Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 38485

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1075 ne: 10-05-2012, 23:13:08
Nen shoqerine e mendimeve dhe me mendjen te iki te fle :)

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#1076 ne: 11-05-2012, 02:37:25
Ne Tropoje kishin pjelle 100 gra pernjihere. Prit nji sekond, kjo eshte nji dit normale ne Tropoje.
Ca ka ndodh ne Tropoje?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1077 ne: 11-05-2012, 09:22:34
ne zyre dhe po pres te me sjellin nje raport ne cilin me duhet te punoj per te nxjerr statistika....sa inat e kam kete proces te punes....eshte si te qerosh oriz

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 11-05-2012, 14:25:30
ne pune, vetem pushim dreke..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1079 ne: 11-05-2012, 14:32:52
ne zyre dhe sme punohet hic....perfundimish t

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1080 ne: 11-05-2012, 14:42:52
ne zyre dhe sme punohet hic....perfundimish t
Kur ngecin akrepat eshte njesoj sikur ta kapesh oren edhe ta flakerish deri ne maje te Himalajave.

Jo pak here na ndodh te gjitheve :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1081 ne: 11-05-2012, 14:44:46
Kur ngecin akrepat eshte njesoj sikur ta kapesh oren edhe ta flakerish deri ne maje te Himalajave.

Jo pak here na ndodh te gjitheve :)

epo si duket sefundmi po me kthehet ne force zakoni.......duhet te ngacmoj nervat qe te filloj te reagoj   ;)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1082 ne: 11-05-2012, 14:45:43
ose nderro ore Mishel hahhaha
tani ka zgjatur dita, e nuk te behet te rrish me ore mbyll ne nje ambient...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1083 ne: 11-05-2012, 14:46:20
ose nderro ore Mishel hahhaha
tani ka zgjatur dita, e nuk te behet te rrish me ore mbyll ne nje ambient...

e kam menduar e kete do filloj te punoj ne terren  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 11-05-2012, 14:47:31
haha epo vetem me shku si puntoret e bashkise te kopshti botanik hahha
ej kur plas vapa ste rrihet ne pune..mendohet plazhi... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1085 ne: 11-05-2012, 14:51:19
haha epo vetem me shku si puntoret e bashkise te kopshti botanik hahha
ej kur plas vapa ste rrihet ne pune..mendohet plazhi... :D

e pse ja fute kot tashi.....puntore bashkie te kopshti botanik?????

nejse varja

ka profesione te tjera qe behen ne terren si psh perfaqesuese shitjesh....ose perfaqesuese reklamash...etj etj

me ka marre malli per plazhin e mua...po ca ti bej qe tani per tani e kam te ndaluar.... :S

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 11-05-2012, 14:53:14
hahah ehu edhe ti o gru, se nuk mendova me gjate, jo per gjo, po shikoja ca gra te bashkise qe erdhe n nga sera e luleve te bashkise, e kishin sjell disa vazo te bukura me lule, per ket mu kujtua...

he mi se ke kohe per plazh...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1087 ne: 11-05-2012, 14:54:32
ok se edhe une per te patur kete reaksion ta thashe.....me dike duhet me u kap me shkarku stresin e dites kupto mi?? LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1088 ne: 11-05-2012, 14:55:05
sapo u mblodha ne rezy :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1089 ne: 11-05-2012, 14:55:35
Nga po bridhje more i pambledhur? :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 11-05-2012, 14:55:48
haha qyqa mi gru amon se vetem une si mar per ters gjerat..
nese e ke me shkarku energjine negative bujrum pak muhabet femrash hahah

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1091 ne: 11-05-2012, 14:56:05
ne kerkim te atyre gjerave qe kane zili tere meshkujt vec atyre te 17 majit. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1092 ne: 11-05-2012, 14:57:41
haha qyqa mi gru amon se vetem une si mar per ters gjerat..
nese e ke me shkarku energjine negative bujrum pak muhabet femrash hahah

leje se e gjeta kujt tia shkarkoj se ty kam hall se me merzitesh.....ja erdhi ky i shapllamosuri dhe ia ngjesh ketij LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1093 ne: 11-05-2012, 14:58:12
l....ja erdhi ky i shapllamosuri dhe ia ngjesh ketij LOL
piiip. :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 11-05-2012, 14:58:42
hahaha amon mi gru lene se paska mare energji me leng shege  hahah :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1095 ne: 11-05-2012, 14:59:42
ti mos u afro se ben vaki shton peshe me pas. :P LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1096 ne: 11-05-2012, 15:00:13
ti mos u afro se ben vaki shton peshe me pas. :P LOL
qyqa, i marim masat me cun, hahhaha :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1097 ne: 11-05-2012, 15:01:03
pune per ty. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1098 ne: 11-05-2012, 15:01:22
Tipi mbylle deren se te shohin sekretaret e fillojne mesojne nga shefi....

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1099 ne: 11-05-2012, 15:02:05
shttt ti se kam hedh grepat e po pres viktimen. :P

Temat e fundit