Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 33231

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1100 ne: 11-05-2012, 15:02:16
hahahha shko ore se kam nje muhabet me Mishel, se kemi len nje muhabet pergjysem...
Mish...porosine ..hahhaah :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 11-05-2012, 15:02:57
shttt ti se kam hedh grepat e po pres viktimen. :P
ooo hahah se mos je si ai shefi me ate mini cuper ti ore..? hahahh

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1102 ne: 11-05-2012, 15:03:14
mire po larg grepit se po te zura ta piiip LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1103 ne: 11-05-2012, 15:03:53
ooo hahah se mos je si ai shefi me ate mini cuper ti ore..? hahahh
nuk jam si shefat e tu me mini ne cdo vend. ;)

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1104 ne: 11-05-2012, 15:04:42
nuk jam si shefat e tu me mini ne cdo vend. ;)
hahahha epo cme duhen shefat mua ore...
jamvete si jaguari une hahhah :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1105 ne: 11-05-2012, 15:05:41
mua me pelqejne femrat puma. :P Sorry. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1106 ne: 11-05-2012, 15:07:13
hahahha shko ore se kam nje muhabet me Mishel, se kemi len nje muhabet pergjysem...
Mish...porosine ..hahhaah :P

edhe kamariere me bere tashi???  :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1107 ne: 11-05-2012, 15:07:49
mua me pelqejne femrat puma. :P Sorry. :D
hahaha pse jo pantere ..?

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 11-05-2012, 15:08:20
edhe kamariere me bere tashi???  :P
hahah jo kamariere mi gru, por thjeshte te me mbarosh ate favorin qe te kerkova, si ben dhe kjo sikure ka harru.. :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 11-05-2012, 15:10:49
hahaha pse jo pantere ..?
po flas per shijet e mia jo per te tuat. :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1110 ne: 11-05-2012, 15:15:03
po flas per shijet e mia jo per te tuat. :P
epo meqe ishim te kafshet , te thash edhe une te preferuaren time... :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1111 ne: 11-05-2012, 15:15:48
jo une po flisja per femrat ti preferove me kafshet. ;) :P

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 11-05-2012, 15:18:03
ok por me nenkuptim e kisha...pse nuk te pelqen te te krahasojne me ndonje jaguar ty kshtu..? :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1113 ne: 11-05-2012, 15:18:54
ncuk jam mire ky qe jam. ;)   :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1114 ne: 11-05-2012, 15:37:46
hahah jo kamariere mi gru, por thjeshte te me mbarosh ate favorin qe te kerkova, si ben dhe kjo sikure ka harru.. :D
hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1115 ne: 11-05-2012, 15:38:05

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 11-05-2012, 22:53:13
...duke pare "Taken" :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 14-05-2012, 22:42:32
:D

...do dali serial i dyte kete shtator, :D i realizuar ne Turqi  hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 14-05-2012, 22:43:34
...duke pare TV...e duke kontrolluar ca emaile.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1119 ne: 15-05-2012, 08:45:51
...duke pare "Taken" :D

mos eshte ai filmi qe na nxjerr ne shqipetarve traficant??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1120 ne: 15-05-2012, 08:46:03
ne zyre dhe filloj diten e punes

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 15-05-2012, 13:02:30
mos eshte ai filmi qe na nxjerr ne shqipetarve traficant??

Po  ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1122 ne: 15-05-2012, 13:21:38
Film idiot me eshte duk....

une ndodhem ne zyre dhe sme rrihet me :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1123 ne: 15-05-2012, 17:19:07
me mishelin tu pi kafe. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1124 ne: 15-05-2012, 17:33:32
ke marre nai foto para dhe po e pi kafen me mu?? Apo je ne kafe dhe po e pi me foton e forumit LOL

Temat e fundit