Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28971

 • Postime: 2568

#850 ne: 08-02-2012, 22:58:08
po praaaaaaaa me ne fund po lahem

cte bej behem gati te me zej ditlindja te lare

 • Postime: 2568

#851 ne: 08-02-2012, 22:58:25
Shyqyr qe po vjen dtl dhe do lahesh eeee?  LOL
iken vitet o miss ja dhe nje ore e u shtua dhe nje tjeter

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 08-02-2012, 22:58:35
Ohoooooo... po fol o bir, paske bere vitin per t'u lare! :D


SHAMPANJE!!! LOL


Uaaaaaaaaaaa cfare mendje pupupu LOL

 • Postime: 2568

#853 ne: 08-02-2012, 22:59:21

Uaaaaaaaaaaa cfare mendje pupupu LOL
ka ide kjo goce po prit dhe nje ore moj pastaj hap shampanjen

 • Postime: 2568

#854 ne: 08-02-2012, 23:02:29
sme pelqen te prek veten me mire kur me prekin te tjeret  :D :D

 • Postime: 2568

#855 ne: 08-02-2012, 23:04:27
epo cte bej unq e sme pelqen te mbaj rradhe futem direkt

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 08-02-2012, 23:07:47
Prit Vuli, mendo ku futesh...jo kshu fju fju LOL


Rrushe e preka........hunden  LOL

 • Postime: 2568

#857 ne: 08-02-2012, 23:08:57
e kam menduar vendin dhe ate po bej

 • Postime: 2568

#858 ne: 08-02-2012, 23:10:38
do e flasim ditene  dasmes  :D :D

 • Postime: 2568

#859 ne: 08-02-2012, 23:13:01
prandaj ta lash surprize ditene  dasmes  :D

 • Postime: 2568

#860 ne: 08-02-2012, 23:13:14
tani goca te dashura tju them naten e mireeeeeeeeeeeeeeee eeeeee

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 08-02-2012, 23:15:02
Do ikesh :(He mo rri se na kenaqe LOL
 • Postime: 2568

#862 ne: 08-02-2012, 23:16:20
po do lem dhe ca per neser per pasneser e ditet ne vijim

pastaj thash duhet te pergatitem cik per ndryshimin e moshes :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 08-02-2012, 23:21:08
Hmmmm, do blesh rrobe te reja me te medhaja? LOL

 • Postime: 12743

#864 ne: 09-02-2012, 09:39:28
une ne pune

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 09-02-2012, 09:41:23
Ne pune gjithashtu  :P them ti bej naften  :D

 • Postime: 12743

#866 ne: 09-02-2012, 09:42:13
do vish ketej nga une dhe i bejme naften te dyja

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 09-02-2012, 10:05:04
Ku je ti ekzaktesisht  :engjell:

 • Postime: 12743

#868 ne: 09-02-2012, 10:22:05
ne autostrade po bej autostop LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 09-02-2012, 13:31:35
At home, alone, haj embelsire !! :D

 • Postime: 12234

#870 ne: 09-02-2012, 13:31:54
Te vije? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 09-02-2012, 13:35:33
Hajde, me sill edhe ndonje tjeter embelsire :D

 • Postime: 12234

#872 ne: 09-02-2012, 13:36:59
Cna duhen embelsirat shpirti e kemi njeri tjetrin  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 09-02-2012, 13:39:12
Po per ty e kisha ore.....sguxon robi te jete pak artiste ne te shprehur   :-[ LOL

 • Postime: 12234

#874 ne: 09-02-2012, 13:40:26
hahahah...Mos ma thuaj me kthesa thuaj direkt sikur une ty...LOL

Temat e fundit