Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 49 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35413

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1200 ne: 22-09-2012, 11:00:06
Ne prizren rruges per ne malet e sharrit. :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 18-10-2012, 20:45:30
Ne makine momentalisht gati per tu futur ne supermarket me bo cik pazar

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1202 ne: 02-01-2013, 18:00:53
Nen ritmin e muzikes se perzgjedhur ,ne ambientin e punes qe eshte e pamundur te ike ora sot.
Valle festa me dembelizoi? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1203 ne: 02-01-2013, 23:25:00
ne shtrat

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1204 ne: 03-01-2013, 16:19:51
para pc

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1205 ne: 27-01-2013, 21:32:42
Ndodhem ne kafiq me albin tash po marim nga nje joint hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1206 ne: 28-01-2013, 08:34:47
ne zyre dhe sapo lexova emailet e fundjaves.....

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1207 ne: 30-01-2013, 15:40:38
Ne zyre dhe jam e acaruar me veten.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1208 ne: 30-01-2013, 15:58:46
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1209 ne: 30-01-2013, 15:59:59
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi
Perse shoqja Zana ne shtepi, cfare ka ndodhur apo pushim ?  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1210 ne: 30-01-2013, 16:03:29
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1211 ne: 30-01-2013, 16:04:35
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt
Po te shkuara moj cupe te gjitheve pa zarar. Ne 1 shkurt ketu jemi nuk kemi ku te vemi, ne nuk na semuren kalamaqte  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1212 ne: 30-01-2013, 16:07:34
Ate 1 shkurtin se kisha per ty po vt
Tashi kjo puna kalamajve o pune me spec ti rrusho. Sidomos kur e ke te sigurt qe javes tjeter do te smuren prape....

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1213 ne: 07-02-2013, 12:02:59
ne pune ose me sakt tek dritarja duke pa pjeshkat seksi qe kalojne n'bllokt :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1214 ne: 07-02-2013, 12:36:41
Beji te fala nga une  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1215 ne: 08-02-2013, 10:34:14
kaq gje e bej kollaj une, po gjithsesi ti behu gati se po duan me shume se te fala ato pjeshkat nisu sapo te te feshkelle. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1216 ne: 08-02-2013, 10:41:17
ne zyre dhe po dal te tymos nje cigare

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1217 ne: 08-02-2013, 14:29:07
Jam ne qejf  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1218 ne: 08-02-2013, 15:37:13
jam me nevra :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1219 ne: 08-02-2013, 21:41:02
Jam...duke pire caj  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1220 ne: 09-02-2013, 09:52:15
Me sjell dhe mua nje.... :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1221 ne: 09-02-2013, 11:51:30
ne brezhdovice, me njeren duke bere ski. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1222 ne: 09-02-2013, 14:09:15
ne krevat

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 09-02-2013, 14:40:20
Ne ambientin e punes, vetem me veten time...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1224 ne: 12-02-2013, 02:45:27
Pagjumesi

Temat e fundit