Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28970

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 05-01-2012, 19:32:29
deputete je ti :)

 • Postime: 12743

#801 ne: 06-01-2012, 08:56:38
serisht ne zyre...por duke u bere gati per zhvendosje.... :S

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 06-01-2012, 22:37:47
tu pa film

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 07-01-2012, 08:50:37
ne zyre po degjoj muzike .....

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 07-01-2012, 09:03:04
ne krevat po fle gjuma :)

 • Postime: 266

#805 ne: 07-01-2012, 10:01:17
kujdes se mos dhitesh. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#806 ne: 07-01-2012, 10:30:09
ku e di ti qe nuk ja futa kot :)

 • Postime: 12743

#807 ne: 10-01-2012, 17:45:59
me Capkenen tu bo shopping rrugeve te gjermanise LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 10-01-2012, 22:10:50
i mblodha kockatr ne shtepi me ne fund. :D

 • Postime: 2568

#809 ne: 13-01-2012, 23:03:52
diku verdall me dike por pa ate

 • Postime: 12743

#810 ne: 13-01-2012, 23:51:42
ne nje krevat portativ..capi nga nje ane e une nga tjatra..... ^o)

 • Postime: 2568

#811 ne: 22-01-2012, 17:13:55
me capin dhe mishelin  :D

 • Postime: 12743

#812 ne: 23-01-2012, 09:28:00
sapo u zgjova ne krevatin tim qe me kishte munguar o zot sa shume...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 23-01-2012, 16:10:14
...duke degjuar..e vrojtuar  :D kete...

Desperado Guitar - The Secret

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 24-01-2012, 12:33:34
...duke mbushur ca shkresurina, e duke pire nje supercaj  :) e duke degjuar muzike me ze te ulet :P e duke lexuar tek-tuk neper forum...e duke pritur nje telefonate  ^o)

 • Postime: 12234

#815 ne: 24-01-2012, 12:34:11
Me jep numrin te bej telefonin.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 24-01-2012, 12:36:34
.....te kushton :D

 • Postime: 12234

#817 ne: 24-01-2012, 12:37:27
...e di, jam gati te paguaj  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 24-01-2012, 12:40:15
ne zyre ......pfffffffff

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 24-01-2012, 12:43:35
ne zyre ......pfffffffff

 :perqafim

 • Postime: 12743

#820 ne: 24-01-2012, 13:54:08
ne shtepi edhe sot....

 • Postime: 2568

#821 ne: 24-01-2012, 22:20:33
ehhhh ku ndodhem sja them njeriu

 • Postime: 12743

#822 ne: 25-01-2012, 15:35:06
ne zyre sot.....sa kot

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 25-01-2012, 22:23:03
Po merrem me 1 pc

 • Postime: 2568

#824 ne: 25-01-2012, 22:27:12
ktu posht

Temat e fundit