Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35068

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1125 ne: 15-05-2012, 17:35:59
shif si bo interesanten kjo. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1126 ne: 15-05-2012, 17:37:17
ok ...une po pi kafe , tipi makjato me qumesht gjiri LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 15-05-2012, 17:43:30
ncuk me qumesht cice e ben dot. LOL LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 15-05-2012, 19:26:24
Hic,ja, po lexoj keta siper  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1129 ne: 15-05-2012, 23:10:15
edhe .....ondrre je bo si spiune kukllash LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 15-05-2012, 23:52:55
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1131 ne: 16-05-2012, 07:35:51
shej i marove delet???? LOL

mbreme me zuri gjumi ne 3 te mengjesit se lexova i liber dhe sot harrova te zgjohesha.....mezi kapa autobuzin pffff

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0

#1132 ne: 16-05-2012, 16:32:18
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej

lol

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 16-05-2012, 19:10:10
ne shpi, sapo erdha..

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1134 ne: 17-05-2012, 00:04:54

Me pc-ne. :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 17-05-2012, 00:09:08

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1136 ne: 17-05-2012, 08:31:02
ne zyre dhe ju them mirmengjesi :perqafim

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1137 ne: 19-06-2012, 23:40:56
Po nigjoj Tos Lubonjen teksa debaton per futboll!  :D (ik o biri i Todit futi nai tas dhalle, me mire do ishte  :D )

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1138 ne: 20-06-2012, 00:07:00
shtrire dhe po postoj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 01-07-2012, 15:05:41
..duke prit dike...e duke degjuar ket..

Të mbuloftë reja

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1140 ne: 02-07-2012, 11:33:31
ika ti futem punes se lashe nam.....se ne fund te fundit sme jepni ju leka po puna LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 02-07-2012, 11:35:35
LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 02-07-2012, 21:59:22
Ne kopeshtin mbrapa shtepise, duke henger nje tas me kos :D e duke shijuar nje muzg te lagesht....:)

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1143 ne: 02-07-2012, 22:03:19
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 02-07-2012, 22:04:48
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)

Pa dyshim. perq

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#1145 ne: 02-07-2012, 22:11:16
Dreamm je e mire  perq faleminderit!

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 03-07-2012, 10:46:48
Ne Paris me dike duke luajtur me letra :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1147 ne: 03-07-2012, 13:20:48
ne zyre duke menduar te iki apo jo ne banjo ...sa pertokam LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1148 ne: 03-07-2012, 14:35:44
ne pune duke perfunduar per te ikur  :pafshim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1149 ne: 03-07-2012, 14:50:55
ne zyre te pres oren per tu nisur

Temat e fundit