Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 48 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35030

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1175 ne: 05-07-2012, 20:57:16
Duke pare tv nje program koti..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1176 ne: 05-07-2012, 23:58:06
ne krevat dhe duke thirr gjumin...eja mer dreq se te du forttt

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1177 ne: 06-07-2012, 12:58:21
ne krevat dhe duke thirr gjumin...eja mer dreq se te du forttt
Vertet ne krevat??

Ne pune jam edhe tani ika te drekoj :)

Bujrum :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1178 ne: 06-07-2012, 13:06:39
Vertet ne krevat??

Ne pune jam edhe tani ika te drekoj :)

Bujrum :)

ne ate kohe qe e shkrujta po...perse vjen kjo pytja jote?

Tani jam ne zyre dhe sme punohet hic...po hic fare

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1179 ne: 06-07-2012, 15:59:36
Po pi nje caj te me ngrohe pak ^o) :D e po pres 3.30 :) e po mendoj ca te gatuaj me vone ^o) :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1180 ne: 06-07-2012, 16:02:18
Po pi nje caj te me ngrohe pak ^o) :D e po pres 3.30 :) e po mendoj ca te gatuaj me vone ^o) :D

kurse une dua qe orate spostohet per ca...

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1181 ne: 17-09-2012, 09:04:38
Po kerkoj ne youtube me "espanolas hermosas canciones"

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1182 ne: 19-09-2012, 10:47:07
verdalle neper bllok duke pare gjera te rrezikshme. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1183 ne: 19-09-2012, 13:06:19
ne zyre

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1184 ne: 19-09-2012, 19:53:20
Ne pune :S

C'po bej?

Degjoj,,,,violinen :)


 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1185 ne: 20-09-2012, 12:42:13
per qejf, duke bere qejf per kokerr te qejfit. :P :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1186 ne: 20-09-2012, 16:07:19
...duke degjuar ket..

Pet Shop Boys - Heart

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1187 ne: 20-09-2012, 17:14:00
rruges per shpi

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1188 ne: 21-09-2012, 19:49:32
Sapo dola nga burgu  :D  dhe  gjeja e pare po futem ne forum   :perqafim
A keni qen mir ?
Mos me pysni pse isha ne burg ,.....  .

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1189 ne: 21-09-2012, 19:57:00
Pse ishe ne burg?  :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1190 ne: 21-09-2012, 20:05:48
Po ja kshu kot ...  :P
Po i bie shkurt mo se ....
Shkruitem nje rreklam dhe e vume ne autostrade.
INAGUROHET SHPI PUBLIKE .SOT ESHTE GRATIS PER TE GJITH  HYHET MBAS 500 METRASH.
 Po nalun te gjith e Missso ,po te gjithe mo  u bo vargu i makinave qe ....6 ore ne filla.
Ne i filmojshim ,po na zun na kapen vallaj  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1191 ne: 21-09-2012, 20:10:05
Ambjent publik eshte, dmth pse mos te filmohet?  :D Per te qene ne rregull ti, shkruaj aty "ambjenti survejohet nga une" edhe bi rehat  :D  :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1192 ne: 21-09-2012, 20:24:37
U deshen ore e ore me u hap utostrada , ku lujshin nga veni ata .
Ne tham po fitojm ni lek  me filmimet po sdul gjo  ^o)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1193 ne: 21-09-2012, 20:27:50
Edhe po tju thoje qe hajde mblidhni lek ktu sa te doni, nuk besoj te kete patur aq shume trafik se shpia publike LOL

Po gjithsesi ju nuk duheshit me qene aq bujar qe vizita e shpise se re te ishte gratis, vinit nje tarif hyrje  :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1194 ne: 21-09-2012, 20:31:56
Ne fakt nuk ishte shpi publike ishte kasolle lope e abandonume (pabanushme)
Nuk kishte as dalje autosdrade ,po nalun ne mes te rruges e kalun garthin,
Taljon mo .

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 21-09-2012, 20:34:07
Paska qene mire me grabit makina pse s'thua ti  hmmmmm:   :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1196 ne: 21-09-2012, 20:52:18
 hmmmmm:   Po pse kujton ti se nuk e kam menu  at gjo ????
E kam menu edhe ca stili me perdor ,po se tregoj se me vidhni stilin masnaj e ngel vet pa gjo .

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1197 ne: 21-09-2012, 20:55:18
Se ke menu jo, ta thashe une lere tani  LOL

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1198 ne: 21-09-2012, 21:01:44
Meqe po kembngul ...... po ta them vetem ty  :S


Do nxjerr nje lope me nje ka ke kthesa e rruges (kur te jen ne qef mo  ;))
Dhe kur te nalojn gjith duke pa  (dashuri ) 
Aty nderhyn plaku si hajdut i vjeter qe kam qen (kumllash ,qershiash etj)
Aty mer sa te dush  tu pa i ke , nuk lujn venit . :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1199 ne: 21-09-2012, 21:50:29
ne krevat dhe po mundohem me vu veten ne gjume

Temat e fundit