×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28151

 • Postime: 525

#1025 ne: 03-05-2012, 22:04:01
meqe u ofru vete mer njeri...vete tha me prit...per ca te te pres mi ondrre me me dhone doren e fundit???? LOL

Nuk e pash ket. Ke qef me u hudh ondre pa parashut? Hudhu pra!

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#1026 ne: 03-05-2012, 22:05:07
jam ne tropoje ...kam hip tek kalaja e dodes dhe mendohem te hudhem apo jo.....
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P

 • Postime: 525

#1027 ne: 03-05-2012, 22:06:02
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P

Un gjithmon kam kujtuar se kalaja e dodes eshte ne nji vend ku nuk hyn as dhia dhe ku nuk punon as GPS-i. Bile as Google maps nuk e nxjerr sakte.

 • Postime: 12743

#1028 ne: 03-05-2012, 22:06:16
ondrre une kam keq me nda menjen se pastaj te me rruajne leshte e sjetllave....ska zot none qe ma kthen mendjen....puna eshte se se kam ate menje...amin o zot

po ty do te te hudh e kam nda LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 03-05-2012, 22:09:47
Po po desha me u hudh kam kullen e Eiffel-it me afer cdu deri te kalaja dodes une? LOL LOL

 • Postime: 525

#1030 ne: 03-05-2012, 22:11:02
Po po desha me u hudh kam kullen e Eiffel-it me afer cdu deri te kalaja dodes une? LOL LOL
Kalaja e dodes eshte nji simbol boteror si kalaja e pare e ndertuar ne bote. Ashtu sic eshte universiteti i pare i ngritur ne Tropoje.
Ta kesh per nder qe hidhesh qe aty.

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#1031 ne: 03-05-2012, 22:12:40


...Costa, duke prit dike e duke pire nej caj te nxeehtee ne kete dite plot shi. :D
Ckordinata eshte kjo costa jote? :D

 • Postime: 12743

#1032 ne: 03-05-2012, 22:14:27
Sja paske haberin gjeografise tushe LOL
Kalaja e dodes esht ne diber LOL
Do hidhesh apo Jo? Tpret naj dibran aty poshte  :P
o lali po une prandaj them shyqyr qe te kom....se liber enciklopedie te kom.....zot shyqyr
kjo kalaja dodes pse e kam emrin kshu???

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 04-05-2012, 11:11:20
ne pune, me koleget e mi te punes... :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1034 ne: 04-05-2012, 12:42:25
ne pune po nuk me punohet hic. :P

 • Postime: 12743

#1035 ne: 04-05-2012, 13:22:52
ne pune po nuk me punohet hic. :P

qenkerkeshim njesoj  :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1036 ne: 04-05-2012, 13:23:31
jo ti je kopjace ne kete rast. LOL

 • Postime: 12743

#1037 ne: 04-05-2012, 13:24:57
c'rendesi ka kjo...rendesi ka qe jemi ne nje situate

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1038 ne: 04-05-2012, 13:25:33
ncuk une jam ne situata origjinale ti je ne rolin e kopjaces. LOL

 • Postime: 12743

#1039 ne: 04-05-2012, 13:26:42
me plasi mu se ca thu ti.... :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1040 ne: 04-05-2012, 13:27:14
po behesh agresive tani. LOL

 • Postime: 12743

#1041 ne: 04-05-2012, 13:28:52
edhe kete ane e kam ...ti e di :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1042 ne: 04-05-2012, 13:29:25
ncuk me ke thene por nuk e di. LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 04-05-2012, 15:34:25
...po pi nje caj, e po pres dike...

 • Postime: 12234

#1044 ne: 08-05-2012, 11:30:07
Sot ne Amsterdam jam vetem,e neser do shkoj ne Paris  edhe mund te  mbetem vetem aty... :D

 • Postime: 12743

#1045 ne: 08-05-2012, 11:54:37
ne zyre po behem gati te iki te ha
do vij kush te me shoqeroj?

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1046 ne: 08-05-2012, 12:11:06
ne zyre po behem gati te iki te ha
do vij kush te me shoqeroj?
po vi une Mishel, por vetem te bej shoqeri, se une nuk ha ne ket ore...

 • Postime: 12743

#1047 ne: 08-05-2012, 13:59:27
po vi une Mishel, por vetem te bej shoqeri, se une nuk ha ne ket ore...

e marova pune une...kaq ishte filmi

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 08-05-2012, 14:18:13
...duke degjuar ket.

Per Ty

 • Postime: 12743

#1049 ne: 08-05-2012, 14:22:38
...duke degjuar ket.

Per Ty

 ^o) ^o) ca eshte kjo mi?

Temat e fundit