×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28152

 • Postime: 1283

#1000 ne: 03-05-2012, 14:32:31
ok pasi te mbaroj une pune...une te mar ne tel ok...
Po :) :)

Ti themi e Baby se ndoshta vjen e kjo :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 03-05-2012, 14:33:00
Po :) :)

Ti themi e Baby se ndoshta vjen e kjo :P
Ku po me coni?... :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 03-05-2012, 14:33:17
I themi :)

 • Postime: 12743

#1003 ne: 03-05-2012, 14:33:30
ne zyre e perhumbur ne kujtime

 • Postime: 1283

#1004 ne: 03-05-2012, 14:35:45
Ku po me coni?... :S
Frike ke ti Baby? :S

Do shkojme ne njerin vend ku e quajme te preferuarin per kafe,edhe po lajmerojme njeri tjetrin :)

Do ua thoje Nensy se ku ndodhet :D
Miss te te marr ne tlf,por ti s'me ke dhene numrin.
Te baby-t e kam une :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 03-05-2012, 14:37:50
Sta kam dhene?  :S

 • Postime: 1283

#1006 ne: 03-05-2012, 14:38:27
Sta kam dhene?  :S
Hic :D  telefonin :-[

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 03-05-2012, 14:38:41
Frike ke ti Baby? :S

Do shkojme ne njerin vend ku e quajme te preferuarin per kafe,edhe po lajmerojme njeri tjetrin :)

Do ua thoje Nensy se ku ndodhet
Miss te te marr ne tlf,por ti s'me ke dhene numrin.
Te baby-t e kam une

Po timin kush ka dhene ty?.. hmmmmm:..sa dyshoj ne ty ^o)

Po mire..po vij se tu nejt kot jam sot..kshu eshte kur je pushim nga puna :P

 • Postime: 1283

#1008 ne: 03-05-2012, 14:41:21
Po timin kush ka dhene ty?.. hmmmmm:..sa dyshoj ne ty ^o)

Po mire..po vij se tu nejt kot jam sot..kshu eshte kur je pushim nga puna :P

Sa skeptike u bere .

Shaka ish shaka ;)
Ndodhem ne pune :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 03-05-2012, 15:09:26
Hic :D  telefonin :-[

Nuk i jap lire kontaktet  :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 03-05-2012, 17:41:42
me ne fund po i mbedh kockat sot tek vendi ku duhet te rri. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 03-05-2012, 21:36:28
paris, po shof kullen eifel

 • Postime: 525

#1012 ne: 03-05-2012, 21:39:25
paris, po shof kullen eifel

Hallall!

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 03-05-2012, 21:47:23
paris, po shof kullen eifel

Ku je ti moj :D perq

 • Postime: 12743

#1014 ne: 03-05-2012, 21:50:43
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 03-05-2012, 21:51:58
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....

Prit se erdha edhe une :D perq

 • Postime: 525

#1016 ne: 03-05-2012, 21:54:24
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....

Mos u hudh se nuk te japin litar ata (per bungee jumping). Po u hudhe, ngulesh ne tok.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 03-05-2012, 21:55:41
Mos u hudh se nuk te japin litar ata (per bungee jumping). Po u hudhe, ngulesh ne tok.

Shi ky tjetri te vdes nga mushkrite LOL

 • Postime: 12743

#1018 ne: 03-05-2012, 21:57:25
ondrre hec ta jap i dore lali....Eriono si thu ta hudh i here ondrren ta shof si ngulet e pastaj po me pelqeu te hudhem e vete.....po sme pelqeu po i hip gomarit e po kthehem ne kasaba LOL

 • Postime: 525

#1019 ne: 03-05-2012, 21:59:00
Pse do me e sakrifiku endrren, gjej nai gamor (ky mund te jet dhe njeri) anej dhe hudhe.

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 03-05-2012, 22:00:39
 :D ja robi i mire si dallohet perq

 • Postime: 12743

#1021 ne: 03-05-2012, 22:00:51
meqe u ofru vete mer njeri...vete tha me prit...per ca te te pres mi ondrre me me dhone doren e fundit???? LOL

 • Postime: 12743

#1022 ne: 03-05-2012, 22:01:33
:D ja robi i mire si dallohet perq

une isha robi i keq????? Sa bukur

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 03-05-2012, 22:01:47
Jo mi te te prishja menjen me u kthy ne shpi  :D  :perqafim

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 03-05-2012, 22:03:07
une isha robi i keq????? Sa bukur

Shi kjo sa per ters mi merr gjonat. :D

Temat e fundit