Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 51 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28275

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 21-02-2013, 15:16:24
mire mire po ate llapen fute mren se mos te ngrije jashte

 • Postime: 12743

#1251 ne: 21-02-2013, 15:17:15
ne zyre dhe po me cajne telefonat, emailet dhe une dua te rri ne forummmmmm

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#1252 ne: 21-02-2013, 15:18:28
kam degju kam degju...
 Me mire tani :D

 • Postime: 12743

#1253 ne: 21-02-2013, 15:18:56
ai miku me gjethe fiku me la vetem o tipi.....sa ftohte qe kam LOL

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#1254 ne: 21-02-2013, 15:19:28
ec ketu te te jap shkopin , ta fusesh ne furre qe te ngrofesh pak. :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1255 ne: 21-02-2013, 15:19:31
shperndahena, delegatet iken

 • Postime: 12743

#1256 ne: 21-02-2013, 15:19:44
jemi larg,..

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#1257 ne: 21-02-2013, 15:20:06
po afer me mendimejshen. :D

 • Postime: 12743

#1258 ne: 21-02-2013, 15:23:25
po pra ti u cave tu  menu per mu....LOL

 • Postime: 7474
 • Gjinia: Mashkull

#1259 ne: 21-02-2013, 15:23:50
ncuk nuk u cava ke te drejte. :P

 • Postime: 12743

#1260 ne: 21-02-2013, 15:44:54
hajt mos u merzit

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#1261 ne: 21-02-2013, 15:48:54
E pra dmth qe se di as vete ku jam  hmmmmm:
Ne pune por me mendime ku di une  :S

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1262 ne: 21-02-2013, 15:51:03
N'shpaj  :D

 • Postime: 12743

#1263 ne: 21-02-2013, 15:52:34
Citim nga: Before i'm gone ne 21-02-2013, 15:48:54
E pra dmth qe se di as vete ku jam  hmmmmm:
Ne pune por me mendime ku di une  :S

te une je ...pse te vjen kaq e veshtire ta pranosh

 • Postime: 12234

#1264 ne: 21-02-2013, 16:08:52
Ne zyre jam vetem po e pres Mishelken.... :D :D :D

 • Postime: 12743

#1265 ne: 21-02-2013, 16:26:54
ja se erdha...MOM e dergova

puc tata tashi

 • Postime: 12234

#1266 ne: 21-02-2013, 16:32:17
Ku moj ku  :D

 • Postime: 12743

#1267 ne: 21-02-2013, 21:17:45
ne zyre pra...a me thirre

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1268 ne: 21-02-2013, 21:41:26
ne shtepi...qete...mir e....keq....po prape elham ALlahut (falenderoj Zotin)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#1269 ne: 22-02-2013, 00:28:32
ne krevat, me laptopin para vetes.....

 • Postime: 12743

#1270 ne: 22-02-2013, 07:31:49
Rruges per pune

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1271 ne: 22-02-2013, 17:39:01
Rruges per pune


me kompjuter ne duar?

 • Postime: 12743

#1272 ne: 22-02-2013, 17:39:59
Jo

Rruges per shpi tani

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1273 ne: 25-03-2013, 22:13:56
Home Sweet Home :)

 • Postime: 12743

#1274 ne: 26-03-2013, 07:13:54
Dita filloi ...e qeshur si gjithnje

Dhe une iki ne pune

Temat e fundit