Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28999

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 22-08-2011, 12:12:12
Ate s'do e gjesh nga une, e sigurte kjo gje. :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 22-08-2011, 12:14:16
po aq me zgjati mua sa mora vesh qe mezi u mblodhe dhe ti + po plasje :D

kaq me duhet :D :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 22-08-2011, 12:17:18
Une nga e enjtja ja leshoj prap andej nga jala dhe ec se folim pastaj . :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 22-08-2011, 12:19:01
hajde se shifena :D se aq me ben dhe mua :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 22-08-2011, 12:22:32
Epo shifena pra. :P :P Ku do ikim tek kompleksi privat apo tek plazhi i popullit. :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 22-08-2011, 12:23:16
privati mo, c'duam nga populli ne ???

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 22-08-2011, 12:25:42
Po mire atehere u la . ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 22-08-2011, 12:30:36
N'holiday..uhuuuuuuuu uuuuuuuuuu

 • Postime: 2568

#633 ne: 22-08-2011, 21:32:04
per qefin tim duke pir bira

 • Postime: 12743

#634 ne: 25-08-2011, 12:15:32
ne zyre dhe me shkresa perpara....

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#635 ne: 25-08-2011, 12:16:43
Ne zyre,, ni relaks pak vetes :)

 • Postime: 2568

#636 ne: 04-09-2011, 14:14:07
me nje shoqe forumi duke postuar me laptop

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#637 ne: 04-09-2011, 23:20:56
ne shtepi...nje sy nga familja adams e nje nga forumi  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 04-09-2011, 23:25:00
Ne divan...nje sy nga Mr&Mrs Smith..e nje sy nga forumi :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 05-09-2011, 09:12:23
ne shtepi duke pire qumesht dhe forum ;)

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 05-09-2011, 09:43:50
ne krie te detires. :D

 • Postime: 12743

#641 ne: 05-09-2011, 13:07:15
joooo sot duhet te jec ne krie te qejfit or ti.....LOL

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 05-09-2011, 16:25:13
duke u zgerdhire  :P

 • Postime: 12743

#643 ne: 05-09-2011, 16:26:17
ec te vdeksha....ashtu te du me dhembe perjashta  :perqafim

 • Postime: 2568

#644 ne: 05-09-2011, 23:43:15
ne net

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 06-09-2011, 09:11:15
ne pune ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 06-09-2011, 09:12:17
Ne pune, por po bie shume shi :d

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#647 ne: 06-09-2011, 09:13:14
lumsi ju andej...edhe ketej eshte pak me fresket sot ;)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#648 ne: 06-09-2011, 09:16:59
E nisa shiun per ne Shqiperi.
Sdi kur do vi dhe ku :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#649 ne: 06-09-2011, 09:17:44
hahahah ishalla vine ketej nga puna ime :D

Temat e fundit