×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28164

 • Postime: 12743

#950 ne: 18-03-2012, 10:57:24
nje veranden e spitalit duke thithur rrezet e diellit

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 18-03-2012, 10:58:27
perq

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 18-03-2012, 11:32:52
Nshpi po behet gati te dal per feste te nenes me disa shoqe

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 18-03-2012, 16:48:47
.....duke pire nje caj...me ne fund. Dite e lodhshme.. ^o) :D

 • Postime: 12743

#954 ne: 18-03-2012, 19:19:47
ne shtrat dhe shkruaj ne forum

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 29-03-2012, 16:00:01
....duke qetesuar mendjen me kenget e ketyre...


UB40 Many Rivers To Cross

 • Postime: 12234

#956 ne: 29-03-2012, 16:04:19
Ne shtepi perpara e kam TV dhe po bej plane ku ta thej qafen  :D

 • Postime: 12743

#957 ne: 29-03-2012, 17:54:35
u cmenda ktu ku jam...I need a hero

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 29-03-2012, 18:28:56
Nshpi me ne fund ..pak pushim......  lodhje: lodhje:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 04-04-2012, 23:18:47
........duke u marre me ca gjera te kota.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 17-04-2012, 22:07:19
Ne Ballkon, shoh qytetin ne kete nate dhe degjoj muzike :D

 • Postime: 12234

#961 ne: 18-04-2012, 19:25:03
Ne shtepi po bej ca plane dhe po shikoj forumin  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 22-04-2012, 23:38:38
Duke pare " D. Housewife"

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 23-04-2012, 00:43:23
tek kjo tema  :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 25-04-2012, 16:57:08
Jam para PC dhe po mendohem  ^o)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 25-04-2012, 16:57:35
para pc dhe po relaksohem. :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 25-04-2012, 16:58:14
Jam duke shkruar nje fjali per femijet e semure qe nuk sherohen kurre,dhe nuk di ctu shkruaj !
Tu them jeta eshte e bukur,duhet jetuar i genjej  :S

 • Postime: 12743

#967 ne: 25-04-2012, 17:37:09
Jam duke shkruar nje fjali per femijet e semure qe nuk sherohen kurre,dhe nuk di ctu shkruaj !
Tu them jeta eshte e bukur,duhet jetuar i genjej  :S

vete jeta eshte genjeshter...mos i ngarko me shume

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 25-04-2012, 17:38:09
Home po flas ne skype me motren

 • Postime: 12743

#969 ne: 25-04-2012, 17:43:01
Citim nga: ßåвʏ&мє ne 25-04-2012, 17:38:09
Home po flas ne skype me motren

sa qejf.....:(

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 25-04-2012, 18:14:43

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 28-04-2012, 20:03:47
Home..po shoh The Voice Uk

 • Postime: 12743

#972 ne: 28-04-2012, 23:34:24
duke vene gocen ne gjume

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 30-04-2012, 22:44:17
.....tv

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 01-05-2012, 00:16:02
duke vene gocen ne gjume

Kaq vone fle cupa mi?  :D

Temat e fundit