Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 52 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 33233

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1275 ne: 26-03-2013, 09:41:35
jam diku, po bej dicka

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1276 ne: 26-03-2013, 15:09:34
perjashta zyres me nje koleg dhe po pijme nje cigare

i thashe

me shume dashuri ...po te le puc

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1277 ne: 26-03-2013, 15:48:06
po me pihet edhe mu i cinare

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1278 ne: 26-03-2013, 15:48:33
po shkoj te shefi i madh...

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1279 ne: 26-03-2013, 15:52:52
ishalla te ngre ne detyre

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1280 ne: 26-03-2013, 15:59:48
po po do leroj ai karrigen tia hip une....

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1281 ne: 26-03-2013, 16:01:05
amin o zot

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1282 ne: 26-03-2013, 17:05:47
Nje tjeter dite...ne te njejtin vend ne pune  :S

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1283 ne: 26-03-2013, 21:36:30
ne lokal.....po pi i kafe turke dhe po kujtoj nje njeri te veçante

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1284 ne: 26-03-2013, 22:39:04
Puthe fort kur ta takosh

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1285 ne: 26-03-2013, 22:41:59
Puthe fort kur ta takosh

raportet me gruan elhamdulilah i kam shume te mira........nuk mund ta them se perse behet fjale...pse i merzitur...pse-ne dua gjithashtu une te kuptoj, porse gjithçka eshte bere vone

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1286 ne: 26-03-2013, 22:44:50
Sa keq.....ja po te jap shpatullen time ..qaj, vetem hundet mos i shfry

Cfare te ka ngjare? Kush te preu ne bese? Kush ishte ajo mizerje qe te theu zemren

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1287 ne: 26-03-2013, 22:50:36
Sa keq.....ja po te jap shpatullen time ..qaj, vetem hundet mos i shfry

Cfare te ka ngjare? Kush te preu ne bese? Kush ishte ajo mizerje qe te theu zemren

....protaginsti i vepres jo eshte femer...me vjen te ftohte....ndihem keq tani....ndihem i vetem megjithese femijet dhe gruan 3 km qe ketu......nejse.... ..kot shkruaj kur s´mund ta them

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1288 ne: 26-03-2013, 22:54:20
Hajt se kalo...dite ma te bukra do vijne
Neser zogjte do kendojne
Lulet do celin
Bari do mbije
Nata do ia ler prape vendin dites

Qe kshu ngrije koken lart dhe boll u qaravite

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1289 ne: 26-03-2013, 22:55:44
Hajt se kalo...dite ma te bukra do vijne
Neser zogjte do kendojne
Lulet do celin
Bari do mbije
Nata do ia ler prape vendin dites

Qe kshu ngrije koken lart dhe boll u qaravite

 LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1290 ne: 26-03-2013, 22:58:00
Cna ka gjet or daj....kot bona i hale shkolle me shifra , ua kisha fut i psikologji e kisha kry pune

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1291 ne: 26-03-2013, 23:01:19
LOL LOL


perse u qeshke ti? Mos je gje nga ata te cilet qellojne mbi ate qe ka rene perdhe.....he??!! Shkruaj!!! Shkruaj!! Hajt i here....shkruaj!! ç´priske tani....qellome...m eshome...goditme... .po beje me si s´e beke me shpejt!!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1292 ne: 26-03-2013, 23:03:13
O ti mazokist boll nashti mos e ngjyros...majaft e viktimizove veten

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 26-03-2013, 23:04:02
...duke pare "Godfather"

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1294 ne: 26-03-2013, 23:04:56
Duke vene veten me dhune ne gjume

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1295 ne: 26-03-2013, 23:05:07
O ti mazokist boll nashti mos e ngjyros...majaft e viktimizove veten


ke te drejte....kush do ti per hallet qe ka tjetri e ajo tjetra e ata te tjeret.....kshu bene edhe kunder Levinskit....

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#1296 ne: 26-03-2013, 23:07:01
Esht von     :perqafim 

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1297 ne: 26-03-2013, 23:07:14
Monika ishte nje femer arriviste...donte te perfitonte nga clintoni shkrete

Po ja moren erzin te liges...aq sa tha
Po i lidhja kepucet ...asgje te keqe spo beja

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1298 ne: 28-03-2013, 14:21:24
Home me bebat e mi....duke pare tv

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1299 ne: 28-03-2013, 14:51:02
Tatuuuuu hej  :perqafim

Temat e fundit