Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 38491

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 11-12-2011, 21:23:52
shpi 1 sy portokalline dhe ca pune te tjera

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#751 ne: 11-12-2011, 22:27:20
po shoh portokalli

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#752 ne: 12-12-2011, 20:26:22

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 13-12-2011, 13:02:59
...duke pire nje caj, duke lexuar neper forum...e duke degjuar "ABBA"-t. ^o)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#754 ne: 13-12-2011, 19:53:13

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#755 ne: 14-12-2011, 09:33:19
ne zyre ,duke bere asgje

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#756 ne: 14-12-2011, 13:03:52
te grand me laptop para duke postuar

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 14-12-2011, 13:10:36
e kam sekret se ku jam :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#758 ne: 14-12-2011, 13:12:08
me dashuroren po shijojme akulloren  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#759 ne: 14-12-2011, 14:41:42
te grand me laptop para duke postuar

ne bllokt????? cudi si ste pashe LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#760 ne: 14-12-2011, 21:39:09
ne bllokt????? cudi si ste pashe LOL
mu aty te tavolina pare me kishe pse sthe ti te ftoja per nje kafe

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 15-12-2011, 08:39:58
kafe ti 21 katshi.shef tr per qejf

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 15-12-2011, 08:41:02
ne zyre ....po merrem me nja dy pune te vogla

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#763 ne: 15-12-2011, 09:05:26
ne zyre dhe perfundimisht mbledhjen e anullova...njerez te pacip LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#764 ne: 16-12-2011, 14:55:42
te kafe roma po prs mos me kalon tatu ktu te ura :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 21-12-2011, 21:11:32
Ne dhome, ngrohte, vetem, po pi kafe.

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#766 ne: 21-12-2011, 21:28:22
Ne dhome, ngrohte, vetem, po pi kafe.

Kafe turke a ? :)

Edhe bej ndonje ftese  se kafja nuk pihet vetem :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 21-12-2011, 21:32:27
hahaha, neskafe neskafe  :D

Hajde Oqean je i mireseardhur kur te duash!  :)


Si je ti?  :perqafim

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 21-12-2011, 21:36:00
hehe Mire mire,,

Po vije une vetem nese ma ben nje turke  :D

Ti si je bre?

Cka ka ndonje te  re? A ka lujt puna ? :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 21-12-2011, 21:41:49
Sa te duash te bej, hajde ti  :D

Punet mire, hajt mo, por ka dhe me mire  :D


Ti ske ardhur ketej hic ee?  :)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 21-12-2011, 21:47:51
:)

Epo kemi halle edhe ne :D ,,, qe atehere jo do me then :)

Ne fakt po presim vizita tani ne :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 21-12-2011, 21:53:55
ehhh, ke te drejte...duhet te vijme dhe ne andej...deshira nuk mungon ;)



Gjths te mirepresim dhe nqs do kesh pak hapsire nga punet dhe te na denjosh  :D :)





 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 21-12-2011, 22:13:46
ehh, Kur te na jepet rasti,me shume kenaqesi vijme andej :)

He me se ne lajmerojme kur te vijme  ;)   :D


 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 21-12-2011, 22:54:37
Ne shpi..me veten..po shkruaj. :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 21-12-2011, 22:55:30
Sa erdha ne Banes, isha ne nje vend malor, kishte bore, kemi kalu mrekullushem, edhe pse ishte shume ftoht. :D

Temat e fundit