×
Hyrja
Profili

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

Ku ndodheni tani, me ke dhe cfare po beni?

· 1678 · 28136

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#975 ne: 01-05-2012, 10:45:32
...Costa, duke prit dike e duke pire nej caj te nxeehtee ne kete dite plot shi. :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#976 ne: 01-05-2012, 12:55:30
ktej nga ne Dreamm e kundreta e kohes nga ju, diell dhe nje nxetesi  tropikale....
yes me ne fund.... ne shpi jame, vetem. ...

 • Postime: 12234
Lefter
#977 ne: 01-05-2012, 12:59:55
I ushqeva qenet deri tash,tash do dal ne mal icik te kthej mbrapsht ate mal... :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#978 ne: 01-05-2012, 13:25:24
me Lefton jame, por s'trregon ky, e mban sekret....hahhahah

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#979 ne: 01-05-2012, 14:04:02
po vezhgoj shiun ne dritare  :engjell:

 • Postime: 12743
Mishel...............
#980 ne: 01-05-2012, 14:12:22
po shikoj mbesen qe ben sikur meson

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#981 ne: 03-05-2012, 00:11:12
Ne shpi po shoh tv, historine e kapjes se Bin Ladenit....sa dyshoj

 • Postime: 12743
Mishel...............
#982 ne: 03-05-2012, 08:51:29
ne zyre dhe po kontrolloj emailin e punes...sa skam nerva per asgje

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#983 ne: 03-05-2012, 12:10:02
..po lexoj lajmet...po me vjen keq per Tropojen sot............... ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#984 ne: 03-05-2012, 13:39:35
epo kshu eshte kur do e burre e dashnor....o njoni o tjetrin se te dy ja ku perfundojne

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#985 ne: 03-05-2012, 13:41:02
epo kshu eshte kur do e burre e dashnor....o njoni o tjetrin se te dy ja ku perfundojne

Keshtu eshte kur je k*** thuj :d...i len nenat pa djem...se di ku do futet vet ajo... ^o)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#986 ne: 03-05-2012, 13:51:02
ne burg o baby ne burg se ku tjeter....epo te jep jeten zoti e ta merr kjo...pfffff

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#987 ne: 03-05-2012, 14:00:53
Ne shpi ,po flas me motren

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#988 ne: 03-05-2012, 14:01:49
Burgu eshte pak pranaj..

 • Postime: 12743
Mishel...............
#989 ne: 03-05-2012, 14:11:53
epo fate fate eshte ai muhabet

Ne zyre dhe po degjoj , po qaj, po qesh....ne fb pfffff

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#990 ne: 03-05-2012, 14:18:47
Po pij kafe te lulishtja e shkolles :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#991 ne: 03-05-2012, 14:19:06
ne pune... :(

 • Postime: 1283
Pasion
#992 ne: 03-05-2012, 14:25:04
ne pune... :(
Bej nje zile tlf kur te lesh punen :)

Te pres ;) :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#993 ne: 03-05-2012, 14:25:38
Bej nje zile tlf kur te lesh punen :)

Te pres ;) :D
ok si gjithmone te vendi.... :perqafim

 • Postime: 1283
Pasion
#994 ne: 03-05-2012, 14:27:20
ok si gjithmone te vendi.... :perqafim
Jo pas ores 18 sepse kam pune :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#995 ne: 03-05-2012, 14:28:36
Te vij dhe une? :P

 • Postime: 1283
Pasion
#996 ne: 03-05-2012, 14:29:19

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#997 ne: 03-05-2012, 14:29:38
Ne shpi une. vec po relax

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer
NENSY
#998 ne: 03-05-2012, 14:30:18
Jo pas ores 18 sepse kam pune :)
ok pasi te mbaroj une pune...une te mar ne tel ok...

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#999 ne: 03-05-2012, 14:30:53

Temat e fundit