Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35202

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#700 ne: 22-11-2011, 22:52:51
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#701 ne: 22-11-2011, 22:53:14
duke ikur per shpi

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 22-11-2011, 22:55:44
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten

naten tushe te puc

ika dhe unaaa

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#703 ne: 23-11-2011, 19:00:46
Po shoh tv- "Two and a half man"

I like it :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 23-11-2011, 19:04:25
mir qe esht google translate se me kto gjuhe te huaja qe flisni sdo kuptonim gje :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#705 ne: 23-11-2011, 19:08:50
Was hast du nicht verstanden? :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 23-11-2011, 19:13:02
keshtu shqip shqip si perkthehet! :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#707 ne: 23-11-2011, 22:24:28
ne krevat dhe po mundohem te ve veten ne gjume

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 24-11-2011, 10:05:54
dhe un pushim jam Lurra po vij ta pime kafene bashke :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#709 ne: 24-11-2011, 10:21:05
Shume bre kafe po pini........... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 24-11-2011, 10:52:50
ne zyre...po flas me dike ne msn  :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#711 ne: 29-11-2011, 13:59:50
ne makine

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 29-11-2011, 14:14:01
ne pune.....ne zyren time...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#713 ne: 29-11-2011, 21:22:45
ne net duke ndejt

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#714 ne: 29-11-2011, 22:03:11
tu ferku....syte per gjume

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#715 ne: 29-11-2011, 22:06:55
pse me do festosh naten e bardhe ti :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 29-11-2011, 22:06:55
ne nje restorant me nje shoqeri dhe bejm muhabet per gatimin.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 29-11-2011, 22:10:08
shpi tu krujt k*q*t :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 08-12-2011, 21:35:41
...duke degjuar ket..

Bonnie Raitt - I Can't Make You Love Me

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 08-12-2011, 21:36:42
home po gatuaj muzike dhe laptop

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#720 ne: 08-12-2011, 21:39:07
ne krevat ,nje sy nga top story dhe nje sycke ne forumcki LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 09-12-2011, 14:45:50
ne zyre ...mezi pres oren te iki

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#722 ne: 09-12-2011, 14:46:23
ne zyre....sot e gjithe dita...

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 09-12-2011, 14:48:10
Ne vend numero dhe po mendohem  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#724 ne: 09-12-2011, 14:49:07
perse mendohen keto male... :P

Temat e fundit