Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28836

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 13-02-2012, 21:57:46
In my room...me imagjinaten time te shfrenuar :P

 • Postime: 2568

#901 ne: 13-02-2012, 21:59:12
hajt pra na trego pak nga imagjinata jote  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 13-02-2012, 22:01:55
Jam duke bredhur neper bote ne hesap tim per qejfin tim :D

 • Postime: 2568

#903 ne: 13-02-2012, 22:03:04
kur te vish ne spanje ndalo pak ne ibiza te qeras me nje koktejl

 • Postime: 12743

#904 ne: 13-02-2012, 22:04:01

tushe ju puc te dyjave  :perqafim

edhe ne ty fort fare

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 13-02-2012, 22:27:02
kur te vish ne spanje ndalo pak ne ibiza te qeras me nje koktejl


;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 13-02-2012, 22:45:19
cancun po pi 1 cigare hashash :D

 • Postime: 2568

#907 ne: 13-02-2012, 22:48:50
cancun po pi 1 cigare hashash :D
avash se do ta hash ti jep efektet avash avash  :P

 • Postime: 2568

#908 ne: 13-02-2012, 23:04:18
i ben derman vetem nje cigare e trash  :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 13-02-2012, 23:06:18
dhe vullkani pi hashash

 • Postime: 2568

#910 ne: 13-02-2012, 23:07:18
smeremi me gjera te lira shej  ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 13-02-2012, 23:08:34
e mo mja LOL

 • Postime: 2568

#912 ne: 13-02-2012, 23:10:07
 ;)  ;)  ;)

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#913 ne: 13-02-2012, 23:12:24
smeremi me gjera te lira shej  ;)

Mos me thuaj qe pi cocaïne LOL te ndava direkt LOL

 • Postime: 2568

#914 ne: 13-02-2012, 23:16:01
LOL LOL LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 13-02-2012, 23:17:56
Eh mo pse qesh?  :D se te lexoj prandaj?  :P

 • Postime: 2568

#916 ne: 13-02-2012, 23:25:56
e di qe po me lexon tamam ti asnje shkronje spo like mangut  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#917 ne: 13-02-2012, 23:33:31
e di qe po me lexon tamam ti asnje shkronje spo like mangut  :P

Keto parandnjejat i kam inat :( :D

 • Postime: 2568

#918 ne: 13-02-2012, 23:41:38
ueeeeeeeeeeeeeeeeee e spo em punon neti me hoqi trurin

mua per vete parandjenjat gjithmone em dalin  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 13-02-2012, 23:48:25
Po po ty po  :D

 • Postime: 2568

#920 ne: 13-02-2012, 23:49:42
tju them naten tani se spaska qef neti te punoka

naten te gjithve

enderimtate miss summer  :perqafim  :perqafim   :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 14-02-2012, 00:03:11
Naten Vuliiiii  :perqafim

 • Postime: 12234

#922 ne: 16-02-2012, 16:31:20
Ne zyre po mprehem.... :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 16-02-2012, 16:32:45
Per ca mo?  :D

 • Postime: 12234

#924 ne: 16-02-2012, 16:33:55
Po behem gati ti bej nje vizite njeres... :D

Do vjen? :D

Temat e fundit