Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28864

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 21-12-2011, 22:57:38
Sa erdha ne Banes, isha ne nje vend malor, kishte bore, kemi kalu mrekullushem, edhe pse ishte shume ftoht. :D

Lucky U. :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 21-12-2011, 22:58:09
...duke prit dike...qe mesa duket ka harruar rrugen per ne shtepi. ^o) :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 21-12-2011, 22:58:29
A vjen nese te ftoj?

 • Postime: 2568

#778 ne: 22-12-2011, 16:00:52
kafe cigare ne qs

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 22-12-2011, 16:32:11
A vjen nese te ftoj?

Why not? :D

 • Postime: 12234

#780 ne: 23-12-2011, 12:47:30
ncncnnc..... :DJam vet  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 23-12-2011, 14:47:25
Me veten ..edhe une.

 • Postime: 2568

#782 ne: 23-12-2011, 15:07:36
diku verdall me dike

 • Postime: 12743

#783 ne: 23-12-2011, 18:29:59
kempinski hotel ne munich , me njerez .duke pire dicka dhe duke pritur te vij e nesermja per tu nisur back home....

 • Postime: 2568

#784 ne: 23-12-2011, 19:11:30
kafe ROMA me dike po pres dhe ate

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 23-12-2011, 19:40:41
shpi po sistemoj dhuratat poshte bredhit

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 24-12-2011, 00:38:11
ne shtepi, po shikoje tv.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 24-12-2011, 01:10:14
ne shpi, vtem, po ha bakllava dhe po flas me dike ne fb  ;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 24-12-2011, 10:29:17
ne zyre dhe sot....pfffffffffff fffff VL.......

 • Postime: 12743

#789 ne: 24-12-2011, 10:31:50
ne aeroportin e lubjanes....mezi pres te kthehem ne Tirane.....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 04-01-2012, 22:08:17
po peshoj shampo se e shesim te hapme :)

 • Postime: 12743

#791 ne: 04-01-2012, 22:38:37
ne krevat duke vene vajzen ne gjume

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 04-01-2012, 23:02:35
po rrotulloj karriken shyqyr qe eshte me rrota...se edhe lozim kur skemi cte bejme :)

 • Postime: 12743

#793 ne: 05-01-2012, 06:29:41
sapo hapa syte...new day has just began

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 05-01-2012, 10:28:26
po flas me zemrat e mija :)

 • Postime: 12743

#795 ne: 05-01-2012, 10:39:51
ne zyre ...po punoj , po shkruaj ketu....mendja eshte gjetke...diku, tek dikush

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 05-01-2012, 10:46:48
po shikoj dhe sa vend bosh me ka ngel ne zemer :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 05-01-2012, 15:15:38
...duke degjuar ket..

HIM - The Funeral Of Hearts

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 05-01-2012, 15:19:51
po bohem gati e mendohem ku te shkoj e ke bang te vjedh sot :)

 • Postime: 12743

#799 ne: 05-01-2012, 15:25:19
ne zyre akoma....

Temat e fundit