Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 50 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35195

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1225 ne: 12-02-2013, 11:49:58
lart e poshte, pastaj poshte e lart. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1226 ne: 12-02-2013, 13:15:58
Shtepi

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1227 ne: 13-02-2013, 19:50:35
Ne shtepi, me familjen time, po merrem me kalamajte... Pershendetje te gjitheve!

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1228 ne: 13-02-2013, 21:25:02
Po perpiqem te bej sitin tim       (gratis)
Mjaft qe te funsionoj

Ju katuni    ?                        mir ?

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1229 ne: 18-02-2013, 11:57:50
 :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1230 ne: 18-02-2013, 14:20:53
Citim nga: Before i'm gone ne 18-02-2013, 11:57:50
:S

Ca dmth kjo?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1231 ne: 18-02-2013, 18:15:28
..duke lexuar dicka

Sway With Me

sway with me, everything sad -
madmen in stone houses
without doors,
lepers steaming love and song
frogs trying to figure
the sky;
sway with me, sad things -
fingers split on a forge
old age like breakfast shell
used books, used people
used flowers, used love
I need you
I need you
I need you:
it has run away
like a horse or a dog,
dead or lost
or unforgiving.

Charles Bukowski

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1232 ne: 18-02-2013, 20:32:47
Jam ne dhome, por pres te filloj Manchester United - Riding.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1233 ne: 18-02-2013, 23:22:52
Ne krevat dhe po merrem me forumin perpara se te lexoj nje liber

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1234 ne: 21-02-2013, 12:28:19
Pc -chess  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1235 ne: 21-02-2013, 13:21:11
sapo u ktheva ne zyre

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1236 ne: 21-02-2013, 14:40:10
ne gjol per peshk. :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1237 ne: 21-02-2013, 14:43:28
po flas me nje miku me gjethe fiku ne Whatsapp LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1238 ne: 21-02-2013, 14:45:24
kush a ky se ka miq edhe me gjethe plepi ne qarkullim. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1239 ne: 21-02-2013, 14:54:30
une armiqte i tregoj..miqte i kam sekret

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1240 ne: 21-02-2013, 14:55:25
ne dritare po shoh diellin qe shkelqen :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1241 ne: 21-02-2013, 15:07:00
ne kullen me te larte te vendit me te larte

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1242 ne: 21-02-2013, 15:07:26
aha ne bathore qenke mi

ne piken me nevralgjike te  kombit

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1243 ne: 21-02-2013, 15:08:30
une mendova se ne dajt se aty ka nje kulle vrojtimi. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1244 ne: 21-02-2013, 15:09:11
po ta bej me dore tipi me shef :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1245 ne: 21-02-2013, 15:10:14
te kam thene mos bej gje me dore perdor mjete rrethanore. :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1246 ne: 21-02-2013, 15:10:59
e shef kullen?!! :d

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1247 ne: 21-02-2013, 15:11:42
hajde me merr ta shohim bashke. :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1248 ne: 21-02-2013, 15:14:26
e kam cu shoferin e charterit me me ble geta se mu grisen , ke parasysh ti jena familje aristokratash ne lol

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1249 ne: 21-02-2013, 15:15:30
 kam degju kam degju. :P

Temat e fundit