Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28214

 • Postime: 12743

#700 ne: 22-11-2011, 22:52:51
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten

 • Postime: 2568

#701 ne: 22-11-2011, 22:53:14
duke ikur per shpi

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 22-11-2011, 22:55:44
po lodh syte qe te me zer gjumi....naten

naten tushe te puc

ika dhe unaaa

 • Postime: 1580

#703 ne: 23-11-2011, 19:00:46
Po shoh tv- "Two and a half man"

I like it :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#704 ne: 23-11-2011, 19:04:25
mir qe esht google translate se me kto gjuhe te huaja qe flisni sdo kuptonim gje :D

 • Postime: 1580

#705 ne: 23-11-2011, 19:08:50
Was hast du nicht verstanden? :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#706 ne: 23-11-2011, 19:13:02
keshtu shqip shqip si perkthehet! :D

 • Postime: 12743

#707 ne: 23-11-2011, 22:24:28
ne krevat dhe po mundohem te ve veten ne gjume

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#708 ne: 24-11-2011, 10:05:54
dhe un pushim jam Lurra po vij ta pime kafene bashke :P

 • Postime: 12234

#709 ne: 24-11-2011, 10:21:05
Shume bre kafe po pini........... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 24-11-2011, 10:52:50
ne zyre...po flas me dike ne msn  :)

 • Postime: 12743

#711 ne: 29-11-2011, 13:59:50
ne makine

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 29-11-2011, 14:14:01
ne pune.....ne zyren time...

 • Postime: 2568

#713 ne: 29-11-2011, 21:22:45
ne net duke ndejt

 • Postime: 12743

#714 ne: 29-11-2011, 22:03:11
tu ferku....syte per gjume

 • Postime: 2568

#715 ne: 29-11-2011, 22:06:55
pse me do festosh naten e bardhe ti :)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 29-11-2011, 22:06:55
ne nje restorant me nje shoqeri dhe bejm muhabet per gatimin.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#717 ne: 29-11-2011, 22:10:08
shpi tu krujt k*q*t :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#718 ne: 08-12-2011, 21:35:41
...duke degjuar ket..

Bonnie Raitt - I Can't Make You Love Me

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 08-12-2011, 21:36:42
home po gatuaj muzike dhe laptop

 • Postime: 12743

#720 ne: 08-12-2011, 21:39:07
ne krevat ,nje sy nga top story dhe nje sycke ne forumcki LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 09-12-2011, 14:45:50
ne zyre ...mezi pres oren te iki

 • Postime: 12743

#722 ne: 09-12-2011, 14:46:23
ne zyre....sot e gjithe dita...

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 09-12-2011, 14:48:10
Ne vend numero dhe po mendohem  :D

 • Postime: 12743

#724 ne: 09-12-2011, 14:49:07
perse mendohen keto male... :P

Temat e fundit