×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28178

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#1200 ne: 22-09-2012, 11:00:06
Ne prizren rruges per ne malet e sharrit. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 18-10-2012, 20:45:30
Ne makine momentalisht gati per tu futur ne supermarket me bo cik pazar

 • Postime: 1283

#1202 ne: 02-01-2013, 18:00:53
Nen ritmin e muzikes se perzgjedhur ,ne ambientin e punes qe eshte e pamundur te ike ora sot.
Valle festa me dembelizoi? :P

 • Postime: 12743

#1203 ne: 02-01-2013, 23:25:00
ne shtrat

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1204 ne: 03-01-2013, 16:19:51
para pc

 • Postime: 322

#1205 ne: 27-01-2013, 21:32:42
Ndodhem ne kafiq me albin tash po marim nga nje joint hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1206 ne: 28-01-2013, 08:34:47
ne zyre dhe sapo lexova emailet e fundjaves.....

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1207 ne: 30-01-2013, 15:40:38
Ne zyre dhe jam e acaruar me veten.

 • Postime: 12743

#1208 ne: 30-01-2013, 15:58:46
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1209 ne: 30-01-2013, 15:59:59
Duhet me u zi me veten kai herw o capo
Une ne shpi
Perse shoqja Zana ne shtepi, cfare ka ndodhur apo pushim ?  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#1210 ne: 30-01-2013, 16:03:29
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1211 ne: 30-01-2013, 16:04:35
Kisha qe kisha djalin semure, fap per shoqni u semure edhe tjetra. Edhe mami ia futi tre dite raport . Takohena per 1 shkurt
Po te shkuara moj cupe te gjitheve pa zarar. Ne 1 shkurt ketu jemi nuk kemi ku te vemi, ne nuk na semuren kalamaqte  :D

 • Postime: 12743

#1212 ne: 30-01-2013, 16:07:34
Ate 1 shkurtin se kisha per ty po vt
Tashi kjo puna kalamajve o pune me spec ti rrusho. Sidomos kur e ke te sigurt qe javes tjeter do te smuren prape....

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#1213 ne: 07-02-2013, 12:02:59
ne pune ose me sakt tek dritarja duke pa pjeshkat seksi qe kalojne n'bllokt :D

 • Postime: 12234

#1214 ne: 07-02-2013, 12:36:41
Beji te fala nga une  :D

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#1215 ne: 08-02-2013, 10:34:14
kaq gje e bej kollaj une, po gjithsesi ti behu gati se po duan me shume se te fala ato pjeshkat nisu sapo te te feshkelle. :P

 • Postime: 12743

#1216 ne: 08-02-2013, 10:41:17
ne zyre dhe po dal te tymos nje cigare

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1217 ne: 08-02-2013, 14:29:07
Jam ne qejf  :P

 • Postime: 12743

#1218 ne: 08-02-2013, 15:37:13
jam me nevra :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1219 ne: 08-02-2013, 21:41:02
Jam...duke pire caj  :P

 • Postime: 12234

#1220 ne: 09-02-2013, 09:52:15
Me sjell dhe mua nje.... :D

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#1221 ne: 09-02-2013, 11:51:30
ne brezhdovice, me njeren duke bere ski. :D

 • Postime: 12743

#1222 ne: 09-02-2013, 14:09:15
ne krevat

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 09-02-2013, 14:40:20
Ne ambientin e punes, vetem me veten time...

 • Postime: 12743

#1224 ne: 12-02-2013, 02:45:27
Pagjumesi

Temat e fundit