Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28865

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#925 ne: 16-02-2012, 16:35:08
Amin do zoti vjen te clirohesh nga ky hall qe tka zene  :D

 • Postime: 12234

#926 ne: 16-02-2012, 16:36:25
hahaha....Amin prej gojes tende ne vesh te Zotit  :D

 • Postime: 12743

#927 ne: 02-03-2012, 10:42:16
ne zyre .....sa pushova se qari...dhe tani me ...flihet

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 04-03-2012, 22:11:31
...Home Sweet Home..

 • Postime: 12743

#929 ne: 06-03-2012, 13:33:45
ne pune dhe duke bere porosite e fundit......serisht udhetim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 06-03-2012, 22:35:29
...duke degjuar ket...si s'mu merzit me..

Delerium - Silence ft. Sarah McLachlan (Tiesto Mix)

 • Postime: 266

#931 ne: 06-03-2012, 22:54:16
Po shkarkoj ca APPS  per iphonin se me keto qe ka ne dotasione po me bon pishman qe e kam ble  :(

 • Postime: 12743

#932 ne: 07-03-2012, 08:56:21
ne zyre

 • Postime: 2568

#933 ne: 10-03-2012, 20:39:46
afer teje para pc duke par fotot e tua

 • Postime: 266

#934 ne: 10-03-2012, 21:44:52
Po bej nje muzik klasike -dhe kur ta mbaroj do pershendes krushken ;)  vetem ajo eshte asperte ne klasik    :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 11-03-2012, 15:50:57
Po bej nje muzik klasike -dhe kur ta mbaroj do pershendes krushken ;)  vetem ajo eshte asperte ne klasik    :perqafim

....ne pritje, ta degjoj.. :D :) :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 11-03-2012, 15:51:32
...duke pare ca foto, e duke pritur babin ne tel. :)

 • Postime: 182

#937 ne: 11-03-2012, 15:53:20
Duke ngrene nje molle gjelbrushe, ne diete te rrepte, VETEM! Dhe mire shume keshtu :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 11-03-2012, 15:54:52
Je me diete Xhuli? Vetem molle do hash sot?  :D

 • Postime: 182

#939 ne: 11-03-2012, 16:27:45
Nje sanduic edhe mollen, tani po mendoje te ha nje sallate me prodhime te detit :)

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 11-03-2012, 16:29:34
Po pi nje cigare nderkohe edhe po shikoj postimet e Xhulit  :)

 • Postime: 182

#941 ne: 11-03-2012, 16:36:51
!
Duke e degjuar kete kenge, pershendes Whitesnake dhe Missin me këtë këngë shkodrane aq të bukur  :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 11-03-2012, 16:40:08
Thanks Xhuli  :perqafim

 • Postime: 12743

#943 ne: 11-03-2012, 16:40:37
duke pire nje cigare nderkohe qe lyej floket

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#944 ne: 17-03-2012, 10:26:18
..akoma ne krevat, duke degjuar lajmet tek BBC. :)

 • Postime: 12234

#945 ne: 17-03-2012, 10:32:59
Stbesoj.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 17-03-2012, 10:35:34
Pse, ca ka per te mos besuar :D :P

 • Postime: 12234

#947 ne: 17-03-2012, 10:36:39
Hic, pa fakte stbesoj  :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#948 ne: 17-03-2012, 10:41:23
..ja te nisa nje video te shiut qe me theu xhamat :P

 • Postime: 12234

#949 ne: 17-03-2012, 10:42:00
Uhaaaaaaa...te te nis une nje foto te Diellit qe na kalli komplet  :D

Temat e fundit