×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28169

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 09-12-2011, 15:04:01
kam kalamaqte rruges  :D

 • Postime: 12743

#726 ne: 09-12-2011, 15:09:29
hahahahahahahaha... .i ke nxjerr te bejne vrap?

 • Postime: 2568

#727 ne: 09-12-2011, 15:21:27
midis mishel dhe tatu ne vij ajrore shume te afert  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#728 ne: 09-12-2011, 15:22:35
ehe me shume ujore  :D

 • Postime: 2568

#729 ne: 09-12-2011, 15:23:20
ke te drejte se na ndan lana  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 09-12-2011, 15:24:24
nje detaj i vockel por i rendesishem ky .... :D

 • Postime: 12743

#731 ne: 09-12-2011, 15:25:26
ne zyre dhe as e kam idene ku ndodhen antaret e mesiperm...LOL

 • Postime: 2568

#732 ne: 09-12-2011, 15:27:16
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 09-12-2011, 15:27:33
duke u bere gati te iki per akaza  :D

 • Postime: 12743

#734 ne: 09-12-2011, 15:28:12
o mishel dil ne dritare me se jam un ktu perball  :D LOL shiko dhe tatune se eshte ulur te kafja aty poshte me laptop para

pse ti qeke ai tek catia e Viles perballe LOL LOL

 • Postime: 2568

#735 ne: 09-12-2011, 15:31:17
un e un se me levizi antena komshies dhe e po e coj  ne vend

 • Postime: 12743

#736 ne: 09-12-2011, 15:32:42
qyqa cuno zbrit se do te te zej Karenti LOL

 • Postime: 2568

#737 ne: 09-12-2011, 15:33:46
po hajde pra me ndihmo te zbres mos ri aty e me shiko

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 09-12-2011, 15:40:59
je qe je levize cike dhe antenen time se me kap vetem klanin ket kohe LOL

 • Postime: 12743

#739 ne: 09-12-2011, 15:41:50
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 09-12-2011, 15:45:56
Ne Pune  ;) dhe po punoj :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 09-12-2011, 15:48:33
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL

veji kudrinorin ti moj :P

 • Postime: 2568

#742 ne: 10-12-2011, 16:11:46
LOL LOL LOL

vuli pertoj lale.....po mos pertoja vija...po ja qe kam qellu pertace....dhe degjo levizja edhe shejit je qe je LOL
ja leviza.....shej je mire tani  :P

 • Postime: 12743

#743 ne: 11-12-2011, 09:06:02
per antenen po llafosnim or ti..... LOL


ne shtrat gjendem dhe shoh tv....pres te zgjohet putulushja vogel

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 11-12-2011, 15:23:26
tani me kap tv shijakun :P

 • Postime: 2568

#745 ne: 11-12-2011, 15:24:37
epo mir se jep programe te bukura tb shijaku  :P

 • Postime: 266

#746 ne: 11-12-2011, 19:50:07
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 11-12-2011, 20:42:11
Ne shpi dhe sapo mbarova nje sherr me njonen (me nonen e kalamajve) :D

cne apo kot pse hyne me kepuce ne shpi :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#748 ne: 11-12-2011, 20:43:20
Ne shtepi, e pastrova, se me dukeshte sikur kish ren ndonje bomb, degjoje muzik, dhe po formatoje nje laptop te vogel, dhe po shkruaj ketu ne forum, ku te me hapet tema :P

 • Postime: 266

#749 ne: 11-12-2011, 20:56:24
Me zbuloi sekretin  Shej  e kuptoi pse nxirrja ne xhiro gocen e vogel.I thoja pastro pak shpin e dilja....Sot e nxorri ajo dhe gjith grat e lagjes si per inat nuk kan lon gjo pa i thon .Kuptohet per te mir..... Tipo   -ca burre te mir qe ke po i sjellshem po i qeshur ....e te tilla ....e te tilla . Po un sa her kaloja i thoja.
He cornachie (sorra) e ju ka kalu njeri pa mar neper goj sot e ???  Ata pastaj fillonin vet si plakat mo .....E disa te tjera po per sonte boll. :(

Temat e fundit