai pak tul :D


  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 16:17:45
  Meqe paske nevoje..kuku cka po heq une tash :D

  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:18:39
  Ehh te kam ra hise skam qka bej :D  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-10-2008, 16:20:43
  Une kam nevoje me shtu do tul vallaii :( :D

  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 29-10-2008, 16:23:26
  Nga nje big kisssss

  Baby...oqeani...joy ....Zuzuna.....Skia tori......Hektori.. ...Charlie ...ishull :perqafim & per te gjitha vajza e forumit pa perjashtim nga nje big kissss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:25:09
  Mua te fundit me paske lene ee :D ok ok ska problem
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 29-10-2008, 16:26:00
  Nga nje big kisssss edhe per te gjithe ato qe kam harruar pa permendur :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 29-10-2008, 16:29:21
  Mua te fundit me paske lënë ee :D ok ok s'ka problem

  Nga inati qe nuk me bere kafen LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-10-2008, 16:37:21
  Harroje qe te bej kafe une LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 07:56:43
   Nga nje kissssss qe dot vin mbas meje  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 30-10-2008, 08:27:45

     Ooo me knaqesi edhe une ty hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 08:41:13
  Ooo shuuum e shishme ahahahah
  edhe un ty veq ne faqe ahahah ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 08:54:15
  Nga Nje kiss per keta qe jane online.. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 30-10-2008, 08:54:25

    Fillimi nise ne faqe dhe vazhdon...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 09:02:55
  por mundet edhe aty te perfundon hmmmmm:
  kissssss Babyyyyyy :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 30-10-2008, 09:27:02

    Po, kjo eshte me deshire :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 09:30:24
  Pa deshir as gjë nuk behet,vetëm me qejf :) :) :)
  Kissssssssssss Hektori ;) ahhaahha
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 30-10-2008, 09:37:32

    Une jame per nje kiiissss te madhe e ti? hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 09:59:10
  jo jo se dot ma zen frymen,,nuk muj te jetoj me ahahha
  un ty ni kisss shuuuuuuuuuuum te vogel :S
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 10:07:47
  Nga ni kissssssssssss per S....D....B.... :puth :puth :puth se kam koh qe nuk i kam puthur :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2008, 10:13:03
  Kisss per TY :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: marsiola ne 30-10-2008, 10:15:54
  nje puthje per te gjithe ju q ejeni ketu ne kete moment
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 10:17:02
  Kissssss te perqafoj shum zuzuan :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 10:20:10
  Kissssssssss kete bukuroshen siper :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: guest25073 ne 30-10-2008, 10:45:25
  Kisssssssssssss kemben e ZUZUNES ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 10:50:52
  Kisssss ehehehe ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 30-10-2008, 12:14:12
  mpuqqqqqqq per Dreza :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 12:20:54
  Kissssssssss per kete bukuroshin ketu siper :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 30-10-2008, 12:30:18
  Kish dhe une per Ty dhe Anna :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 30-10-2008, 13:03:57
  Kissssss ishuili :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: guest25073 ne 30-10-2008, 13:11:33
  kissssssssssss kete bukuroshen ketu lart :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 13:20:38
  Kiss per my Baby :-*


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 13:43:20
  Kisssssssss kete ketu siper :perqafim
  Po nderroje ate avatar ore se tu keput mesi :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 13:47:33
  Kiss edhe une per ty


  Oree e sheh qe e kam ndihmen e pare afer aty :D


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 13:53:44
  Po ore eshikoj,po ca te te bej ndihma ty mo,
  ti je ngjitdhe ata apo te shqisin dot :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 13:55:00
  Kur te dalesh ti nga vaske une do ta heq kete :D :D


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 13:58:43
  Eeeee une po pres qe te vin te me nxjerrin :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 14:00:28
  Nga kush po pret mo :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 14:03:07
  Po pres njerin mo ;) :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-10-2008, 14:05:07
  Nuk eshte ka vjen me duket ai qe po pret sepse ende aty ke mbete :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AleksB ne 31-10-2008, 08:42:36
  Kiss Babyyn :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 31-10-2008, 08:51:06
  Kisssssssssss me nje perqafim shum te embel,,ata qedote vin mbas meje,,ju uroj nje dit te bukur KISSSSSSSS :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 31-10-2008, 08:53:51
  Kisssss Dreza te uroj nje dite te mbare plot kisss :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 31-10-2008, 10:38:55
  Titi,flm,,uroj edhe ty nje dit te bukur--
  Kisssss,skiatori,,qite faqen ahahah :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 02-11-2008, 10:39:25
  Titi,flm,,uroj edhe ty një dit te bukur--
  Kisssss,skiatori,,qite faqen ahahah :perqafim
  kisssssssss,dreza se eshte e embel si luleshtrylle
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 02-11-2008, 14:19:52
  Kissssssss, :perqafim,,keta siper :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 05-11-2008, 10:10:27
  Eeeee unë po pres qe te vin te me nxjerrin :D
  kiiiiisssss Zuzuna erdha met nxerr moooj ,se ke humbur ahahahha :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 05-11-2008, 11:51:35
  Une kisssssssssssss per dreza :puth :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 05-11-2008, 12:07:17
  kisss femra per te gjitha mos ju ngele hatri :P Jeni si yjeeee! LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 05-11-2008, 12:18:35
  kisss femra për të gjitha mos ju ngele hatri :P Jeni si yjeeee! LOL


  paskam harruar te perqafoj dhe ishullin.. :D

  xhamat e kane fajin LOL..

  thnx ishull.....cthote bora andej? :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 05-11-2008, 12:25:07
  Unë kisssssssssssss për dreza :puth :-*
     flm zuzuna  :-[ ooooooooooh mukan skuqur faqet prej mengjesi se ftoft asht ahahhaah ,,,kissssssssssssssss edhe ty ,,edhe kta siper meje  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 05-11-2008, 12:35:33
  paskam harruar te perqafoj dhe ishullin.. :D
  xhamat e kanë fajin LOL..
  thnx ishull.....cthote bora andej? :)
  E kemi me kisssssa ketu miss dreamm haha per perqafime kalo tek tema tjeter  LOL
  Hajt qe mos ta zgjasim si shume, merre nje :-* per ty!
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 06-11-2008, 11:34:36
  Ishullin meqe kam kohe pa e degjuar... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 11:35:58
  kete simpatiken siper :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 06-11-2008, 11:36:42
  une kete romantikun poshte LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 11:41:08
  ~ANNA~ stefi :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 06-11-2008, 11:54:32
  ~ANNA~ stefi :perqafim

  Edhe unë këto te dy :puth ,e nje fjale skiatorin dhe annen :D

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 06-11-2008, 12:46:09
  zuzuna ,babyy dhe masha :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ZUZUNA ne 06-11-2008, 12:50:37
  Kissssssssssssssss A...S...D...B...O.. .S...I...D...D...S. .. :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 07-11-2008, 09:23:51
  une po ja fus i te pucme vetes dhe e mbyll historine ketu.  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 07-11-2008, 11:39:17
  hahah...jo historia nuk myllet ketu... :D...Te fus edhe une nje te pucme ty e historia vazhdon...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 07-11-2008, 14:13:23
  Kissssssssssssssss A...S...D...B...O.. .S...I...D...D...S. .. :puth :puth :puth
    Zuzunaaaaa :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 24-11-2008, 13:03:04
  hahah...jo historia nuk myllet këtu... :D...Të fus edhe unë një te pucme ty e historia vazhdon...LOL  Muaaaahhhhh ketij te guximshmit, apo inicitorit me sakte  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 24-11-2008, 13:37:24
  Hajt edhe nga une nje :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 24-11-2008, 16:37:05
  Hajt edhe nga unë një :D


  Hajde dhe ty nje nga une mo  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2008, 11:41:14
  Askend se jam krejt grippp :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 27-11-2008, 11:47:14
  Hajde kissem mua dhe ma ngjit gripin :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2008, 11:48:38
  Po me vjen gjynah se kur ta ngjiti nuk te heqet :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 27-11-2008, 11:51:12
  Ska dert :D ngjitma iher ishalla nuk me hiqet ma kurr :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-11-2008, 11:56:59
  ..:-* :-*.. e mbajsh me shendet :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 27-11-2008, 11:58:37
  Amin ishalla :D :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-12-2008, 21:17:10
  Kisss per kete siper :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 06-12-2008, 21:18:20
  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AleksB ne 09-12-2008, 19:15:29
  Me leje gruan a ben me kiss? :P

   :-* :-* :-*  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 22:32:23
  Kend ke grua ti tash iherr???...Edhe kujt po i merr leje? (?)  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 09-12-2008, 22:43:33
  Avatarin e Babyt,nuk guxoi me shume,,eheh :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2008, 22:46:42
  Avatar me spec eshte ky :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 09-12-2008, 22:48:44
  S'prish pune se e ha djegesin une,, :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 22:49:23
  E han stupcin ti po rri urt aty
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 09-12-2008, 22:51:50
  Ta kan zene fikun perpara o Charli,,prit ti prit,, :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 09-12-2008, 23:41:30
  Oo ta kepus edhe fikun ty a degjove :D po rri para kijve tu :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 11:41:05
  Kisss për  Charlie  :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 11:42:24
  :(
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 11:46:09
  Cheer up plssss do it 4 ME ejj :) ;)

  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 11:52:33
  :( :( ...... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 11:53:18
  Gati gatiii :d

  :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 11:54:41
  :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2008, 11:55:13
  :LOL :LOL

  :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 11-12-2008, 11:58:02
  :( :( :( :(  ...... LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 23:35:51
  cupkat e bukura :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-12-2008, 23:51:54
  .. Askend se i kam turit me cokollate  :D :D ..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-12-2008, 23:52:45
   :O ohoho: jarge:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-12-2008, 00:06:22
  keta te tre qe beme lloqe deri tash.. :D

  shejtane
  baby
  sterio..

  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 00:07:54
  .. Ty .. :engjell: :perqafim

  .. Naten .. :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:10:19
  akoma ske ik ti se ke thene naten 5 here. :P

  Njeren :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 00:11:35
  .. Naten .. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:12:39
  6 here. :@

  Ik o hengsh sallaten ik. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-12-2008, 00:14:47
  keta te tre qe beme lloqe deri tash.. :D

  shejtane
  baby
  sterio..

  :)

  edhe une ty...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 00:16:13
  Naten tip :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:16:42
  Sallaten Baby. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2008, 00:17:34
  NJe kiss per

  Babyn,dreamm dhe Shejtanen,,,Sterion jo :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:19:35
  Hiqmu sysh ti. :P

  Vetem per femrat. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-12-2008, 00:20:02
  Oqean - une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 00:20:44
  NJe kiss per

  Babyn,

   :perqafim

  Tip plas plas :P  Naten :LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:21:15
  une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL
  S'behet. LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:21:55
  :perqafim

  Tip plas plas :P  Naten :LOL
  Epo s'po te beka derman sallata keshtuqe kastravecin. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-12-2008, 00:23:01
  S'behet. LOL
  kaq do e besh per shoqerine ti  LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-12-2008, 00:23:41
  kaq do e besh per shoqerine ti  LOL
    A bo keq eeee. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-12-2008, 00:25:05
  Oqean - une nderroj vendin tim me Sterion  LOL LOL

  Hic nuk ben per te vetme arsyej qe me bie ta puth ate kopuk  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-12-2008, 12:49:35
  .. Kisss per nje enderr .. :engjell: :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Amarda 77 ne 27-12-2008, 00:30:35
  kiss te gjithe ata qe me duan dhe i dua LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 29-12-2008, 00:27:53
  amarda une te dua ty edhe e dua nadjan :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 29-12-2008, 09:45:25
  hej chorri kujdes pak :D
  per patriotet e mia kujdesem une
  kisssssssss nadja,benarda
   perq :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 29-12-2008, 09:47:13
  ahahah...

  vetem Skiatorin :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 29-12-2008, 10:33:05
  kissss per ate qe e duaaaaaaaaaa  ?:-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 29-12-2008, 12:20:23
  kissssssss....edhe per ty.. :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 04-01-2009, 12:15:31
  ....... hajt_ktu: perq perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-01-2009, 15:33:03
  ... Kisssss ... hmmmmm: Askend ...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 04-01-2009, 17:44:49
  kisss  ndokend  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-02-2009, 09:43:41
  ..Kissss somebody..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 13:00:59
  kisss anyone online  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 04-02-2009, 14:34:13
  Kiss Forever :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 14:38:57
   friendly kiss for Island above  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 04-02-2009, 15:58:28
  Kiss per Stefin dhe Zuzanen  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 04-02-2009, 16:06:08
  Kisss per ty Oqean :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 16:38:18
  Kiss per stefin aty....


  hajde nje kissssss per te tere s'behet llaf
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 04-02-2009, 16:41:14
  Aaaa nje big kissss per ty Mishel :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-02-2009, 16:46:08
  hajt para se te iki puc una ty dhe nosh hahahahhaa :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 05-02-2009, 21:40:36
  kiss ate..dhe ate...dhe ate...dhe ate...:D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-02-2009, 21:53:38
  une kete, ato, etj etj LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-02-2009, 22:57:58
  Kiss per Adminat.. :lule :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: iShUlLi ne 06-02-2009, 11:32:04
  kush ta kete qejf :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-02-2009, 12:02:49
  mu ,mu ,edhe mu hahahaha
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 12-02-2009, 14:48:58
  sugaren,chorrin,dreamm. :) :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2009, 14:50:13
  kurse une nadjen ,,,meqe jemi ne te dyja online  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 12-02-2009, 14:52:10
  kurse une nadjen ,,,meqe jemi ne te dyja online  :perqafim

   :perqafim per ty dhe nje puthje te madhe per ate little men ne foto. :) :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2009, 14:55:14
  hhahaha little men...po qe se ke keq sesi burre i vogel me eshte bere hjaahahaha

   :puth per nadjen
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 12-02-2009, 16:00:06
  Kiss per my only Babyy :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: marsiola ne 12-02-2009, 16:04:25
  nje puthje per Nadjen Mishelin dhe Lion  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-02-2009, 16:05:00
  ..Kush ajo o Lio??!!.. hmmmmm:

  ..Kiss 4U FromMe..:-* :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 12-02-2009, 16:15:25
  Ti po kush tjeter :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-02-2009, 16:25:19
  ja nje kiss nga une per nje someone here..... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 12-02-2009, 23:40:12
  sugaren,chorrin,dreamm. :) :)

  mee 2 :)

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 12-02-2009, 23:42:41
  Me 3... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-02-2009, 23:45:48
  me forever.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-02-2009, 23:49:03
  kiss capin dhe i uroj rruge te mbare per atdhe neser,.... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 00:00:36
  sugaren,chorrin,dreamm. :)

  ueeeeee besnike e chorrit :puth tani dhe dhe nje :puth tani dhe nje :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 00:01:50
  hajd kush te doje le te puthi.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 13-02-2009, 00:06:19
  ja nje kiss nga une per nje someone here..... :P

  ashtu me vie sikur ke mendu per mua :D :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-02-2009, 00:07:43
  ashtu me vie sikur ke mendu per mua :D :puth

  sa me vonese e kape or dreq.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-02-2009, 15:49:05
  Kiss

  Kush te dalin para.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 19:46:37
  vetem une jo.....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-03-2009, 14:53:58
  :-* :-* :-* :-* :-*....Per ate qe del para..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 07-03-2009, 14:55:29
  Tak takk :D

  Edhe une tyyy :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-03-2009, 14:57:11
  Ehh mezi prite :P :D

  Ketu behen perqafimet e vecanta :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 07-03-2009, 14:57:44
  Po pra cka mendove ti se po i le rend tjeter kujt aa ? :D


  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-03-2009, 15:00:29
  Joo more e kisha ndryshue postimin menihere nga puthje ne grusht me pas qene tjeter kush :D :LOL

  Kiss prap :-*....e boll se u dobesova :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 07-03-2009, 15:09:50
  Hahah mire praa mire :D


  Kiss edhe une ty :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 15:11:56
  une kisssss Alondren meqe eshte online  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 07-03-2009, 15:37:57
  kisssss Mishel,, perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 15:42:00
  edhe une kisss drezen... :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 08-03-2009, 13:28:01
   Kiss babyygirl.. perq perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 08-03-2009, 17:00:08
  capkenen
  e kam cuuuuuuuuuummmmm xhaaaannnnnnnnnn
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-03-2009, 22:27:40
  Noone.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 15-03-2009, 22:32:00
  ty siper
  e shejtanen
  e tipin
  e mishelin
  e capkenen
  e titin
  e cikiton
  e alondren
  e stefin
  e syrgjynin
  e emiren
  e perroin
  e benarden
  e nadjen
  e chorrin
  e lefterin
  e alexin
  e erlehten
  e aiden

  e te gjithe ata qe shkruajne tek letersia dhe muzika..
  sdi ke harrova :D :D

  si perfundim...te tere :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 22:35:43
  o Dreamm sa te gjate e kishe listen....  :P

  Dreammin sigurisht  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 22:36:33
  Dreamm une e dua te vecante jo me turmen. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 22:38:52
  upss Tipi e ty nje kiss se harrova  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 22:39:44
   :perqafim  edhe une ty si kundershperblim. ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:28:13
  Tipi kshu eshte parrulla...puth sot paguaj mot LOL LOL

  keta te tere ore nga nje kissssss te modhe sa une  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:14:29
  puth Mishelin e Lefton kot per qejf  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:15:05
  Valla edhe une Mishelin..se kte hic....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:16:30
  hahahaaa mire e ke ne fakt se po me puthe mua eshte njesoj si ajo shprehja njehere e provon gjithe jeten e kerkon ..... LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:20:36
  hahahahhahhahahha.. ....Skam koment po do e puth kte njihere.....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:22:02
  hahahahaa..... mos or trim .... e hengri e trimi hahahaaa  LOL LOL

  Lefton e une prap 1 puthje naten e mire
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:22:55
  Eeeeeeeeee mo rrezikova... :D

  Edhe une shejtanen per mire mengjes...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:23:53
  hahahhaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa

  Leftos nje puthje per dreken e mire   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:25:10
  hahaha..shejtane nje puthje per urimin e vitit te ri....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:26:24
  Lefton se kam ditlindjen sot  LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:27:46
  hahahahh....Hajt mo nje puthje per feste...Meqe cdo dite e kena feste...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:29:55
  hahahaaa hajd 1 puthje per festen e ditelindjes sime....

  Tipi thuaju ore se nuk me besojne keta hahahahaaaaaaaaaaaa aaaa
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:34:13
  hahahahhha...Me dergo kpjen e letemjoftimit,pastaj e marr puthjen...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:35:55
  hajd po ta nis neser me digital sender


  nje puthje ne faqe Lefterit e gjumin e embel hajd shpejt ne krevat tani flasim neser  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 19-03-2009, 13:37:39
  Nje puthje per shejtanken,Bernarden,Zuzanen,Dreamm
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 19-03-2009, 15:01:31
  Deisantin, Shejtanken, Babyn, Omorfin dhe Alondren...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 15:12:44
  Kiss edhe ty.. :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 15:15:01
  Benarden e Baby-in meqe jane online  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-03-2009, 15:15:38
  Edhe ty.. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-03-2009, 15:43:43
  Nje puthje per shejtanken,Bernarden,Zuzanen,Dreamm

   :perqafim per ty :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 15:44:52
  edhe dreammin  :perqafim

  edhe Lion  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 19-03-2009, 15:46:15
  Une per keto te triat siper... :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-03-2009, 15:48:29
  hajd se sot qenka dita e te puthurave meqe e kam pire pak ju puth te gjitheve ne faqe.....

  per te puthurat e tjera shifemi vitin tjeter LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-03-2009, 15:50:18
  hajd se sot qenka dita e te puthurave meqe e kam pire pak ju puth te gjitheve ne faqe.....

  per te puthurat e tjera shifemi vitin tjeter LOL

  coje deri ne fund  Harrakate..LOL LOL

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 16:53:39
  Ta shtyj une deri ne fund? :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-03-2009, 16:55:16
  tipin...se qenka ne humor sot
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 17:02:18
  Kesaj po me kusht jo vetem nje po shume. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 20-03-2009, 12:25:18
  Nje puthje per Bernarden,Shejtanken,Babyygirl,dreamm
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-03-2009, 12:30:51
  Flm..edhe per ty.. perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 12:39:01
  nje puthje per Mishelin Stefin e Alondren :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 20-03-2009, 12:46:37
  kesaj poshte e atij lart LOL  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-03-2009, 13:01:22
  Erdha, bah sikur ta dija. :P  Kesaj poshte dhe asaj lart. :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 20-03-2009, 13:07:18
  Ketye tre te fundit :D  :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 20-03-2009, 19:00:30
  Nje puthje per Stefin
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:40:14
  Kiss per Lion..  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:44:44
  Cka paske kshtu mer tii aa :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:46:22
  Asgje mer.. s'te kam pare qe nje kohe te gjate.. nje puthje ne faqe s'besoj qe te mbyt.. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:47:13
  Jo jo :D pse kur me kan mbyt mua puthjet see :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:48:22
  Ee nuk e di une.. se asnjehere nuk te kam puthur.. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:50:49
  Hiq hiq aa ? prandaj u cudita kur e pash aty :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:52:47
  Hiç hiç de.. :D :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:53:18
  Hajt edhe niheree :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:54:27
  Nje puthje per LIONNNNNNNNNNNNNNNN NN
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:54:52
  Veq fjal ishin kto ...me vepra thash :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:55:37
  Me vepra kur te vish ne Gjk.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 20-03-2009, 19:56:16
  Hahhaah erdha praaa :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 19:57:57
  Hahahahah duke te pritur jam hahaha :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 19:59:38
  someone here  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-03-2009, 20:06:28
  Thuj thuj emra po ta mbajti. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 20-03-2009, 20:08:46
  someone here  :D

  e di e di qe mua :D :P

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 23:24:38
  Dreammin sigurisht  :puth :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 20-03-2009, 23:27:05
  Dreammin sigurisht  :puth

  hahahah :perqafim  ( Love U..U know that ;))
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-03-2009, 23:28:15
  yessss  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 20-03-2009, 23:52:51

  kissssssss someone here!!   hi someone :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Alondra ne 21-03-2009, 10:45:58
  Kissss Baby :-* :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-03-2009, 10:48:49
  Kiss Nadja...( Gd.luck 2day :) :))

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 11:07:00
  gjesi kisss Dream e Alondren  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 21-03-2009, 11:08:01
  :(

  Shejtanken, Alondren, Dreamin :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 11:08:58
  sorry Benarde ste pashe qe kishe ardh hajd afroju ma jep faqen e ti  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 21-03-2009, 11:10:08
  muahhhh vec pel TY... :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Alondra ne 21-03-2009, 11:12:49
  Gocat mesiper i puc fort
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 11:16:15
  Alondra urra e Matit eshte ajo te foto apo tjeter??
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-03-2009, 11:24:41
  nje superkisss..per te gjitha juu.. :engjell: :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 21-03-2009, 12:19:29
  Nje puthje per Bernarden.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 21-03-2009, 12:20:25
  rrofsh, edhe per ty :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 21-03-2009, 12:22:39
  Faleminderit
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:38:48
  kissssssssssss someone  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-03-2009, 23:39:47
  Kush eshte someone moj? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:40:28
  ku eshte ky someone qe ta kiss kjo se na hoqi mendjen se ka tere diten qe e kerkon. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:43:22
  hhahahaaaa someone here Tipi LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:44:35
  Ore hereeeee jemi te tere ne, po na jep emra e mos na bej me dhimbje kaptine. :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:46:08
  ncuq vetem someone here kissssssssssssss  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:46:54
  kjo do me vdese mua..... LOL LOL  >< >< ><
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:49:00
  kisssssss someone here!!  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:50:06
  Opo qjo re, ku pivi. LOL LOL

  E mire si te duash mos e thuaj, une po e nderroj emrin nuk do quhem someone here keshtu qe plas ti. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 21-03-2009, 23:53:33
  kissssssss someone here!!    hi someone :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:54:34
  Chorri lexon apo jo  me poshte ti se me habive fare me habive.  :O LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:56:46
  Hi someone  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 21-03-2009, 23:58:23
  ashtu e jetoj  mi tipi LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:59:44
  rendesi ka mos e ndiesh. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 00:00:24
  kisssss someone again  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 00:01:52
   >< >< >< >< ><  no coment
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-03-2009, 00:04:02
   >< :D  >< :D warning  LOL someone here
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 00:04:48
  kiiisssssssssssssss sssssssssssssssssss ssssss someoneeeeeeeee  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 00:09:17
   lutesi)) lutesi)) lutesi)) LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-03-2009, 00:09:48
  warning you might fall in love someone here LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 00:10:47
   Jojo: Jojo: Jojo:

  someeeoneeeeeeee hereeeeeeeeeeeee kissssssssssss  :-*

  LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-03-2009, 00:15:26
   Jojo:  LOL ><  :D  kure mos thuaj kur LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 00:16:11
   lutesi)) lutesi)) lutesi)) mos jete Chorri ai here. LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 00:17:06
  LOL  hajt_ktu:  :puth hereeeeeeeeeeeee
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-03-2009, 00:25:13
   Jojo: here   Jojo:  hajt_ktu: Jojo: jo ishalla  LOL

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 00:27:29
  LOL LOL LOL LOL


  http://www.youtube.com/watch?v=9IPDOB4yzzo&feature=related (http://www.youtube.com/watch?v=9IPDOB4yzzo&feature=related)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 22-03-2009, 00:42:52
  Nje kisssssss per Shejtanen,,, :puth

  Hyra ne gjynah,kisa nje shejtane,,, LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-03-2009, 00:44:45
  Ik Oqeani rrefehu te vendi :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 22-03-2009, 00:47:29
  ahaha

  Nje big kisss per Kengen, :puth  ,,ndoshta me falen mekatet,, LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-03-2009, 00:49:12
  Ndoshta :D

   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 22-03-2009, 00:52:06
  Te pakten e di qe skam bere mekat  eheh :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 22-03-2009, 11:42:42
  Nje puthje per Bleranden :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-03-2009, 11:51:12
  Edhe per ty Deisant :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 22-03-2009, 11:51:55
  per Bleranden, qe e kam shum xhan :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 11:52:39
  Kisss Benarden e Oqeanin  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-03-2009, 11:54:06
  Benarden Bukuroshe :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 22-03-2009, 11:55:08
  shejtanken e puc folt, dhe e pyes se si ka qene :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 11:58:51
  kissss fort e une mire e dashur ja verdalle neper TR bore ne Dajt bukur eshte ti mire je
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 13:35:46
  Bjeri njehere nga krraba se ishte me bukur, shkonte bora deri tek xhami i makines. ;)  Asnje nuk kiss prej inatit. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 13:40:49
  ishte hap krraba Tipi apo ike me helikopter ti LOL

  as une ste puth ore kaq ta besh dhembin skam pune tjeter une me te puth ty LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 13:42:53
  Kerraba ishte hap se deri tek Kilometri 29 isha vete, por debore kish qamet...;)

  Nuk kiss asnje se nuk me meritojne. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 13:46:45
  pune e madhe une isha te km 31 LOL LOL LOL

  e sdu me te puth hic fare LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 22-03-2009, 15:04:16
  Nje puthje per Bernarden
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 30-03-2009, 13:56:40
  patrioten time :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 30-03-2009, 15:55:23
  per deisantin dhe patriotin  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 31-03-2009, 10:40:02
  een kissss for missssssssss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 31-03-2009, 11:07:06
  And for you....Skiator :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 31-03-2009, 11:55:56
  en kissssss for shejtania
  nga ujku :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2009, 22:16:39
   :P kiss njeren :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 31-03-2009, 22:18:47
  kisssssssssss someone here
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2009, 22:21:30
  nuk e nderroj hic mendjen kiss njeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 31-03-2009, 22:30:12
  kissss somebody here  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 01-04-2009, 11:43:20
  Kisssss ty, ty, ty edhe ty ..........hajt edhe ty :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 01-04-2009, 11:48:21
  Edhe une kiss ty.. :) :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 01-04-2009, 11:49:21
  Hej Oqeani  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 01-04-2009, 11:52:32
  Une i bie te jem ai i gjerbeti,,po ti pse je skuq..? :D

  Kiss edhe njeher,, :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 01-04-2009, 11:53:57
  Jo more s'jam skuqe.........po ajo e kuqja simbolizon femren ;)

  Nuk skuqem, se s'e kam me sherr :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 01-04-2009, 11:56:39
  Ne fakt skuqen ato qe e kane pa sherr..ti je skuq,, :D

   :)   :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 01-04-2009, 12:02:11
  Ia hec masken sherrit une :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 01-04-2009, 12:08:34
  Hicja ti hicja,,, :D

  Po e kiss Shejtanen une,, :) :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 01-04-2009, 12:27:01
  uuu edhe une kiss ortaken dhe Oqeanin me falni per vonesen po sot me mbyti Sala ne pune  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 01-04-2009, 12:29:14
  Edhe une ty lart  :puth......jemi be per mall ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 01-04-2009, 12:40:02
  kisss ortaken fort

  kam pas shume pune e une mbase flasim ne msn nga darka
  kalofsh mire e dashur  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2009, 15:08:48
  kiss njeren por jo fort se i marr frymen. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 11:07:43
  kisssssssssss for babyy
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 03-04-2009, 11:35:28
  Kisss per njeren qe behesh shpesh ne nerve :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-04-2009, 11:55:34
   ^o) ^o)..kush ishte ajo??!!..

  Kissss per kete futbollistin se me pelqen..:-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 11:56:27
  dreza.......
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 03-04-2009, 11:58:47
   Kissssssssssssss skiator,, perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 03-04-2009, 11:59:04
  ^o) ^o)..kush ishte ajo??!!..

  Kissss per kete futbollistin se me pelqen..:-*

  Ti dee a nuk po e sheh ne profil qe nuk ka tjeter kush :D


  Une jam aiii futbollisti mojj :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 03-04-2009, 12:00:03
  kisssssssss Lio.. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-04-2009, 12:00:14
  Kisss per K..:X :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 03-04-2009, 12:01:21
  Kiss per B :-* ..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 12:02:15
  kisss for misss... :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 03-04-2009, 12:02:39
  kissssssss per ..s ;) :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 12:06:16
  kissssss  perq :lule :puth :-* yll))per d..........
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 03-04-2009, 12:34:17
  Skiatorin  :-[
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 03-04-2009, 12:38:26
  KISSS PER PATRIOTEN E PA ZEVENDESUESHME :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 13:00:31
  kisss someone here....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 03-04-2009, 13:01:47
  Kiss everyone here... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 13:32:46
  Kiss everyone here... :D

  25052 anëtarë....LOL

  poor U :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 03-04-2009, 13:39:41
  kissssssssss dreamm
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 13:40:48
  Lefto merr masa profilaktike LOL LOL

  kiss Dreamm dhe Benarden dhe Misss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 13:44:01
  keto te dyja siper.. :perqafim :perqafim me gjithe zemren time te vogel :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 13:45:52
  une te njof me zemer te madhe moj mos me zhgenje tani  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 03-04-2009, 13:50:03
  Shejtanken dhe Missss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 03-04-2009, 15:17:52
  nje kiss per Shejtanen si capkenen
  edhe per dreamm qe e kam gjanem.. :D :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 03-04-2009, 16:39:31
  kiss Bernarden dhe Shejtanken
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-04-2009, 17:41:54
  Kisssss Kisss-in :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kisss ne 03-04-2009, 17:51:39
  Kisssss Kisss-in :)

  Misss missin....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 03-04-2009, 18:19:33
  nje kiss per Shejtanen si capkenen
  edhe per dreamm qe e kam gjanem.. :D :perqafim

   :-* :-*..per ju te dy.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:35:23
  njeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:39:22
  njeren  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:41:31
  jam stoik ne mendime njeren dhe tjetren :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:42:38
  njeren dhe njeren  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:44:28
  e mire vetem mos jete ajo njera ime pa ke te dush kiss ti. LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:45:34
  njeren njeren dhe njeren  :D  cope 3 LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:48:47
  mos bej 4 se kalon ne anen tjeter pastaj LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:50:51
  Ortaken Kalipsone Mishelin Dreamm  :D cope 4 LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:52:33
   :P :P :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:53:43
  njerin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-04-2009, 21:55:01
   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-04-2009, 21:56:20
  njerin LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ibraim ne 04-04-2009, 01:11:07
  njonen :puth:
  e din ti...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-04-2009, 01:11:56
  Chorrin  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-04-2009, 01:32:45
  kush te me dale para po me kusht te jete zocke 100 karateshe :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 04-04-2009, 09:05:32
  alondren... :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 04-04-2009, 09:23:37
  patrioten... :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 04-04-2009, 09:25:00
  rrofsh qe erdhe, se u merzita vetem  :)

  tyyyyyyyyyyy  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 04-04-2009, 10:43:18
  Kete siper
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 04-04-2009, 11:25:31
  zuzuna.... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 04-04-2009, 12:15:39
  Lion dhe Missin :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 04-04-2009, 12:16:33
  Benarden Skiatorin,Hajt edhe Lion :P :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 04-04-2009, 12:30:45
  bleranda dhe narda
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-04-2009, 09:32:48
  Lio..:-* :-*  kur te kthehesh i sheh kopuk.. :D

  Stefi.. :-*

  Zuzuna.. :-*

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-04-2009, 09:43:52
  en kissss for u naqe.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-04-2009, 20:22:25
  njeren
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-04-2009, 20:23:19
  Missin qe ka ditelindjen :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Beratase ne 08-04-2009, 20:26:06
  une nuk kiss se kam kolle
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 08-04-2009, 21:49:27
  Missss :perqafim :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 21:50:25
  Missin dhe 100 e dashur  :perqafim  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Beratase ne 08-04-2009, 21:52:44
  kam morra ka qejf ndonje per kiss ahaha
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 21:55:48
  kisss someone here  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: OMORFI ne 08-04-2009, 21:56:21
  Kissssssssssss per te gjithe,
  per ata me morra ne vecanti :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Beratase ne 08-04-2009, 21:58:15
  ahaha thanks omorfi...
  edhe une kiss keto lart te dyja
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 22:01:20
  ta dhashe 1 kisss te lagjia akoma do ti  :P

  hajd pra kisss keto te dyja siper e une  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: OMORFI ne 08-04-2009, 22:05:36
  Kissssssssssssssss vetem per ty shejtane kesaj radhe :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 22:13:02
  Omorfi 1 biggggggg kissssssssssssssss  :lule :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 08-04-2009, 23:16:14
  nje kiss per ty shejtane, se kam ca dite pa te pare :lule :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 23:18:50
  thnx po pra shif si jemi be 2 hapa larg e flasim ne forum e msn
  kisss e une ty  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 08-04-2009, 23:20:29
  kiss-in tjeter e kam per dreamm, tipin, lefton dhe chorrin :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-04-2009, 23:22:53
   :)

  une per somebody here  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 08-04-2009, 23:24:02
  une per someone=shejtane :puth :D
  dhe per someone=Kalipso  :puth  :D


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 08-04-2009, 23:24:52
   Edhe une  per keto te dyja siper   :)    :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 08-04-2009, 23:29:25
  eh cdo na prishet koha se si shume plasen puthjet ketej nga lagja jone LOL LOL

  puthja i ben mire zemres :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 08-04-2009, 23:33:49
  eh me qe i ben mire zemere,pse harrove e puthesh ti,? :D

  Kiss  per ty,, :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 08-04-2009, 23:39:13
  thnx, edhe nje kiss per ty
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 09-04-2009, 09:54:30
  nje kisss per Kalipso perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 09-04-2009, 15:19:08
  Kisss per:Shejtanken,Benarden,Titin :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 09-04-2009, 15:29:53
  kiss per te tere LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 09-04-2009, 15:32:11
  just a little kisss for Missssss :perqafim :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 09-04-2009, 17:39:21
  misssin  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 09-04-2009, 18:46:16
  Benarden
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 09-04-2009, 18:54:10
  nje kiss per drezen, shejtanken,  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-04-2009, 21:04:15
  njeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 21:59:22
  Njerin :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 22:16:28
  kissss someone here
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 11-04-2009, 22:19:33
  Kete lart... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 22:20:50
  ket lart  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 23:19:09
  njeren si gjthmone. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 23:22:14
  njerin ndonjehere  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 23:23:02
  gjithmone njeren. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 23:23:49
  kisss somebody here...  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2009, 23:25:39
  ke se na plase. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-04-2009, 23:57:46
  somebody  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-04-2009, 00:01:12
  eh njeren :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: nepph ne 16-04-2009, 10:24:09
  kissss per babygirll se qenka e fort :P  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 11:39:03
  kiss per tipin, shejtanen, chorrin, lefton, misss, etj :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 16-04-2009, 11:40:38
  Kisss Kalipson,Brentin :perqafim

  Se te tjeret na kane tradhetuar :(
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 11:41:41
  kur te futemi ne darke, te bejme ca gallata, do vijne dhe te tjeret mos ki merak ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 11:42:50
  Kisss Kalipson,Brentin :perqafim

  Se te tjeret na kane tradhetuar :(
  :-[
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 11:44:15
  nje kiss per brentianin, edhe pse nuk e njoh  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 11:47:07
  wow wow ngadale cupa se jam pak me marre une   :D

  kiss back dyjave  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 11:48:12
  prandaj te send a kiss, te te largojme marren.

  pastaj, sot nuk kane vajzat marre, e jo me djemte :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 16-04-2009, 12:00:49
  eh, c'fare do beja une pa juve
  do kisha mbetur me turp  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 12:03:48
  LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 16-04-2009, 12:05:12
  Kiss per kalipson,,me qe me ka ra ne hise.. LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 12:08:05
  mendoja se e kishe per kenaqesi :(
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 12:08:37
  Kiss per kalipson,,me qe me ka ra ne hise.. LOL
  meqe e paske si detyrim, s'po te ngacmoj me  :(
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 16-04-2009, 12:10:37
  meqe e paske si detyrim, s'po te ngacmoj me  :(
  LOL

  Se e pata per mahi,,e di qe e ke kutpu edhe ti, :D,keshtu qe me buzeqesh tani se kete kisssssss e ke me kenaqesi.... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 12:12:01
  LOL

  Se e pata per mahi,,e di qe e ke kutpu edhe ti, :D,keshtu qe me buzeqesh tani se kete kisssssss e ke me kenaqesi.... :puth
  c'domethene mahi??
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 16-04-2009, 12:13:20
  mahi=shaka..:)

  ja nga nje kiss per te tere qe qenkan onnline momentalisht..:)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 12:14:33
  kiss per te tere :puth perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 16-04-2009, 12:15:38
  c'domethene mahi??

  "mahi",,do me thene,humor,hajagre,,shaka,me u qesh,jo e vertete ,s'po gje sinonime te tjera :D

  edhe dreamm,,qe e ka nje kisss.. :D e paska skjaru,, :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 21:18:04
  nje puthje per oqeanin dhe per dreamm  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-04-2009, 21:59:27
  kissss someone here  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 16-04-2009, 22:01:12
  te gjithe  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 17-04-2009, 13:08:07
  Nje kissss per Mishin  :)  :puth.. Ku ishe ti moj..? :perqafim

  Edhe per shejtanen.. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 13:10:16
  thnx e une kiss draperin e Oqeanin  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-04-2009, 13:10:46
  atje ku kam jam ...por nuk do te pelqente te ishe jo ta garantoj hemmmmmm 

  ju kiss te dyve  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 17-04-2009, 16:17:07
  i kisssss te gjithe...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 17-04-2009, 22:32:56
  Kiss Titin  :puth
  Kiss Shejtanen... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 17-04-2009, 22:34:05
  kiss Dreamm  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 18-04-2009, 18:16:30
  misss  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 18-04-2009, 18:18:19
  Benarden edhe une :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-04-2009, 18:45:00
  nje kiss per mishel, se eshte harruar fare
  edhe nje per Misss,
  nje per dreamm
  nje per oqeanin
  nje per shejtanen

  nje per tipin
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 18:47:53
  kisss per grupin shurupi  ;)  :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-04-2009, 18:51:02
   :lule ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 18-04-2009, 18:53:51
   :-* Kalipso
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-04-2009, 19:02:04
  Misss and shejtane

  do na prishet koha nga gjithe keto te puthura LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 18-04-2009, 20:34:43
  Kalipson shumeeeeeeee :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-04-2009, 20:35:33
  A v.special Kiss for e v.special someone...:-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 18-04-2009, 20:36:13
  He deeeeee kush qenka aiii :D  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 18-04-2009, 20:39:05
  BABY GIRL ke ngataru rendin e fjaleve
  thuhet for someone very special
  nejseeeeee :P :P
  puuccc capkenennnn
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-04-2009, 20:41:54
  Doli mesuesja :perqafim

  Thuhet ashtu edhe ashtu dmth keshtu ashtu njejt eshte :D

  Mos pate gje ti siper bebes??! :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 18-04-2009, 20:44:37
  Veq thash kush eshte se jo :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 18-04-2009, 20:45:28
  nk ta thase pel mesuese mi tiiiiiiiiiii baby
  nk e kuptova ca me the
  nejseeee varjaaaaa
  sorry qe te bera replike
  e pashe qe nk te pelqeu
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-04-2009, 20:47:14
  Bebjuse nuk te thashe gje moj.. :)

  Anyway kiss per ty qe je kurioz Charlush ;) :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 18-04-2009, 20:51:30
  Dmth ato ishin per mua ajo jo ? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-04-2009, 20:53:18
  Merri more..a mundesh :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 18-04-2009, 21:14:43
  shejtanken  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-04-2009, 21:20:01
  Benarden  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 22:59:49
  fiksimin jem. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 23:01:25
  kisss someone here  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: erlehta ne 19-04-2009, 23:02:03
  Keta siper  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-04-2009, 23:02:49
  fiksimin tem. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 23:03:37
  Keta siper  :puth

  edhe une ty  :)  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-04-2009, 23:08:54
  ..some+1  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-04-2009, 23:12:46
  somebody  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: deisanti ne 20-04-2009, 19:54:45
  Shejtanen ,Dreamm,Benarden!
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 20-04-2009, 23:22:05
  Aj kissssss ju :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-04-2009, 23:22:50
  kiss moj kiss  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 20-04-2009, 23:24:50
  Hajde edhe ty, meqe m'dole para  :puth  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 20-04-2009, 23:31:15
  plasen dhe ketej cokollatat :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 20-04-2009, 23:35:29
  Tito ik se te dogja :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ibraim ne 21-04-2009, 00:22:21
  kenga une spo te puthi, po po te ha krejt ma mir pom doket ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 00:25:24
  kiss Dreamm  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-04-2009, 00:25:46
  Ibrahimooooooo, ketu me t'puthne e kemi :P

  Kisss une ty ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ibraim ne 21-04-2009, 00:26:29
  Ibrahimooooooo, ketu me t'puthne e kemi :P

  Kisss une ty ;)

  e une met hangme e kam...
  kiss ama alamet tkismme une ty ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 00:27:46
  kiss Dreamm  :puth

   :-* per ty
  edhe per kengen qe paska ardhur sot :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-04-2009, 00:30:48
  Dreamm  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ibraim ne 21-04-2009, 00:32:22
  kengaime, si du met kuq sonte me kissa :puth:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-04-2009, 00:37:40
  Ti vec mos u be kanibal se per te skuqme s'po ankohem une ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ibraim ne 21-04-2009, 00:38:23
  Ti vec mos u be kanibal se per te skuqme s'po ankohem une ;)
  jo, ti kom met rujt per recel :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 16:15:02
  Stefinn qe u kujtua te vinte ketej.. :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-04-2009, 16:28:56
  Shejtanen ,Dreamm,Benarden!

   :perqafim :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-04-2009, 16:43:15
  njeren more. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:39:32
  une kisss njerin

  po ky poshte, per ke ta kete patur valle hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:44:22
  njerin e une  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:45:23
  nga cila faqe prefeon ti? mos ta puthim ne te njejtin vend LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-04-2009, 22:46:58
  kisss someone here  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 21-04-2009, 22:47:57
  une e kam puth nje per sot, por eshte jashte forumit :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 26-04-2009, 11:29:53
  ca...e ca...e ca.. :D :) :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 18:47:43
  u ktheva mbas kaq kohe mosprani...dhe ju me varet torben..hajt pra tung...kur sjam une sleni rob lagje pa fut ktu...sot qe erdha une kom robi ska...


  kalofshi mire ^o)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 18:51:52
  ca thu mi u indinjove ti une jam tu te shkrujt nga celi nga sheratoni vetem me te var torben ty ik se me ngeli hatri tani  :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-05-2009, 18:57:50
  si nuk me kissi njeri mua mor aman. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:24:44
  nje KISS per tipin- ta meshirojme nje cike :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 20:30:42
  shtohe shtohe dozen. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:32:33
  nuk dal nga tema une  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 10-05-2009, 19:16:20
  kiss someone there  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 10-05-2009, 21:03:08
  shejtanken dhe misss  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 10-05-2009, 23:04:43
  askush s'qenka  ketej....ke te kiss.. ^o)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 10-05-2009, 23:20:40
  Benarden e Dreamm  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 10-05-2009, 23:35:31
  Baby-n :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 12-05-2009, 17:53:05
  askush s'qenka  ketej....ke te kiss.. ^o)
  jam une ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 12-05-2009, 20:38:14
  ata ma t'miret :D  ;) :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 21:21:31
  ket bukuranen siper  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 12-05-2009, 21:22:44
  ket bukuranen siper  :puth

   :engjell: ;) ishe te ata naqe  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 21:34:37
   ;)  po naqe e kuptova  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 21:35:57
  kete po ne faqe aman. LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 21:37:32
  kete te xhami i makines ama LOL  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 12-05-2009, 21:39:18
  sa fiksim i keni makinat ju maj :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 21:39:32
  no se ma ben xhamin pis aman. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 21:52:12
  he mo se me buze te kuq do ta bej si ben e ky  :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:05:57
  me ler edhe nje 500 leksh ta laj pastaj. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:09:34
  500 skam por 5000 edhe te jap LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:11:34
  e mire se po e laj per 6 muaj makinen me ate rast keshtu qe edeh ti mund ta puthesh xhamin sa here me dasht. :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:17:39
  prit se 1 here ne muaj lahet makina keshtu qe i bie qe kusurin mbaji piji birra me krikell LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:22:19
  po he pra. :P LOL LOL sill leket :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:24:06
  ti nisa me kllockat  :P :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:25:50
  po i pres gjys zhvesh se dua qe gjysmen tjeter ta zhveshin ato. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:28:32
  mbyll grilat se te pa gjithe lagjia e po te nxjerin te fiksi neser LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:32:14
  le te nxjerrin fiksimin ca e ca se fiksin e kam korruptu une me 5000 euro jau mbyll gojen atyre. LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:33:54
  qyqja cuno ata i kane me te reja pra i bie ti shtosh e 1 zero asaj shifres me ju mbyll gojen 50 000 euro me te vjetra Tipi LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:37:11
  ku eshte kissssssss-i ketu njehereeeee hmmmmm: :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:40:39
  ka shku me taku missssin LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-05-2009, 23:42:26
  dhe si perfundim cfare do daleeeee? hmmmmm: :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 12-05-2009, 23:52:56
  kisss someone missssing here  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2009, 13:06:49
  Kiss kete siper,, :puth  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-05-2009, 14:50:24
  kiss keta te dy siper   :P  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2009, 14:52:50
  ma solle ate 500 lekeshin qe me bere xhamin pis ti apo jo.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-05-2009, 14:54:20
  po ta lashe te antena e makines nuk e gjete ne mengjes LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2009, 14:56:35
  ajo ishte 200 leksh mi dreq . :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-05-2009, 14:58:53
  ueee ta paskam ngatarru me fal eeeee LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2009, 15:00:49
  ne vend tja jepje lavazhierit ma ke dhene mu. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 13-05-2009, 15:03:14
  eeeee  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 14-05-2009, 16:33:04
  Kisss kusheriren ne kerthize..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 15-05-2009, 16:09:50
  Kisss lefton dhe chorrin, pastaj kisss tipin dhe shejtanen :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-05-2009, 16:36:25
  Kisss lefton dhe chorrin, pastaj kisss tipin dhe shejtanen :perqafim

  po ti shko deri ne KS me puth e pastaj vjen ne TR mi dreq LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-05-2009, 16:36:53
  kiss kalipsone edhe ne emer te Leftos per gjys ore  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 15-05-2009, 16:59:49
  ua si po ma ben zemra drang-drang nga municionet LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:26:18
  Kisss per te tere ore.. :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 15-05-2009, 17:27:31
  bjerini qylit more LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:28:46
  Do hysh ne rradhe ti mi?? :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:38:51
  ka rradhe shume hmmmmm: Misss :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:39:40
  Ka ca po do i seleksionoj Titi :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:42:07
  Kisss per te tere ore.. :D :P
  slejohet seleksionimi :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:43:57
  slejohet seleksionimi :D

  Epo u bene shume. :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:46:02
  Epo u bene shume. :P :P
  meqe rradha eshte e madhe do te thote qe ja vlen pritja  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:47:31
  Si te duash Titi ty te fus me mik LOL LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:51:38
  Si te duash Titi ty te fus me mik LOL LOL :P
  jo mo se skam hyre ne rradhe akoma une :D lere pastaj po e mori vesh nusja ime dhe e Shejtankes ku do mbytemi pastaj :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:53:12
  iiii po nuk po te bej gje ore mos ki frike LOL LOL :P

  Nje kiss ne faqe eshte :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 17:57:29
  iiii po nuk po te bej gje ore mos ki frike LOL LOL :P

  Nje kiss ne faqe eshte :D
  jo mo se jam shume i ndjeshem pastaj nje kiss nga nje Miss eshte nje cike e veshtire te frenohesh :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 17:58:43
   LOL LOL hajt se po te seleksionoj meqe paske kaq frike :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 18:01:58
  LOL LOL hajt se po te seleksionoj meqe paske kaq frike :P :P
  tashi sapo jam martuar dhe me ka ikur frika LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2009, 18:05:16
  Nuk ta paska heq mire friken,paska dhe ca pune ajo LOL LOL  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 15-05-2009, 18:07:31
  Nuk ta paska heq mire friken,paska dhe ca pune ajo LOL LOL  :P
  po e la Shejtanka te kthehet do ja shtroj si muhabet :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-05-2009, 22:51:10
  ndonjeren neper te :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 15-05-2009, 23:03:10
  ndonjerin verdalle :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-05-2009, 23:04:30
  po e la Shejtanka te kthehet do ja shtroj si muhabet :D

  Tito je burre i martum boll kisse gocat e forumit se te spiunova te gruja   :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 09:28:15
  mbas nje kohe te gjate u ktheva perseri!
  nje kissss per ju te gjithe shoqeri :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 10:28:44
  skiator, mireserdhe :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 10:33:46
  mire se ju gjeta!
   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 10:35:38
  nga ke qene keto kohe hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 10:59:36
  me sherbim sekret ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 11:00:25
  eh c'u bene te tere me pune sekrete ketu :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 11:05:41
  epo te gjithe ne pergjithesi kane sekrete
  dhe disa duhet ti mbajme per vete ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 11:16:38
  kjo eshte mese normale. shyqyr qe kemi shoqerine virtuale dhe hapim qitapet :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 11:25:09
  nganjere me teper hapemi me shoqerine virtuale
  se me shoqerine reale ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 11:31:04
  e rendesishme eshte qe ne nje pese te vogel te jetes tone, te mund te ndihemi komode
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 11:49:25
  jeta eshte si deti me batica dhe sbatica,
  por ne duhet ti shijojme ashtu siç
  jeta i ka rrezervuar per ne :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 11:57:58
  skiator mos u martove dhe ti gje
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 11:59:48
  jeta eshte si deti me batica dhe sbatica,
  por ne duhet ti shijojme ashtu siç
  jeta i ka rrezervuar per ne :)
  perse mos te jemi ne ata qe ia imponojme jetes ato qe duam ne?? hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 12:00:15
  edhe martesen duhet ta shijojme
  sepse eshte vazhdimesia e kesaj jete
  ne kete bote qe ne jetojme hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 12:03:45
  cdo gje ka vendin e vet.

  i martuar apo beqar apo ne kerkim te... ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-05-2009, 12:05:15
  hajd te trashegohesh pra
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 12:05:53
  deri sa vdekja te na ndaj gjithmone jemi ne kerkim..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-05-2009, 12:06:48
  hahahahaha

  se kisha menduar ndonjehere kete te fundit

  mendoja se ne martese, do ndalonin kerkimet.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 18-05-2009, 12:10:07
  duhet ta shijojme ate qe kemi
  por dhe te kembengulim per ate qe skemi
  sepse nga shumica nuk ka te keqe vetem te mira :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Alondra ne 19-05-2009, 17:26:15
  Shejtanken XXXXXXXX
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 19-05-2009, 19:30:37
  Progres-in  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 20-05-2009, 13:34:58
  Gruan time te ardhshme... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 20-05-2009, 14:03:35
  :-*  piratin e pirates ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 20-05-2009, 14:03:54
  ju puc te gjitheve, pasi me keni munguar keto dite...  :engjell: :perqafim

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-05-2009, 17:02:20
  po nuk i the me emra nuk behet. LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 20-05-2009, 19:50:02
  Benarden,Skiatorin,Kenga ime,Shejtanka :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 20-05-2009, 21:04:50
  Misss, Shejtanen, Skiatorin, Omorfin...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-05-2009, 21:14:31
  :-* :-*..Lepurushin tim.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 21-05-2009, 22:45:28
  Here nuk qenka asnje :P   ;) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2009, 10:46:03
  :-* :-*..Lepurushin tim.

  Perseri
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-05-2009, 13:06:42
  Mire e ke lepurush eshte ai.....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2009, 16:18:28
  Shyqyr qe nuk e njihni :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: CTS ne 22-05-2009, 16:33:36
  O Lefto, po si more sna puth asnje goce as mua as ty, e as ate plakun zevzeg. Po cdreqin u kemi bere ketyre gocave ne qe as nje puthje sna japin.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-05-2009, 20:59:48
  Sna puth  ore sna puthin ,se  Xha Milon e  kane keta simpati ate kodosh e kane... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2009, 21:03:00
  Eehh medet :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:13:09
  ja po kiss keta te pakenaqurit Lefton Cadillac e xha Milon  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:16:13
  Une kiss ate,kete edhe kusheriren ne kerthize... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:17:23
  une kisss ate kete ato ata etj etj  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:26:37
  Une kiss gjithe lagjen.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:28:15
  edhe une lagjen qytetin e kryeqytetin LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: mistrecishqiptar ne 23-05-2009, 11:47:19
  kiss nai zock te bukur
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 25-05-2009, 11:44:22
  dreamm  :S
  ku je ti naqe  se jam ketej deri kah java tjeter :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Alondra ne 25-05-2009, 15:47:45
   :-* :-* all.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 25-05-2009, 15:49:00
  kiss baby charli alondra  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-05-2009, 15:50:48
  ThankU thankU..te dyja :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 25-05-2009, 15:52:41
  Thank u thank u :D


  Edhe une juve te trijave :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nadja ne 25-05-2009, 18:18:18
  edhe une ju :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:02:43
  une ket siper e ata qe me kane inat per inat LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 19:10:11
  Kiss une Missin ne kerthize... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:11:26
  kiss komshiun e Leftos e Lefton dhe portjerin e skuadres LOL  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 19:15:27
  hahahhaaah.....Kiss une kte ,komshien posht dhe dy kusheriret... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:16:08
  kiss gjithe kusherirat e Leftos e te komshiut te Leftos LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 19:19:01
  Uhhhaaaaaaaaaaaaa.. .Kjo do na merr ne qafe familjarisht... :D

  Une kiss kusherirat e mia,te komshiut dhe  te kesaj komplet....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:22:34
  hahahaaaaaaaaaaaaa hajd mi bej gati kusherirat se vij shume shpejt me i puth LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 19:23:36
  Do kusherira apo kusherir? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:26:34
  hehe jo kusherira se me degju kusherinj behen nervoze ca te tjere pastaj  ;) LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 19:27:16
  hahaha...Kiss une kusherirat se i kam per vete....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 19:29:55
  hahahahaaaaaaaaaaaa aaaa ani ska problem kissi njehere ti njehere une e njehere komshiu LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:32:33
  kiss nje nga nje rend goca rend :D :puth LOL :lule LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 23:33:44
  kisss ket siper e para ne rend LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:41:30
  i fundit portieri urraaaaaaaaaaaaa ja qellova LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 23:42:55
  hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa kiss kapitenin e skuadres LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:54:49
  kalipso me thuaj kend ta kisss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 23:57:26
  njerin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:58:48
  ok nadja me trego kend ta kisss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-05-2009, 02:14:38
  njeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-05-2009, 02:29:40
  kiss Miss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 27-05-2009, 02:33:35
  Shejtanken,Tipin,Chorrin,Lefton :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: CTS ne 27-05-2009, 03:55:16
  ja po kiss keta te pakenaqurit Lefton Cadillac e xha Milon  :D


  Te puthesh ti e mos te kenaqem une?? bahhh, edhe une po te jap nje te puthur qe te mos e harrosh kollaj, me kollaj do harrosh gjemen e 97' sesa puthjen time, apo jo mo Lefto dhe Milo.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: CTS ne 27-05-2009, 03:58:06
  Kiss Xha Milon mu ne lule te ballit se e kam si shpirt. Eshte plaku im i preferuar.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: CTS ne 27-05-2009, 03:59:18
  Kiss edhe Dream se e kam xhan.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 28-05-2009, 21:23:58
  Vetem per "SHEJTANEN E UJKUT"... :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 21:25:10
  Misss  :) :puth :lule :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:00:12
  Kusheriret komplet....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 23:02:33
  kusherirat dhe une  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:07:27
  E bashkohem edhe une...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mashtrusja ne 28-05-2009, 23:08:46
  puth te gjithe ketu
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:10:08
  Mashtrusen ne kerthize.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mashtrusja ne 28-05-2009, 23:13:37
  me ke gjetur piken e dobet
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:15:18
  Une ti di te gjitha pikat.... :D


  Kiss edhe ne nje vend tjeter tash...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mashtrusja ne 28-05-2009, 23:17:54
  e fillove mbare me mua
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-05-2009, 23:19:00
  Me  fillu fillova po ku do mbarojme se di... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mashtrusja ne 28-05-2009, 23:20:38
  parashikoj finale te llahtarshme
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 28-05-2009, 23:22:18
  kisss finalisten LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 28-05-2009, 23:23:20
  kiss mashtrusen LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 28-05-2009, 23:34:10
  kis miss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 28-05-2009, 23:36:41
  Kiss te mashtruarit LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 00:39:16
  Kiss Missi mu ne mes....te ballit....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: CTS ne 29-05-2009, 04:20:24
  Ke te kiss? ke te kisss? Ke te kiss?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2009, 08:58:42
  Kiss te gjithe miqte e mi te munguar ....me falni qe sjam prezente aq sa duhet po c'ti bejme...profesioni. ..KARiera , etj etj nuk na japin me mundesine per te qenur prezent ...

  gjithsesi ju puthi fort e forti dhe ju them ....Ju Kam Shume XHANNN  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 29-05-2009, 09:16:47
  kissssss benarda :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2009, 09:26:34
  Skiator cdo me thene ai avatar se na patakse!!!!!!  :O :O

  kemi thene pjese nga vetja..po ajo pjese qe ke zgjedhur sinqerisht le shume per te deshiruar.... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 10:29:37
  kiss ket shamunaqen siper
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 29-05-2009, 10:35:54
  Kiss ty lart  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 10:40:02
  kiss kengen plus nje perqafim  :puth :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 29-05-2009, 10:46:43
  kisss baby ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 12:04:36
  Kiss krejt popullin.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 29-05-2009, 13:19:25
  kiss babyin  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 29-05-2009, 13:20:57
  kiss lefterin se me paska keputur malli e se paskam ditur ...muah muah gjithe te mirat.com  nashti   :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 29-05-2009, 13:24:08
  Charlin  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2009, 13:56:05
  TY :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 29-05-2009, 14:04:24
  skiatorin...  :)

  Babyn, Shejtanken dhe Misss  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2009, 14:17:17
   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-05-2009, 14:23:22
  Kjo per Baby-n :D


  لتقبيل القلب  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 29-05-2009, 14:30:27
  Haha.. :D

  فثنشةءاشى  :-*

  Se mos po perkthe kush pa nevoje :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 29-05-2009, 14:34:26
  Mire e ke ka te till qe na vezhgojn 24 ore se cka bejm :D


  :-* te kissi ty
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 29-05-2009, 16:44:32
  Kiss te paputhurit :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:40:21
  hahah...Kiss kiss une te gjitha me radhe,ata qe i dua dhe me duan... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 17:41:49
  kiss e une ata qe me duan e i dua kurse ata qe me kane inat te kiss-in my ass^in e ta kene harram  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 29-05-2009, 17:43:10
  hahahahahahahhahaha ....hahaahahhahahha hahhaa...Kiss shejtanen ne lule te ballit se e kemi nje e per hasret.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-05-2009, 17:44:31
   ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 29-05-2009, 22:07:28
   :perqafim everyone
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 30-05-2009, 13:01:35
  Kiss gjitha zockat e lagjes qe i dua dhe me duan... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 15:07:06
  Kete siper meje :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2009, 16:28:30
  njeren ne kerthize. LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 30-05-2009, 16:34:33
  Misss-in ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 30-05-2009, 18:27:58
  Loca-n ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 30-05-2009, 21:19:01
  kete lart...  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 30-05-2009, 21:45:45
  keto lart :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 31-05-2009, 02:06:41
  njesoj si dje ata qe me duan e i dua dhe ata qe me kane inat po te njejten gje si dje me ate punen e harramit  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 31-05-2009, 02:35:42
  hahahhhha...Unbe gjithe harramin e puth.....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 31-05-2009, 19:05:28
  Dreammin qe fut cike koken ketej e nuk poston  :P  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 06-06-2009, 15:52:28
  ty siper nje double kiss..( ee kam pune te tjera ketej moj edhe ket muaj  :P)

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 15:53:51
  hej dreammushe  :puth :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AnikaHair ne 06-06-2009, 15:57:53
  plasen puthiet dhe ketejjjjjjjjjj
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 06-06-2009, 16:01:49
  why not :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: AnikaHair ne 06-06-2009, 16:03:08
  who said no...? :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 16:03:27
  kisss per te tere mo  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-06-2009, 17:25:21
  njeren  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 06-06-2009, 17:38:04
  Njerin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 06-06-2009, 17:39:44
  ate ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2009, 21:10:56
  Ate qe e meriton ;) :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 06-06-2009, 21:53:53
   :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 06-06-2009, 21:58:29
  ate ;)

  :-* ..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 06-06-2009, 22:46:11
  kisssssssssssssssss ss someone there  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 07-06-2009, 00:01:24
  someone here and there... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 07-06-2009, 00:02:50
  Une kiss everyone... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:03:30
  :-* ..... :D

  kete :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-06-2009, 00:32:31
  njeren
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 07-06-2009, 00:41:59

  kete :-*

  Flm flm :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 07-06-2009, 00:48:29
  sps sps  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 13:11:23
  njeren ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 13:49:00
  njerin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 13:55:09
  patrioten :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 13:56:32
  emigrantin :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 13:57:38
  bashkeqytetaren ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 13:59:18
  komshiun  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 14:00:54
  shoqen e lagjes tjeter :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 14:01:59
  hahah

  ate qe do vije ne vere :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 14:04:10
  ate qe do te takoj sapo te mberrij ne token ame...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2009, 14:04:49
  Kiss ate qe kisset :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 14:05:22
  mamin :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 14:07:08
  bebin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 08-06-2009, 14:11:36
  ata qe jane online ..qe pranojn nje kiss nga une :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 08-06-2009, 14:13:17
  ata qe jane online ..qe pranojn nje kiss nga une :perqafim

  muah qershijen dhe flm...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-06-2009, 14:17:22
  Qershin moree :perqafim :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 08-06-2009, 14:22:20
  bobin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 09-06-2009, 23:24:57
  kiss someone-in there  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 09-06-2009, 23:30:15
  Kiss shejtanan ketu,se moti se kam pa,, :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 09-06-2009, 23:31:20
  edhe une ty  :perqafim Hi Oqean
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 10-06-2009, 10:26:06
  kisssssss for miss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 10-06-2009, 16:51:41
  kiss someone  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 10-06-2009, 18:44:21
  Kiss all..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-06-2009, 08:38:56
  Ate qe me nga zgjuar nga gjumi sot..:X :-* :X :-* :X
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 11-06-2009, 08:43:11
  bebin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 11-06-2009, 09:18:48
  kiss skitori  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 11-06-2009, 09:56:18
  drezaaaaaaaa perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 11-06-2009, 10:26:29
  qershija--zuzuna
  dhe ata qe jan onlin kissssss :puth perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 11-06-2009, 10:39:42
  vetem dreza ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 11-06-2009, 10:53:28
  jo jo se jam elergjik  :O :urra:
  skitoriiiiiiii

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 11-06-2009, 20:21:12
  Kiss ato qe me ka mare malli mua...  :perqafim ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 15-06-2009, 15:16:53
  someone and someone and again someone :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 15-06-2009, 16:05:56
  Se pari kush te me del para,,e me pas ALL,, :D :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 18-06-2009, 13:08:12
  kiss oqeanin..e shejtanennn...e mishelinn..e capkenen..e titin..e xha milon..e troublee..e chorrin..e missin e benardenn e babyn..e parlotee..e tipinn e kalipsone ee charlin..e stefinn..brentin  ee...eee ke harrova?? :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-06-2009, 13:09:20
  ta kthej kissin double  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-06-2009, 17:51:48
  Nuk kiss njeri se a bo keq per lek. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-06-2009, 22:16:25
  sidomos per 500 euro  :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 18-06-2009, 22:18:40
  Une kiss ate 500 euroshin...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 19-06-2009, 22:35:10
  edhe une ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 22:36:15
  hahahaaaaaa

  une kisss Chorrin qe ka humb fare
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 19-06-2009, 22:38:56
  edhe une...Chorri ku je  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 19-06-2009, 23:45:37
   :perqafim ja ku jam dhe cka tani :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 23:46:40
  gjalle qenka  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 19-06-2009, 23:49:06
  kur me shihni se jam tretur mos mendoni se kam vdekur LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 23:51:00
  jam mes tuaj jam i gjalle jam gati per tju vrare LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 19-06-2009, 23:53:07
  nuk me shkon per stili vdekja LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 23:54:55
  vdekja trembet per vdekje nga ty ja fut vrapit LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 19-06-2009, 23:58:02
  kshu qe permbaju temes ,,ja prsh kis u shejatne kiss  ju kalipso kiss ju lisa kiss ju pocholoca kis u miss kiss ju pis LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 19-06-2009, 23:58:41
  Chorro te nisa nje puthje me bluetooth....e more ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-06-2009, 23:59:52
  hahahaaa une ja nisa me infrared LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 20-06-2009, 00:03:15
  ja une po ju nis ketu ne sheshin skenderbej :P kalipso :puth shejtane ty neser te puth LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:04:28
  ate ftesen per te ardhur ne ksv nuk na e ke derguar ala.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:04:47
  e ben pasneser me mire po me kamate ama LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 20-06-2009, 00:07:21
  ju lutem permbajuni temes ska lezet LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:09:30
  qe ta dini juve, une per 9 dite do iki vertet ne ksv, se me kane ftuar ca miq te mi dhe do rri 4 dite.

  te thashe une ty shejtanke, apo akoma?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:10:26
  jo sma the hajd se te coj une behem shoferja jote

  do me prezantosh me ata miqte e tu  :D LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 20-06-2009, 00:14:18
  po mi e prezenton ajo dhe vesasumen LOL

  kur kshu  do vjen kalipso
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:15:30
  eshte nje djale kosovar e nje vajze shqiptare, jane te martuar prej 10 vitesh.
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:17:41
  ehe edhe me trego me shume kalipso  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:19:21
  hollesite neser ne kafe shejtanke

  apo s''do ma varesh as neser hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:21:39
  jo jo se sonte kisha pune me ate  ;)

  neser mbasdite ta var sa te duash bile ne darke do e gdhijme  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 20-06-2009, 00:27:43
  Po e kiss Shejtanen njeher  e me pas edhe Kalipson,,e masandej shnosh,, :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:29:20
  hi Oqean, nje kisss per ty se misss you :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 20-06-2009, 00:30:44
  Thnx ,, me too..  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:31:35
  Hi Oqean  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 20-06-2009, 00:32:41
  ndonje poezi dedikuar Kalipsose :perqafim  hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 20-06-2009, 00:44:45
  Kur heshtja mbulon çdo gjë
  Kur të gjithë flenë
  Zgjohen poetët
  Për t’u djegur nëpër vargje

  Ata ia shtrydhin
  Gjakun e keq mendimit

  Shpirti i tyne shejtanesh betejash

  Nga temperatura e fjalëve
  Vdesin ngadalë pa klithma ohhh kalipso
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:47:25
   :O :O LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 20-06-2009, 00:48:28
  Poezite me pranveren kan shkuar
  Por kurr skan per te perenduar
  Kalipso kerko dicka tjeter ne kete jet
  se per poezi,,je poezia vet,, :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 00:49:30
  bravooooo 
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 20-06-2009, 08:56:14
  uau...

  te gjithe forumistat me shpirt poetik...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 20-06-2009, 12:49:55
  ket bukuroshen siper  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2009, 00:09:53
  nje qe ben si interesante. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 21-06-2009, 00:19:00
  keta te pagjumet qe qenkan online mom. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 21-06-2009, 14:56:01
  Titin Titin LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 21-06-2009, 20:05:21
  ket bukuroshen siper  :puth

  edhe une ty fort te puthi zemer, te du fort...  :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-06-2009, 22:51:23
  njeren si gjithmone... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-06-2009, 23:36:45
  kalipsone si gjithmone
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-06-2009, 17:34:08
  Ate si gjithmone :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 15-07-2009, 20:35:15
  some1  :D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 15-07-2009, 20:59:57
  Me2..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-07-2009, 21:47:41
  someone there  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 11:59:43
  Kiss 4 Kisss..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SocialNetwork ne 17-07-2009, 12:02:19
  Some1 there
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 17-07-2009, 12:25:32
  Shejtanken  dhe Missin.... :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 17-07-2009, 13:12:02
  kiss someone called Benarda  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 17-07-2009, 16:01:48
  Shejtanken  dhe Missin.... :)

  Benarden  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kisss ne 17-07-2009, 16:33:48
  Kiss 4 Kisss..

  a kiss from kisss for babygirl and misss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 17-07-2009, 16:41:23
  a kiss from kisss for babygirl and misss

  Kiss for Kisss from Misss :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 17-07-2009, 18:30:13
  Dreamm & Masha...  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 17-07-2009, 18:32:42
  Shejtanken  dhe Missin.... :)

  Benarden  :puth :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dude ne 17-07-2009, 19:51:35
  kiss all yoaaaaaa
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2009, 19:55:27
  U2
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 14:46:24
  ore njeren si fillim e me pas te tjerat. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 14:47:20
  Njeren si fillim e pas saj te tjerat. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 14:48:05
  chorrin se ashtu eshte nje muhabet  :puth :puth LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 15:00:38
  shejtanen se muhabeti nuk ka fund, LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 15:01:53
  ueeee sa mire LOL LOL   kiss chorrin prap se mashtron me lezet  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 15:06:10
  prap shejtanen se ma kalon me mashtrime LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 15:07:56
  chorrin tybe se eshte chorr  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 15:13:13
  shejtanen tybe se eshte loca LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 15:14:58
  chorrin tybe se eshte poshtersi dhe i shemtut si dreqi  :P LOL LOL

   :puth perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 15:17:11
  Shejtanen  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 15:17:59
  Locen  :perqafim :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 15:59:55
  shejtanen ,locen ,dhe dy te tjere me nje puthje qe te gjithe LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 16:04:23
  Une per vete nuk e pranoj se nuk kam emrin e plote :P dhhe eshte prapa ajo lol   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 16:10:01
  po nga une pranon ,me mire te pyes ihere
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 16:12:25
  chorrin se me puth vetem mua prandaj  :D LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 16:16:52
  Chorri po kam frike me te thone po se mos trembesh LOL :P

   :puth :puth Shejtanen dhe Chorrin
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 16:33:17
  Chorri po kam frike me te thone po se mos trembesh LOL :P

    Shejtanen dhe Chorrin

  ueeee sa te lagur i paske buzet :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 22-07-2009, 17:03:39
  O chorri i kam te lagura se sapo piva pak raki  :P

  Deshe 1çike?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:05:43
  une po pij ajran  :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:06:22
  jo bre  se me vje era e gojes masanej ,nuk mund te puthi missin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:09:55
  Chorri çke me Miss-in,lere ne hesap te vet LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:12:07
  hesapet i kemi bashke kusuret ke me kijametin

  ok a do nje puthje apo jo
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:22:19
  Te ndjere thelle e dua LOL :P


   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 17:23:48
  Orientohe chorrin, sa thelle e do qe ta ndihmojme po te kete nevoje. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:25:14
  Orientohe chorrin, sa thelle e do qe ta ndihmojme po te kete nevoje. :P LOL

  Tipi po ta jepja nje kisss ty por pas kesaj jo  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:25:35
  Kiss Chorrin ne balle LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 17:26:21
  Tipi po ta jepja nje kisss ty por pas kesaj jo  :P
  Meqe e ke me pishman lere fare se me Kiss Shejtanka mua. ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:27:00
  Te ndjere thelle e dua


   

  ueee ma perkthe icik,,apo i bie keshtu ,,te ndjere  hajt_ktu:,,thelle perq  e dua :detari ,a isha afer LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:27:43
  ncuk Tipi o Chorrin o asnje tjeter  :D LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 17:28:40
  Chorri po e ndien me Miss-in thelle bilemiiii. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:30:02
  ueee ma perkthe icik,,apo i bie keshtu ,,te ndjere  hajt_ktu:,,thelle perq  e dua :detari ,a isha afer

  ahahahah e ke kap mire Chorro LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:30:57
  Chorri po e ndien me Miss-in thelle bilemiiii. LOL

  ahhahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa bilemi tybe LOL

  shejtane nje kiss tipit se te griva LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:31:48
  Chorri po e ndien me Miss-in thelle bilemiiii. LOL

  jo mo se kot ben ai tjeter kund e ka mendjen :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 17:32:11
  ahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bilemi tybe LOL

  shejtane nje kiss tipit se te griva LOL
  Jo se dua me shejtanen te me kissi, dua Kalipsoneeee te me kissiiiii. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:33:19
  kush te tha qe do te kiss njehere

  shejtania vec nje here flet kiss chorrin e pike moret vesh a jo  :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:35:07
  Jo se dua me shejtanen te me kissi, dua Kalipsoneeee te me kissiiiii. :perqafim

  kalipso kisse tipin se te grin ai vet :D LOL

  shejtane mos ma lexo mendjen LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:35:59
  Morem morem :P

  Kiss Tipin  :puth   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 17:37:20
  Ti mbaj rradhen. ;P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:38:46
  Kiss Chorrin  :puth :puth :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:42:19
  kissss  lefton  :lule LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:43:18
  Kiss Chorrin  :puth :puth :-*

  edhe ti mbaj radhen  tipi nje pa radhe ka hyre si tja bej LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 17:44:40
  ne rradhe per Chorrin LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 22-07-2009, 17:47:50
  femrat e forumit  :D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 22-07-2009, 17:48:41
  sa jeni bere LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-07-2009, 17:51:51
  Dream-in e forumit   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 18:05:03
  all in one... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 22:20:46
  edhe ti mbaj radhen  tipi nje pa radhe ka hyre si tja bej LOL
  Ate puthe nga maja e gishtit te kembes dhe deri tek fija e flokut. :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:22:37
  Ate puthe nga maja e gishtit te kembes dhe deri tek fija e flokut. :P :P

  e pra dhe une jam dakort me ty  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 22:23:16
  tek cila pike je dakord? :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:31:00
  ne pergjithsi kot po flisja  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2009, 22:33:39
  e pashe e pashe...:P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:36:33
  e degjova qe e pe  :P :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:38:38
  shejtanen
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:39:45
  shejtanen e une dhe chorrin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:47:02
  shejtanen e une dhe chorrin  :D
  shejtanen...LOL LOL LOL edhe ti a
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:47:33
  u mbush me shejtana forumi LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:49:09
  u pa puna duhet te ndroj nickname-in LOL

  sdi cka te ve  hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:50:51
  u pa puna duhet te ndroj nickname-in LOL

  sdi cka te ve  hmmmmm:
  me mire ndero vendndodhjen LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:51:56
  me mire ndero vendndodhjen LOL LOL

  pse??  hmmmmm: :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:53:05
  zdo kuptonin se nga je... :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:54:00
  zdo kuptonin se nga je... :D LOL

  ani po shkoj por ama mos me kerkoni me  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 22:55:59
  jo jo rri edhe keshtu mire po bejme llafe  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 22:57:07
  jo jo ika tani se me ngeli hatri  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 23:12:34
  jo jo qendro te bejme ca rumors  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:13:55
  hajd trego ti i pari LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-07-2009, 23:15:26
  une zdi te beje rumors por vetem ndegjoje  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-07-2009, 23:17:25
  une zdi te beje rumors por vetem ndegjoje  :D

  ueeee qenkemi njesoj LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 23-07-2009, 01:53:56
  kisssss zonjen e pare te amerikes :-* 
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-07-2009, 01:59:14
  kissssssss someone here!!  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 23-07-2009, 02:00:37
  ik bre se mbete tu kiss dynjane dhe ti LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-07-2009, 02:01:24
  kissss dynjane  :P  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 23-07-2009, 02:34:40
  kisss zonjen e pare te frances :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 23-07-2009, 21:47:09
  one of all, once and for all  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 01:10:17
  kiss all ya... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: chorri ne 24-07-2009, 01:46:32
  kiss zonjen e pare te italise :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: buzenjoma ne 24-07-2009, 10:40:06
  kiss dike ketu, qe ka me se shumti mungesa ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-07-2009, 11:47:00
  Kiss :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 24-07-2009, 11:47:55
  zonjushen me te verdha  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 01-08-2009, 15:59:20
  Syrgjyn,Shejtane,Dude..per fotot mrekulli :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 01-08-2009, 20:59:21
  Kiss Dream e di edhe ajo se ku.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2009, 14:01:08
  Kiss hic..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-08-2009, 12:50:38
  melisa :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 05-08-2009, 21:06:34
  Benarda, Girl.. :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 05-08-2009, 21:07:56
  dreammin qe e kam vertete xhan...  perq perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 11:48:39
  edhe une po puc Melisen.... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 12:07:31
  te humburen e forumit  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 12:09:51
  na re na se nuk humb kollaj...ketu jam  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 12:15:34
  ateher kiss  :puth...kjo eshte puthje miqesie dhe paqeje :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 12:51:19
  kiss e un ty ath... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 06-08-2009, 13:55:52
    :D :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 07-08-2009, 18:49:29
  just some1 :D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 08-08-2009, 04:01:00
  tani edhe ty  :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 08-08-2009, 21:21:18
  kissssss Kijameti  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-08-2009, 22:19:14
  kiss  njeriun  e  padukshem  lol
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 08-08-2009, 23:35:25
  mire se erdhe :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 10-08-2009, 11:16:18
  kiss  njeriun  e  padukshem  lol

  ty te dukshmen :P..dhe ca te padukshem :P :P perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-08-2009, 11:36:42
  kiss te gjithe me rradhe...rendituni plssss :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Masha ne 13-08-2009, 19:41:08
  kisssssssssss patriotes time   :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 13-08-2009, 19:42:43
  xemles, patriote teme... :) nje KISSSSSSSSS cum te madhe
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Masha ne 13-08-2009, 19:45:16
   :puth per kijametin te faqja qe i gjuajta me shpulle LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 13-08-2009, 19:56:25
  ehhh tash me freskova pakes dhimbjen :-[  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 13-08-2009, 19:57:14
   :puth Benarden dhe mashen
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 13-08-2009, 20:02:34
  MASHEN EDHE KJAMETIN...   :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-08-2009, 21:34:51
  Zockat dhe njeren. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-08-2009, 09:06:32
  BaByN :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 17-08-2009, 09:11:55
  babyn ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 00:06:15
  all yaa...  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 11:57:20
  ty te dukshmen :P..dhe ca te padukshem :P :P perq

  kiss e une ty  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 18-08-2009, 11:59:29
  Hajt se me kiss po e filloj sot,, :D

  Kiss disa edhe Shejtanen normalisht ne veqanti,, :D :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 12:00:21
  Hajt se me kiss po e filloj sot,, :D

  Kiss disa edhe Shejtanen normalisht ne veqanti,, :D :perqafim

  hahahaa ne vecanti e pergjithsi ta kthej kissin e ty  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 12:03:33
  all in one  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 12:04:16
  kisssss someone there  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 12:06:08
  all right  :D kiss you  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 18-08-2009, 12:07:21
  all right  :D kiss you  :puth

  all right kiss lopovin LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 12:09:58
   :puth Teuten  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-08-2009, 16:27:55
  njeren e di vete ajo :P ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Stefi ne 18-08-2009, 16:43:04
  Mos e kishe gje me mua ti Sterio ? apo cne une  (?) hahahahaha

  Kis une ty ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-08-2009, 16:43:11
  njerin ne vecanti.....e di vete ai ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-08-2009, 16:45:10
  kalipsone se na ka thare syte. ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 18-08-2009, 16:45:43
  uaaaa tipi....ty nje perqafim


  kissssss chorrin  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 18-08-2009, 23:36:09
  Zejneben :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 12:10:51
  Zejneben e une  :puth :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 19-08-2009, 12:54:21
  Zejneb  ;)...ta kissi edhe shejtanen njehere  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:02:22
  yok only Zejneb  :D   :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: fabio 30 ne 19-08-2009, 13:13:21
  ....per ket siper dhe nje  :)....te sinqerte....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 19-08-2009, 13:47:15
  shejtane  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 13:51:31
  zejnebin  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 19-08-2009, 14:08:10
  shejtanen  :puth :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 14:08:50
  chorrin  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 19-08-2009, 14:10:06
  Zejneben  :perqafim LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 14:11:16
  zejnechorriben LOL LOL  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 19-08-2009, 14:12:45
  zejnoshejtanken   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-08-2009, 14:17:32
  hahahaaaa LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 03-09-2009, 19:39:07
  someone here and there  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SocialNetwork ne 04-09-2009, 15:03:52
  Somegirl here and now :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 04-09-2009, 15:28:04
  Kijameti
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 04-09-2009, 15:31:58
  Drezen  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 04-09-2009, 15:35:05
  sps 
  Kijameti perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:32:12
  Te gjitha qe jane online edhe ate ne vende te ndryshme... :D


   :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:33:13
  Lefterin te bicepshi i krahut  :D LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:34:05
  Une Bonamin te bicepsi i kembes....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:35:32
  LOL LOL une Lefterin te balli LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 04-09-2009, 20:35:52
  keto dy lart...  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:36:47
  Benarden ne faqe  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:37:35
  Benarden ne kerthize dhe kusurin  keto tjerat...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:38:23
  dike qe ka piercing ne kerthize LOL  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:40:05
  Une me apo pa piersing nuk dalloj fare.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:41:27
  Lefterin pastaj Lefterin dhe ne fund  Lefterin  :D :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:42:16
  Po une jam pa piercing moj....LOL


  Bonamin,Tsunami,Namin...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:43:05
  ska gje se ta bej une 1 piercing LOL LOL

  Lefterin prap LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:44:47
  hahaha...Bonamin bashke me komshiet...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:45:28
  kam vetem komshinj  :D

  une Lefterin me gjithe shoket e tij  :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:47:26
  Une Bonamin me gjithe kompanin pa dallim gjinie...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:48:02
  Lefterin live jo ne forum  :D LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:50:37
  Bonamin kudo qe e takoj....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:51:04
  Lefterin qe neser mu te tuneli LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:52:22
  Uhaaaaaaaaaa.....Bo namin  ne mbremje se dua ceremoni une....LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 20:53:30
  Lefterin gjithe javen qe vjen 48 ore ne 24 x 7 dite e 7 nete LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 20:59:07
  Uhaaaaa Bonamin gjithe diten e naten,enderr e zhgenderr...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 21:03:13
  Lefterin gjithe kohes asnji tjeter LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 21:05:35
  Bonamin duke ja filluar nga ato taka qe po ja shof ne avatar...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-09-2009, 21:10:40
  Mishelin  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-09-2009, 21:12:29
  Krejt... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 21:13:27
  nje muahhhhhhhhhhh Lefterit dhe shejtanes qe sme foli fare  :P

  ika une se me pret i dashuri ne makine LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 04-09-2009, 21:15:12
  Zejneben dhe shejtanen... :D

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 21:16:13
  Lefter a mund ta puth Kijametin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-09-2009, 21:16:49
  zejneben e une  :perqafim

  ore ku eshte ajo?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 04-09-2009, 21:18:46
  Lefter a mund ta puth Kijametin  :D

  jo se sme le Zejnebja...do qe asaj tja lagi buzet  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 04-09-2009, 21:19:54
  Lefter lere se mua ndrua mendja u ngaterua Kijameti per vendin e puthjes LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-09-2009, 21:20:59
  someone there  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 04-09-2009, 21:24:10
  sa qejf qe kam ti ngateroj...faqet nga buzet e di ajo... ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-09-2009, 21:27:27
  zejneben une  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 04-09-2009, 21:29:28
   :D ti me je abab...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 04-09-2009, 21:30:19
  ababet e preferuar  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 10:02:56
  pervec shejtanes...ate qe do vij direkte  online     :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 07-09-2009, 10:08:09
  erdha un  :)
  kiss Mishel  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 10:11:26
  te kisss drerez..se vetem ty te paskam ne forum...te tere ngaqe rrine deri ne oret e mengjesit skane me fuqi me ardh me paraqit forcen.....pale i ka tromaks edhe termeti i mromshem...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 07-09-2009, 10:22:22
  shpresojm qe jan mir nga trollimi i kokes  LOL LOL
   kisss :-* per ata qe vin me radh
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 11:00:10
  kiss ata qe jane e sjane  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 11:14:20
  shamunaqen kiss une  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 07-09-2009, 11:24:35
  missin, shejtanen,dhe dream...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 11:25:23
  Benarden  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 07-09-2009, 11:26:13
  Benarda   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 12:16:54
  shamunaqen kiss une  :D

  haajde mi tushe i te puthme LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 12:46:19
  erdhi tushja sa mbaroj dreken LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-09-2009, 12:55:16
  shiqir...mori gruje


  hajde i big kiss nashti..per tretje :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 07-09-2009, 13:02:09
  bohhhhhhhhhhh po me hahet prap nashi ma trete krejt moj LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-09-2009, 00:08:32
  Benarda   :puth

  Thash une kjo po me tradhton...LOL


  Une kiss krejt.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2009, 13:28:44
  kiss shejtanen dhe tipin :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-09-2009, 13:29:25
  e pse e ve shejtanen te paren ti eeee? :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-09-2009, 13:33:31
  omelsina per ne fund pra  :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 08-09-2009, 13:36:11
  Kush te me del para e mbrapa,, :puth :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-09-2009, 14:11:27
  e pse e ve shejtanen te paren ti eeee? :P

  sepse shoferet rrine para pasagjeret mbrapa  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 08-09-2009, 14:36:43
   :puth te gjithe ababet  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 08-09-2009, 14:48:04
  ababet e une  :D :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-09-2009, 14:51:54
  sepse shoferet rrine para pasagjeret mbrapa  :P LOL
  po pra per pasagjere e kisha fjalen edhe une.;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 08-09-2009, 21:50:23
  Kiss shume njerin  ;)  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 12-09-2009, 11:28:49
  nje kissss per patrioten time benarda :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 12-09-2009, 11:53:23
  nje kissss per patrioten time benarda :perqafim

  patriotet e  mi, qe me ka marre malli shume per to; SKIATORI & MASHA...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 12-09-2009, 12:03:00
  flm naqe dhe mireseerdhe :)
  edhe une ju perqafoj me shume malle
  ty benarda dhe masha :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 12-09-2009, 14:15:38
  all ya  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 01:22:11
  Kiss Miss..... :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 13-09-2009, 01:28:05
  Kiss apo mua ore LOL LOL

  Leftyyyyy :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 01:29:10
  Ty moj tyyyyyyy...Se  mezi te kam.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 15:00:06
  Une nga nje perqafim te gjitheve lart..........s'ka kissssa para iftarit jo :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 13-09-2009, 16:16:31
  Kengeeeeen  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 16:18:02
  Kengeeeeen  :puth :puth

  Mire se ty s'ka rrezik te te kisss  :puth  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 16:19:00
  Hajt pak mu.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 13-09-2009, 16:23:37
  Mire se ty s'ka rrezik te te kisss  :puth  :D


  ahahahahaah LOL  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 16:26:15
  Hajt pak mu.... :D

  Hajt se as ty s'ka rrezik    :puth   LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 16:27:23
  hahah..Mua me le me vone si te vjen nata ateher puthem sa te duash... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 16:29:21
  Jo mo, se s'po pres une deri atehere :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 16:38:46
  Tash vec pak   atehere pak me shume... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 16:40:38
  Si thu more, te filloj qe nga tash e deri atehere........thu qe te ndalem naten apo si? :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 13-09-2009, 16:42:14
  Jo jo naten ndalu se   kam pune me Miss naten...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 13-09-2009, 16:44:25
  LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 13-09-2009, 17:46:17
  Jo jo naten ndalu se   kam pune me Miss naten...LOL

  aaa qerrata hajt se flsim LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-09-2009, 10:08:33
  puc shejtanen meqe e kam online  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 14-09-2009, 10:10:38
  puc shejtanen meqe e kam online  :puth

  puc Mishelin per te shtunen te djelen e te henen  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 10:54:08
  Zej  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 15-09-2009, 10:54:55
  Zej-in e une  :puth LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 15-09-2009, 10:55:40
  une ne nje te ne nje faqe  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 20-09-2009, 23:34:06
  Parloten  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 21-09-2009, 13:20:41
  ty  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 21-09-2009, 13:23:41
  kiss shpirtin zemren veshken ika une pafshim 
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 21-09-2009, 16:51:41
  Shumeloca,Kenga,DREAMM :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-09-2009, 17:14:08
  Hahahhahahaha une locapak :D

  titin ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 21-09-2009, 20:05:08
  KENGEN... :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 21-09-2009, 20:08:09
    misss ;)  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-09-2009, 21:27:20
  Ate :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-09-2009, 21:29:49
  Ke,,,!? pritjaaaaaa)... LOL


  Kete siper,, :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-09-2009, 21:33:40
  ate pra qe te kam thene  ;) :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 21-09-2009, 21:34:35
  ate  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-09-2009, 21:35:15
  ate prap  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-09-2009, 21:37:44
  ate pra qe te kam thene  LOL

  E po ma morri menja,,, ;) :)

  Tani edhe Kengen,,, :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 22-09-2009, 14:10:32
  Shumeloca,Kenga,DREAMM :D

  Tit Milanistin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 16:08:47
   :puth Zejneben  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:11:13
  Ate, kete dhe Oqeanin :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 16:13:23
  pocon-kengen-missin-shejin ne faqe   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:16:00
  Kijametin ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:21:41
  kete kengen nje big kiss. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:24:12
  Tipin, pa te del ku te del  :P :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:26:48
  hajde moj se per mire do te te dale mos e nis me pishmanllik. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:28:08
  Ku di gjo une   :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:40:12
  epo njehere ta kerkosh gjithnje do e kerkosh. :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:41:47
  LOL

  Eheee  ec dhe njehere :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:45:30
  jo se behen shume per sot dhe kam hall se del me overdoze. :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:46:54
  LOL LOL

  ehe mire e ke, s'dua me :P :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 16:48:52
  mendo dhe njeher...ndoshta ndryshon mendjen  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:49:41
  duket njeriu qe ngopet me pak dhe qe eshte pa pretendime. LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:51:04
  Ik o tipi se du te kiss tjere tash :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-09-2009, 16:56:53
  ika ika se nuk kenaqem me pak une... :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 22-09-2009, 16:59:15
  Aman si me del ne rruge ky :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 17:02:28
  ty...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 22-09-2009, 22:56:22
  ju qe qenkeni ketej .. :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:07:30
  Kete siper :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 22-09-2009, 23:22:21
  Kete siper :perqafim
     paske sjelle koken ti.. :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:23:30
  Eehhee :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:33:04
  Baby-n se eshte Bajram... :D


   :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:34:09
  haha

    :( :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:41:28
  Babyn prape se ashtu i kam ndjenjat... :D


   :-* :-* :-*

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:43:18
  Gjithmone me ndjenja edhe ti ^o) :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:44:16
  Une jam  ai qe ushqehem nga to.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:45:05
  Une jam ajo qe ste jap asnjo.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:46:22
  Une jam ai qe ti marr krejt... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 23:47:42
  misss kisss :puth :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:48:00
  Jam ajo qe te refuzoj
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:49:16
  Jam ai qe s'pyes...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-09-2009, 23:50:00
  Jam ajo qe te boj me pyet 2here.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 22-09-2009, 23:50:44
  Jam * qe te boj te harrosh pyetjet... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-09-2009, 23:50:57
  jam ai qe nuk mund te ndali te qeshurit LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 25-09-2009, 14:33:26
  avatarin e mishelit, shejtanja e UJKUT, kengaime, dreamm, Loca Loca :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2009, 14:34:46
  kiss tigrin e malajzise mu ne balle  :P LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 25-09-2009, 14:37:23
  Ti mos kisss kengaime po kengen tande :P

  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 25-09-2009, 14:38:07
  te dyve siper  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2009, 14:38:46
  Ti mos kisss kengaime po kengen tande :P

  :perqafim

  kisss ortaken omel e omel ne faqe  ;) :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 25-09-2009, 14:39:57
  Kijameti & ortake  perq :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2009, 14:42:40
  kijametin se puth se sme le ababi i vet  :D  por i jap doren me respekt
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 25-09-2009, 14:44:44
  Edhe une me shume respekt e puth ne faqe ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2009, 14:45:32
  ika une tani se kam pune tung  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 25-09-2009, 14:46:28
  Kiss per te tere  :D

  Kengen :puth
  Kijametin :puth
  Shejtanen :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 25-09-2009, 14:47:21
  kijametin se puth se sme le ababi i vet  :D  por i jap doren me respekt

  une me respekt takohem se je mike e mikut tim :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 25-09-2009, 14:48:01
  Euuu Loca gati me te harru  ><

  Te kisss une ty  :puth   edhe Oqeanin ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 25-09-2009, 14:49:43
  kijametin se puth se sme le ababi i vet  :D  por i jap doren me respekt

  une me respekt takohem se je mike e mikut tim :D

   ;) :perqafim  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-09-2009, 22:28:41
  Koleget e Shejtanes.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 00:20:56
  Kisss Shejtanen me nerva... :lule :lule :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 26-09-2009, 00:30:28
  ty... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 00:36:54
  Muve.. :D

  Ty... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 26-09-2009, 00:38:14
  ty dhe vetem ty  :puth :-* ...mos ta e lexoje dikush LOL LOL 
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-09-2009, 00:38:58
  ncncncnncnncnncnc.. .......... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 00:41:24
  ahahahah Lefton... :-* :-*  :D

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-09-2009, 13:49:00
  Uhaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa....me ben zemren mal kjo.... :D


  I love you.... :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 13:51:29
  I love you too... :P

  Kiss Kijametin  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-09-2009, 13:54:53
  Kiss...... :D
  Kiss zockat e mia ne kerthize... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 26-09-2009, 14:03:15
  kiss missin ne bebez te syrit  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 14:04:31
  Kijametin ne zemren e paster  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 26-09-2009, 14:08:56
  me plotkuptimin e fjales te pasterten...ty  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-09-2009, 14:10:04
  Kiss krejt popullaten e gjinise se bukur... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-09-2009, 14:11:03
  Kiss shume pak nga popullata  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-09-2009, 15:25:22
  kiss ate :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 26-09-2009, 16:52:10
  ke...mua hipno)) :-[
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 29-09-2009, 12:58:59
  kiss kengen, shejtanen, miss, baby, parlote, loca, edhe forever. kalipso e benarda qe kane humb  :D  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 29-09-2009, 13:02:01
   :puth  dreamm ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 02-10-2009, 23:22:21
  ..shejtanen, kengen, dhe missin...moj ju qe keni lene burgaxhinjte te livadhisin sonte.. :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 02-10-2009, 23:27:31
  dostat rresht  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 03-10-2009, 01:10:07
  dostat e mi dhe une  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-10-2009, 17:04:01
  ..shejtanen, kengen, dhe missin...moj ju qe keni lene burgaxhinjte te livadhisin sonte.. :P :perqafim

  Po hajt mi se gjynah  :P

  Dreamm-in Kiss  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-10-2009, 18:12:37
  kete siper ne faqet e kuqe  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 03-10-2009, 18:13:04
  Gjithe keto qe po i shof siper... :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-10-2009, 18:17:36
  edhe une keto siper... :D  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-10-2009, 18:18:41
  all in one  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 03-10-2009, 18:20:09
  edhe une keto siper... :D  :puth

  Ato mundesh po mua duhet ndryshe... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-10-2009, 18:22:29
  ti kerkon sikur mua a?  LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 03-10-2009, 18:23:40
  Jo se ty ste putha ashtu ate do e puthi ndryshe...LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-10-2009, 18:23:59
  Ato mundesh po mua duhet ndryshe...


  u harrova... :D


   :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 09-10-2009, 12:02:40
  Baby, Alex...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 09-10-2009, 12:04:27
  Baby-n edhe kta siper :D

  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-10-2009, 12:13:27
  Keta te dy siper meje...:-* :-*

   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: buzenjoma ne 15-10-2009, 12:38:24
  kete bukuroshen siper
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 15:24:55
  njeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 15-10-2009, 15:26:28
  Nja dy a tre :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 15-10-2009, 15:28:44
  Keto te dy siper  ;)  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 15-10-2009, 15:29:48
  kiss miss  :D :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 15-10-2009, 18:42:08
  Kiss ne vende te ndryshme.... :D


   :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 15-10-2009, 18:45:52
  kiss vec ne nje vend  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 15-10-2009, 18:46:50
  Kis kte lart...E din kjo ku.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 22:15:45
  kete qe kissi leftoja ... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 21-10-2009, 12:05:31
  buzet e njeres :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-10-2009, 12:07:48
  hahahahahahah

  kurse une jo se i kam frike dhomet e njonit....


  shoqen nga fshati do e puthsha fort... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 21-10-2009, 12:13:00
  kto siper.. perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-10-2009, 12:14:14
  pse rre mi me deshire ta dhashe...bile bile edhe te shtrengova  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 21-10-2009, 12:45:40
  sdua te te puth ty
  ty shoqjangafshati
  puthjen e kam per mishel
  plas nga inati LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 21-10-2009, 12:47:50
  LOL LOL LOL


  puth keta te dy me siper...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 21-10-2009, 21:19:41
  Mishelin urime tesoro  me dhe lajm te bukur sot  :) :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-10-2009, 08:21:32
  puth shejtanen dhe capi , tipit po I fus  I te kafshume Hahaha
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 23-10-2009, 10:42:45
  puth shejtanen dhe capi , tipit po I fus  I te kafshume Hahaha

  ta kthej puthjen ene live po deshe  lool
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-10-2009, 15:32:03
  puth shejtanen dhe capi , tipit po I fus  I te kafshume Hahaha
  na mi ti na se na le shenja :P LOL   

  P.S KUR? LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-10-2009, 00:25:50
  Rompin vec..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 24-10-2009, 19:51:28
  ...someone here...and there  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 24-10-2009, 19:54:09
  Who is there? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 24-10-2009, 23:02:02
  ...gjithe lagja eshte ketu.... :P

  ti ker kerkon konkretisht? LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 26-10-2009, 10:22:53
  nje kisssss per ty missss :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 26-10-2009, 10:25:04
  as nje kisss per ty perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 12:42:35
  Per ty shummm kissss perq perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 26-10-2009, 12:44:12
  edhe per ty perq :puth perq :puth :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 12:47:33
  Per ty nje :perqafim te fort :trendafili
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 26-10-2009, 13:23:08
  ok flm mike!edhe ti e meriton nje kisssss :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 26-10-2009, 14:46:05
  Qershine  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 14:49:06
  Ket siper ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 26-10-2009, 14:50:23
  Kete siper me gjith avatar komplet :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-10-2009, 14:55:31
  Rompin vetem..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 14:56:22
  Ket siper me koke dhembje :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 26-10-2009, 14:57:00
  babyn
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 26-10-2009, 14:57:58
  ket siper  :-* :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 26-10-2009, 15:01:05
  edhe une ty gjithashtu :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 15:04:35
  e une ty  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 26-10-2009, 15:08:29
  edhe un ty ..edhe ktea qe jan ne forum..kissssssssss sssss perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: qershija ne 26-10-2009, 15:10:51
  kissss Brentiani qe me eshte zhdukur sot
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2009, 22:52:38
  te voglen tek kerthiza :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 26-10-2009, 23:02:35
  Steriotpin e Lefterin  :-* LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2009, 23:05:04
  une te voglen ne gushe :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-10-2009, 23:09:25
  Kiss te Voglen perfundi kerthizes.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2009, 23:10:15
  ik o bela se asht e zenme ajo per sot, neser merre ti :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-10-2009, 23:11:21
  E dua tash e dua menjihere   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-10-2009, 23:12:16
  prit o tybe se me kete vrull qe je fut ti iku me vrap ajo :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 26-10-2009, 23:13:22
  hahaha..Hiken hiken po deri me nje  vend... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-10-2009, 09:57:25
  Ty..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 27-10-2009, 10:05:40
  babynnnnnnnnnnnnnnn perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-10-2009, 10:10:21
  Edhe une ty.. :lule :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 27-10-2009, 10:15:31
  nje kissss per missss :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 27-10-2009, 10:24:41
  nje kisss per ty :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 27-10-2009, 10:25:24
  edhe per tyyyyyyyyyy :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 27-10-2009, 11:17:23
  nje kissss per missss :perqafim

   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 27-10-2009, 15:47:09
  Kiss per Zanen :D :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-10-2009, 19:13:00
  Kiss per Zanen :D :-*

  Kiss my @ss.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-10-2009, 19:16:05
  kiss pisssin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-10-2009, 19:17:22
  Kiss  missin e nderteses sone... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-10-2009, 19:18:07
  hahahaaaa kiss humbesat e pokerit  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-10-2009, 19:19:15
  Kiss kolltukun...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-10-2009, 19:21:03
  kiss gjeagjezen  :D

  me qe ra fjala e gjete?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-10-2009, 19:21:53
  ncuk... :D

  Kiss gishtin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-10-2009, 19:23:08
  hahahaa kisss shejtonen e ujkut per qejf tem LOL

  ika Lefto kam party  :pafshim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-10-2009, 19:24:40
  Kiiss ter ato zocka qe do i takoj kjo.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-10-2009, 19:26:19
  ncuq do takoj gjela LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-10-2009, 19:34:57
  hic asnjeren :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 28-10-2009, 00:54:24
  ate ;) :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 28-10-2009, 08:36:02
  kissss Qershin  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-10-2009, 22:25:49
  E di vet... ;) :-* :-*

   :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-10-2009, 22:54:13
  Baby-n ne kerthize  :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-10-2009, 22:01:51
  TY..:-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 31-10-2009, 12:45:29
  Kiss Zanen :D :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 31-10-2009, 13:27:45
  Kisss Hektorin... :-* :party)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Hektori ne 31-10-2009, 18:54:57

     Drezen :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 02-11-2009, 11:34:30
  My princ  :D  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 02-11-2009, 11:35:29
  vajzen e çmendur ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 04-11-2009, 00:43:12
  Kiss Miss ne kerthize.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 04-11-2009, 00:53:43
  Leftyn siper kerthizes... LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-11-2009, 12:06:39
  Rompin vec...edhe pse nuk eshte "here"..:X
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 04-11-2009, 13:41:49
  Gjithe vashat e forumit..  :lule
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: buzenjoma ne 04-11-2009, 13:46:50
  po grate? :) hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-11-2009, 13:52:55
  Grate ka 2here.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 04-11-2009, 16:42:46
  kisss :-* per ata qe nuk me dojn... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: skiatori ne 19-11-2009, 09:43:16
  kis per ata qe me duan :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 19-11-2009, 17:11:19
  kisss per ket siper... :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Dalber ne 19-11-2009, 17:42:29
  kiss tere forumin, vec cunave  :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-11-2009, 17:44:34
  dhe une kiss  gjithe forumin vec cunave :D LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Dalber ne 19-11-2009, 17:46:55
  dhe une kiss  gjithe forumin vec cunave :D LOL

  do ishte qef me te pa ta beje  :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-11-2009, 17:49:42
  sme paske kuptuar thashe puth cunat une mor cun  :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 19-11-2009, 20:32:51
  kissss  perq  Shejtane se me paska marr malli me pa ne ket forum :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-11-2009, 20:36:51
  kissss  perq  Shejtane se me paska marr malli me pa ne ket forum :perqafim

  kiss e une ty  :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 19-11-2009, 23:50:59
  Shjetanen ne sy/.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-11-2009, 08:23:29
  Askend..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 18:08:22
  te gjithe ata qe i dua dhe me donin  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 20-11-2009, 18:37:48
  Te gjithe ata qe i dua, e ata qe me duan hic  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:03:37
  Charlin....  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 20-11-2009, 23:58:20
  Lefton ne kerthize... LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-11-2009, 00:00:46
  Missin ne ball.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 21-11-2009, 00:01:02
  Kiss Miss ne kerthize  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 21-11-2009, 00:08:11
  Oqeanin ne faqe  :D


  Lefto ty te kissa njehere boll  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 21-11-2009, 00:09:21
  Nuk mjafton vetem kerthiza.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 21-11-2009, 00:11:42
  Kiss Oqeanin n'dy faqet...  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-11-2009, 00:17:30
   :)


  Kiss Zanen ne te dy faqet dhe ne mes faqeve (ne ball pra) perq  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 21-11-2009, 00:18:28
  Kiss Zanen ne qafe :D :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-11-2009, 00:23:13
  Lefterin...ku te doje ai

  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 21-11-2009, 00:25:11
  Ohuuuuuuuuuuuuuu zemer i gjithe territori eshte i joti zgjedh e merr.... :D


   :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-11-2009, 00:28:31
  Kam frike prej Missit :D :P

  KissU se ika...po me pret rompi ;) :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:04:25
  Kijamentin  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:14:42
  Kissss PochoLochan ne kerthize.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-11-2009, 17:15:28
  Kiss per Kisss
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:16:02
  kissss vullkanin.... ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:18:12
  O Lefto nuk po te kiss se vallahi di vetem te kafshoj LOL LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:20:16
  O Lefto nuk po te kiss se vallahi di vetem te kafshoj LOL LOL :P

  Hahhahahaha po rri e une larg teje :P  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 24-11-2009, 17:21:14
  Lefterin dhe Kijametin
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 17:22:22
  eh...c'kembe... :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:22:34
  O Kenga e kam vetem me meshkujt kete gje ne fakt...:D
  Ty edhe mund te te kiss :D  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:25:03
  Bonamin  mu te kembet.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-11-2009, 14:58:56
  Ty...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 27-11-2009, 11:31:19
  kiss CAPKENEN ,, DREAMM ,, OQEANI ,, BABYGIRL ,, SHEJTANJA E UJKUT ,, ECT ...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 12:10:51
  kiss ...

   :puth  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 27-11-2009, 13:41:21
  dolceeee ku je moj tii :perqafim
  kisss dolcen fort fort..edhe shejtanen fort fort :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 27-11-2009, 14:14:39
   :puth :puth keto te dyja lart :-)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 17:29:23
  dolceeee ku je moj tii :perqafim
  kisss dolcen fort fort..edhe shejtanen fort fort :P :perqafim

  te kiss e une ty fort fort  :)  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 20:20:28
  te kiss e une ty fort fort  :)  :puth
  faleminderit  :puth po ta kthej borxhin :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 20:39:17
  hahahaaaa un baccio per Titin  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 20:43:47
  hahahaaaa un baccio per Titin  :P LOL
  e dua live une kte puthjen :P :engjell:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 20:44:26
  deshira e momentit kjo?  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 20:47:10
   :D
  deshira e momentit kjo?  :P
  :D jo eshte deshire me afat te gjate :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 20:48:19
  haahahaaa kiss Titin virtualisht  :P :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 20:52:21
  kiss Shej LIVEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEE ;) :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-11-2009, 00:18:20
  DOLCE GIRL :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 28-11-2009, 01:18:19
  Kiss Miss ne kerthize.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 28-11-2009, 10:38:48
  kiss ... (to be continued) :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-11-2009, 18:10:10
  Kiss...ata qe po debatojne tek Anetaret Problematik :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 28-11-2009, 23:23:30
  kiss all ya  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 23:24:20
  kiss shejtanen  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2009, 10:53:31
  Kiss Miss ne kerthize.... :D

  Kiss back Lefto...  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2009, 11:10:34
  ket shoqen siper  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 29-11-2009, 12:05:18
  kissssssssssss ata qe vin me radh... hajt_ktu: perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 15:00:42
  kiss Drezen pa radhe :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 29-11-2009, 15:40:15
  kissss titi 10.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 29-11-2009, 16:48:04
  siper  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 29-11-2009, 17:12:01
  Ty.... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 17:14:11
  kaq shpejt me tradhetove ti dreza :( :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 29-11-2009, 18:14:48
  kiss ... noone :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 18:18:14
  kiss ... noone :P
  kush esh ky mo gjyshi :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 29-11-2009, 18:19:42
  kiss....titin dhe shejtanen  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 29-11-2009, 18:19:59
  kush esh ky mo gjyshi :P
  ... ncncncncn asnje :-P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 18:22:46
  nje kissssss alla francese Kalipsose :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-11-2009, 18:24:22
  shejtanen se e kam si rrush e kam :perqafim  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 29-11-2009, 18:25:31
  nje kissssss alla francese Kalipsose :D
  o tito, shume ne zjarr me dukesh. une jam pane oxhakut, dhe ti po digjesh  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2009, 18:25:39
  kape me dore se po me merr mesysh  :P lol

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 29-11-2009, 18:26:44
  kape me dore se po me merr mesysh  :P lol


  thuaj titit ta kapi me dore per ty...nje rruge e dy pune  :P LOL LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 29-11-2009, 18:30:53
  kiss capkenen se harrova  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 29-11-2009, 18:31:50
  thuaj titit ta kapi me dore per ty...nje rruge e dy pune  :P LOL LOL LOL
  jo une e kap cdo dite po kisha hall ta kapje ti kalipso  LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2009, 18:40:00
  kalofshi mire njerez ika une ciao  :pafshim :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreza ne 29-11-2009, 19:52:49
  kissss shejtania dhe nat te mir e bafsh... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 30-11-2009, 16:15:38
  Kiss sorelinen :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Justice ne 30-11-2009, 16:56:42
  Kiss Charlin (se ka ca kohe pa e pare :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 30-11-2009, 21:10:01
  ket shoqen siper  :)

   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 30-11-2009, 22:01:21
  Drini...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 30-11-2009, 22:39:04
  Kss kengen ne kerthize... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 05-12-2009, 23:22:29
  ulu e icik me poshte o burr se tek kerthiza ke mbet tash e nje vit. :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 10:44:28
  Drini...

  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:12:08
  Shejtanen te vendi.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-12-2009, 11:12:53
  hahahha Lefto me transparent mor cun. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2009, 11:14:11
  Shejtanen te vendi.... :D

  hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 17:11:23
  shejtanen...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 11-12-2009, 18:26:46
  Skiatorin dhe Mashen :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 11-12-2009, 18:28:03
  Kete siper :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 11-12-2009, 19:03:50
  thnx  :D

  kete me lart :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: titi10 ne 11-12-2009, 19:54:53
  kete te avatarit :P siper :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 11-12-2009, 20:32:33
  kete te meparshmin  nje kiss e nje :perqafim
  PS. nese i pelqen, kuptohet..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 11-12-2009, 20:38:36
  Kete lart nese i pelqen dhe ate posht normlitikisht nese i pelqen... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 20:40:24
  keta dy siper e ket poshte meje LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 11-12-2009, 20:41:34
  Moooooooooooooooooo ........... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 20:42:32
  muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhh LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 11-12-2009, 20:43:45
  Kete lart nese i pelqen dhe ate posht normlitikisht nese i pelqen... :D
  puthjet s'bejne asnjehere dem ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 11-12-2009, 20:45:04
  Kiss te dyjat nga lart deri ato posht(dmth qe vijne pas meje  :D)

  Oj tiii une kam puthjen e demshme jam si kobra...LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 20:50:01
  vazhdoj 1 puthje te omel per ate qe vjen pas meje  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 11-12-2009, 20:52:03
  Uhooo erdhem erdhem,do na puthesh ndaras apo bashke....? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kalipso ne 11-12-2009, 20:54:43
  lefto, po te le edhe radhen time.. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 11-12-2009, 20:56:30
  hahha...Ok hyj dhe njihere  ne radhe dhe prape me le mua.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-12-2009, 21:32:28
  puth zockat qe ska puth Leftoja, duke qene se jane me shume ne numer. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 16-12-2009, 11:31:49
  sygjelbren  :D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 16-12-2009, 11:40:03
  mishelken kiss une
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-12-2009, 11:45:43
  edhe une tyve mi.... :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:10:48
  Kiss Kissin... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-12-2009, 18:11:54
  kiss miss-in ke veni LOL :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2009, 18:12:22
  miss me lejo :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 16-12-2009, 18:19:28
  kiss miss-in ke veni LOL :P

  Kam shume vene une vlla... :P


  Kijamet si te kam???  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 25-12-2009, 12:36:47
  Babyn dhe Perroin.. :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-12-2009, 13:01:21
  Ty...vec..:-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-12-2009, 02:44:39
  edhe une veq ty...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dude ne 30-12-2009, 03:49:41
   :perqafim Kiss  per keta siper edhe per ata qe do vijne
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-12-2009, 16:00:40
  Kiss për Mr Trump..lol.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 19:44:44
  Kisssssssssssssss.. ..ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ .............. :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2010, 23:31:52
  Ty..pak
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 23:34:58
  Mu pak....?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2010, 23:36:18
  E de..
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 23:38:29
  Kiss Baby ne kerthize....:D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2010, 23:39:55
  Osht Dafina ajo.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 23:44:32
  Cila Dafine  ajo e gjata a?:D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 08-01-2010, 23:48:32
  Dafina  e Zeqos.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 08-01-2010, 23:50:52
  Ama pak...:D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:21:11
  Kiss per Charlin.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 14-01-2010, 23:17:28
  Kiss Kiss.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 23:20:23
  kiss some1 here and there :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 23:21:39
  Ty qe je here...e there askend :D

   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 23:22:59
   :P :P

  ty vet te treten here and there :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 23:24:05
  Eee oo goce se jam vetem sonte :(....i marr une te gjitha.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 23:26:55
  eee miree :P ja nje shporte plot pufje per ty :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 23:28:34
  Fenkju fenkju prej teje....kam qene sot te dyqanet e indianeve..oohh man..:D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-01-2010, 23:35:06
  dontttttttt U dare LOL... me nxore neser aty LOL LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 23:45:53
  Thashe ta provoj veç...se me çmendi motra shko shko shko e shkova.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: regrets ne 03-02-2010, 10:41:26
  dreamin te zverku :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 16:58:32
   Eldin. ( Miss U)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 23-03-2010, 17:53:02
  ....erm...

  ...dreamm..

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 18:03:36
  militon......shume


  dream......


  lefterin.....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 23-03-2010, 18:12:26
  ncncnncncnc...mua pak..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 18:21:32
  ncncnncncnc...mua pak..... :D


  puç....puç....puç.. ........ :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 23-03-2010, 18:23:25
  i love you..... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 18:26:01
  i love you..... :D


  ke dale nga tema more.eshte kiss jo love.... :P :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 23-03-2010, 18:27:02
  ishte nje shprehje e ndjenjave.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 07:48:36
  puccc te gjith ato qe flejn qe te zgjohen ...... puccc
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 25-03-2010, 11:25:10
  Moj ti pse na zgjon aq heret? :P  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 11:29:13
  hahahah ja njera e ndjeu puthjen tem...  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 15:35:16
   :puth militon
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 25-03-2010, 15:39:23
  :puth militon
  o mio dio   tessrooooo  :puth honest  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 15:40:42
  o mio dio   tessrooooo  :puth honest  :puth


  avash tesoro se vetem te putha....sdua te imagjinoj sesi do reagoje ndaj diçkaje tjeter... :D :P :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 25-03-2010, 15:43:47

  avash tesoro se vetem te putha....sdua te imagjinoj sesi do reagoje ndaj diçkaje tjeter... :D :P :P
  une dridhem i teri kur degjoj honest e jo me     :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 15:44:48
  une dridhem i teri kur degjoj honest e jo me     :puth


  sa i ndjeshem qe je more....ste paskam njohur fare.......
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 25-03-2010, 15:48:09

  sa i ndjeshem qe je more....ste paskam njohur fare.......
  e di ti tesoro kam shkrujt gjithe kohen honest :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 16:45:21
  kete ciftin e dashuruar i puthe ne buze te dy :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 25-03-2010, 17:11:00
  Pernjeheresh apo ndaras? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 17:13:05
  nje here njerin e 1 here tjetren LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 25-03-2010, 17:13:57
  ashtu do lodhesh, me mire me puth mua ne vend tyre.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 17:15:21
  hajd po te puth e ty ... me llape apo pa llape e doje te puthmen ti  :P LOL
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 25-03-2010, 17:16:45
  puthjen gjuhelidhese dua.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BONAMI ne 25-03-2010, 17:19:28
  french do te ta jap edhe une :P

  po dal une tani te puth te dashurin sa te vish ti hahahaa

  Ciao
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 25-03-2010, 17:23:37
  Ok kujdes se do i marresh frymen tani.. :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 20:36:43
  e puth ....e puth :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-03-2010, 20:38:25
  Po he thuaje se ke e puth? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 20:39:51
  Po he thuaje se ke e puth? :D

  rendesi ka qe puthemi...e di vete kush  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-03-2010, 20:43:15
  Moooooooooooooo.... ....... :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 20:46:17
  (http://fc03.deviantart.net/fs21/f/2007/240/c/9/kisses_that_i__ll_never_forget_by_Trotamor.jpg)   :D :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-03-2010, 20:47:19
  Ooooooooooo kepute bre komplet kepute.... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 20:48:16
  Ooooooooooo kepute bre komplet kepute.... :D


  duke u pertypur jam....... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 25-03-2010, 20:50:13
  Te befte mire,tu befte shnet... :D


  Ikaaa e vij pak me vone.. :-* :-* :-*


  I love you....... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 20:51:36
  Te befte mire,tu befte shnet... :D


  Ikaaa e vij pak me vone.. :-* :-*


  I love you....... :D


  kalo bukur..........kiss   :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *A.D* ne 25-03-2010, 21:06:57
  te gjithe miqte e mi ketu, qe i kam shume perzemer :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 21:08:35
  dreamm :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 11:02:39
  anesaa............. ....kiss

  (http://fc04.deviantart.net/fs34/f/2008/300/2/9/Autumn_Kisses_by_Zindy.jpg)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 11:06:48
  honest puciiii ....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 29-03-2010, 11:08:41
  Honest...edhe Anesaa :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 29-03-2010, 11:14:35
  te puciiiii shummmmmmm mire se erdhe..... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 29-03-2010, 11:18:02
  Honest...edhe Anesaa :-* :-*

  dreamm......puç folt........

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 31-03-2010, 21:49:32
  puci dreamm....
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 01-04-2010, 14:38:59
  kiss all...........

  (http://mystuffspace.com/graphic/kisses-to-you.jpg)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 01-04-2010, 14:43:20
  Thenkju thenkju :D

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 01-04-2010, 14:43:55
  me too...ca e ca  double kiss :P :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 01-04-2010, 14:45:15
  tessoroo :puth zemer :puth  shpirt :puth

  hooooooonneeeeesttt ttt :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 19-04-2010, 22:38:49
  kisss per forumistat e harrum :d
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 20-04-2010, 02:37:02
  Kissssssss Kisss  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 11:31:57
  kiss miss :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 20-04-2010, 11:55:05
  kissssssssssssss  honest   dreamm..... :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 13:43:01
  kissssssssssssss  honest   dreamm..... :puth

  edhe une anesaa fort fort.,misss,dream,shej,spring........... :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 20-04-2010, 13:49:05
  une e kissi kete siper.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 13:55:38
  une e kissi kete siper.. :D

  kiss dhe une ty......... :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 21-04-2010, 00:02:27
  Kiss Miss ne kerthize.... :D

   :-* :-* :-* :-*

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 21-04-2010, 07:52:54
  kiss springen....... perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 21-04-2010, 12:21:21
  lisa je gjalle? kiss ty :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 21-04-2010, 12:40:18
  Po e  kisss Shejtanen une   :puth   :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 21-04-2010, 13:23:33
  kiss ate........ :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 21-04-2010, 20:03:29
  kiss njeren!? :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 21-04-2010, 20:55:13
  kisssss Anessa  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 22-04-2010, 08:44:49
  kisssss Anessa  :perqafim :perqafim
  kiiiisssssssssssssssssssssss justA  :perqafim :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-04-2010, 11:43:35
  kiss ate qe nuk eshte!
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: sandrina ne 22-04-2010, 11:46:38
  kiss veten time se eshte pak e merzituir :P :P :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 11:55:23
  kiss ate :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: sandrina ne 22-04-2010, 11:57:42
  kiss dike :perqafim :-x
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-04-2010, 12:09:07
  flm, flm :-[
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 12:24:15
  Kissss online-istat :P

  honest, Tipi, Kiameti  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 12:25:04
  Kissss online-istat :P

  honest, Tipi, Kiameti  :puth


  flm....kiss dhe ty shej :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 12:25:59
  grathias  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 22-04-2010, 13:31:10
  flm shej  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 22-04-2010, 15:11:15
  kissssss per my  talalush  :engjell: :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 22-04-2010, 15:30:07
  kisssssssssssss dreamm ,,,felicity dhe honest :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 22-04-2010, 19:08:14
  kisssssssssssss dreamm ,,,felicity dhe honest :puth
  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 22-04-2010, 19:18:38
  Kisss Dreamushen... :D  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 23-04-2010, 10:40:38
  Kiss Miss
  dhe Sky
  dhe Shejtane
  dhe Anesa
  dhe Honest
  dhe Baby
  dhe Mishel
  dhe Emira
  dhe Erlehta
  dhe Ajkuna
  dhe Ermira
  dhe Enddra
  dhe Kenga
  dhe trouble, Oqean, sterio, fabs, vullkan, kijamet,.......

  me nje fjale...kiss te gjithe...:D :D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 23-04-2010, 10:47:04
  kisss edhe na krejt ty  :)  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 23-04-2010, 10:48:06
  dreamm :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 25-04-2010, 01:14:54
  dreamm :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 26-04-2010, 18:00:12
  Kisss shume...

  Dreamm
  Kenga
  Sheji
  Spring
  Parlota
  Honest
  Ada
  Mishel
  Baby............... .................  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 26-04-2010, 19:46:33
  Kisss shume...

  Dreamm
  Kenga
  Sheji
  Spring
  Parlota
  Honest
  Ada
  Mishel
  Baby............... .................  :perqafim


  te kiss dhe une ty perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 26-04-2010, 21:52:11
   :-x perq Anessa  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 26-04-2010, 23:17:59
  kiss te gjithe ata qe jane on dhe offline :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 27-04-2010, 08:06:26
  kissssss justA
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 27-04-2010, 12:05:12
  puc puc pucccccccccccccc pucccccccccc            pucccccccccccccc pucccccccccccccc


  puuuuuuuuuucccccccc cccccccccccccccc


  pppppuuuuuuuuuucccc cccccccccccccccccc


  hmmmmm:
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 13:14:15
   :perqafim

  Velicity vox
  Anesaa
  JustA
  shej
  miss
  poco loca
  ebelina
  baby
  dream
  kenga
  lisa
  mishel etj...


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 27-04-2010, 13:20:41
  Kiss Miss
  dhe Sky
  dhe Shejtane
  dhe Anesa
  dhe Honest
  dhe Baby
  dhe Mishel
  dhe Emira
  dhe Erlehta
  dhe Ajkuna
  dhe Ermira
  dhe Enddra
  dhe Kenga
  dhe trouble, Oqean, sterio, fabs, vullkan, kijamet,.......

  me nje fjale...kiss te gjithe...:D :D :)

  kiss shume shume.............. ...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 27-04-2010, 13:26:03
  :perqafim

  Velicity vox
  Anesaa
  JustA
  shej
  miss
  poco loca
  ebelina
  baby
  dream
  kenga
  lisa
  mishel etj...
  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 27-04-2010, 13:39:39
  abab ckemi :D

  si ja kalon?
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 27-04-2010, 21:01:01
  -----Cituar nga: Kijameti në 27-04-2010, 13:14:15

  Velicity vox
  Anesaa
  JustA
  shej
  miss
  poco loca
  ebelina
  baby
  dream
  kenga
  lisa
  mishel etj...----------------flm :)


   :) kiss Velicity vox
  Anesaa
  shejtania e ujkut
  shej
  miss
  poco loca
  ebelina
  baby
  dream
  kenga
  lisa
  mishel etj...
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 29-04-2010, 23:31:51
  kisssssssssssssss justA SHUUUUUUUUUUUUMEEEE EEEEE
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 30-04-2010, 08:32:49
  kissssssss you all :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 30-04-2010, 08:52:50
  Kijameti u lodh....... LOL LOL

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 30-04-2010, 11:42:04
  DREAMMMMMMMMM kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssssssss

  HONESTTTTTTTTTTT kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssss


  justAAAAAAAAAAA kisssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssss

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 30-04-2010, 11:44:40  VOXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXX          XHAN XHAN

                   KKKKKKIIIIIIIIIIIII IIIIIIISSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSS
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 30-04-2010, 12:22:01
  Keta qe qenkan online mom..:)
  Baby, Oqean, Kijamet dhe Anesa..nga nje big big kisss..:D :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 12:23:22
  kiss u 2 u 2! :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 30-04-2010, 12:26:52
  For dreamm a big one  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-04-2010, 12:28:15
  :-* :-* :-*

  4u3. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 12:28:54
  dost :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: kengaime ne 30-04-2010, 17:57:17
  Euuu sa me ka marre malli per ju :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 30-04-2010, 18:27:07
  ja nje puthje per ty  :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zejneb ne 30-04-2010, 19:35:50
  njerin!
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 30-04-2010, 21:01:11
  kisssssssssssssss justA SHUUUUUUUUUUUUMEEEE EEEEE  kiiiiiiiiiiiiiissss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss sssss Aaaaaaanessaaa  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 21:03:32
  justA :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 30-04-2010, 21:07:42
  justA :puth


  kiss 4 u 2  :) :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 21:08:48
  thank u 2 u 2! :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 30-04-2010, 21:09:38
  thank u 2 u 2! :)


  thaaaaankssss  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 21:12:41
  sps ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 21:33:11
  miqve te vjeter perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-04-2010, 21:46:03
  mike perq

  si ja kalon? :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: PochoLoca ne 02-05-2010, 15:38:34
  :perqafim


  poco loca  Kijametin...  perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 02-05-2010, 21:34:07
  Kijametin...  perq

  Pocoloca perq perq

  shpresoj te jesh sa me mire! :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 03-05-2010, 10:04:25
  kiss tesoron se ka humbur fare  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-05-2010, 11:44:35
  nje perqafim ata qe jane ne linje :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 03-05-2010, 13:14:47
  nje perqafim ata qe jane ne linje :perqafim

  thnx  :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-05-2010, 18:09:16
  shej :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-05-2010, 18:22:51
  My friends...  ;)  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 03-05-2010, 19:32:11
  kiss misss  :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 03-05-2010, 19:44:40
  Ty...Honest  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 03-05-2010, 19:53:48
  te gjithe qe jane on dhe offline!  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 03-05-2010, 20:24:25
   :perqafim :perqafim :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 05-05-2010, 08:21:41
  (http://th04.deviantart.net/fs34/300W/f/2008/300/2/9/Autumn_Kisses_by_Zindy.jpg)


  to all............
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 05-05-2010, 11:39:59
  Honesttttt :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 05-05-2010, 11:42:10
  Honesttttt :perqafim

  dreamm  :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 05-05-2010, 15:51:30
  thnx Honie! :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 05-05-2010, 20:21:01
  voxxxx
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 09-05-2010, 15:53:57
  ..te gjithe dezertoret e zerit..qe jane harruar pushimeve :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:23:12
  Vox, Anesa & Oqean :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:26:00
  MIr vajzat,po Oqeanin cne?  :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:26:46
  Haha e kam dost pse nuk ben ta perqaf e ate pak? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:31:01
  jo mo jo,po te ndjesh qe don ta perqafosh,beje.......

  UNe u jap nje puthje te gjithve!  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:33:59
  Pa keqkuptime ketu, :D,  Brento   :perqafim

  Ne veqanti VOX   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:40:59
   sybukur))

  hajde edhe une po behem me zemergjere  ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:41:18
  Flm bro, keto vajzushat kalojne tere kohen ketu mpllaq mplluq mes vete kurse ne s'guxojme as te pershendetemi.. :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:43:44
  hej,mos u turperoni nga ne,ne nuk paragjykojme.....

  ja nga nj puthhje per ju   :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:43:51
  Flm bro, keto vajzushat kalojne tere kohen ketu mpllaq mplluq mes vete kurse ne s'guxojme as te pershendetemi..

  ahaha  u'r right ,,,   :D


  sybukur))

  hajde edhe une po behem me zemergjere  ;)

  Ku e ke puthjen qe po behesh zemergjere ti ? :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 14:44:44
  Brentiani Oqeani....une sa per tana ju dal.. :D

  :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:46:56
  Brentiani Oqeani....une sa per tana ju dal.

  :-* :-*

  ahaha , a je e sigurt :P

    :puth   :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:47:33

  Ku e ke puthjen qe po behesh zemergjere ti ? :P

  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 14:49:26
  Brentiani Oqeani....une sa per tana ju dal..

  :-*
  Kadale se na trembe.. :D

  Baby-t  :-* :-* perq
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-05-2010, 14:53:58
  :puth

   hipno))      :) :lule

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 13-05-2010, 14:57:02
  Kadale,kadale,mbaju fort.....  :D
  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 15:07:55
  kiss all.......... :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 15:12:24
  Oqean aa kurr skam qene me e sigurte...ju dyve lehte ju perballoj.. :P :D

  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 16:02:41
  Oqean aa kurr skam qene me e sigurte...ju dyve lehte ju perballoj.. :P :D


  Me sfidon Baby apo me bejne syte mua? hmmmmm: :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 13-05-2010, 16:35:27
  Brentin( sorry Baby :P) Oqeanin, Shejtanen, Missin, babyn, alex, trouble,honest, spring, anessa, endrra, ermira, ciko....ke harrova?? :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 16:38:05
  Dream e puth fort nese me shpeton nga Baby.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 13-05-2010, 16:47:42
  Brentin( sorry Baby :P) Oqeanin, Shejtanen, Missin, babyn, alex, trouble,honest, spring, anessa, endrra, ermira, ciko....ke harrova?? :D

  puc puc dreamm  :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 16:52:22
  Me sfidon Baby apo me bejne syte mua? hmmmmm: :D

  Yessss I do... :D

  Dreamm hands off.. :P :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 16:53:56
  Yessss I do... :D

  Dreamm hands off.. :P :perqafim
  I like your challenge but I prefer real ones only.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 16:54:44
  We can make it real.....affraid u would be a loser vec.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 16:58:36
  Haha no, no you're just trying to get me in.. :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 16:59:46
  Vallai take it how te dush ti....i just due to win...and e di qe me win... :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 17:05:36
  OK Baby pasi me fton ne duel ne pranine e 30000 anetareve s'me le rrugedalje tjeter vecse ta pranoj sfiden.. :D :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 17:06:29
  Right.....thats what deshta moi.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 17:10:04
  Ok pra uroma fitoren tani.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 17:14:32
  When u win.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Brentiani ne 13-05-2010, 17:15:23
  Pune e kryer.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2010, 22:10:02
  I believe it when I see it.. :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: endrrimtare ne 13-05-2010, 22:34:18
  Brentin sorry Baby  Oqeanin, Shejtanen, Missin, babyn, alex, trouble,honest, spring, anessa, endrra, ermira, ciko....ke harrova??

   :perqafim   :perqafim   :perqafim   :perqafim

   i  miss you  :)


  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Misss ne 13-05-2010, 22:38:52
  Dreamm te kiss dhe une  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 11:23:04
  kiss te gjitheve  :puth :puth :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 14-05-2010, 11:25:18
  kiss te gjitheve  :puth :puth :puth
  jo te gjithve tessoro na le pa kampionat botnor :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 14-05-2010, 11:30:33
  jo te gjithve tessoro na le pa kampionat botnor :puth


  mire pra tesoro po i reduktojme ca...si thua ti  :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 14-05-2010, 12:00:12
  kete siper si per fillim  :)   :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 14-05-2010, 12:02:53
  kiss ate qe me do! ;)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Oqeani ne 14-05-2010, 12:06:23
  Kush eshte ajo kallzona abab :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Kijameti ne 14-05-2010, 12:08:01
  dost mos mi nxjer secre8! :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 12:43:37
  kiss tesoron  :-* :-* :-*
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: BLENDER ne 17-05-2010, 12:55:11
  nuk do ti harxhoja kot por vetem per shpirtin tim per te tessoro :puth  :puth  :puth
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 13:47:19
  kiss ate qe me do! ;)

  edhe une ate qe me do :d
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 17-05-2010, 13:48:43
  edhe une ate qe me do :d

  kush te do mi...........? :D :D :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Shej ne 17-05-2010, 13:49:21
  kush te do mi...........? :D :D :P

  ay qy qe :d
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 17-05-2010, 16:48:26
  :puth anesssa se me duket ste kiss-a sot......
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 17-05-2010, 16:52:58
  po po me kiss-e.....po ste kthe prap...kissss edhe nga une
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Zara ne 17-05-2010, 16:54:09
  me fjale????
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 10-06-2010, 16:06:30
  paska humb kjo tema.....

   hmmmmm:
   te filloj uneee...

  kiss dreamm

  kiss felicity

  kiss loolaa

  kiss honest

  kiss tinka

  kiss loading

  kiss cikito

  kissssssssssssssss te gjith te tjeret...   ;)    ;)    :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Charlie ne 10-06-2010, 19:18:50
  Une veq kete siper per inat :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: *ZaNa* ne 11-06-2010, 02:28:43
  Kiss per Charlin..  :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 17-06-2010, 19:29:20
  ...ata qe pelqejne kete kengen... :D

  Pink Floyd - Goodbye Blue Sky (http://www.youtube.com/watch?v=_0v07InoFiU&feature=related#ws)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 17-06-2010, 19:32:02
  kiss dreamm  :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 18-06-2010, 18:13:58
   :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 18-06-2010, 20:53:25
  keni na1 kiss tgjithe nga un :P                                                                 cukullat kiss e kam fjalen :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: dreamm ne 19-06-2010, 16:13:58
  Titin..dhe Miss Harmony... :perqafim :perqafim
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 16:18:52
  :
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 16:22:29
  ku...un ne balle ty :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Harmony ne 19-06-2010, 19:54:45
  Thnx dream :perqafim,kiss u 2 :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 19-06-2010, 20:05:29
  m u :) un ju ;))
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: TATU ne 21-06-2010, 23:41:09
  kiss lefton,se vetem une e ai jemi sonte  :D
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 23-06-2010, 09:26:22
  kiss justa me gusta :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: JustA ne 24-06-2010, 17:12:35
  kiss u 2 :P
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Nore ne 24-06-2010, 20:59:01
  kiss lisa :)
  Titulli: kissssssss someone here!!
  Postuar nga: Lefter ne 27-06-2010, 18:44:04
  Kiss miss ne kerthize... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 27-06-2010, 19:21:42
  kiss justa ne gusha :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 28-06-2010, 08:37:42
  kiss njerin fort fort :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 28-06-2010, 11:58:09
  njonin  :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 28-06-2010, 15:54:29
  njeren siper :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 28-06-2010, 18:35:39
  ..te gjithe miqtee e mi ketej :) :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-06-2010, 02:06:09
  Dreamm :-* :-*:-
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 29-06-2010, 02:10:28
  Nje per kte siper qe ti fus i cik virus qe ta bej demokrate si ciljeta LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-06-2010, 02:17:00
  Dmth ti Berno e bere Chilin demokrate eee? LOL

  I paske dhene shume puthje besoj...:P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 29-06-2010, 02:20:59
  Demokrate ka lind Ciljeta se kam ba une, sa per puthje asnje se bie sirena e policis...... e kapish vet muhabetin ti LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-06-2010, 02:26:08
  E kapisha e kapisha....rrup-sup sirena LOL :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 29-06-2010, 02:27:35
  Hahaha e dija une se i kap shpejt gjerat ti LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-06-2010, 02:32:25
  Kisss Sirenen (timen) LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 29-06-2010, 02:36:30
  Sirenen tate e ka kap Qorri LOL LOL , shih mos kissesh na i tjeter se ajo te iku nga duart  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-06-2010, 02:43:40
  Hahaahahahah shkoj e coj tani me sirena... LOL LOLsire
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-06-2010, 15:30:18
  dr...mi...she...ju :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 13:58:25
  dreamm, shej,miss,spring.........big kiss

  kiss njerin se u be kohe pa e kiss  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-07-2010, 13:59:21
  fenkju te kiss dhe une  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 06-07-2010, 14:53:12
  dr...mi...she...ju :P

  me 2 :D

  dreamm, shej,miss,spring.........big kiss

  and me 2.. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2010, 16:38:51
  B... :D :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 16:42:42
  Edhe une te kiss Baby...  :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Brentiani ne 07-07-2010, 16:43:00
  B... :D :-*

  Bb..

  (http://www.pixhostr.com/image-D223_4C349261.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-D223_4C349261.html)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 16:45:50
  Bb..

  (http://www.pixhostr.com/image-D223_4C349261.jpg) (http://www.pixhostr.com/share-D223_4C349261.html)

  hahahahahahahahah.. ..e shkreta ajo.... LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 16:46:44
  misss hajde te te kiss pak se vetem ne te dyja jemi :P  LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 16:49:42
  Ja prit, sa ti lyej nje cike buzet... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 16:53:15
  ej jo me shije luleshtrydhe se nuk eshte gje ajo.......lyejei me ate pjeshken :P  LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 16:56:27
  Heren e fundit ste pelqeu qershia mi?  ^o) LOL

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 07-07-2010, 16:57:46
  opaaaaaa mosss :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 16:58:49
  Heren e fundit ste pelqeu qershia mi?  ^o) LOL  ncuq jo....ngjiste qershia  LOL hajt se po ta jap borxh pjeshken  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 07-07-2010, 16:59:12
  Pu ju kiss edhe une pra  :)  Miss  :puth Honest  :puth

  Ju persh,,  :pafshim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 17:00:17
  kiss oqean  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 17:02:31
  Oqeaaaaannnnn....ci ao  :puth   :engjell: me prit ne Prishtine!  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 17:56:48
  njeren bam bam edhe :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 07-07-2010, 23:48:46
  Babyn ndoshta i hiqet nervoza :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2010, 23:50:18
  Skam pa puthje kshu vec whatever..
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 07-07-2010, 23:52:30
  :-* kjo si te duket ? : D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2010, 23:55:46
  Nuk shifet gjo
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 07-07-2010, 23:56:33
  Vej syzet :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 08-07-2010, 09:01:30
  kiss baby njeher se kam kohe pa e kiss :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 09:52:26
  njerin  hmmmmm: ....ok njerin  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 08-07-2010, 10:46:59
  shprehu...ok shprehu :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 10:51:25
  shprehu...ok shprehu :P

  ok tit po shprehem........... .njerin  :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 08-07-2010, 11:06:53
  fol hapur ok :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 08-07-2010, 11:12:07
  fol hapur ok :P

  po fola more ............. njerin thashe  :D :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Harmony ne 11-07-2010, 20:26:36
  Kiss te gjithe ata qe i dua dhe me duan :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 11-07-2010, 21:18:35
  po fola more ............. njerin thashe  :D :D :P
  ky njeri mos e ka gje emrin xhixh merimonga  :D..e gjeta nqs jo thuje ke kohe 2 dite ndryshe do marr masa trepta :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 11-07-2010, 21:22:37
  Kiss te gjithe ata qe i dua dhe me duan :P
  gjithashtu dhe un kicc kucc  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 14-07-2010, 12:47:25
  Keta te dy qe qenkan on  :) Sh. & Mr. Y :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 14-07-2010, 12:48:09  o yes dream mu ne .....sycke  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-07-2010, 12:50:02
  Keta te dy qe qenkan on  :) Sh. & Mr. Y :P

   :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 14-07-2010, 12:53:38
  :puth


  mu ne qafe ..... :P qe ta dritheroj te teren  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 15-07-2010, 10:30:24
  njonin......... :)

  (http://www.glitzup.com/gallery/kisses-05.gif)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 15-07-2010, 10:57:54
  njeren :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 15-07-2010, 10:59:31


  njeren qe eshte larg  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 16-07-2010, 17:17:25
  :puth

  VOX
  Loolaaa
  dream
  honest
  shej
  kenga
  justA
  mooozaaa
  loadingg
  kijamet
  edhe te tjeret............. ..........

  :puth :puth

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-07-2010, 17:20:53
  Po mua :( :( hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 16-07-2010, 17:22:07
  uaaa si te paskam harruar ty une... :P

  po ja nje te vecant vec per ty :P

  puc puc
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-07-2010, 18:21:06
  Ca e ca...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 16-07-2010, 19:10:05
  Ca e ca...

  edhe une ca e ca :P :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-07-2010, 19:12:49
  Me dole ne shteg Dreamm...  :D  perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 16-07-2010, 20:23:02
  si ka mundesi qe nuk po me kiss kush mu ka kohe qe po ndodh kjo gje  :S :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-07-2010, 20:26:00
  kushedi...mos u merzit se do te vij dita dhe ty! :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 16-07-2010, 20:32:45
  si e shpjegon ti miss :P...prit the...e ti thuj prit gomar te mbij bar :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Zara ne 23-07-2010, 16:47:19
  :puth

  VOX
  per ty pa dyshim.... :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:51:36
   :puth spring, misss  :puth meqenese jane ketu  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 01:54:30
  :puth spring, misss  :puth meqenese jane ketu  :)

  "se po mos tishin, sdo mbinte nmen" LOL

  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 01:58:24
  "se po mos tishin, sdo mbinte nmen" LOL

  :-*

  vallaj nuk isha tu i lodh buzet  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 01:59:32
  rrofshin gishtat mausi dhe tastjera per ate pune... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 02:01:32
  rrofshin gishtat mausi dhe tastjera per ate pune... :P


  i lumte kavrit thuj........menie t'ndritur paska pas  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-08-2010, 02:02:57
  i lumte kavrit thuj........menie t'ndritur paska pas  :P

  I tputhme kaurrit po qe akoma gjalle pra... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 18-08-2010, 02:05:28
  Honest shyqyr qe me pe dhe po kujtohesh te me puthesh LOL :P

  Si je ti? perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 18-08-2010, 02:06:36
  Honest shyqyr qe me pe dhe po kujtohesh te me puthesh LOL :P

  Si je ti? perq


  vetem sonte mos pyt si jam.....rende shume  :P  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 24-08-2010, 18:26:43
  kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 24-08-2010, 19:07:47
  justa me gusta kiss ene un ty po :-[) :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 24-08-2010, 20:28:10
  justa me gusta kiss ene un ty po :-[) :P


   :perqafim flm flm
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 24-08-2010, 21:55:06
  justA :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 24-08-2010, 22:03:01
  Just S :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2010, 09:56:13
  Brenti...se ma zbukuroj msn :D :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Brentiani ne 25-08-2010, 10:09:33
  Delight se me kenaqi me birra.. :D  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Zara ne 25-08-2010, 17:42:27
  kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

  :puth edhe ty
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 25-08-2010, 23:26:53
  kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

  Uhh me vdekt plaka me vdekt :D

  Edhe une ty patjeter se nuk e kisha pare kete postim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-08-2010, 08:45:43
  kissssss: anesa,shej,baby,honest,milito,titi,charlie,vox,spring................. :perqafim

  Kiss Just A..:-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 27-08-2010, 02:28:34
  po ju kisi edhe ka ni her se mpaska mar malli per juve  :P :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 29-08-2010, 00:48:52
  kiiiisssss o ylllllll kissss...e ndjeva qe me kisse dhe thash te hy ti hedh nje sy ;) kiisss justA  KISSS edhe dream ........
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 29-08-2010, 02:21:54
  kiiiisssss o ylllllll kissss...e ndjeva qe me kisse dhe thash te hy ti hedh nje sy ;) kiisss justA
      kissssssssssssssss edhe per ty o hene  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-08-2010, 11:05:11
  kiss kisss kisss ju 2ja lule"upss" :
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 29-08-2010, 18:26:56
     kissssssssssssssss edhe per ty o hene

  oj drec pse sme re ni zile moj kur hyre... :P sa kam dal pe neti ater... :(
  kiss kisss kisss ju 2ja lule"upss" :
  hmmmmm: ne  ta kissim ket justA ???  :P:P

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 29-08-2010, 18:43:38

  Do e kisha puth njeren nga vajzat ne forum.... fort plot me pasion deri ne piken e valimit  .... por nuk eshte ketu ..... eshte  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-08-2010, 23:03:33
  Nje person shume fort dhe une! :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 29-08-2010, 23:12:57

  oh ckisha dasht me e puth njeren tani qe jam duke fol me te ...... alkimi do kishte dale  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 00:02:46
  Duhet me puth ktu e??? :-[
  A bon me e perqafu kshu forti forti se e kam me me qejf! :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 30-08-2010, 02:45:53
  Lisen :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lisa ne 30-08-2010, 05:50:55
  Fut mer maskarra at llap mrene se ta shkurtova pasha Zotin....:D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 09:28:02
  misss "upss" :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Tessa* ne 30-08-2010, 11:11:25
  moza dhe anesa kiss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 30-08-2010, 17:15:20
  kiss kisss kisss ju 2ja lule"ups)s" :
     kiiss kiss   per ju dy  yll))
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 18:08:38
  ken tjeter fol :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 30-08-2010, 20:26:52
  moza dhe anesa kiss

  kisssss ste kam pa hiq moj dreq....kiss fort
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 30-08-2010, 20:27:48
  ken tjeter fol :P

  e ka fjalen per mua o dreq heheehe... kisss u2
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 20:43:16
  2 vajzave  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 21:03:45


  Desha me puth njanen fort ama deri ne c'armatosjen e atomit te fundit ... e din se kush eshte ?
  e din vete ajo ......

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 30-08-2010, 21:19:57
  ortaken  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 21:26:14
  kiss mendjemadhet :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: kengaime ne 30-08-2010, 21:34:53
  Kush na qenkan mendjemadhet se? :P

  Titin meqe m'paska dal ne rruge :P , pastaj ortaken, dreamm, miss, sky, honest, anesa, Vox, Oqeanin, Fabion, Lefterin........... ....po ndalem njehere me kaq...............s ic e verejtet jam permallu shume :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 21:52:23
  shikoje te mendjemadhesia e forumisteve dhe do e kuptosh vete kissssss kenga  :P.................. ...kiss per militantet :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 22:27:49
  Titin meqe m'paska dal ne rruge :P , pastaj ortaken, dreamm, miss, sky, honest, anesa, Vox, Oqeanin, Fabion, Lefterin........... ....po ndalem njehere me kaq...............s ic e verejtet jam permallu shume

  Na ka ngel hatri me ty qe ke hum gjithe kto kohe... :-[
  Eshte ndjere mungesa jote dhe e balances qe sjell ne forum, po mduket se je kthy me menie per tnejt kesaj radhe eee??? :D

  Puth e perqafoj dhe une :-*  p.s. kot me tpyt, lefterin e ke pa gjo? LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: kengaime ne 30-08-2010, 22:30:48
  Moj, une me mendje shpesh kam qene kendej, ama vetem me mendje............. .edhe Lefterin e kam pa me mendje :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 22:32:02
  Tpakten na argumento mungesen... LOL
  A ke qene me pushime, a ke pas nai pune, a ste linin aaa.... :D
  na rrefe nai gjo! :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: kengaime ne 30-08-2010, 22:34:26
  Kam qene pak ne pushime, kam qene shume e zene me pune............jam lodhe shume ne pushim saqe jam gezu qe mori fund :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-08-2010, 22:36:42
  Hahahaaa... si pushime nga halli duken! :P
  Rendesi ka qe je ktu tani... edhe pak vijne dhe te tjeret qe jane hallakat neper pushime e do jemi prape si ne fillim. :D


  Meqe jemi te tema, puth ata qe jane me pushime akoma dhe ata qe kane dale per kafe me njeren... LOL
  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 23:02:23
  gjithe gocat e forumit..:)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 31-08-2010, 00:52:26
  Kush na qenkan mendjemadhet se? :P

  Titin meqe m'paska dal ne rruge :P , pastaj ortaken, dreamm, miss, sky, honest, anesa, Vox, Oqeanin, Fabion, Lefterin........... ....po ndalem njehere me kaq...............s ic e verejtet jam permallu shume :D  kiiiiiiiiiiisssssss sssssssss na ke mungu ka sh koh kiiiiiiiissssssssss ssss  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 31-08-2010, 08:17:08


  Desha me puth njeren fort dera sa te leshoj shakull perdhe .....  po tani eshte ne gjume .... e puth edhe ne gjume

  e din vete ajo


  p.s.  te pres sot te vendi
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 31-08-2010, 10:48:17
  kiss grupin shurupi te forumit ... me ka marre malli shume per kohet e vjetra ketu  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 31-08-2010, 11:05:52
  shej nlule te ballit :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 31-08-2010, 15:29:55
  Leopard... :D

   :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 31-08-2010, 18:22:19
  lepurushen ..:D...kisss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 31-08-2010, 20:28:13
  lepurushen ..:D...kisss

  kush o kjo lepurushjaaa :fershellime
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 31-08-2010, 21:15:54
  kush o kjo lepurushjaaa :fershellime

  po ti qpate LOL LOL :P mos e nguc djalin hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 31-08-2010, 22:18:21
  Ti je lepurushja ? :D

  Atehere kiss edhe nga une :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 31-08-2010, 22:29:50
  per lepurushen nje kisss me rreshqitje...:D...kiss spring :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 01:04:27
  po ti qpate LOL LOL :P mos e nguc djalin hahaha

  LOL po ja do hapim edhe nje tem : xhelozet e forumit :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: kengaime ne 01-09-2010, 01:05:09
  JustA  :-*  ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 01:06:20
  kisss kengaime :perqafim ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 07:07:16
  lepurushen prap kiss :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 01-09-2010, 10:54:55
  njonin :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 01-09-2010, 10:56:03
  2 njonat :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 14:29:00
  lepurushen prap kiss :D
   
   
  kush o lepurushja LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 15:34:23
  LOL po ja do hapim edhe nje tem : xhelozet e forumit :P

  mos se do te dalish 100% xheloze... LOL hahahha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 15:42:09
  ubere xhelo ti justa :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 15:44:11
  ubere xhelo ti justa :D

  e ore nuk e ke verjert ti? :P LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 15:57:42
  po e kisha kuptu une e kam lepurushen xhelo ca tbej :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 15:59:47
  jo se paske kuptu mir.. :P edhe mos ma zemero se e kam xhan un ate LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:06:26
  ku jeni ju lepurushat e mi LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 01-09-2010, 16:06:40
  ..kiss spring :P

  Kiss t'keqen kiss... :-[ :D
   :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 16:08:41
  ik mos ki merak anessa  se do jet ndur tsigurta :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:09:03
  ku jeni ju lepurushat e mi LOL LOL

  jashaaaa  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:11:02
  ika per nja gjys ore ,vi prap kisss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:11:59
  ik ik keshtu na len cdo her ti...po lepurushi merzitet pastaj...apo joi titi LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 16:17:38
  nuk ik ateher do rri per lepurushen kisss lule  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:18:06
  ik ik keshtu na len cdo her ti...po lepurushi merzitet pastaj...apo joi titi LOL
    LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:19:12
    LOL

  qesh qesh e qeshura te zgjat jeten LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:20:42
  qesh qesh e qeshura te zgjat jeten LOL

  po qe je edhe ti nje xheloze e mir LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:24:03
  po qe je edhe ti nje xheloze e mir LOL

  do te behesh hakmarrese aaa??? un deshiroj te qendrosh shi cfar me thua ti ...ik shko ama mos u vona :P :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:26:54
  do te behesh hakmarrese aaa??? un deshiroj te qendrosh shi cfar me thua ti ...ik shko ama mos u vona :P

  jooo mi tibistikfa LOL po thjesht me ke ngja shum mua ,njejt jemi xheloze edhe lepurushe LOL  ktu jam zdo iki se nuk ju ler vetem juve ,kam frik mos tet mer brento :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:29:59
  jooo mi tibistikfa LOL po thjesht me ke ngja shum mua ,njejt jemi xheloze edhe lepurushe LO L  ktu jam zdo iki se nuk ju ler vetem juve ,kam frik mos tet mer brento : P

  hahahha urraaaaaaaaa just po rri....pse moj aq i rrezikshem esht ai a?? :P LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 01-09-2010, 16:32:14
  aj ngat nesh esshte si milingon mi LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-09-2010, 16:32:57
  mos u zini o cupa se po iki un :P...kisss lepurushen sepse ka qef kiss :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 01-09-2010, 16:34:27
  aj ngat nesh esshte si milingon mi LOL
  LOL L OL
  mos u zini o cupa se po iki un :P...kisss lepurushen sepse ka qef kiss :D

  po ti qpate LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 03-09-2010, 15:32:16
  kiss all .........
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 03-09-2010, 16:45:41
  kiss per shqiponjat..
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 03-09-2010, 23:49:24
  Kiss Miss.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 03-09-2010, 23:50:14
  me tooo miss  ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 04-09-2010, 01:40:38
  Me kiss this... LOL
  Connecting people... hahahahahaha

  (http://www.mobiletor.com/images/tim-nokia-logo.jpg)

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 04-09-2010, 01:46:56
  Kisss Anesa....hajt edhe Lefton meqe jam esell LOL

  Connecting people too.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 04-09-2010, 02:14:04
  My Angels :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 04-09-2010, 14:50:55
  shqiponjave qe enden te lira..krahehapur ne qiellin e pafund...:)..
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 07-09-2010, 22:41:52
  Drinin. :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 07-09-2010, 23:13:25
  Drinin. :)

  me 2 :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 23:17:30
  Drinin. :)
  ai xhelozi aky :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 23:21:08
  gjashces braziljane dreamm justa miss spring vox erlehta se jane te mire si llokum..:D..
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 08-09-2010, 00:32:10
  gjashces braziljane dreamm justa miss spring vox erlehta se jane te mire si llokum..:D..   kiss edhe ty xhumash
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 23:28:28
  kiss erlehta  :D asnjeher nuk te kisha kissur :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erlehta ne 08-09-2010, 23:29:38
  Edhe una ty kissssssssssssss fortttttttttttttttt ttttttt    :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 08-09-2010, 23:30:25
  hahah tash ia morem doren do kiss-emi me shpesh  ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 09-09-2010, 18:19:05
  mamit tim qe e dua jashte mase kiss :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 18:33:02
  mamit tim qe e dua jashte mase kiss :)

  po qe me pelqeka ideja jote...por ndryshe nga ty un e kisssi babin se e dua jasht jashttt maseee :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:37:25
  ndryshe nga ju dyt un po i kisssiiii te dyt se i du jasht maseeeeee LOL mamaaaa babaaaa
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:44:15
  sikur te dy prindit e tu ta shikonin postimin tend do jene shuuuuuuuuuuuuuuum KRENAR per vajzen e tyre LOL LOL LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:46:53
  sikur te dy prindit e tu ta shikonin postimin tend do jene shuuuuuuuuuuuuuuum KRENAR per vajzen e tyre

  avash mi se me plase cipen e veshit LOL LOL

  po njejt si mami jot do jen te gezuarrrr te lumturuaaarr LOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:48:23
  loooooooooooool Loooooooooooooooooo oooooL  IK MEJ SHTRIG se i qudita misafiret sa kam qesh looooool
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:50:40
  loooooooooooool Loooooooooooooooooo oooooL  IK MEJ SHTRIG se i qudita misafiret sa kam qesh looooool

  AHAHAHAHAHAHAHAHAHH AHAHA  ouu yess uraaa ahahaha LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 20:51:48
   hmmmmm:  hmmmmm: LOL LOL KU MUND TE RRI SERIOZE UN MI TASH LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 20:56:02
  po hajde mi ke un do rim shum "serioze" LOL e fitojm rastin me te paren LOOOOOOOOOOOOOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:00:02
  offf offf u bone ti...lum gjykata me ty hahhahhaha :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:01:27
  offf offf u bone ti...lum gjykata me ty hahhahhaha :P

  po lum nona e baba me mu ,e lene mo gjykata LOL LOL  lum edhe nona jote anes LOOOOOOOOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:02:59
  loooooooooooooooooo l pika sa kam qesh


  lum e lum nena per ty ...e ke degjuar kengen...hahhahah per ne qenka bere hahhahahahahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:04:30
  looooooooooooooooool pika sa kam qesh


  lum e lum nena per ty ...e ke degjuar kengen...hahhahah per ne qenka bere hahhahahahahaha  pooo ahahahahahahahahaha haha pika mu e pika ty ,pika pika do bjere shi
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:05:25
  iiii tek ne bien mej...ishalla edhe tek juve..pse vec te ne !!!! :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:08:43
  iiii tek ne bien mej...ishalla edhe tek juve..pse vec te ne !!!! :P


  uuu na u bere edhe xheloze tashi a !1 te keqen nenaaaa LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:10:03
  hahahhahhaha ojjj shtrig hapi i pare hahaahha....Plan A hahahhahah te kujtohet

  yesss yeeesss hahahhhaha ia arrita ahahhahahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:12:55
  hahahhahhaha ojjj shtrig hapi i pare hahaahha....Plan A hahahhahah te kujtohet

  yesss yeeesss hahahhhaha ia arrita ahahhahahaha  po te kisssiii vec kallxom per cilen hap e ke fjalen ? LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:14:30
  hahahhahah ik se kot po bej muhabet me ty...ti i harroke hahahahha her tjeter skam koh ce filmi.....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:15:30
  hahahhahah ik se kot po bej muhabet me ty...ti i harroke hahahahha her tjeter skam koh ce filmi.....


  aiiiiiiiiiiiiiiiiii iiii mos se ste flas me ..

  kallxoooooooooooooo oomm tek mp pls ?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 21:16:15
  ikaaaaaaaaaa kisssss pegjigju se do i shikoj me von...pas ores 23....puuuuccc kiiiisssssssssss klm deri ateher  :perqafim  :perqafim  :perqafim  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 09-09-2010, 21:18:23
  ikaaaaaaaaaa kisssss pegjigju se do i shikoj me von...pas ores 23....puuuuccc kiiiisssssssssss klm deri ateher  :perqafim  :perqafim  

  ik ik se perher ma ben kshtu  :(  :(   papaaaaaa kisss klm  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 09-09-2010, 23:11:22
  nje grand kiiiiiiiiiiiiiiisss sssssssssssss per "A" dmth justA
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 10-09-2010, 14:16:37
  nje grand kiiiiiiiiiiiiiiisss sssssssssssss per "A" dmth justA


  a ty nje kis sa prej ktu ku jam deri aty ku je ti ihiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiii cfar kisiiiii  ;) :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: PochoLoca ne 10-09-2010, 14:20:22
  Misss-in  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 10-09-2010, 14:28:10
  pse lejohet te japesh puthje kshu vajze me vajze ..sikur nuk shkon :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 10-09-2010, 14:32:22
  pse lejohet te japesh puthje kshu vajze me vajze ..sikur nuk shkon :P


  qe juve djemve tju vij inati qe spo ju kis kush hehee
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: PochoLoca ne 10-09-2010, 14:33:14
  Titi me ligjin e ri qe ka nxjerr Sala...po   :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 10-09-2010, 14:34:57
  Titi me ligjin e ri qe ka nxjerr Sala...po   :D
     


  LOL   :urra:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-09-2010, 14:35:36
  Pochen, ;)                      Locen Neser :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 10-09-2010, 16:15:05
  Une Loca-n!  ;)

   :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 15:19:16

  a ty nje kis sa prej ktu ku jam deri aty ku je ti ihiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiii cfar kisiiiii  ;) :perqafim

  cme bore miii ma shkule faqen...spo gjej edhe ilaq pqe ta sheruar :P LOL

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 11-09-2010, 15:28:36
  eshte puthje e lire kush do le ta marre :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 11-09-2010, 16:04:37
  dreamm kissssssss shuuuum fort  perq :puth :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:08:21
  cme bore miii ma shkule faqen...spo gjej edhe ilaq pqe ta sheruar :P LOL  ta bera nga inati mi LOL po qe me eci me planin A ,,po B cka kishte per rend dite mi ? do ma kujtosh ? LOL tek mp
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 11-09-2010, 22:09:12
  eshte puthje e lire kush do le ta marre :D

  mos jep puthje te lira se do e grabis Grensi LOL LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-09-2010, 22:14:42
  Erlehten se ka kohe nuk e ka puth kush.. :d :P

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:04:29
  ta bera nga inati mi LOL po qe me eci me planin A ,,po B cka kishte per rend dite mi ? do ma kujtosh ? LOL tek mp

  taa shpjegova ne msn hahahahaha


  kisssssss misss dhe snowy kot per qejf :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 00:06:16
  kiss dhe une juve kot per muhabet. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:08:18
  snowy sa ngadal po postoj qe te hysh ne muhabet po joqq me duket se sdo te hysh ti eee? :P   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 00:35:01
  nuk ju ndjek dot perfundimisht... :-[
  mbani ritmin tuj ju mi, pse viheni nsiklet... ;)

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 00:59:34
   ;) :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 01:05:10
  Po ju kisss dhe une per hall...hallin e borxhit goca!  :D


   :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 01:07:05
  haha u shpaguam ee?? :P :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 01:10:02
  Une i kam me kamate kissat nga tani e tutje... :-[
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 01:11:11
  ka merr per ni dit vones ?? hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 01:12:38
  Do e menoj... :-[ :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 01:14:05
  Do mendohesh dhe per mua???   :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 01:14:49
  Do e menoj... :-[ :P
  po per te menduar te zgjat shum ?? :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 01:17:42
  Nuk jap autografe jo... mos me ecni nga mrapa... :-[


  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 01:25:02
  iiiiiiiiiiiiiiiiii sa e keqe!  :D


  Ikim Anessa, e leme vetem?  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 01:26:33
  ikim ja bejm 8 me 2 LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 11:54:40
  per antaren e ardhshme te forumit e per cdo antare te re qe do regjistrohet..:......tani qe dhash kete puthjen une ska per tu regjistruar me asnje femer ne forum..:P.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 12-09-2010, 12:37:11
  Kiss Titin. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 16:34:23
  per antaren e ardhshme te forumit e per cdo antare te re qe do regjistrohet..:......tani qe dhash kete puthjen une ska per tu regjistruar me asnje femer ne forum..

  Sa mire qe e di.... LOL 

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 12-09-2010, 16:35:08
  Misss  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-09-2010, 16:36:08
  Misss  :perqafim

  Shyqyr qe u duke, se kishe humbur!  :)

   :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 12-09-2010, 16:37:46
  Shyqyr qe u duke, se kishe humbur!  :)

   :puth

  kamm puneeeeeeeeeeeeeeee  ;) :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 18:34:51
  gjithe gocave te forumit .:P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-09-2010, 22:11:07
  kissss dream shum shum shum


  kissss justSH shuuuuuuuuuuum


  kissss misss shuuuuuuuuuuuum


  kissss vox shuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuum fort


  kissss mjaf per sot se u lodha :P  snowy kam frig te te kisss se i ke kamatat e larta hahaha :P
   ;) :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-09-2010, 22:12:47
  kIIIIIIIIIIIIIIIIII issssssssssss justSH  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 23:15:07
  kiss anesen falas... :P :D

  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-09-2010, 23:16:14
  kete ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 12-09-2010, 23:17:35
  kiss anesen falas... :P :D

  :-*

  kurseji ca te keqen ......se do te te duhen per neser :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-09-2010, 23:19:59
  Nje mi i dhashe, se te tjerat jane me pagese... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 12-09-2010, 23:21:52
  kiss militantet mendjemadhet  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 18-09-2010, 21:25:26
  kisss per ty  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lilly ne 18-09-2010, 23:51:35
  Une me perqafime po filloj njehere  :P :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 19-09-2010, 11:31:54
  Kiss te gjitha gocat :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 19-09-2010, 17:56:46
  Ti lart kis maj es....LOL

  Une kiss Miss ne kerthize.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 21-09-2010, 20:41:18
  asaj qe me respekton ktu kiss..:)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 21:21:01


  (http://bevorichesvergesse.de/wp-content/uploads/2009/08/biev_de_kuss.jpg)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 21:34:09
  asaj qe me respekton ktu kiss..:)


  u bere i gjall me ne fund :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 22:00:23
  kissssssssssss vox....me ka marre malli shuuuuuuuuum  :( :( :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 22:01:36
  po i kisi kejt femrat e forumit  :perqafim pervec njones....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 22:02:50
  po i kisi kejt femrat e forumit  :perqafim pervec njones....

  mos jem gje un ajo njona ...?!!!  :(  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 22:03:48
  mos jem gje un ajo njona ...?!!!  :(  :P


  ncuk,perkundrazi ti je e Para ne list :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 21-09-2010, 22:04:52
   :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 22:05:51
   perq perq :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 22-09-2010, 15:17:36
  elvana gjaten :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 23-09-2010, 23:48:30
  shpat kasapin LOL LOL LOL LOL LOL LOOOOOOOOOOOOOOOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 23-09-2010, 23:50:07
  kisssssss lepurushja imee :)  :perqafim :perqafim  si je???
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 23-09-2010, 23:52:03
  iiiii  sa do ikja...mir qe erdhe vec te te pucc pak...mir ti?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 23-09-2010, 23:54:09
  :D
  paskan plas puthjet :P
  po kaq lire paskan shkuar :d
    hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 23-09-2010, 23:56:17
  jo jane te shtrnjta  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 23-09-2010, 23:59:59
  Kisss per njeren qe sfutet me ketu :d ka gjat kohe!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 24-09-2010, 00:03:15
  kisssss vox  :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 24-09-2010, 15:09:05
  per kete vajzen siper se i pelqejne puthjet sh :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 24-09-2010, 15:47:57
  Kush di te vije posht, ta provoj fatnin ihere :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Kijameti ne 24-09-2010, 16:57:35
  mos provo :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 24-09-2010, 18:42:38
  sa frikacake gocat :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 24-09-2010, 18:44:12
  kujdes titi ,mos permend goca se...... :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 24-09-2010, 18:45:26
  kiss anes,vox,gjumash,oqean,kijamet ........ :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 24-09-2010, 18:55:02
  kjo just shaska kisseve zbor i boka po un skam mar asi deri tani...:D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 24-09-2010, 18:56:18
  kjo just shaska kisseve zbor i boka po un skam mar asi deri tani...:D

  duhet ta meritosh  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 24-09-2010, 20:11:43
  kiss anes,vox,gjumash,oqean,kijamet ........ :perqafim

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 24-09-2010, 20:12:03
  VOX  :( :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: PochoLoca ne 27-09-2010, 15:52:55
  ѕησωу ѕку  :lule :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 27-09-2010, 15:54:32
  ѕησωу ѕку  :lule :puth

  Ju te dyjave... :-* :-*
   :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 27-09-2010, 16:00:23
  snswy sky  vetem kur ka puthje shkruan  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:22:50
  njerin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-09-2010, 17:44:04
  nje per miss se ka nick te bukur dhe mendoj se eshte po ashtu  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:48:11
  E ke gabim, jam e shemtuar!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 29-09-2010, 17:49:08
  Kiss miss me teprice! :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-09-2010, 17:49:38
  kiss te tereve ika une te bredh cike :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-09-2010, 17:50:02
  Kiss miss me teprice! :D

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: alegri ne 29-09-2010, 17:51:22
  kiss veten time :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 01-10-2010, 10:51:20
  shej kiss :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 03-10-2010, 15:19:43
  puc icik sky-in se ka kohe qe se kam pucur  :D :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-10-2010, 15:22:09
  He... ca ndjesie ishte? :-[ Se s'e kam puth veten naiher... :D

  :-* honest
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 03-10-2010, 15:24:54
  çiljeten
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 03-10-2010, 16:02:38
  He... ca ndjesie ishte? :-[ Se s'e kam puth veten naiher... :D

  :-* honest

  tani e mora veten .......... shije manaferre mo   :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 03-10-2010, 16:18:38
  per honest edhe pse eshte e martuar  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 03-10-2010, 16:51:45
  per honest edhe pse eshte e martuar  :P

  per ty e le dhe burrin dhe gruan  LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 03-10-2010, 21:02:28
                                                      justA

                                                        justA

                                                        justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                    :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 05-10-2010, 07:58:31
                                                      justA

                                                        justA

                                                        justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                            justA

                                     anesss xeeeeeemeeeeel   :perqafim  perq :puth miss u :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 05-10-2010, 14:33:28
  per justa    e embel apo e hidhur se di :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 05-10-2010, 14:35:28
  thanks  you titi   ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 05-10-2010, 15:17:43
  nuk ka gje moj na dhe nje tjt ne lule te ballit  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 07-10-2010, 20:34:30
  Nje kisss te forte per rrushen qe e kam shume xhan! :)
  :puth :puth :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 08-10-2010, 00:00:37
  :-* Misss! yll))
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 08-10-2010, 15:17:09
  gjithe atyre qe me duan dhe i dua  :) :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 08-10-2010, 15:19:27
  Shyqyr qe shpetova une Titi  :P

  Kiss... Springun momentalisht  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 09-10-2010, 09:45:55
  2 vajzave :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-10-2010, 22:38:01
  kiss njeren, e di vete ajo ... :P :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 09-10-2010, 23:09:12
  gjithe gocave ktu :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 20:21:15
  Dike qe e kam xhan!  :D :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 12-10-2010, 20:23:18
  Edhe un :P :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 12-10-2010, 20:23:41
  Kiss edhe Miss :P :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 20:25:38
  Kiss edhe Dreamm  :D  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 21:00:56
  Dike qe e kam xhan!

   hmmmmm:
  E ke vene re qe 3 muajt e fundit, vetem mua me ke kiss te kjo tema?? :D
  LOL

  (Kulmi pafytyresise, sorry :-[)

  Une kiss t'gjithe ata qe me duan dhe i dua. Po ata qe dua vete me se shumti sidoqofte... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:12:12
  Po mi dhe une po e vija re  hmmmmm:

  Nuk te kiss me, e ke plotesu normen LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:26:03
  Normen e ke plotesu ti mi, tu m'puth... :P

  Tani fillon norma ime! :D

  Kiss missin shume... LOL

  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:29:18
  Jepi, je shume mbrapa e dashur!  hmmmmm:


  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 12-10-2010, 23:31:28
   perq perq perq keta te dyja siper :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:33:48
  Po pse 3 perqafime niku?  hmmmmm:


  Flm!  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:36:07
  Kiss Misss x 38!... :D
  E tejkalova normen... e shumezova per 1 muaj e 1 jave... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 12-10-2010, 23:37:16
  :P
  Po pse 3 perqafime niku?  hmmmmm:


  Flm!  :engjell:
  te putha dy here ty :perqafim :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:39:12
  Opa opa... :-[
  Se kujt i ngeli hatri... ^o)


  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 12-10-2010, 23:40:42
  Opa opa... :-[
  Se kujt i ngeli hatri... ^o)


  LOL
  dhe dy te tjera per ty perq perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:41:20
  LOL

  Une dola ne fitim... dy i mora tani edhe nji nmen = tre... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 12-10-2010, 23:46:19
  ncncncncncncncnc... ............... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:47:12
  Uaaaaaa Lefto.....  :D  Kiss Nikun LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 12-10-2010, 23:49:32
  ncncncncnc...e me keqqq.......... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:50:21
  ncncncncnc...e me keqqq.......... :

  Kisss Leftyn se me ka marre malli....  :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 12-10-2010, 23:51:15
  kis misssin perq perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 12-10-2010, 23:51:30
  Kiss Miss ne kerthize........... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:51:45
  Nikun edhe une, se na kissi gjithe ato here... :-[ :D
   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 12-10-2010, 23:54:54
  Une kiss snowy-n reth kerthizes... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-10-2010, 23:57:32
  Nuk kisss me une, u lodha  :-[
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-10-2010, 23:58:28
  Kiss shume steriotipin, syrgjynin, salamanden edhe tgjithe cunat qe i fillo emri me S nforum... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:04:24
  Çfare ke me ato qe u fillon emri me M ti?  hmmmmm: :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:05:45
  I kam kiss shume... po bej pushim. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:05:58
  Po me L? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:10:33
  Çfare ke me Lefterin ti eeee?  :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:12:03
  Me L jam vete.. :P se kam zakon ta puth veten... me puthin me teper... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:13:09
  Po mire  behemi LL :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:13:41
  Kush o llazi? hmmmmm: :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:17:18
  hahhaha me emrin Llazi do pagezojme Lefton  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:19:15
  Ska problem pagezoni si te doni une vetem  puthjen e dua :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:20:59
  Ok kiss Lefton atehere meqe ti siper je Llazi  :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:22:53
  Une kiss nikun per inat te popullit.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:23:41
  Une kiss nikun per inat te popullit.... :D

  Prape sme beson njeri mua... LOL LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 13-10-2010, 00:25:22
  Une kiss nikun per inat te popullit.... :D
  :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:25:32
  Hahhahahaha Lefto te paska bere keq udhetimi! LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:26:23
  Kshu e kane kto qe ja pine lengun qe te rinj, fillojne kerkojne eksperienca te reja... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:27:37
  hahahah...ashtu e ka puna e e Amsterdamit.... :D

  Kiss kto te dyjat e pastaj dhe nikun...LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:28:21
  opa opa... e mylli treshen lefto.. hapi lojen e katershes... ncncnc.... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:30:35
  Po prit prit ti kur te hapi lojen e 7-tave LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:32:22
  Aman vetem 500sh jo, se sja dalim dot... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:32:30
  Skam cte bej keshtu jam une e papermbajtshem.... :D
  Kiss breeee kisssssssssssssss.. .......... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:32:58
  E te kissshin ne lule te ballit ty! LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Boreas ne 13-10-2010, 00:33:28
  Kisssssssssss Lefton Miss Skyyy

  naten    ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:35:23
  Kiss boreas, gjume me gjera tbukra... :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:35:47
  Naten Boreas!

  Kiss  ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 13-10-2010, 00:37:29
  Kiss te trijat bashke pa dallim permase... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:49:10
  Kissss..... asnje se vertete u lodha...  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 00:50:47
  Ej, pse mu semur zeri mua? hmmmmm:

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 13-10-2010, 00:52:03
  kiss per keta te dyja siper perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 00:54:04
  Niku pushojme pak?  :D

   :perqafim


  ps. Rrushe edhe mua mu semur  hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:03:10
  Niku, se na u bene buzet per vaseline xhan... :-[ LOL


  p.s. ledio, kane ardhur ato? :D :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-10-2010, 01:03:54
  Ej, pse mu semur zeri mua?
  ps. Rrushe edhe mua mu semur  

  Mos kendoni shume ne dush  :P

  Ketyre te dyjave  :puth :puth

  P.S: ledio eshte ora fiks 1 e 4 minuta e mengjesit, duhet te vijne tani ato LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:05:07
  Po bej nje perjashtim e po e kiss oqeanin per respekt! :P
  Meqe erdhi e na dha kafe e kam fjalen... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-10-2010, 01:05:31
  Niku, se na u bene buzet per vaseline xhan...


  p.s. ledio, kane ardhur ato?

  LOL LOL thua mos te vijne?  hmmmmm:

  Kisss special per Oqeanin  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:06:16
  P.S: ledio eshte ora fiks 1 e 4 minuta e mengjesit, duhet te vijne tani ato LOL

  Jo arjan, eshte info zone per javen qe lame pas... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-10-2010, 01:07:08
  Po bej nje perjashtim e po e kiss oqeanin per respekt! :P
  Meqe erdhi e na dha kafe e kam fjalen... LOL

  ahahaha  :-[

  Hor me bone  ^o)

  Po e kis vetem Miss se Sky nuk eshte me aty LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:09:00
  Ngrije koken lart oqean e shiko... sky aty do jete ne jete te jeteve... bukuria shkon e vjen... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 13-10-2010, 01:09:07
  O Oqean i perballon dot vetem te dyja me lin njeren mua LOL  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:10:59
  Opa opa... se kujt po i duket vetja si te pazari i gjese se gjalle ne rrogozhine... :-[
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 13-10-2010, 01:11:51
  Ngrije koken lart oqean e shiko... sky aty do jete ne jete te jeteve... bukuria shkon e vjen... LOL

  aahaha LOL ,, po edhe nese ngreh koken lart dhe shiqoj sky prap bukur shoh :P

  Berno, po me bie te humbas veq hajt se mirremi vesh per kete pune  LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 13-10-2010, 01:15:46
  Opa opa... se kujt po i duket vetja si te pazari i gjese se gjalle ne rrogozhine... :-[

  E Kam pare ate pazarin une LOL po njeher kemi nejt 1 ore brenda ne makine LOL me prit rradhen, nuk i ram nga autostrada po gjoja do dilnim me shkurt per te ik per Divjak.... dhe ndejtem te pazari ja nje ore, ku kaloje te ajo ura sikur me kaluar neper male LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:24:37
  E Kam pare ate pazarin une LOL po njeher kemi nejt 1 ore brenda ne makine LOL me prit rradhen, nuk i ram nga autostrada po gjoja do dilnim me shkurt per te ik per Divjak.... dhe ndejtem te pazari ja nje ore, ku kaloje te ajo ura sikur me kaluar neper male

  :O

  Ej me per zotin... ti je specie e rralle! ^o)

  Po e RRALLE them e... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 13-10-2010, 01:29:23


  Ej me per zotin... ti je specie e rralle! ^o)

  Po e RRALLE them e... LOL

  Une thashe kam pa pazarin jo ty  :P Ty do te shoh neser kur te zgjohet Missi nga gjumi ma premtoi foton tate per neser LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:30:59
  Prape vazhdon te jesh specie e rralle dhe e cuditshme... :)

  Kushedi si te jane turr biologe, gjeologe, psikologe aty ky je... rast per studim! :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 13-10-2010, 01:35:03
  Studimi neser e jep rezultatin perfundimtar LOL

  P.s Do me japesh apo te jap....... nje  Si kjo (http://www.galsh.com/displayimage-66728.html)  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:41:39
  Studimi neser e jep rezultatin perfundimtar LOL

  P.s Do me japesh apo te jap....... nje  Si kjo (http://:puth)  :D

  Heres tjeter qe do me bo kingun, boje tamam... :-[

  Si kjo (http://www.zeriyt.com/Smileys/default/111.gif) deshe te thoje... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Berni ne 13-10-2010, 01:43:50
  Heres tjeter qe do me bo kingun, boje tamam... :-[

  Si kjo (http://www.zeriyt.com/Smileys/default/111.gif) deshe te thoje... :P

  E Ka kap me miza kur e ke pare ti shikoje dhe njeher tani LOL

  Si ajo doja te thoja  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-10-2010, 01:47:28
  Iii... po ce du une ashtu mer... :-[
  Ashu mere vete! :P

  Na jep nje te tille (http://www.fathers.com/content/images/stories/daughters/dad%20teen%20daughter%20kiss%20on%20head.jpg) dhe jetojme ne paqe me dynjane! LOL

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 14-10-2010, 20:00:51
   hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 14-10-2010, 20:47:49
  per skyn perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 14-10-2010, 21:05:44

  JUST
                                           :perqafim

  (http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs158.snc4/37218_134098189947478_119056564784974_253887_5429090_n.jpg)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 14-10-2010, 22:03:54
                                       Anessaaaaaaaa


   :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 14-10-2010, 22:05:58
  Le te puthen le te puthen, demokrat e socialiste :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 14-10-2010, 22:11:15
  shiko shiko kush qenka pergjuesi... hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 14-10-2010, 22:19:26
  po edhe pergjuesit duan kisa mi ....po ta  ben me dije  hmmmmm:  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 14-10-2010, 22:27:47
  ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 14-10-2010, 22:29:33
  ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P


  naten shuki :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 14-10-2010, 22:31:34
  ska sot ika tfle :P naten shaqe e  shaske :P

  naten shukriii :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-10-2010, 14:30:03
  per skyn perq

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 15-10-2010, 14:40:51
  ty :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 19-10-2010, 17:01:12
  Xha Milon :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 20-10-2010, 17:01:40
  tet olibin :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 22-10-2010, 11:44:46
  Shejtanen :puth..do dukesh ketej ti apo si e ke hallin :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: mister x ne 22-10-2010, 11:58:14


  t'gjitha cikat e forumit .... nuk bej diskriminime....... jo  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 22-10-2010, 12:49:44
  2lepurushet :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 23-10-2010, 00:16:50
  Kiss Miss ne kerthize...... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mbreti I Nates ne 23-10-2010, 00:25:51
  Kiss o kiss nga goja ne goje frenchkiss hidhnim ate cimcakiz Kiss o Kiss nate edhe u prishe ne dite =) Kiss femrave arrogante Egoiste dhe atyre qe jan si shpirt
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 23-10-2010, 00:37:44
  just

  looolaaa

  vox


  dreamm

  sky

  misss

  tinka...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 23-10-2010, 00:41:34
  Kush deshte te puthet sonte?Se eshte hapur deri ne ora 9:00!


  (http://www.funnypostcard.com/images/cow-kiss.gif)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 23-10-2010, 09:26:08
  mendjemadhet :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: skiatori ne 23-10-2010, 11:17:20
  kissssssssss tessa :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Tessa* ne 23-10-2010, 11:22:33
   :)  kisss Anesen dhe Mozen
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Tessa* ne 23-10-2010, 11:38:35
  Kiss justa...kiss  skiatori  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: skiatori ne 23-10-2010, 11:55:37
  een kusje voor tessa :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 26-10-2010, 14:17:46
  just

  looolaaa

  vox


  dreamm

  sky

  misss

  tinka...


  kiiisssssssssssssss s  :perqafim  :perqafim  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 26-10-2010, 14:44:47
  kissssssalikissssss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 30-10-2010, 01:13:40
  .........Kisss
  S.....
  S.....
  Gj.....
  L.....
  D......
  ................... ................... :D

  :-* :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Kijameti ne 30-10-2010, 13:29:02
  all ya! :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2010, 00:03:26
  Spring
  Kenga
  Honest
  Dreamm
  Shej
  Parlota...  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2010, 00:06:39
  te kisss dhe une mi live po deshe  :P :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2010, 00:08:10
  Po ti pranoje njehere edhe virtualisht  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-11-2010, 00:09:41
  kiss shej e miss ne magulo :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2010, 00:11:49
  nuk ngopem me luge bosh une :P LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2010, 00:15:08
  Shej mendo qe nqs nuk do ishte luga bosh, nuk do egzistonte as ajo plot...rrjedhimisht nuk do ngopeshe!  :D :D

  Borzilok thnx thnx...te vjen keq mos te te ta kthej borxhin?  :P  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2010, 00:18:40
  kush tha ... do benim si te paret tane kur s ishte shpik luga :d lol
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2010, 00:20:14
  Me gishta?  :D

  Prap s'ngopesh them une!  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-11-2010, 00:21:29
  po ec ketu shpejt :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-11-2010, 00:22:04
  ncuq .... me grushta LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 29-11-2010, 00:24:38
  Po me hunde ngopet robi thua? Apo varet nga cilesia  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 29-11-2010, 18:28:48
  Kiss Miss ne kerthize.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Zara ne 30-11-2010, 11:11:07
  Anessa :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-12-2010, 16:24:11
  Miss-in ne kerthize per inat te Leftos. LOL LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 03-12-2010, 17:04:34
  Qe mos tju mbetet qejfi as njerit as tjetrit...jua kthej kissin mbrapsh te dyjve!  :D

  Une kissss njerin!  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:42:57
  disa...dhe nje ne vecanti !
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:44:29
  disa...dhe nje ne vecanti !

  mua :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:45:25
  po ty :perqafim ke tjeter?!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 13:46:08
   :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 13:50:36
  ERELA se sishte mire sot  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 06-12-2010, 13:52:09
  ah ti ti :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: BLENDER ne 06-12-2010, 14:02:42
  ahhh ti e vetem ti  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 14:11:22
   :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2010, 14:11:37
  :(
  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 06-12-2010, 14:17:04
  Paskan plas ketu plac plucat lol...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 06-12-2010, 15:05:12
  Kiss Miss  n'kerthize.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: DiniL ne 06-12-2010, 21:38:36
  Dhuroj puthje per gocat e foros :P :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erlehta ne 06-12-2010, 21:43:11
  all  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 06-12-2010, 21:48:02
  per erlehta dhe pse eshte e martuar  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 07-12-2010, 10:45:08
  per te gjithe ata qe kane nevoje... free hugs :) stop kisses
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 07-12-2010, 12:00:56
  asaj qe me respekton ketu :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: BLENDER ne 07-12-2010, 12:09:27
  nuk mund te jap sot ,se mi ka blloku njona qe dje   :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: PochoLoca ne 12-12-2010, 15:37:06
  Drezën :puth  Sky-in :puth dhe Miss :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-12-2010, 18:02:40
  :-* loca!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 20:43:46
  Mishel Capi se me ka marre malli
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: whitesnake ne 12-12-2010, 20:47:50
  Nje puci puci te nxehte te gjithe gocave te ketij forumi :D :perqafim
  Kiss kiss - Tarkan (http://www.youtube.com/watch?v=vRsyyBFcHYQ#)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 20:56:45
  Nje kiss kiss forumistave qe i kam ne celularin tim :P

  Soulja Boy Tell'em - Kiss Me Thru The Phone ft. Sammie (http://www.youtube.com/watch?v=47Fbo4kU2AU#ws)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:16:07
  nje kissssss per justA dhe VOX   :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:29:25
  anessa, je qe je aty, a me jep dhe nje mua?me qe paske marr me rend hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:30:15
  ncuk sdu :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:33:10
  E mire...
  Thash mos i ke si ofert per vitin e ri...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:40:56
  nuk bej dhurata per vit te ri un,vec marr hahahah :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:43:23
  e po rendin e ke te besh nje dhurat per vitin e ri hehehe
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:45:46
  epo do mendohem kam kohe deri ne 31...hahahha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 26-12-2010, 01:49:29
  po po por mendohu pak me shpejt hahahah

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 26-12-2010, 01:57:34
   ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 28-12-2010, 13:31:27
  Te gjithe miqte e mi ketu!  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 28-12-2010, 13:40:02
  dreamm, mu mjafon nje buzeqeshje lol se jam alergjik hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 28-12-2010, 13:48:04
  dreamm, mu mjafon nje buzeqeshje lol se jam alergjik hahaha

  S'do pys hic per alergjine tende. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 28-12-2010, 13:50:06
  Eh mire...Ateher do e pranojm lol nga halli jo nga qejfi :P :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Zara ne 28-12-2010, 16:32:07
  nje kissssss per justA dhe VOX   :perqafim :perqafim
  Per ty gjithmone !!!  :perqafim :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 28-12-2010, 17:03:52
  ska puthje per njeri pa leke :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 29-12-2010, 09:16:21
  :perqafim per lamiA
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: LamiA ne 29-12-2010, 16:16:22
  :perqafim per lamiA


  flm xhan dhe un nje kiss per ty e rruge te mbare atje ku do shkosh
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 30-12-2010, 17:03:15
  Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
  Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri?? :P hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 30-12-2010, 17:36:07
  Shejtanen. perq edhe pse me la vetem :P
  Ca embelsire ke bere per Vitin e Ri??
  :puth

  Ti e di qe jam tradicionale nuk dal dot jashte saj .... por e ca gjojna te vockla te hallakatme alla europiance kam ble :)

  Hajd do vish ta festojme nga une
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 31-12-2010, 00:18:34
  Per ty gjithmone !!!  :perqafim :puth
  kisssssss  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-01-2011, 19:33:11
  ...the rain..  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 05-01-2011, 20:45:49
  kiss dreamm , dhe A.G lol
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-01-2011, 20:50:19
  and kiss back :D, c'thote kjo mbremje? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 05-01-2011, 20:54:21
  hic... ja po shikoje tv.

  ti cben?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-01-2011, 21:03:14
  me 2 tv :) e po ha edhe ca kumbulla te thata :D

  Si perkthehet ajo thenia jote ne gjermanisht?? hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 05-01-2011, 21:20:27
  Heute ist nicht alle Tage – ich komm wieder, keine Frage.


  Mos me thuaj lamtumir, une do vi prap, ska pse pyet.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-01-2011, 21:24:14
   :D :)

  Night Gj. e Sh. :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 05-01-2011, 21:28:22
  Naten Dreamm dhe pafsh enderra sic i deshiron ti :)  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 15:57:41
  kiss dreamm , dhe A.G lol


  kiss back  :D tash e pash postimin  lol
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 16:00:29
  nje kissssss per justA
  :perqafim :perqafim  :puth :lule
  un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 16:01:31
  ej o forumista e kini kejt nga nje kissss  :perqafim  :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-01-2011, 16:04:41
  :perqafim :perqafim  :puth :lule
  un nje kiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiissssssssssssss sssssssssssssssssss sssssssssssssssssss ssss  Hhahah

   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 12-01-2011, 16:21:46
  kisssss Anessa dhe A.G lol

  o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 16:42:34
  kisssss Anessa dhe A.G lol

  o forumista merrni nga nje kiss nga A.G se i ka me lirim hahaha

  nuk u shiten  per vit te ri, ju  ka kalu afati, jan me afat te skadum LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 12-01-2011, 16:46:37
  Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
  Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 16:51:45
  Tash qe e ke gripin, do vdesin dhe do thon,
  Vdiqen nga Puthja e A.G hahahahah


  po thot baba kalle krejte, po e marton djalin sivjete oooo

  leje vdekjen rahat,se do vdesim nje dit kejt  ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 12-01-2011, 16:52:59
  une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 16:53:59
  une jo,,, do jetoje dhe nja 500 vjet qe me kan ngel hahaha

  keep dreaming LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 12-01-2011, 16:55:33
  Ate po beje,  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-01-2011, 16:57:26
  hahahahhahahahaaaaa
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 12-01-2011, 16:59:39
   :lule per ju te dyja
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: JustA ne 12-01-2011, 17:02:29
  :lule per ju te dyja

  fallaa  :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: * AηesSa * ne 12-01-2011, 17:09:54
  thnxxx  kafe))
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 12-01-2011, 17:20:15
  ketrushen :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 15-05-2011, 12:59:21
  Keta qe qenkan online. :engjell: :engjell: :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2011, 13:03:15
  Keta qe qenkan online. :engjell: :engjell: :engjell:

   :D


  perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 15-05-2011, 13:12:33
  Kiss Missssssss.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 15-05-2011, 13:30:07
  o Lefter mos e ngacmo miss se o e martume do hash dru nga burri :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Kisss ne 15-05-2011, 14:43:11
  Kiss Missssssss.... :D

  O lefto mire per Misss, por edhe mua deshiron te me puthesh ? :-) pritjaaaaaa)

  Hajt se ua jap une nje kissss atyre qe e meritojn nga gocat, kuptohet.   :perqafim


  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 15-05-2011, 15:50:19
  Kshu eshte me me vjedh nick-un Kisss  :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 16-05-2011, 10:48:46
  O lefto mire per Misss, por edhe mua deshiron te me puthesh ? :-) pritjaaaaaa)

  Hajt se ua jap une nje kissss atyre qe e meritojn nga gocat, kuptohet.   :perqafim

  O shoku kujdes me ate personin se ai keshtu kiss te gjinise se kundert kush i del perpara LOL :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 16-05-2011, 12:36:53
  o caplin po ti ku e di apo te ka kiss :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 23-06-2011, 12:14:52
  Keto 3 majmunet qe jane online :P Mishel, Shejtane, Erela. :P :perqafim :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 23-06-2011, 12:16:31
   :puth :puth :puth :puth :puth

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2011, 12:17:05
  me ke e kishe ate majmune ti mi Dream????? une jam kryemajmuni po deshe...se helbete edhe me e madhja jam LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 23-06-2011, 12:18:12
  ka dhe me shume lesh jo per gje :D LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2011, 12:21:09
  as kete se gjete Shejtone.....une skam nevoje as te depilohem jo se ka menduar nena natyre per mua ....ma ka dhene leshin atje ku duhet.....ik se prape sna the gje/.....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 23-06-2011, 12:23:56
  per ate te kokes e kisha llafne... leshin tjeter sta kam pa LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 12:24:50
  Keto 3 majmunet qe jane online Mishel, Shejtane, Erela. :P :perqafim :perqafim

  :puth sweety :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2011, 12:39:23
  per ate te kokes e kisha llafne... leshin tjeter sta kam pa LOL LOL

  ate e kam me kimet une mi;/....LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 23-06-2011, 12:40:42
  Kiss une gjithe gjinine e bukur ne mes te mesit.......... :D
   :-* :-* :-* :-*

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 12:41:17
  plasi leshi ketej pupupu cpaskeni qene moj gra :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 23-06-2011, 12:42:58
  c'pati ti mi te zuri???LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 23-06-2011, 12:44:19
  eeeeeee me zuri cik koka :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 24-06-2011, 09:35:51
  Kisssss kush vjen te ulen te pi kafe.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 24-06-2011, 09:39:59
  :D ia pra  ne te dy duke e pire kafen bashke ;) :P

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Gjumashi ne 24-06-2011, 09:48:07
  uaaa mi shoqe.sa e bukur je bere sot.

  Sa  na shkon muhabeti heheheh.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 24-06-2011, 09:52:50
  Kshu eshte me me vjedh nick-un Kisss  :D :D

  uaaaaaaaaaaaaaaaa kissssssssssss misssssssssss :P se me kishte marre madhi  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 24-06-2011, 09:53:04
  :D epo te kam thene ta nderrosh zyren po ti sdo te vish me afer,e shqyqyr qe u takuam se ngelem tu e pi kafen vetem, me degjo mua merr ate zyren nje kat siper meje me qera :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 24-06-2011, 16:08:19
  Kiss Tipin meqe me ka fiksim....LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-06-2011, 17:40:44
  kiss Mishelin tek Gjiri i Lalzit. :P LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 09:24:41
  per momentin asnjo pse u liruan gje pufjet kshu :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Brentiani ne 28-06-2011, 11:48:05
  Baby-n..  :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-06-2011, 12:26:41
  Baby-n..  :-*

  Baby delight :P....u de..mmwwaahh
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 12:36:25
  per momentin asnjo pse u liruan gje pufjet kshu :D
  po me lek :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 28-06-2011, 13:05:26
  Jojo: :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 13:31:35
  tyyyyyy :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Brentiani ne 28-06-2011, 13:33:52
  Baby delight :P....u de..mmwwaahh
  Kiss baby mwaah delight.. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 28-06-2011, 13:57:39
  te gjithe pa perjashtim :D per gocat e kam fjalen
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 29-06-2011, 14:46:12
  kissss njerin  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 29-06-2011, 15:28:36
  e di me mua e ke :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 30-06-2011, 13:16:27
  Kissss Springun!!!!!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 14-07-2011, 13:01:24
  Emira, Elegance, Lisa, Shejtane, Mishel, Capkene, Baby, Sky, Honest, Erlehta, Miss, Erela, Parlote, Aida, Vox, Anesa, Ajkuna, Dolce Girl.....ke harrova??
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 13:06:38
  drezen,kacurrejsen,justen=dapojone,prishtinasen... etj

  :puth dhe une :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: skiatori ne 14-07-2011, 13:12:44
  ehuuuuuuuuuuu ju shkuat shume larg une po rri me kembe  ne toke
  dhe po ju jap nga nje kisssssssss te forte :-* :-* :-* :-*
  + ERELA+ dhe DREAMM hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 13:14:05
  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 13:52:56
  prishtinasen... etj  Nga po e njef ti kete e ? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:01:18
  cte duhet ty ^o) ?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:01:27
  Baby,

   :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:21:37
  cte duhet ty ^o) ?

  Nuk me duhet asgje ...mire kjo ka qene antare e vjeter dhe ka kohe gati 4 vite nuk nuk hyn me ketu ne forum ....dhe me vjen cudi prej nga e njeh sepse me sa di une ti je me e re ketu ...apo ndoshta vetem maskim je :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:23:25
  maskim i kujt?

  kush ka nevoje te fshihet ketu?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:24:25
  Nuk e di une se kush ...ty po te pyse :D dhe mos u kunderpergjigj me pytje :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:38:32
  po mor shok sjam nga prishtina une dhe sjam ajo...aman se qe kur jam futur ne forum dhe qe ne postimet e para qe shkruaja filluat te gjithe: "mos je kjo?", " mos je ajo?"

  +qe ti e di kush jam,pse pyet kot?


  pastaj mesa di une nje nga rregullat e forumit eshte qe s'lejohen duplikacionet (dublimet) apo gabohem?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:40:49
  Shume i ke ik pytjes po nejse ....te pyta nga e njef jo kush je ti :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:41:59
  nga nje shoqja ime qe ka qene dikur ne forum...


  ej po ti ke pas ndonje kunje apo fiksim me kete qe po e ben grope muhabetin ?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:42:56
  Puthuni e rrin rehat....mos delni jashte temes :d
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: LANDI BR ne 14-07-2011, 14:43:14
  jo dhunes !!!!!!! vetem lule lule.,, para dhe pas cdo puthjeje
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:45:33
  Ha ha nuk po bej gropa vetem pytje ...qe me interesoj kur e permende se nga e njeh ..me duket se vet rreshqite ne grope rastesisht dhe me bere kurioz tashi mua :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:45:56
  po cfare puthje aman ai do rrahur :D :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:49:47
  po cfare puthje aman ai do rrahur :D :D :P

  Myte than.....I help u.. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 14:50:18
  Delight :puth :puth :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:50:30

  +qe ti e di kush jam,pse pyet kot?


  Kete nuk e pash :D


  Une nga forumi vetem Lefterin dhe Delight njoh dhe e di kush jan te tjere nuk njoh perfshire edhe ty ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:50:48
  :D :D jo se kam hall mos me ngel ne dore :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:51:46
  Delight :puth :puth :P

  Jam kunder puthjeve per momentin se po ha dreken..nuk du pengesa :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:52:58
  Kete nuk e pash :D


  Une nga forumi vetem Lefterin dhe Delight njoh dhe e di kush jan te tjere nuk njoh perfshire edhe ty ;)

  o charli eshte vape vella s'ta kam takatin me sqarime pa fund se je kokrra e kuriozit dhe duhej sterio tani te te thonte pak ate shprehjen per kuriozitetin :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: LANDI BR ne 14-07-2011, 14:53:11
  te befte mire!!! kiss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 14:54:01
  ia zute ne fyt  :D

  sapo tha sdu puthje LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:54:05
  U morr vesh puna :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: LANDI BR ne 14-07-2011, 14:54:28
  haaaahaaaa
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 14:54:37
  Jam kunder puthjeve per momentin se po ha dreken..nuk du pengesa :D :D
  :O
  e mire po iki tek Erela
  kur te mbarosh dreken me thuaj :-x :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:55:35
  niku me duket qenke dashuru ne Delight keq ee ? :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 14:56:51
  niku me duket qenke dashuru ne Delight keq ee ? :D :D
  :D e dreq se degjon ajo tjetra :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:56:59
  :O
  e mire po iki tek Erela
  kur te mbarosh dreken me thuaj :-x :D

  Mos u habit shume...plus qe Erela nuk pranon ata te refuzumit mesa di une :D
  Ke mbet pa puth :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 14:57:59
  :D e dreq se degjon ajo tjetra :D :D

  A do qe ti rregulloj punet me te ? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 14:58:42
  Rrini urte se u rregulloj te dyve mire.. ^o)

  Sdu me puth..... :S
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 15:01:33
  Mos u habit shume...plus qe Erela nuk pranon ata te refuzumit mesa di une :D
  Ke mbet pa puth :P


  duket kush me njef tamam mua...

  e ju pensionist te lene e te harrum rrini mire se sua kena terezine sot...tani do ha drek dhe une :D

  do njeri turli ? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 15:04:39
  Hahah sa me qeshet me kete fjale turli kur e kam degju per here te pare hahah :D


  Te pelqen shume ? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2011, 15:05:21
  No Chit-Chate ^o)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 14-07-2011, 15:06:25
  ste puth hic :D


  p.s : turlia po me pelqen. e di cfare eshte?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 14-07-2011, 15:06:44
  Okej pra Kiss :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: *Niku* ne 14-07-2011, 15:08:47
  si beni dhe dhe ju sikur nuk doni e mire atehere kissssssssssssss :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-07-2011, 15:19:06
  kiss Charlie :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 15-07-2011, 14:40:27
  Shejtaneee  :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Charlie ne 18-07-2011, 23:46:33
  Te gjitha gocat nje nga nje :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:30:47
  tipin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreza ne 23-07-2011, 14:00:44
  skiatorin kisssssssssssss :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 09:51:20
  puthje per te tere azzzzz
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 25-07-2011, 13:43:09
  :puth mishelo :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 16:36:10
  Erelaaaaa  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 04-08-2011, 16:41:04
  Mishel dhe Landi...nje kiss te madhe fare.. :D :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: LANDI BR ne 04-08-2011, 16:47:47
  ej gjeja qe me mungonte me shume ne kete moment

  shume thanx
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2011, 16:55:09
  edhe per ty dreamm.....kisss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 04-08-2011, 19:23:41
  kisss te veni :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-08-2011, 21:31:55
  kiss yllin e Shej qe ka ditelindjen sot!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreza ne 08-08-2011, 18:26:38
  edhe per ty Mishel kissss dhe nej nat te mir... :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-08-2011, 13:23:06
  edhe une kiss Dreza........ :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 13-08-2011, 21:26:37
  summer
  kenga
  dreamm
  parlota
   
   :-* :-* :-* :-*

  edhe te gjithe ata qe me duan  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2011, 13:07:11
  kiss everyone that wants to be kissed from me......

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 15-08-2011, 13:27:59
  edhe une ty
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2011, 13:31:12
   :puth miss ya
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 15-08-2011, 13:33:34
  me 2 :)
  kiss shume
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 15-08-2011, 13:52:27
  Keto te dyja siper! :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2011, 14:28:18
  kete poshte me shume LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 17-08-2011, 13:05:53
  dmth mua e :P

   :perqafim nje flamur te bardh ne dore :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 17-08-2011, 21:14:00
  epo shiqir or djale se me hov ma kishe zene .....kissss fort
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 02-12-2011, 23:17:49
  Shejtane & Vullkan.. :engjell: :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 02-12-2011, 23:19:32
  dreamm :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 02-12-2011, 23:23:40
  sqaroje ku se do ju keqkuptoje mileti :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 02-12-2011, 23:24:45
  Shejtane & Vullkan.. :engjell: :engjell:
  dhe un te kissssssssssss fort
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-12-2011, 08:34:58
  kiss Lurren ne faqe
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Nore ne 03-12-2011, 12:54:06
  sa duhen mer zot :) :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 11:41:27
  Mishel-in "H. Birthday"  :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 11:50:56
  rrofsh Dreamm   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 12:10:00
  ket siper  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 05-12-2011, 12:31:05
  Edhe une ket siper :D ......pa harruar edhe capkenen :D :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 12:34:06
  edhe unaaaa...keto siper bashke me capin time.... :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 05-12-2011, 12:36:49
  vetem mishelin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 05-12-2011, 12:38:25
  edhe une Erelen fort..... :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 12:45:43
  gjithe gocat lart ne tufe hahaha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: +ERELA+ ne 05-12-2011, 13:12:35
  shej na puth me radhe te pakten se u mbytem ne radhe :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 05-12-2011, 15:07:49
  gjith kte faqen 190 se paska vetem goca
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 05-12-2011, 16:54:46
  Kiss Miss ne kerthize  :D...e keto tjerat ne lule te ballit  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 05-12-2011, 17:14:24
  Kiss Miss ne kerthize  :D...e keto tjerat ne lule te ballit  :D


  iiii me hater missin :P LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 15:34:59
  Kiss Drinin.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-12-2011, 15:36:38
  Kiss Drinin.

  edhe Drinin e ke bo antare LOL...kiss edhe une
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 15:39:25
   :D

  Eshte i perhershem.. :D

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 06-12-2011, 15:41:26
  Kiss Drinin.

  me 2
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 06-12-2011, 15:44:43
  Bless U. Shejtane :-* :-* e nje :-* per lepurushin tend. :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 07-12-2011, 00:52:53
  Po drini kush o dream?  hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 07-12-2011, 00:53:20
  Djallushen   :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 08:17:58
  lalin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 08:28:57
  My self
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 09:37:40
  irene :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 09:39:59
  Me  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 09:43:11
  me myself and irene lol
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 09:44:36
  SHEJIN...... :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 07-12-2011, 09:48:03
  tushen time  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 07-12-2011, 09:55:04
  Naimen timen LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 14:11:38
  Po drini kush o dream?  hmmmmm:

  Njeri ne forum. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 07-12-2011, 14:11:59
  Kiss BabyGirl. :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 07-12-2011, 17:44:22
  Njeri ne forum. :D
  hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 08-12-2011, 01:22:32
  tatu
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SweetAntonia ne 08-12-2011, 21:25:15
   perq Per te gjithe
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 21:26:22
  sweet - in
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 22:09:19
  sweet - in

  kush o kjo mi ... jam celoseee une LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 22:11:43
  hahahahahaha ti je dashnia ime shekullore...keto jane fleshe...kaloj njehere pastaj koken tek ty e plas LOL
  buka vjeter ti o goce

  kiss putulushen time shejjjj po fort ama
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 22:13:08
  hahahahahaha ti je dashnia ime shekullore...keto jane fleshe...kaloj njehere pastaj koken tek ty e plas LOL
  buka vjeter ti o goce

  kiss putulushen time shejjjj po fort ama

  kshu po quhet bej gili vili po ne darke hajd ne shpi hahahaaa

  muahhhhhhhhhhhhhh tushen time
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 22:15:12
  per diten sjam e pergjegjshme ...kurse naten tull or ti hahahhahaha

  ika tani se do pres te te kiss te shtunen qe te qis mall LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 22:16:45
  oqi doqi

  une po pres te shof sex & the city pa te bej nani nani
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2011, 22:21:00
  pse te kendon ndonje ninulle jessica parker LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 08-12-2011, 22:27:41
  jo Bigu :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 09-12-2011, 14:46:20
  e di vete ai ......  :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 09-12-2011, 14:48:27
  te kis un e me kis ti me mire hajd e kisemi ne shpi  :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 14:48:48
  LOL LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lurra ne 09-12-2011, 15:24:37
  Mishelin në faqe
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 15:26:06
  Mishelin në faqe

  thanks e dashur...edhe une ty :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: intrigadoravet ne 09-12-2011, 16:45:04
  ju kiss tanave :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 09-12-2011, 18:56:24
  Tushen :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 09-12-2011, 18:56:47
  Djallushen :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 09-12-2011, 18:57:35
  Dream- spring-ushen :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 09-12-2011, 18:58:25
  Costa 548? hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 09-12-2011, 18:59:44
  Djallushen :D

   :perqafim

   :pafshim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 21:56:09
  Tushen :D

  ehhh cme mbeti ky emer nashti looool
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: the king ne 09-12-2011, 21:59:30
  Tushe me ket avatar te ri qe ke vu nje puthje kshu alla franceze ta kisha dhon mo . ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 09-12-2011, 23:15:47
  qyqa Kingo kurseje i cike francezen se na more frymen LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: the king ne 13-12-2011, 21:41:08
  Tushe ca bo ashtu mi dreq kush osht ai ke avatari mi ?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 09:24:28
  eshte njoni...po shtttt se o sekret LOL

  nje puthje Tatus meqe eshte online
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: TATU ne 14-12-2011, 09:46:40

  nje puthje Tatus meqe eshte online

   :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 10:19:58
  keto 2 gocat siper
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 10:54:42
  kete putulushen time....forttt
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Boreas ne 14-12-2011, 10:55:41
  ket cunin te avatari i mishel :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 10:57:12
  Borea larg duret nga avatari im se te cava LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Boreas ne 14-12-2011, 10:59:57
  Si do me cash :D

  Une t puth ty
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 11:00:29
  e mire meqe hoqe dore nga ai edhe une te puth ty  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 11:11:28
  kete putulushen time....forttt
  :puth :puth :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 11:11:57
  shej kush o kjo Bordha (boreas) se do me me marre dashnorin qe kam ne avatar?? LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 11:14:20
  shej kush o kjo Bordha (boreas) se do me me marre dashnorin qe kam ne avatar?? LOL

  dashnorja e atij te fortit te lagjes mi se njef ti LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 11:14:50
  te fortin e njoh...kete se njoh LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 14-12-2011, 11:17:03
  eshte dashnorja e 21 prandaj se njef LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 11:23:04
  e pra se deri tek 20 i njifsha.....keto te tjerat skom mo nerva LOL

  shiko kur te vij Bordha nashti edhe te na shaj LOL

  Boreas shaka po bejme...per inat te dashnorit LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 12:59:44
  mishelin e puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 13:00:33
  avash me boreas se e kam zene une dashnore kohet e fundit
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Boreas ne 14-12-2011, 14:35:41
  shej kush o kjo Bordha (boreas) se do me me marre dashnorin qe kam ne avatar?? LOL

  per 1 nate e du ta kthej neser ne mengjes
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 14-12-2011, 14:36:43
  Jo Boreas nuk pranoj kushte te tilla LOL

  o merre per fare ose mos u merr me te....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 14-12-2011, 21:59:42
  kisssssssssss lurren
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2011, 09:04:46
  mishelin e puth

  kisss vullkanin....  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 23-02-2012, 19:51:39
  Kiss Ajkuna  perq perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 26-02-2012, 22:06:25
  endren time mu ne qender e kissssssssss
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: whitesnake ne 26-02-2012, 22:13:25
  Kissss njeren ketu, live po deshi  :D  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 27-02-2012, 10:54:57
  mishel  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2012, 10:55:36
  shej love u baby
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 27-02-2012, 11:33:13
  Love u 2   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 27-02-2012, 13:19:16
  Keta te 3 siper meje. :D Vullkanin jo, se kam frike nga endrrimtare. :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 00:34:34
  Edhe un keto 3 siper meje  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 00:58:22
  si te kane qellu sipas midese LOL

  kiss u :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:01:33
  LOL. Po pra LOL
  Vura edhe kete figurinen lutesi LOL
   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 01:02:36
  e shof mono e shof...si te ka tushja tyna? :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:10:06
  Mire mo :D diten pune e naten......pune :D
   :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 01:11:17
  le nam..bej ndonjehere edhe pune se nuk bohet kshu :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 28-02-2012, 01:17:32
  Kisss Summer & Endrren


  :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:20:12
  Sa I zgjate buzet dhe ti me miss :D gjer ktu me erdhi zhurma LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:21:19
  le nam..bej ndonjehere edhe pune se nuk bohet kshu :P

  Ja per ate dite po na del shpirti  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 28-02-2012, 01:22:18
  te dalshin temthat LOL

  puc Tipin qe eshte zhduk pa adrese...dini gje ku jepet emisioni i Aida Shtinos LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 28-02-2012, 01:22:30
   :puth

  Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 28-02-2012, 01:22:45
  Sa I zgjate buzet dhe ti me miss :D gjer ktu me erdhi zhurma LOL


  Cfare degjimi??? :O :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:27:24
  :puth

  Missin dhe summer. Ty regret spo te puth se kam frike mos behesh pishman  :D
  Jo me Jo, per ashtu sbehem hic pishman une, vec vepro ti :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 28-02-2012, 01:28:13

  Cfare degjimi??? :O :P
  Zhurma e puthjes me :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 28-02-2012, 13:37:06
  njonin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 29-02-2012, 00:21:01
   hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 29-02-2012, 09:24:13
  hmmmmm:

   :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 29-02-2012, 10:31:12
  Ortaken ne lule te ballit,edhe pse eshte e zene me pune  :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2012, 10:32:42
  kiss shejin.......e kam te nevojshme sot
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 21:12:15
  endren dhe shej nga nje kiss te dyjave
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 10-03-2012, 21:17:06
  Ujkun
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: vullkani ne 10-03-2012, 21:17:39
  hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 11-03-2012, 11:31:53
  Lefton...:-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 10:11:10
  hajt pra se po te pret ujku hajt jepi nje puthje dhe ferkoje pak

  nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 15:59:36
  nje ujk ka pas forumi.....mos ja mesho tashi
  :) ke te drejte mishel
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:03:59
  Tipken...po fort ama si di une LOL :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 16:04:43
   :perqafim :perqafim kete yllin :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:06:10
  :perqafim :perqafim kete yllin :perqafim

   :puth

  me ka marre malli surrat majmun... :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 16:07:11
  e boll mu qurravite :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:07:39
  ik o pirdhu ..u bone ti LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-03-2012, 16:27:05
  behem sbohem pune per mua... :P Prap ty te puth se je si rrush :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 12-03-2012, 16:27:46
  une do puth lefton.... :puth

  lefto...e shikon u bera trime...dhe pa tipin LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 12-03-2012, 18:58:30
  Tipin :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2012, 11:34:19
  Miss-in
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 13-03-2012, 11:39:06
  tushen
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 13-03-2012, 11:43:12
  tushen

  mezi po pres...eja mos u vono :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 13-03-2012, 11:43:48
  mezi po pres...eja mos u vono :perqafim

  u nisa
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 15-03-2012, 19:18:23
  Miss-in

  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2012, 10:39:43
  shejin..te kam shume xhan
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 16-03-2012, 10:44:56
  shejin..te kam shume xhan

  tushe te perqafoj fort fort
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: whitesnake ne 16-03-2012, 13:46:27
  Kisss kte siper nga inati  :D  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 16-03-2012, 14:33:06
  Kiss per te ter... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 16-03-2012, 14:33:58
  perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 16-03-2012, 14:34:39
  ja nje per ket Enderruesen....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 16-03-2012, 14:41:31
  Flm Nensy ai perqafimi lart qe vetem per ty. perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 16-03-2012, 14:47:20
  Kiss Miss ne kerthize..... :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 16-03-2012, 14:56:51
  Kiss vullkanin ku ti doje zemra atij  LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 17-03-2012, 13:17:35
  Baby :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-03-2012, 13:19:28
  Baby :perqafim

  Thnxx. :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-03-2012, 17:48:15
  Endrren, Summer :puth :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 17-03-2012, 19:03:18
  Djallushen :D
  Dream :D
  Tushen :D
  Penxhere në qiell :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 17-03-2012, 20:55:23
  Djallushen :D
  Dream :D
  Tushen :D
  Penxhere në qiell :D
  ne grup e do apo sipas rradhes :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 27-03-2012, 16:11:10
  Parlote, Trouble  :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 27-03-2012, 16:32:39
  Edhe une Parlote dhe Trouble  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 27-03-2012, 16:44:05
   :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Parloté ne 27-03-2012, 17:07:58
  Parlote, Trouble  :perqafim :perqafim

   perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 20:37:14
  puth shejin dhe parlot ne faqe...Erionin ku ti doje qejfi...vetem mos e ekzagjero
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 27-03-2012, 20:48:32
  Me llape apo pa llape?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 20:49:33
  french one
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 27-03-2012, 20:54:19
  Ok. Futu ne benc tani. Ec ikim.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 20:55:33
  xhamat e errta i vune?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 27-03-2012, 20:56:55
  Te errta dhe me perde.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 27-03-2012, 20:57:46
  puth shejin dhe parlot ne faqe...Erionin ku ti doje qejfi...vetem mos e ekzagjero

  iii pse ne faqe mua  :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 27-03-2012, 20:58:01
  ok futi te pestin....vetem mos merr kot
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 04-04-2012, 00:17:17
  Summer fort fare :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: RootlessTree ne 04-04-2012, 00:26:51
  Oh, buze! Oh, trishtim qe me kaplon nder vena! Oh, dua dhe une.

  I dua aty, ku vetem ti di. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 04-04-2012, 00:28:00
  Summer mi jepje neser mi, se i bere njerezit me zemer :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: RootlessTree ne 04-04-2012, 00:35:14
  Nuk shoh gje buze, vetem fjale. Kto te fundit jane fukarallik, mos valle e meritoj te percillem per ne shtrat kaq varfer?
  Medyshje, trishtim e prap trishtim. :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-04-2012, 01:19:20
  shej
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Parloté ne 04-04-2012, 16:03:58
  puth shejin dhe parlot ne faqe..


  Ty dhe ShEJ, dreamm, misss, endra, baby... perq perq perq perq perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 04-04-2012, 16:11:35
  perq per ty parloté.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-04-2012, 16:14:20
  Edhe une per ty Parlote :perqafim :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-04-2012, 22:44:56
  njeren ne kerthize.. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-04-2012, 23:18:53
  tipin ne faqe se me ka marre malli
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 07-04-2012, 17:25:07
  .....dike jashte forumit :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 11-04-2012, 11:43:01
  Dike  mbrenda forumit  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 12:11:46
  miqte e mi me rradhe
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 13:26:56
  tipin ne faqe se me ka marre malli
  po ku je moj se kam 5 min qe pres te meputhesh e nuk po vjen. :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 15:24:01
  do te jap puthje live more jo kshu nga forumi LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2012, 15:27:16
  e mire se na fryksove LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 11-04-2012, 15:33:22
  sa delikat je bo kto kohet e fundit mo aman
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 11-04-2012, 17:09:45
  Lefton  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 11-04-2012, 17:27:20
   :-* :-* :-* :-*............ :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 11-04-2012, 19:42:37
  Drinin. :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 15-04-2012, 13:15:32
  Drinin. :engjell:

   hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 15-04-2012, 13:16:23
  shej  :-* :-* e tushe :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 15-04-2012, 21:45:51
  shej  :-* :-* e tushe :-* :-*

  e une ju te dy
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 15-04-2012, 21:52:11
  dhe une ju te dy  :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:34:29
  Tipin :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:37:20
  missin pas qafes... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:38:23
  missin pas qafes... :P
  Moooosss.....pika ime e dobet LOL
   :P

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:42:00
  vete ma ke thene apo harrove... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:43:02
  vete ma ke thene apo harrove... :P

  Mos te te degjoje Lefto nashti, boll :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2012, 18:45:49
  leftua eshte i gatshem ta share situaten me mua... :P pastaj une i kam lene kerthizen tende atij. LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 16-04-2012, 18:48:08
  Prit mo ti se e kam burrre ate, kerthiza eshte e tija.... LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 19:06:55
  Vetem gocat  :D cunat apapapa kurre :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 16-04-2012, 19:34:00
  Vetem gocat  :D cunat apapapa kurre :P

   :D :engjell: :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 16-04-2012, 20:15:44
  perq perq dreamm
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lorisa L ne 16-04-2012, 20:52:31
  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 14:24:13
  Bashkshortin time virtual... :P
   :perqafim amore ku te kam... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2012, 15:08:16
  njeren qe e kam inat. LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 18:08:18
  njeren qe e kam inat. LOL

  edhe une ty LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 18:10:01
  E kishte me mu mi, se ty tka qef LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 18:14:48
  aaaaa? E mire s'ka puthje pra  :D


  puc ty Enderrushe   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2012, 18:15:42
  edhe une ty LOL
  dashke me duket... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 18:16:05
  perq fort fort  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 18:16:53
  dashke me duket... :P

  qe te kam inate? po po dua pa te kam  :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 18:17:32
  perq fort fort  :perqafim

   :engjell:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2012, 20:10:16
  qe te kam inate? po po dua pa te kam  :P
  kur te me kesh do deshirosh ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 20:58:40
  Asnje,nga inati LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 21:12:26
  Asnje,nga inati LOL
  (http://www.sevcikphoto.com/images/naja_naja_1.jpg)

  Ke te ngjashme************88

  Beju ate nder,se ka e nga ata qe ta shtypin koken :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 17-04-2012, 21:39:04
  ******e pse **** ?
  Mua **** ***  gabim. *** *** *** e *** pastaj.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 21:43:06
  Pasiono ty as ne enderr ste puth. Mos u merakos per mua apo per te tjeret. Shif biznezin tat lale!
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 21:44:24
  Pasiono ty as ne enderr ste puth. Mos u merakos per mua apo per te tjeret. Shif biznezin tat lale!
  Dua te miren e popullit e pergjumur. :D

  Ne enderr?
  Ta ka endja eeeeeeeee? :S

  Larg saj larg.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 21:44:48
  Pasion. :puth.per inat te gjithve....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 21:45:40
  Pasion. :puth.per inat te gjithve....
  :)

  Shhhhhhhhhhhht :D


   :perqafim

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 17-04-2012, 21:46:27
  Mu i her s'me vje inat ti Nensy.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 21:47:31
  Nensy avash me,puthe icik me stil te pakten mos te shof une se me ze inati kollaj LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 21:49:44
  hhaha pse mi enderruse...je celozzzzzz LOL LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 21:50:48
  Thume  :D hajde me puth edhe mua icik LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 21:51:11
  Mu i her s'me vje inat ti Nensy.
  si te duash...pune emadhe fort... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 21:51:51
  Thume  :D hajde me puth edhe mua icik LOL LOL
  qyqa...pse mi ste del ky Erioni ty..kshtu..?? LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 21:53:07
  qyqa...pse mi ste del  ky Erioni ty..kshtu..?? LOL LOL
  ohoho: ohoho:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 21:55:20
  Gjerat e bukura si puthjet e perqafimet lindin nga deshira pozitive, jo nga inatet ndaj botes... :) Nese ndodh kjo, dicka nuk shkon.  ;)


  Puth enderrimtaren, missin, oqeanin, shejin, mishelin, dreammin, erionin, rootin etj etj... :)
  me deshire e kisha dhe une...
  inati ishte  si mos vlersim i juai per Pasion....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 21:55:53
  qyqa...pse mi ste del ky Erioni ty..kshtu..?? LOL LOL

  Erioni spara puth per inat te botes. ;)

  Nje puthje dhe perqafim te ngrohte per yllin e forumit..cuovadis perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 17-04-2012, 21:56:50
  Kiss QuoVadis :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 21:58:43
  me deshire e kisha dhe une...
  inati ishte  si mos vlersim i juai per Pasion....

  O nensy pse behesh kalama tani. pasioni na ka ofenduar lloj lloj epitetesh. Si mund ti jepet vlersim nje personi te tille?  
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 22:00:39
  O nensy pse behesh kalama tani. pasioni na ka ofenduar  lloj lloj epitetesh. Si mund ti jepet vlersim nje personi te tille?  

  Vetedijesohu,edhe me pas drejtohu.

  Keshtu thosh e Sum  mer ,e tha te kerkoj falje nqs sjell prova,por kur me mori kohen e ia solla ish ndryshe Sum mer nga ajo e thena.

  Jini ju,edhe mos mu drejtoni.

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 22:02:32
  O nensy pse behesh kalama tani. pasioni na ka ofenduar lloj lloj epitetesh. Si mund ti jepet vlersim nje personi te tille?  
  nuk jam kalama...
  dhe ktu kam qen kampare edhe ofendimet tuajat madje fjalorin banal nga  ju...
  ju keni ofendu...ai jua ka kthyer pergjigjen, sipas pyetjes tuaj...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 22:02:58
  Me vjen keq po deshira nuk u pa. :)

  Fakti qe ti me personin ne fjale jeni duke u lepire ne cdo postim, s'do te thote se duhet ta bejme te gjithe. :D Kshu qe nuk ke cfare inati ke me dynjane...

  Ti je larg,larg shume larg.

  S'ke idene por integrohesh si dikush i papjekur(mos je besoj e tille).

  Rri larg integrimit te frymes te cilet me kan ofenduar.

  Ok Kloun?
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 22:05:22
  Me vjen keq po deshira nuk u pa. :)

  Fakti qe ti me personin ne fjale jeni duke u lepire ne cdo postim, s'do te thote se duhet ta bejme te gjithe. :D Kshu qe nuk ke cfare inati ke me dynjane...
  hej kujdes ne ate qe thua..
  spara lepeihem me askend, se kam ne karakter...
  personi ne fjale, eshte nje nder antaret qe vlersoj...dhe eshhte zgjedhja ime me ke bisedoj...sju perket...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 22:05:31
  nuk jam kalama...
  dhe ktu kam qen kampare edhe ofendimet tuajat madje fjalorin banal nga  ju...
  ju keni ofendu...ai jua ka kthyer pergjigjen, sipas pyetjes tuaj...

  Nensy te lutem*****************

  Qendro e tille sikurse je,edhe ke qene,e mos u merr me shkrime te tilla.

  Disa nga ata qe me kane ofenduar  me kerkonin shkrimet shumhera****gjithkund e shoqerine,por ja qe ish ndryshe.

  Paraprakisht falenderon Pasioni
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 17-04-2012, 22:07:24
  Inderuar...
  e tille do jeme...thjesht me sulmuan...
  por sja vlen asnje fjale e thene me teper...
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 22:09:52
  Ashtu bravo. Te lumte pena e arte. perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 17-04-2012, 22:10:37
  Yes, Palaço! :)

  Kloun.

  Sikur ke qene shume e apasionuar pas e qeshures?
  Thua ke kuptuarse jeta eshte e shkurter? :D

  E gjore Kloun ;)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 17-04-2012, 22:14:26
  Emo si ben edhe ti pasiono,ajo me buzeqeshje te shau.Merri gjerat me me sportivitet.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 18:11:51
  Kiss Miss ne kerthize  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 21:40:39
  Lefton ne faqe  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:01:09
  ncncncncnnccn...... ..... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:01:50
  ncncncncnnccn........... :D


   (?)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:03:01
  Sdua ne  faqe :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 18-04-2012, 22:03:57
  Ok spo te puth fare  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:28:27
  E kam sekret. :D :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:38:18
  Thuaje  clirohesh... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:39:12
  ..jo, se kam frike se me tall :D :P :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:40:40
  Si tregojj njeriut... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 18-04-2012, 22:41:47
  ehe, e di LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 18-04-2012, 22:44:21
  Me trego ne vesh  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 26-04-2012, 18:23:45
  capin
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 26-04-2012, 18:50:30
  Misheliiiin :-* :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:36:59
  Endrrimtaren  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 23:46:31
  Endrrimtaren  :D

  perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:47:13
  Gjalle ti? :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 23:48:30
  Pse kaq e re te vdes?  :D ste vjen hic keq,katil njeri  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:49:11
  Po dy zgjedhje ke ne Bote ti.... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 23:49:55
  Cilat?  hmmmmm:
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:51:33
  hahahah...Sa kurjoze je.... :D...Gjithe kemi ato dy zgjidhje o shkojme matane o ne kete ane... :D

  Kiss Endrren se po ma do qejfi  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 23:53:17
  Po leri rradhe ndonje njeriu tjeter o derzi,se me grive nga te puthurat.  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:53:49
  Pikerisht kete doja te them o e imja o matane...LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 26-04-2012, 23:56:57
  Ku matane?  hmmmmm:  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 26-04-2012, 23:58:51
  Matane ku shkojme gjithe ne fund te filmit...LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 27-04-2012, 00:00:35
  Jam pergjumesh,s'kuptoj gje LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 27-04-2012, 00:02:10
  hahaha...Kiss Endrren ani  :D


   :-* :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 27-04-2012, 00:06:18
  Mos me puth kaq shume se gjith jarga me bere,pisanjos dreqi LOL pa pa pa sa meraklie qe jam. :D kam frike nga mikrobet :D

  perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 27-04-2012, 00:07:20
  Edhe une jam shume merakli... :D :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 27-04-2012, 00:09:06
  Une ta kaloj ty LOL sa u jap njerzve doren i laj me anti-bactéri duart LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 27-04-2012, 00:09:53
  Para se te afrohem e bej dezinfektimin... :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: endrrimtare ne 27-04-2012, 00:13:56
  Jam aq sterile saqe, sado te dezinfektohesh ti prape mikrobet vijne...si shef dot syri i njeriut mikrobet LOL prandaj duhet tme puthi ndonje steril tjeter ;) :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 27-04-2012, 00:14:40
  Mire  mire po te le te rrijsh ashtu sterile se une i dua mikrobet...LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 03-05-2012, 22:33:08
  Djallushen :D e tushen  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 03-05-2012, 22:34:07
  edhe une lalin dhe disa te tjere
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 12:47:55
  njeren ne kerthize. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 04-05-2012, 13:31:35
  Edhe une  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:35:31
  jo te miat ti ore kopuk. :P LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 13:55:07
  njerin nga kta te dy, se jane ne dilem e siper kush te puthi njeren me pare ne kerthize...hahahha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 13:55:56
  ndaje tani o mua o mua se lefteri ka pune. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 14:04:37
  ndaje tani o mua o mua se lefteri ka pune. :P
  haha ok kush te jet i lire... :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 14:05:52
  sorry nr qe ju thirret eshte perkoheshit jashte sherbimit per cdo kerkese tjeter kissni veten tuaj. :P :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 14:06:40
  hahah mbylle mbylle, se te marr vete..hahha
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 15:19:18
  sorry nr qe ju thirret eshte perkoheshit jashte sherbimit per cdo kerkese tjeter kissni veten tuaj. :P :D

  po une ste mbylla gje...per koke te ondrres...qe baba duret LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 04-05-2012, 15:56:57
  Trouble & Mishel  perq perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 15:57:20
  Trouble & Mishel  perq perq
  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 04-05-2012, 23:12:28
  QuoVadis :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Oqeani ne 05-05-2012, 00:09:32
  both of u,,  :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 00:11:43
  both of u,,  :puth
  :) perq
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: regrets ne 05-05-2012, 17:51:24
  ket siper dhe njerat :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 06-05-2012, 00:03:01
  neser shpirt do vij tek ti....do marr nje tufe lule (sa shpesh i kam marre kete periudhe)  do marr edhe nje qiri dhe do afrohem prane teje ...do ulem atje ku ti duhet te kesh koken dhe do prek dheun e zi....do te te them ato fjale qe kaq shume me mundojne....mes lotesh , ne heshtje do te te them......se te kam shpirt , se je ende gjeja me e rendesishme, se je gjithcka e bukur....se je ende e gjalle ne mendje e shpirt....se je engjelli me i bukur qe me kane pare syte.....
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 23:31:59
  :(
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 09-05-2012, 23:40:06
  Summer


   :-* :-* :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 10:02:57
  Missin e QV :puth


  ne vecanti Shej dhe Capin tim.... :puth
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Shej ne 10-05-2012, 10:09:52
  Tushen ne vecanti QV Miss ne pergjithesi :P  :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 10-05-2012, 10:14:40
   :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-05-2012, 12:11:46
  njeren ne kerthize. :P
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Misss ne 10-05-2012, 22:29:56
  Lefton se ka munguar :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 22:47:40
  Lindush ta kiss pak ballin? :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lindushe ne 10-05-2012, 22:49:33
  Lindush ta kiss pak ballin? :)

  Pa he njehere
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 22:51:20
  Pa he njehere

  (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216544_126710710739156_125416060868621_184474_8730_n.jpg)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lindushe ne 10-05-2012, 22:55:21
  (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/216544_126710710739156_125416060868621_184474_8730_n.jpg)
  :engjell: ja nje  :perqafim per ty
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 10-05-2012, 22:58:29
  :engjell: ja nje  :perqafim per ty

  Melodioz tingull ,,,,,,,, telat e kitares tende :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2012, 16:58:38
   :-* :-* Erionin meqe vetem ate kam ne linje
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 30-05-2012, 17:04:46
  Hajde ikim ne maj te llogarase dhe hudhemi me paraglider ne det.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2012, 17:06:26
  me ke me ngaterron ti mu??? ^o)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 30-05-2012, 17:07:01
  Me nji doktoreshe spitali.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 30-05-2012, 17:21:40
  po te QSUT-ja
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: NENSY ne 31-05-2012, 13:15:13
  motlushet...
  Lindush..&  Adele..
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 31-05-2012, 13:45:52
  motlushet...
  Lindush..&  Adele..
  :( :)
  E une ato tre :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2012, 14:42:37
  Ty
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 31-05-2012, 14:44:30
  askend tani
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 31-05-2012, 14:47:43
  (http://margaritarenia.pblogs.gr/files/f/208327-QoTX-Bhmgw.jpg)


  (http://melodytravel.pblogs.gr/files/f/342959-1%20kiss.jpg)

  Ty  Baby! :)
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2012, 14:51:17
  (http://margaritarenia.pblogs.gr/files/f/208327-QoTX-Bhmgw.jpg)


  (http://melodytravel.pblogs.gr/files/f/342959-1%20kiss.jpg)

  Ty  Baby! :)

   :engjell: :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: whitesnake ne 31-05-2012, 14:51:47
  Njeren  :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 31-05-2012, 15:15:44
  Te gjithe me kane frike ,,,asnje sme puc mua LOL LOL
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: erionmuca ne 31-05-2012, 15:16:07
  Te puc un ty.
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 31-05-2012, 15:19:25
  Te puc un ty.

  Alketa Vejsiu - Po s'me puthe ti (http://www.youtube.com/watch?v=toc7lWGF8SQ#)

  LOL LOL

  kiss e une ty me
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: DiniL ne 02-06-2012, 19:53:16
  te gjitha ato qe me duan dhe me duan :D
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreamm ne 02-06-2012, 21:27:04
  te gjitha ato qe me duan dhe me duan :D

   :D :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lefter ne 04-06-2012, 17:18:33
  Gjithe gjinine e bukur komplet... :D :D

   :-* :-* :-*
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mishel............... ne 04-06-2012, 17:31:29
  asnje
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: dreza ne 04-06-2012, 17:39:55
  TY :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Mєlσdy. ne 04-06-2012, 18:16:26
  Lindushe & Nensy & Pasion. :engjell:

  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Pasion ne 04-06-2012, 19:53:18
  Lindushe & Nensy & Pasion. :engjell:
  (http://www.popcrunch.com/wp-content/uploads/2009/06/robert-pattinson-kristen-stewart-kiss-at-2009-mtv-movie-awards.jpg)

  Ballin ty :) :perqafim
  Titulli: Kissssssss someone here!
  Postuar nga: Lindushe ne 04-06-2012, 21:21:11