Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 33235

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 09-07-2010, 11:02:22
ne zyre ,vetem fare dhe shume qetesi

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 09-07-2010, 12:11:05
njesoj si ty dhe un po me sh zhurme :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#527 ne: 09-07-2010, 12:39:54
Ne bar kafe duke pire nje birre te ftohte. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 09-07-2010, 13:11:04
Ne bar kafe duke pire nje birre te ftohte. :D

porosit e 1 per mua.... erdha

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#529 ne: 09-07-2010, 13:21:05
po pres te ha ca copa pica sa te dali nga furra :D :D :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 09-07-2010, 21:07:27
Ne shtepi. Me veten time.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 09-07-2010, 21:51:33
vetem ne shtepi ti po si kshu cne vetem ti si ka mundesi me verte jo sben vaki :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 09-07-2010, 22:09:57
Per momentin sapo u shtriva ne krevat..neza lapin..po degj muzike dhe po pres te vij ai tipi im... :) :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 09-07-2010, 22:52:16
e ca pastaj...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#534 ne: 10-07-2010, 01:55:39
ne shpi sa erdha

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 10-07-2010, 11:13:02
ne zyre dhe sapo hoqa qafe provimin e fundit per kete sezon :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 11-07-2010, 16:22:02
Hajt me suksese moj honest...:)

Ne dhomen time bashke me librin tim. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 11-07-2010, 16:55:20
dmth ti po meson tani gjoja :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 12-07-2010, 14:10:23
ne zyre ne qetesi te plote :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#539 ne: 13-07-2010, 12:01:40
ne zyre duke postuar dhe duke pir nje got xhoni

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#540 ne: 13-07-2010, 12:03:11

po korr barin ne kopesht  :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 13-07-2010, 12:25:19
ne zyre duke postuar dhe duke pir nje got xhoni

hajde zyre hajde..........te pajisur dhe me xhoni  hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#542 ne: 13-07-2010, 12:28:16
po normale cdo bej un sdo pi dhall

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 13-07-2010, 22:52:31

po lexoj... ^o)

Është kaq e shkurtër dashuria, dhe kaq i madh harrimi...

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#544 ne: 14-07-2010, 17:01:04
duke peshkuar ndonje pjeshke :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 14-07-2010, 22:17:32
ne krevat.....gati per gjume

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 14-07-2010, 22:33:25
Ne krevat..lepurushen afer gati per nani..ate lepurushin e madh e kemi hedh nga cepi.. :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 14-07-2010, 22:42:04
Me macen  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 15-07-2010, 12:12:27
Po shijoj edhe keto 2 paradite me veten pasi pas dy ditesh ky majmuni im mbaron shkollen :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 15-07-2010, 13:18:26
Coje ne ZOO.. :D

Temat e fundit