Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 38495

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 15-07-2010, 13:27:48
ne zyre po pi nje red bull te ftohte

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 15-07-2010, 14:04:46
si honest po pa red bull :(

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#552 ne: 17-07-2010, 21:41:52
ne shpi i lodhur nga plazhi

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 18-07-2010, 22:53:53
po degjoj ket...

Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love (OFFICIAL VIDEO)

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 18-07-2010, 22:59:23
Tek pishinat po piqem ne diell per qefin tim ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#555 ne: 30-07-2010, 22:43:39
ne kafe duke postuar me laptop

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 30-07-2010, 22:56:13
Ne shtepi po pres njerin nga te dy  :P  :D

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 30-07-2010, 22:58:45
Ketu vetem dhe po postoj... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#558 ne: 30-07-2010, 23:00:41
akoma vetem te kafja

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#559 ne: 30-07-2010, 23:10:02
shtepi. po behem gati te dal

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#560 ne: 09-08-2010, 21:52:45
shtepi. vetem. po shikoj boreas qe eshte siper meje

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#561 ne: 09-08-2010, 21:57:34
Ne krevat..degjoj muzike..vetem per mom :D

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 09-08-2010, 22:05:29
Ne  shtepi duke chatuar me te dashurin qe e kam larg

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 09-08-2010, 22:08:02
ne shtepi, duke menduar te catoj me borean

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 04-09-2010, 17:08:04
....:) :) dule lexuar dic...


Unë e desha përtej vdekjes,
Ashtu dashurova unë
Edhe prap s'ia fal dot vetes:
S'i s'e desha pak më shumë...
Pak më shumë ku shpirti thyhet,
T'i them ndarjes: - Prit, ca pak...
Të gënjejmë mallin që s'shuhet,
Kujtimin të gënjejmë pak.
Përtej vdekjes, përtej botëve,
Atje ku nis "ca pak" tjetër,-
Asaj që më rri mes Zotave:
"Si s'të desha pak më tepër...".

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#565 ne: 04-09-2010, 17:50:02
ne shpi po ha rush  :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#566 ne: 05-09-2010, 21:35:25
ne krevat ,vetem.........po hallaktem ne forum  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#567 ne: 21-09-2010, 23:05:33
per momentin vetem

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 21-09-2010, 23:06:57
....:) :) dule lexuar dic...


Unë e desha përtej vdekjes,
Ashtu dashurova unë
Edhe prap s'ia fal dot vetes:
S'i s'e desha pak më shumë...
Pak më shumë ku shpirti thyhet,
T'i them ndarjes: - Prit, ca pak...
Të gënjejmë mallin që s'shuhet,
Kujtimin të gënjejmë pak.
Përtej vdekjes, përtej botëve,
Atje ku nis "ca pak" tjetër,-
Asaj që më rri mes Zotave:
"Si s'të desha pak më tepër...".e bukur D-i

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 21-09-2010, 23:07:07
Fare e vetmuar  :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#570 ne: 21-09-2010, 23:10:30


edhe mister x i vetmuar eshte ...enderron per enderrimtaren  :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#571 ne: 21-09-2010, 23:10:56
Po pse keshtu?  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#572 ne: 21-09-2010, 23:13:19
ne kine tuj mendu per kinezet :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 21-09-2010, 23:14:04
ne hene, duke gjet uje!

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#574 ne: 21-09-2010, 23:14:21
Po pse keshtu?  :D

po ashtu nje fukara i vetmuar ka vetem priviligjen te enderroje  :P :D :D

Temat e fundit