Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 46 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28219

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1125 ne: 15-05-2012, 17:35:59
shif si bo interesanten kjo. :P

 • Postime: 12743

#1126 ne: 15-05-2012, 17:37:17
ok ...une po pi kafe , tipi makjato me qumesht gjiri LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 15-05-2012, 17:43:30
ncuk me qumesht cice e ben dot. LOL LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 15-05-2012, 19:26:24
Hic,ja, po lexoj keta siper  :D

 • Postime: 12743

#1129 ne: 15-05-2012, 23:10:15
edhe .....ondrre je bo si spiune kukllash LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 15-05-2012, 23:52:55
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej

 • Postime: 12743

#1131 ne: 16-05-2012, 07:35:51
shej i marove delet???? LOL

mbreme me zuri gjumi ne 3 te mengjesit se lexova i liber dhe sot harrova te zgjohesha.....mezi kapa autobuzin pffff

 • Postime: 525

#1132 ne: 16-05-2012, 16:32:18
ne Kine, po numeroj kinezet qe te flej

lol

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 16-05-2012, 19:10:10
ne shpi, sapo erdha..

 • Postime: 1283

#1134 ne: 17-05-2012, 00:04:54

Me pc-ne. :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 17-05-2012, 00:09:08

 • Postime: 12743

#1136 ne: 17-05-2012, 08:31:02
ne zyre dhe ju them mirmengjesi :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1137 ne: 19-06-2012, 23:40:56
Po nigjoj Tos Lubonjen teksa debaton per futboll!  :D (ik o biri i Todit futi nai tas dhalle, me mire do ishte  :D )

 • Postime: 12743

#1138 ne: 20-06-2012, 00:07:00
shtrire dhe po postoj

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 01-07-2012, 15:05:41
..duke prit dike...e duke degjuar ket..

Të mbuloftë reja

 • Postime: 12743

#1140 ne: 02-07-2012, 11:33:31
ika ti futem punes se lashe nam.....se ne fund te fundit sme jepni ju leka po puna LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 02-07-2012, 11:35:35
LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 02-07-2012, 21:59:22
Ne kopeshtin mbrapa shtepise, duke henger nje tas me kos :D e duke shijuar nje muzg te lagesht....:)

 • Postime: 182

#1143 ne: 02-07-2012, 22:03:19
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 02-07-2012, 22:04:48
Ulur siper tavolines ne balkonin tim, shijoj perendimin e diellit dhe duke menduar do fitoj e verteta neser  hmmmmm: Ashtu do jete  :)

Pa dyshim. perq

 • Postime: 182

#1145 ne: 02-07-2012, 22:11:16
Dreamm je e mire  perq faleminderit!

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 03-07-2012, 10:46:48
Ne Paris me dike duke luajtur me letra :D

 • Postime: 12743

#1147 ne: 03-07-2012, 13:20:48
ne zyre duke menduar te iki apo jo ne banjo ...sa pertokam LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#1148 ne: 03-07-2012, 14:35:44
ne pune duke perfunduar per te ikur  :pafshim

 • Postime: 12743

#1149 ne: 03-07-2012, 14:50:55
ne zyre te pres oren per tu nisur

Temat e fundit