Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 33232

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 21-09-2010, 23:14:37
ne diell tuj hedh benzine lol

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 21-09-2010, 23:19:14
Posht dritares se Shej, ti i kendu serenat, por si duket qenka tull gjume :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 21-09-2010, 23:22:23
s degjoj jam shume lart merr nje mikrofon :P


jam ne univers po kerkoj makrokozmosin :P

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 21-09-2010, 23:23:35
Duke pare me teleskopin morrin qe vra veten :d

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 21-09-2010, 23:24:23
ne shpi duke qeruar orizin me doreza boksi lool

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 21-09-2010, 23:26:31
Duke i bere sms komshies, qe e kam ne dhome :d

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 21-09-2010, 23:30:24
duke u bere gati te nej nani nani

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 21-09-2010, 23:30:47
ne shtepi vetem, sapo ndeza nje cigare, ndoshta do marr dhe nje birre tani

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#583 ne: 22-09-2010, 00:24:56
Ne shpi....duke prishe kontraten me gjumin  ^o)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 22-09-2010, 17:34:44
Shtepi, duke u munduar te harroj qe kam per te gatuar dicka per darke :D.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#585 ne: 22-07-2011, 16:36:52
ne zyre dhe po pres oren te iki...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#586 ne: 23-07-2011, 02:15:35
po pi per qefin tim ne zyre :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#587 ne: 25-07-2011, 09:28:11
ne zyre dhe sapo kreva disa punera....

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 28-07-2011, 12:32:06
ne zyre dhe si pa pune  , po bej thashetheme ne msn me dike nga forumi  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#589 ne: 28-07-2011, 12:40:56
mire e ben....une po punoj
nje sy ne forum e nje neper punra... :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#590 ne: 28-07-2011, 12:44:03
Ne zyre jam...me 2 sy ketu e me goje po i bej terror ketyre ketu

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 28-07-2011, 12:46:12
Ne zyre jam...me 2 sy ketu e me goje po i bej terror ketyre ketu

po duart ku i ke ???  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 28-07-2011, 12:49:43
zyre, mezi po pres te dal per pushimin e drekes

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#593 ne: 28-07-2011, 12:52:37
po duart ku i ke ???  :D


Me duar po e mbaj pistoleten... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#594 ne: 28-07-2011, 14:40:53
zyre me pune  (gjasme po punoj ) dhe lloqe verdalle neper forum

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#595 ne: 28-07-2011, 16:04:56
Ke vend te lire te punes aty ne zyre? :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 28-07-2011, 16:05:55
vetem une dhe 2 goca jane do hidhesh njeher ?:D :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 28-07-2011, 16:05:55
shtrire ne kolltukun dy me nje gote vodka me akull e dy feta limon afer dhe me celin ne dore. :P :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#598 ne: 28-07-2011, 16:06:24
ne zyre me kembe perpjete se me jane lodhur LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#599 ne: 28-07-2011, 16:06:39
vetem une dhe 2 goca jane do hidhesh njeher ?:D :D


Nvend as rroge sdua,as buke e as uje  :D

Temat e fundit