Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 47 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 33337

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1150 ne: 03-07-2012, 14:52:22
do te te pres ke vendi LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1151 ne: 03-07-2012, 14:52:42
te skenderbeu me banane ne dore...kshu e lame?

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1152 ne: 03-07-2012, 14:56:19
jo tek rrethi me pjeshke ne dore :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1153 ne: 03-07-2012, 14:57:46
rrethi eshte i madh...ne te majte apo djathte do jesh

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1154 ne: 03-07-2012, 14:59:44
mu ne mes te rrethit ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1155 ne: 03-07-2012, 15:03:13
aty rri...zhvishu bej banjo dielli deri sa te vij une

#1156 ne: 03-07-2012, 16:47:36
Po rri me nji plake 90 vjecare ketu ke Hollywood Boulevard sepse paguajne mire per nji dite keto plakat per nji boy-toy.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1157 ne: 03-07-2012, 16:52:04
Po rri me nji plake 90 vjecare ketu ke Hollywood Boulevard sepse paguajne mire per nji dite keto plakat per nji boy-toy.

qeka dite jote me fat...shfrytezoje.. .por kujdes mos dalesh me nai faqe gazete LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1158 ne: 03-07-2012, 16:58:10
Mos e ler te te ike ky rast. Me pak fat, plaka vdes ne krahet e tua dhe ti merr gjithe trashegimine e saj! (qe ne rastin me te mire jane nje pale proteza dhe 19 mace) :)

LOL ti me kenaq mua gjithmone!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1159 ne: 03-07-2012, 16:58:27
Po ca fshihet pas llogarive bankare te atyre 29 maceve mi....LOL

une edhe pak e myll per sot...ja 1...2..3 bye per tani

#1160 ne: 03-07-2012, 17:00:40
Mos e ler te te ike ky rast. Me pak fat, plaka vdes ne krahet e tua dhe ti merr gjithe trashegimine e saj! (qe ne rastin me te mire jane nje pale proteza dhe 19 mace) :)

E lexove venin ku isha? Hollywood Boulevard! Jo Bathore !

#1161 ne: 03-07-2012, 17:08:36
Po, dhe aty mren ka plaka 90 vjecare.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1162 ne: 03-07-2012, 17:11:24
rruges per shpi...na ka pajis qiviria me mjete qe tju ndjek hap pas hapi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1163 ne: 04-07-2012, 09:26:58
Kurioze jam ta di, sa here na ke ndjek prej atij vendit ku shkon mbreti me kembe. :D Po nga ana tjeter nuk dua ta di... :-[ LOL

Aq here sa mjeti ra ne uje dhe u be per rafmeht LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1164 ne: 04-07-2012, 10:57:42
Po mendoj per Mishelin  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1165 ne: 04-07-2012, 11:05:01
Isha ne nje mbledhje tete a tete....tani jam e gjitha per ty...vetem shprehu ti  :perqafim

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1166 ne: 04-07-2012, 11:22:00
Cte shprehem une ja shih e shkruaj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1167 ne: 04-07-2012, 11:22:51
ste shoh..skam c'shkruaj

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1168 ne: 04-07-2012, 11:24:34
sa ka rene niveli ketu,apo i ka zene vapa zeristet aahha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1169 ne: 04-07-2012, 11:27:59
jo eshte mush pavioni i urgjences plot

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1170 ne: 04-07-2012, 11:37:44
Grensi gjalle eshte  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1171 ne: 04-07-2012, 12:00:48
gjalle ia hodhi edhe kesaj virozes se fundit

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1172 ne: 04-07-2012, 13:33:49
Ne pune me pune po punoje :P

 • Postime: 84
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1173 ne: 04-07-2012, 13:37:32
N'shpi pushimin e drekes..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1174 ne: 04-07-2012, 15:57:20
ne zyre akoma edhe per nja 1 ore...

Temat e fundit