×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28138

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#875 ne: 09-02-2012, 13:42:47
Epo ne femrat delikate kemi nje cike tangerllik LOL


Erdhe????

 • Postime: 12234
Lefter
#876 ne: 09-02-2012, 13:47:40
Jo edhe pak  :D :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#877 ne: 09-02-2012, 13:48:17
ne zyre dhe po pres oren te shkoj aq sa me duhet te ngrej menderen nga karrigia

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#878 ne: 09-02-2012, 23:11:02
Duke pire nje gote vere te kuqe, duke degjuar rock music dhe duke punuar per nje pune qe duhet e perfunduar te shtunen  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#879 ne: 10-02-2012, 20:29:04
Ne shtepi, nen shoqerine e Chris Isaak. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#880 ne: 10-02-2012, 20:35:31
Ec...se po e mbaj edhe ca dite.. :D :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#881 ne: 10-02-2012, 20:41:23
hhahaa, ec moj se shyqyr qe dole edhe ti shkaku  :P :P per pak dite me teper :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#882 ne: 10-02-2012, 20:47:15
...paska edhe kerkesa ky tipi LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#883 ne: 10-02-2012, 20:47:42
...per Chris-in e kam LOL...

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#884 ne: 10-02-2012, 20:52:10
LOL LOL LOL

 • Postime: 12743
Mishel...............
#885 ne: 11-02-2012, 15:28:56
ne makine, degjoj Born to die nga Lana del Rey,shoh shiun tek perplaset mbi xham...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#886 ne: 11-02-2012, 16:03:15
ne makine, degjoj Born to die nga Lana del Rey,shoh shiun tek perplaset mbi xham...

Po si shkruan ketu?  hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#887 ne: 11-02-2012, 16:16:08
Hahaha, ok, kshu po! :D

 • Postime: 182
Xhuli*
#888 ne: 11-02-2012, 17:11:29
vetem, me muzike dhe me forumin...

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#889 ne: 12-02-2012, 16:44:47
I ulur dhe mbeshtetur me berryl ne tavolinen e PC duke pi nji cinare ne mendime te thella dhe duke degjuar Blindman nga whitesnake.
D.m.th asgjo t're  :)

 • Postime: 2568
vullkani
#890 ne: 12-02-2012, 16:54:45
te barolo duke pir kafe dhe laptopin perpara

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#891 ne: 12-02-2012, 16:56:41
Ku i bie, ne cvend?  :D

Une perpara pc me muzike  :P

 • Postime: 2568
vullkani
#892 ne: 12-02-2012, 16:59:39
ktej verdall neper tiran

lokal i lezetcem vere ktu do behemi tap ne te dy

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#893 ne: 12-02-2012, 17:00:45
Non  :D

Sa vite do me prisje Vuli?  :D

 • Postime: 2568
vullkani
#894 ne: 12-02-2012, 17:02:53
pa fund me se mos kam ndonje pun tjeter un

kur te vish ktu me ke

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#895 ne: 12-02-2012, 17:03:37
Ndoshta s'vi me  :(

 • Postime: 2568
vullkani
#896 ne: 12-02-2012, 17:05:26
prandaj je enderimtare ti dhe sa her ngrihem ne mengjes them ishte nje ender e bukur  :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#897 ne: 13-02-2012, 08:40:00
me capin ne alemania ne mes te debores

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#898 ne: 13-02-2012, 10:51:37
me capin ne alemania ne mes te debores


tushe ju puc te dyjave  :perqafim

 • Postime: 2568
vullkani
#899 ne: 13-02-2012, 21:54:47
ne net vetem fare

Temat e fundit