Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 35029

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 09-12-2011, 15:04:01
kam kalamaqte rruges  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#726 ne: 09-12-2011, 15:09:29
hahahahahahahaha... .i ke nxjerr te bejne vrap?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#727 ne: 09-12-2011, 15:21:27
midis mishel dhe tatu ne vij ajrore shume te afert  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 09-12-2011, 15:22:35
ehe me shume ujore  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#729 ne: 09-12-2011, 15:23:20
ke te drejte se na ndan lana  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 09-12-2011, 15:24:24
nje detaj i vockel por i rendesishem ky .... :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#731 ne: 09-12-2011, 15:25:26
ne zyre dhe as e kam idene ku ndodhen antaret e mesiperm...LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#732 ne: 09-12-2011, 15:27:16
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 09-12-2011, 15:27:33
duke u bere gati te iki per akaza  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#734 ne: 09-12-2011, 15:28:12
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para

pse ti qeke ai tek catia e Viles perballe LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#735 ne: 09-12-2011, 15:31:17
un e un se me levizi antena komshies dhe e po e coj  ne vend

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#736 ne: 09-12-2011, 15:32:42
qyqa cuno zbrit se do te te zej Karenti LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#737 ne: 09-12-2011, 15:33:46
po hajde pra me ndihmo te zbres mos ri aty e me shiko

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 09-12-2011, 15:40:59
je qe je levize cike dhe antenen time se me kap vetem klanin ket kohe LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#739 ne: 09-12-2011, 15:41:50
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 09-12-2011, 15:45:56
Ne Pune  ;) dhe po punoj :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 09-12-2011, 15:48:33
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL

veji kudrinorin ti moj :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#742 ne: 10-12-2011, 16:11:46
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL
ja leviza.....shej je mire tani  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#743 ne: 11-12-2011, 09:06:02
per antenen po llafosnim or ti..... LOL


ne shtrat gjendem dhe shoh tv....pres te zgjohet putulushja vogel

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 11-12-2011, 15:23:26
tani me kap tv shijakun :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#745 ne: 11-12-2011, 15:24:37
epo mir se jep programe te bukura tb shijaku  :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#746 ne: 11-12-2011, 19:50:07
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 11-12-2011, 20:42:11
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D

cne apo kot pse hyne me kepuce ne shpi :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 11-12-2011, 20:43:20
Ne shtepi, e pastrova, se me dukeshte sikur kish ren ndonje bomb, degjoje muzik, dhe po formatoje nje laptop te vogel, dhe po shkruaj ketu ne forum, ku te me hapet tema :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#749 ne: 11-12-2011, 20:56:24
Me zbuloi sekretin  Shej  e kuptoi pse nxirrja ne xhiro gocen e vogel.I thoja pastro pak shpin e dilja....Sot e nxorri ajo dhe gjith grat e lagjes si per inat nuk kan lon gjo pa i thon .Kuptohet per te mir..... Tipo   -ca burre te mir qe ke po i sjellshem po i qeshur ....e te tilla ....e te tilla . Po un sa her kaloja i thoja.
He cornachie (sorra) e ju ka kalu njeri pa mar neper goj sot e ???  Ata pastaj fillonin vet si plakat mo .....E disa te tjera po per sonte boll. :(

Temat e fundit